כותרות TheMarker >
  ';

  code2hope

  מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

  code2hope

  מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

  תכנים אחרונים

  30 תגובות   יום שני, 6/4/09, 14:40

   

  ציור הצעקה הנובעת מבדידותו החברתית של מונק, למעלה.

  ציורי הממחיש תחושתו של מונק באם היה חובר לחבריו, למטה.

   

  האנליזה שלי לציורו של מונק.

   אדוארד מונק היה צייר שצייר את המתח שבין החברה לבדידותו של האדם. באם מונק היה מודע להגדרת ההצלחה שהיא שווה לסך המאמצים הקהילתיים המשותפים של אלפי דורות, הייתה נמנעת ממנו הצעקה המעידה על בדידותו של האדם (רוב הרוצחים הסידרתיים סבלו מבידול חברתי). ולכן בציור התחתון ניסיתי לתאר את תחושת ההצלחה בחיבור החברי.

   

   

  הטעות של הבנקים בהבנת הנמצא

  ההתרסקות האחרונה נבעה בן השאר מהאסטרטגיה הממוקדת ביחידיי "סגולה" בנושא מתן הלוואות ושאר ירקות , אך צריך לזכור יסוד חשוב "שהלילה הזה כולנו מסובים" והכלכלה נשענת בעצם על משאב חברתי ולא חומרי. שהרי ההגדרה של הצלוויציה שווה לסך המאמצים הקהיתיים המשותפים של אלפי דורות. באוקראינה ראיתי בתים ללא ברז של מים למרות הנהר שחצה את הכפר, בגלל חוסר שת"פ.  כלומר האוצר, והבנקים צרכים לתת העדפה  לחב' בינוניות ואפילו לעוסקים זעירים ולפרטיים, שם תהיה הצלחתם והצלחתנו, כי זאת הגדרתה של ההצלחה ואין בלתה.

  בהרצואותיי אני אוחז בכוס חד פעמית ושואל? כמה אנשים היו שותפים לייצורה של כוס חד פעמית אחת? והתשובה כ-20 אלף איש, אם לוקחים בחשבון גם את אלה שבנו את הרכבים ואת המספנה של האוניה שהובילה את הכוס. לא בכדי לא ראינו אף אסקימוסי מתבודד שהצליח. ביל גייטס הצליח בזכות 30 אלף עובדיו שאותם הוא רתם למשימה משותפת. 

   

   

  ולעצם התובנה

  האחד אומר למשה למרות שהוא גדול הנביאים! "מה תצעק אלי?" ביחיד, "דבר אל בני ישראל ויסעו!" ברבים כי זאת ההגדרה של ההצלחה ו/או הצלוויזציה.

  דרג את התוכן:
   64 תגובות   יום חמישי, 2/4/09, 15:59

   בצילום : נקודת המפגש שבין הרומנטיקה למכניזם - ההפקה שלי להשקת  קוואסקי.

                        

   http://cafe.themarker.com/image/273532/

   בצילום: מפגש התובנות שבין החכם היהודי לחכם הסיני - ההפקה שלי בבסין

                       

   ''

   בצילום השלישי: הנסיך הקטן ומלחמתו למען החיים כערך -  ההפקה שלי בתערוכה משפחה.

     

    

   הנחת יסוד  
      יש ללמוד את הנחת היסוד ואת השורש  תחילה בגלל ריבוי הפרטים.
   החיים המקיפים אותנו  מורכבים מפרטים מרובים העלולים לבלבל בריבויים את המתבונן. לכן, עלינו לגלות תחילה את אמיתות היסוד של המציאות, כדי שאלה ישמשו לנו כלי עבודה בהבנת הנמצא במסע של החיים, לדוגמא: כל צבעי הקשת בנויים סה"כ משלושה צבעי יסוד.  כשנטמיע בתוכנו את התובנה של הפרספקטיבה של החיים, נוכל לרכז את מהלכינו בצעידה ממוקדת לעבר יעד חיינו לעבר התקווה שהיא צורך קיומי שלא ניתן למימוש, כי תמיד אנחנו בדרך אל...

