כותרות TheMarker >
  ';

  מדיה חברתית 2011

  ארכיון : 11/2009

  12 תגובות   יום ראשון, 8/11/09, 13:15

  "אף אחד משלושת ילדי לא יקרא קדיש עליו"

   "אין אדם שמסוגל לנצח מערכת כה חזקה...שלא מרפה.."

  "יום אחד, כל ילדי לא יהיו איתי"

  "מה עשינו לכם? מאיפה השנאה הזו כלפינו"

  "אפשר קצת לרחם (על הילדים ולשחרר אותם לומר קדיש), קצת רחמנות, המושג הזה אשר איבדנו מזמן"

  (ציטוטים מהתוכנית של יעל דן) 

  אם לא הייתי שומעת את ההקדמה לראיון בו נאמרו משפטים אלו, הייתי מזילה דמעה לשמע דבריה שוברות הלב של האישה הדוברת בראיון עם יעל דן.אבל אני שמעתי. אני שמעתי שמדובר באהובה אלפרון. 

   

  אהובה , יצוין לזכותה יודעת לדבר יפה מאד בתקשורת. כפי שציינתי בפוסט באותו נושא לפני שנה בדיוק. והאמת, אין לי תלונות לאהובה, היא עושה את מה שהיא יכולה על מנת לשמר חלקת אלוהים קטנה להגן על משפחתה.

  אנחנו אלו שעושים טעות- אנחנו אלו שמספקים לה במה.

  ואני שואלת- האם אין גבול לנסיונות להשיג אייטמים ?

  גלי צה"ל – מה חשבתם כאשר ביקשתם מיעל דן לראיין את אהובה אלפרון ?

  מה חשבתם שהחלטתם להמשיך ולהפוך זאת לאייטם בחדשות ?

  אהובה, אישתו של פושע ואם לילדים שפשעו נגד הציבור ועלה בידינו להרשיעם בניגוד להרבה פרשיות אחרות–

  איך אנו מאפשרים לה במה על מנת לפנות לרחמי הציבור,

  אותו ציבור אשר נגדו פשעו. איך ? 
  דרג את התוכן:
   6 תגובות   יום שישי , 6/11/09, 11:10

   בסוף אוקטובר הסתובבתי נפעמת בתערוכת יצירות אמנות מודרנית בברזל. התערוכה של האמן המרשים בכל מובן גרא עירון, לא הייתה ממוקמת באחת מגלריות תל אביב המסוגננות, אלא נטועה חזק במציאות היומיומית באזור התעשייה של כפר סבא, בתוך אולמות היצור של חברת ITS. מבולבלים ?. חברת ITS מבצעת פרויקטים של הובלה מפיתוח לייצור בתעשייה. האומן המפתיע בעל היצירות, גרא עירון, הוא לא אחר מאשר מנכ"ל החברה. הביקור שלי בתערוכה הקבועה של האמן היה במהלך כנס לקוחות שערכה החברה במשרדיה.  

   הגעתי לכנס לקוחות ITS ,על מנת לשמוע הרצאות ודיונים בנושא דילמות בעבודה עם ספקי משנה בתעשייה בארץ ובחו"ל. בכנס בין השאר, השתתף והרצה דב מורן (מנכ"ל אם-סיסטמס וכיום מודו). הכנס העלה שאלות והציע רעיונות בנושא יצור וספקים בסין, בעיות איכות, שמירת ידע, בעיות הובלה, פיזור סיכונים,תנודות בהיקפי ייצור ושותפויות אסטרטגיות. משתתפי הכנס , אורחים ולקוחות החברה, זכו לסיור באולמות יצור מצוחצחים למשעי בעיצוב אדריכלי מוקפד ובתערוכת אמנות במשרדי החברה.  

   מנכ"ל החברה, גרא עירון, הרחוק מלשדר אווירת מנכ"לות מחויטת, הסתובב בין האורחים בג'ינס וחולצה טריקו שחורים מוקפדים. אלו הבליטו את דמותו החסונה , זקנו ושערו הלבן. גרא עבר בין לקוחותיו והרצה בלהט מדבק על מכונות וקבלני משנה , כמו אב המדבר על ילדיו המצטיינים.  יצירות הברזל המפתיעות בעוצמתן הציצו להן מבין פינות המשרדים וחדר הישיבות מחכות בסבלנות לקהל המסיים את הסיור . גרא, יליד 1951, רוכב אופנוע כבד ובוגר הנדסת מכונות מהטכניון בחיפה. מחובר למכונות משחר ילדותו עת בנה קרטינג בגיל 13. בצבא עסק בפיתוח וניסויים, ולאחר מכן במשך עשרים שנות ניסיונו הספיק לפתח, לנהל פרויקטים ולנהל הנדסה. לבסוף ב-1992 הקים את ITS .ITS היא חברה מבוססת ומוכרת היטב בתעשייה הישראלית, בין לקוחותיה נמצאים אפלייד מטריאלס , אורבוטק ומולטילוק. ב-2004 המשיך והקים גרא עירון חברה אשר פיתחה מדפסת דיגיטלית להדפסה על זכוכית ,מוצר ייחודי וראשון מסוגו בעולם. 

   יצירותי הברזל המפארות את משרדי חברת ITS הן פרי תחביב שהחל באחד מלילות-ללא שינה לפני מבחן בטכניון, עת התגורר גרא בקיבוץ עין השופט. הוא לקח בהיסח הדעת שורש קטן שהיה מונח בגינה וגילף בו דמות אישה. מכאן המשיך באופן טבעי לעבודה בעיקר בעץ, גזעים גדולים. בשנים האחרונות השתלם בפיסול וכיום עובד בטכניקה מיוחדת של שעווה על רשת, כשאת הדמות המגולפת הוא יוצק בברזל. כאן נסגר המעגל. אין כמו יצירות ברזל להדגיש את תחום עיסוקה של חברה תעשייתית זו. כניסה בשערי חברת ITS , יציר טיפוחיו של גרא, מייצרת הפתעה אצל כל מבקר. ניכר כי גרא עירון והנהלת החברה מקפידים לשמר סביבת עבודה אסתטית, משפחתית ,איכותית ומפרה בעבור עובדי החברה ולקוחותיה הנאמנים .

   יצאתי בצהרים את בניין חברת ITS,  ותחושת ההתפעמות נותרה בי שעות רבות לאחר מכן. זו כוחה של אמנות , להיות מפתיעה , לתפוס אותך במקומות בהן לא ציפית לראותה. לקבל את פניך במהלך שגרת יומך ולמלא את ריאותיך ונפשך באוויר רענן מעולם אחר. ואני, בסך הכול חשבתי שאני מגיעה לכנס לקוחות. .   

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    גילה גדעון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS

    אפקטיבה | "מדיה חברתית" "מנהל סחר אלקטרוני"

    אפקטיבה | "מדיה חברתית" "מנהל סחר אלקטרוני"

    IsraelLifeStyle.com

    מתוך הבלוג "מדיה חברתית"

    מתוך בלוג מסחר אלקטרוני