כותרות TheMarker >
  ';

  מדיה חברתית 2011

  ארכיון : 6/2009

  1 תגובות   יום שני, 29/6/09, 12:29


  בכנס חגיגי במרץ 2009 הושקה על ידי מכון היצוא "תוכנית שביט". מטרתה ביסוס קשרים עסקיים עם שווקים חליפיים בעלי פוטנציאל ושעורי צמיחה גבוהים במקום להסתמך על שווקי אירופה וארה"ב שקרסו ב-2008. המדינות שסומנו על ידי מכון היצוא הן ברזיל, הודו, סין ורוסיה (מדינות ה-BRIC). התוכנית תימשך 18 חודשים ומשרד האוצר תיקצב עבורה 30 מליון ש"ח. צפויים להשתתף במסגרת התוכנית 800 יצואנים. מכון היצוא יספק מידע עסקי, יחבר את היצואנים עם שותפים פוטנציאלים ויתמוך פיננסית בפעילויות שיווקיות שונות. המטרה : חיזוק פעילות נוכחית ויצירת הזדמנויות חדשות ליצואן הישראלי ובעלי עסקים קטנים ובינוניים. התוכנית מורכבת ממשישה צירים כל אחד תואם לקהל יעד אחר:

  ציר שווקים חדשים

  קהל יעד: תעשיות התוכנה,בטחון מולדת, תקשורת, אלקטרוניקה, רכב, מדעי החיים אנרגיה חלופית ומים.המטרה: פיתוח השווקים במדינות סין הודו וברזיל. התוכנית מכוונת להורדת חסמים שונים העומדים בפני היצואן למשל באמצעות שיתופי פעולה וחבירה לחברות יעוץ מקומיות.

  ציר שווקים מסורתיים

  קהל יעד: תעשיית המזון ויין, עיצוב ותכשיטים, מדיה, קוסמטיקה,DIYהמטרה: עבור תעשיות אלו השווקים שאותרו כבעלי פוטנציאל הם : גרמניה,צרפת, אנגליה, ארה"במכון היצוא יפתח פלטפורמות לחשיפה, יתקיימו משלחות קניינים לישראל, משלחות ענפיות בחו"ל, קיום אירועי תדמית וקרוב העיתונאים לנושא.

  ציר פעילות אינטרנטית

  קהל יעד: יצואנים , בעלי עסקים קטנים ובינונייםהמטרה: לסייע לעסקים אלו בבניית פלטפורמת סחר אלקטרוני ובכך להגביר חשיפתם לשווקים בינלאומיים ,לייצר הזדמנויות עסקיות והשגת לקוחות בהיקף בינלאומי.להצטרפות: http://www.export.gov.il/_Contactus/Index.asp?CategoryID=1520 

  כל עסק בתוכנית זו יקבל סיוע בפתיחת חנות באינטרנט, ציוות למנהל מסחר אלקטרוני והסדר שילוח מוזל במסגרת התוכנית. (בהמשך תפורסם רשימה נפרדת בנושא)

  ציר פרויקטים בינלאומיים

  קהל יעד: חברות ישראליות היכולות לספק פתרונות לפרויקטים בין לאומיים כגון: משחקי מונדיאל 2010 בדרום אפריקה, פרויקטים בתחום תשתיות חקלאות, פרויקטים בתחום האנרגיה.

  נוכחות בתערוכות בינלאומיות

  הוגדל נתח הסיוע לחברות על מנת לאפשר נוכחות בתערוכות גדולות ומרכזיות בביתן לאומי. סבסוד התערוכה עד  50%. סיוע כולל פעילות שיווקית סביב התערוכה ושדרוג עיצובי לתערוכה.ציר פתרונות תשתיתקהל יעד: יצואנים פעיליםמטרה: סיוע באיתור סוכנים ומפיצים , קורסי השתלמות על מדינות היעד, שרותי מידע עסקי 