    

    

    1. תפיסת חיי וחייכם- 

    "לכל אדם יש ייחודיות האמורה להשתלב עם הכלל"  

   האדם משחר בריאתו נע בין הקצוות של בדידות וחברה ועליו לממש את ייחודו בלכתו על שביל הזהב, כחלק מהכלל...

   כתבתי בנושא: הנזיר שקנה פרארי

    

   2. תפיסתי החברתית-

    "הרוחניות שלך זאת הגשמיות של חברך"  

   הכלכלה לא נשענת על משאב חומרי רק על אמון  חברתי (הנפילה האחרונה של הכלכלה העולמית נבעה מחוסר אמון)

   כתבתי בנושא: התשובה לכלכלה הישראלית ובכלל 

    

    

   3. תפיסתי השיווקית-  

   א. "לא באתי לחדש אלא להזכיר את ששכחת"

   לכן אני סבור  שאין קהל יעד! כי בעצם כולם יודעים הכל ויש להזכיר להם את מה שהם שכחו...חיזוק לדרכי קיבלתי מכתבה של סבר פלוצקר על דרכי שבה כתב, שפיטר דרוקר הסבא והמייסד של עולם השיווקי המדעי בארה"ב, טען שלהמצאות הכי גדולות והכי קטנות בעולם לא היה קהל יעד.

   כתבתו בנושא של סבר פלוצקר, העורך הכלכלי של ידיעות אחרונות על דרכי:  שיווק בעל פני אנוש

    

   ב. סיפור שיווקי שנותן ערך מוסף לקונה

   הסיפור השיווקי שלי לאופנועי קוואסקי - נקודת המפגש של הרומנטיקה עם הטכנולוגיה

   הסיפור השיווקי שלי לקופ"ח - הנסיך הגדול ומלחמתו למען החיים כערך עליון

   הסיפור השיווקי שלי למדינת ישראל בסין - מפגש התובנות שבין החכם הסיני לחכם היהודי

    

    

   5. תפיסתי האמנותית, פרסומית-

   "האתגר: יש לעורר את האדם מתרדמת ההרגל של חיי השעה"

   התשובה בעולם של כ-20 אלף חשיפות ביום יש להעדיף: א. הזכרה מאשר לחדש חידוש לא מובן ב. יש להבין  כיצד חוש הראיה והשמע מתנהלים במהות  ג. יש להבין שמקור הריגוש קרי הצחוק והבכי באים מאותו העיקרון - ניגודים ד. צריך לדבר על התוכן והמהות ולא ליצור אנטיגונזם כתוצאה מכותרות של , תקנה תקנה ותקנה...

    הפילוסופיה של הראיה והשמיעה שלי

   המניפסט שיווקי תרבותי שלי

    

   6. יש להטמיע מהלך שיווקי חברתי תרבותי ולא שיווקי נטו...

   "הזיקוקים של הקמפיינים העכשווים השיטחיים,  יפים אך כבים בשיאם"

   הקפיינים חייבים להכיל ערך מוסף תוכני ולא דורסנות פרסומית היוצרת דחיה.

   את דרכי ניתן לראות, בהפקה של מרכז מבקרים  וספר  (שהרי אני לא מאמין בפליירים) אל מול 40 מיליון מבקרים,שערכתי למדינת ישראל בסין.

    

   7. עיצוב פנים עם אמירה

    "בעשרה מאמרות נברא העולם"

    עיצוב פנים, גוגן סטודיו בר ולא רק...

    עיצוב פנים, מרכז מבקרים בסין

   עיצוב תערוכת קוואסקי בצילום לעיל

    

     

    

   8. לסיכום תפיסתי האסטרטגית-  מהו סוד הצלחתה של חברה גדולה אם לא יכולתה לאתר מראש – ראשונה - את נקודת המפגש של רצונות רבים ושונים?! היורו, המטבע האירופאי, משגשג בזכות האיחוד הארופאי – שבמסגרתו נגוזו ונעלמו המטבעות הלאומיות השונות. כלכלתה של ארה"ב נסקה בזכות יכולתם של האמריקאים  להציב לעצמם חזון לאומי משותף. כלכלתה של ארה"ב נפלה בגלל חוסר האמון החברי. לאילו הישגים הגיעו, לעומת זאת, האסקימואים, החיים בקהילות קטנות ומבודדות במרחבי הקרח של אלסקה. אין זה מקרה שהישגיהם דלים, שכן הציוויליזציה היא פרי כל המאמצים הקהילתיים המשותפים של דורות רבים, וכאשר הקהילות קטנות ומבודדות והשיתוף כמעט שאינו קיים, קשה לצפות לפירות איכותיים. בכל מהלך שמעורבים בו קהלים גדולים, רבי משתתפים, "סוד ההצלחה הוא משיכתם ו/ או המשכותם  של קווי רצונותיהם של המשתתפים לנקודה אחת, משותפת"

    

                           

    

                    © 2009 - 2000, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני 

    

    

    

    
    

    


    

    

     

   דרג את התוכן:
   4 תגובות   יום רביעי, 18/2/09, 08:39
   הבנת הנמצא
   הבנת השורש עשוייה להעיד על מורכבות החיים

   מצו"ב רקע עלי וכן על מספר הרצאות המלוות בפרזנטציה (עם ברקו) ניתן לשלב  קמפיין דינמי* בכל אחת מההרצאות. 

   ההרצאות  ניתנו עד היום ב: אוניברסיטת חיפה, בינתחומי הרצליה וכנסים של מערכת החינוך ועוד...  

    

    על ההרצאות והסדנאות של עפר אלוני:   

    א. התקווה אימון אמוני – אישי – חברתי - אסטרגטי, למיקוד שאיפתנו

   ב. בין אור לחושך – הגדרת הערכים שבעולמנו, טוב ורע...ע"פ ספר שכתבתי שתורגם לסינית ואנגלית (מלווה בפרזנטציה על הפרוייקט שהקמתי בסין למדינת ישראל שבו ביקרו 40 מיליון איש) קישור נוסף: לקונספט ולעיצוב פנים


    ג. שים פס לאלימות – התשובה  לאלימות הנובעת מבדידותו של האדם, כולל אנליזה לצעקה של מונק 

     ד. חוג רב תחומי בהבנת הנמצא   בצילום פרופ' רובינשטיין משתתף בחוג הרב תחומי-  לימוד על השורש והמהות שבעולמנו ....(כולל חשיפה מספר שכתבתי וציירתי –נקודת אחיזה בהבנת הנמצא, ספר פילוסופי מצחיק ולא רק על אליפות העולם בפנימיות האדם. 

   ה. על הכלכלה הישראלית ובכלל...על הכלכלה שנשענת על משאב חברתי מלשון חיבור ולא על החומר

   * קמפיין דינמי- בצילום נשיא המדינה משתתף בקמפיין הדינמי - בד קנוואס שעליו מודפס מלל וציור  שעליו מציירים כל המשתתפים בהדרכה דינמית. הציור המשותף נשאר כמזכרת אצל המזמין, ציורים דומים מצויים כיום בלע"מ, משרדי שרי  אריסון,  מערכת גלובס, משרד התיירות ועוד....

   קישורים נוספים: 

   אישור המינהל הפדגוגי של משרד החינוך

   המלצות של ראשי המשק

   הקמפיין שלי לאו"ם

    סבר פלוצקר כותב כל דרכי    לכל אדם יש ייחודיות האמורה להשתלב עם הכלל

    

   © 2002-2009, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני
   דרג את התוכן:
    16 תגובות   יום שבת, 14/2/09, 21:32

    "אני ישנה ולבי ער" כי ההרגלים מכהים את חושייך  אבל למזלי  ליבך ממשיך לפעום בקצב חיי למרות תרדמתך... ואז בהסח הדעת כדרכן של מציאות את שומעת את "קול דודי דופק" עם סיסמא אנושית  וניצחית ולא דיגיטאלית עכשווית "אחותי רעיתי יונתי תמתי."

     "שראשי נמלא טל קוצותי רסיסי לילה" שהרי אני לילה שלם סופג את רסיסי הטל כל הדרך לחדרך...ואת על מה את מתחשבנת אתי? בפרטים שוליים ביחס לניצחיות שלנו "פשטתי את כותנתי איככה אלבשנה רחצתי את רגלי איכה אטנפם." 