  במסגרת התוכנית,  בימים אלו שוהה משלחת מסחרית גדולה בקזחסטן ואזרבייג'ן בראשות נשיא המדינה והשרים לנדאו ובן אליעזר. המדינה בסיוע מכון היצוא מקווה שתוכנית זו תסייע לייצב ולהגדיל את היקף היצוא ולמזער את היקפי הנזק הנובעים מהמשבר הגלובאלי.  שימו לב- יש כאן הזדמנות פז לבעלי העסקים הקטנים (דוגמת אמניות התכשיטים , אפנה ואביזרי נוי) לנצל את התמיכה הפיננסית של מכון היצוא ובעלויות ראשוניות אפסיות להתחיל למכור  על גבי הרשת. ניתנת כאן תמיכה פיננסית כולל ציוות ל"מנהל סחר אלקטרוני" לניהול הפעילות . זו הזדמנות בלתי חוזרת לפרוץ שוק בנלאומי ולפתח ערוץ מכירה נוסף. בנושא זה ספציפית אפשר לפנות אלי בשאלות , אשמח לענות או ישירות למכון היצוא

  http://www.export.gov.il/intconf.asp?categoryid=1120

   

   

  גילה גדעון

  www.gilagideon.co.il

   

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום ראשון, 21/6/09, 10:32


   חברים, אם חשבתם ש"לינקדאין" זה אומר לפתוח פרופיל ולחכות לישועה שתגיע- טעיתם בגדול.

   זה רק 20% מהעבודה שעוד נכונה לכם....

    

   אבל גם לכתוב פרופיל צריך לדעת איך. כי מה זה שווה "לפתוח חנות ברחוב ראשי בתל אביב " אך אף אחד אינו יודע שפתחת אותה. אם אתם יורדים לסוף דעתי.

   אז הנה תמצית הדברים מתוך הפוסט המלא http://gilagideon.co.il/?p=263 בבלוג שלי "מדיה חברתית לעסקים"

    

   אופטימיזציה לפרופיל:

   • ודאו שהפרופיל יוצג כפרופיל ציבורי. פרופיל ציבורי זו החזות המוצגת בעת חיפוש במנוע גוגל. אל תקשו על המחפשים אתכם. אפשרו להם לקבל כמה שיותר פרטים עליכם.
  • URL- כואב לי לראות כיצד אנשים מתעלמים מה-URL האישי שלהם. זו תעודת הזהות שלכם. יש לה מספרים אך אפשר גם לתת לה שם ,אנא עשו זאת. !!!
  • שם הפרופיל / שימכם והתואר – אלו האזור בהם גוגל מחפש תגיות כאשר הוא מאנדקס את האתר. האם אתם באמת רוצים להקשות על גוגל ? מידע קצר , קולע , אינפורמטיבי והיו יצירתיים: בשם המשפחה או הפרטי ניתן לרשות את התמחותכם. זו תופיע בשורה הראשונה בחיפוש של גוגל ליד שמכם. ראו לדוגמא את שלי http://www.linkedin.com/in/gilagideon  
  • לינקים – חברים, אם יש לכם תיק עבודות, הציגו אותו על אפליקציה ברשת שאננה דורשת התקנה. אנשים לא יעבדו קשה על התקנת אפליקציה בכדי לראות לינק של מישהו שאינם כלל מכירים. השתמשו בכלים כ-  flickr.
   כמו-כן, שימו לב : את ההפנייה
   others גוגל מאנדקס כלומר, חשבו היטב ושימו שם שיקדם אתכם במנוע החיפוש.
  • מילות מפתח- בטרם תישבו לכתוב את הפרופיל חישבו מה מילות המפתח הרלוונטיות לתחום התמחותכם. שבצו אותם בחוכמה בפרופיל. זה יעזור לדוג אתכם בעת הצורך דרך מנוע החיפוש.
  • זהו בקצרה. והמעט הזה עושה המון.

   אתם מוזמנים לקרוא בהרחבה http://gilagideon.co.il/?p=263

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    גילה גדעון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS

    אפקטיבה | "מדיה חברתית" "מנהל סחר אלקטרוני"

    אפקטיבה | "מדיה חברתית" "מנהל סחר אלקטרוני"

    IsraelLifeStyle.com

    מתוך הבלוג "מדיה חברתית"

    מתוך בלוג מסחר אלקטרוני