     

     "דודי שלח ידו מן החור ומעי המו עליו" אני מתבונן בך דרך חור המנעול ואני חש את ריגושך שהרי כ"מים הפנים לפנים כך לב האדם לאדם..."ומעי המו עלי"

     "קמתי אני לפתוח לדודי"  מתי פתחת? אחרי שהשארת אותי בלילה אפל וקר בבדידותי המקפיאה? איך יכולת לאכזב את שאהבה נפשי ונפשך, שהרי לא התחברת אלי ברגע הדפיקה על דלתך,  מתי תביני שה"אהבה מכסה על הכול" כולל על עצלותך.

    תשוקתך היתה בנויה עם תמהיל של עצלות  ונהנתנות שהרי העדת על עצמך ש "וידי נטפו מור ואצבעותי מור עובר על כפות המנעול"  ולכן  פתחת  לי באיחור שנבע מכובד גופך  

    "ודודי חמק עבר"  כי סבלנות זה מלשון סבל...

     

    "נפשי יצאה בדברו בקשתיהו ולא מצאתיהו קראתיו ולא ענני" כי החטא הוא סוג של  החטאה שגרמה לך לשנות במשך שנים את  שחיפשנו... שלא לדבר על ההשפלות כפי שכתבת לי בהמשך "מצאוני השומרים הסובבים בעיר הכוני פצעוני, נשאו את רדידי מעלי שומרי החומות"

    הטקסט ברצף:

    "אני ישנה ולבי ער, קול דודי דופק, פתחי לי אחותי רעיתי יונתי תמתי שראשי נמלא טל קוצותי רסיסי לילה. פשטתי את כותנתי איככה אלבשנה רחצתי את רגלי אינכה אטנפם. דודי שלח ידו מן החור ומעי המו עליו. קמתי אני לפתוח לדודי וידי נטפו מור ואצבעותי מור עובר על כפות המנעול. פתחתי אני לדודי ודודי חמק עבר נפשי יצאה בדברו בקשתיהו ולא מצאתיהו קראתיו ולא ענני. מצאוני השומרים הסובבים בעיר הכוני פצעוני, נשאו את רדידי מעלי שומרי החומות".החכם באדם (שיה"ש ה').

     

    דרג את התוכן:
     62 תגובות   יום שישי , 30/1/09, 09:58

     בציור לעיל מ-2006, אני מסכם את דברי ג'וזף שטיגליץ - חתן פרס נובל לכלכלה, ב-cnn אתמול , בדאבוס  "הדרך היחידה לנהל כלכלה היא לאזן בין שווקים לבין הממשלה, איבדנו את האיזון הזה, וכשזה קורה - אלה התוצאות שמקבלים".


      ולשיטתי, החברה האזרחית מצויה מטבע הדברים בקצה המנוגד למגזר העסקי, העלול לרמוס את המשאבים החברתיים האנושיים. מאידך לא ניתן לקיים חברה ללא הדינמיקה הכלכלית- עסקית. לכן על הממשלה לסלול את שביל הזהב המאזן בין שתי הקצוות שסותרות (בכל כביש ניתן למצוא את הרמז בקו ההפרדה הזהוב - ראו תרשים) בד בבד יש לצייר באופק את נקודת המגוז/העלמות שהיא התקווה. התקווה היא צורך נפשי שלא ניתן למימוש להבדיל מלייחל. התקווה היא המניע הנפשי, של מהות האדם הקרוי מהלך שנע מחסרון להשלמה...

      

      

     אז לא מגיע לי כוכב? :)  שהוא  אישור מלשון אושר - האישור למעשה האדם הוא ניצוץ מהאושר  הגדול


     עוד קישורים למאמרים שלי בנושא:
     על הכלכלה הישראלית ובכלל- 2003
     הנזיר שקנה פרארי - 2004

     בלוג- התשובה למשבר המניות- 3/1/09  


      


     © 2008, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני


     כל התוכן והקשור בו שייך  לעפר  אלוני . חל איסור מוחלט לפגוע בזכויות היוצרים והקניין הרוחני הכלולים בתוכן זה ו/או בכל עותק שלו. אינני מרשה  לשנות את התוכן, במלואו או בחלקו, בכל דרך ו/או צורה. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצטט ו/או להפיץ ו/או להעבירו לאחר ו/או לפרסם ו/או להציגו לאחרים ו/או ליצור ממנו ניגזרות ללא אישור מראש ובכתב. כל תוכן הניתן להורדה הינו לעיונו האישי בלבד של ההמעין  ואסור לכל מטרה מסחרית או אחרת. השימוש בתוכן זה  הוא לכל מטרה שאינה איסור, וכל שימוש בלתי מורשה מהווה עבירה על חוק זכויות יוצרים ואחרים.                   

      

      

      

     דרג את התוכן:
      25 תגובות   יום שישי , 16/1/09, 16:54

      בצילום צנחן פצוע משתתף בבית החולים בקמפיין דינמי- צייר לי קו לתקווה...

       
      סיפור מהחיים:
       בני השתחרר משרות פעיל ביום שלישי  ב:6/1/09  עם שחרורו (למרות שהגיעה לו חופשת שחרור) הוא ביקש להסתפח ליחידת האם שלו גדוד 890- של הצנחנים ולכן במקום הוא קיבל צו 8. ביום שני ב: 12/1/09 בשעה 22:30 , קיבלתי צילצול, לנייד שממסכו הוקרן שמו של  בני, קצין בגדוד 890 של הצנחנים. לשמע קולו הופתעתי (לטובה) שהרי החרימו להם את הניידים כאסטרטגיה במבצע עופרת יצוקה.  בני, הרגיע אותי (כיביכול) בעצם דיבורו "אני בבית חולים והכל בסדר..." התחושה הייתה של צליל שעון המטוטלת  שמזכיר  לך את הטרוף של החיים שנע בין תקווה ליאוש ושהחיים קצרים...מחד קולו של ישי היווה את הקצה של התקווה והאור ואילו הבית חולים היה רקע וניגוד  של השחור והרע  של החיים.... התחושה שליוותה אותי בנסיעתי לבית החולים שבאשקלון הייתה, בין תקווה ליאוש עם תמהיל  של תלוי ועומד...
       
       סיפור היצירה:
      כדרכה  המוזוה  זורחת   דווקא מתוך החושך ובמקום הנמוך של החיים ולכן, החלטתי לשתף  ולהקדיש את שיטתי הקמפיין דינמי- בנושא התקווה, שהרי התקווה היא צורך נפשי ואף קיומי...
       
      הקמפיין הדינמי צייר לי קו לתקווה ילווה את חיילנו משפחותיהם בבתי החולים ולא רק... 
       
      _________________
       
      קישורים:
       
      ____________________________


      רקע על הקמפיין הדינמי... 

        קמפיין דינמי - השיטה  המעוררת מתרדמת ההרגל...   

      קמפיין דינמי- שיתוף של  רבבות ליצירה אמנותית אחת משותפת, שהרי הגדרת הקדמה שווה  לסך המאמצים המשותפים  של אלפי דורות..

       

      תפיסה זאת מחולקת לשני מישורים:

       

      א.  בשטח- שלט חוצות העשוי מבד קנוואס שעליו מודפס המסר שלך וכל משתתפי האירוע מביעים את הרצון להתחבר  אלייך  בדינמיקה קבוצתית.

       

       אופציה: צילום המשתתפים כולל מסגור והטמעת הלוגו של נותני החסות בצילום והטמעת הצילום באינטרנט בעמ' הבית שלכם., כך שכל משתתף יגלוש לאתרכם ומשם הוא ידפיס את תמונתו ברגע מרגש.

      התוצאה הסופית של הקמפיין הדינמי היא יצירת אמנות המזכירה לאורך שנים את באי האירוע ואת האירוע עצמו.

       

      ב. באינטרנט- הטכנולוגיה שנבחרה לייצג את ישראל ע"י איגוד האינטרנט, משרד האוצר, משרד החוץ, התמ"ת והתקשורת. בפסגת חברת המידע World Summit of Information Society-  wasis

       

       על הסטיסטיקה המוכיחה את יעילות שיטת הקמפיין הדינמי                         

       

       

      הדרך

       אם ניתן לכל אדם  לבטא את ייחודו התורמת והמשתלבת עם הכלל,  נוכיח לו שהוא רצוי ואף חיוני לפסיפס החברתי המקיף אותנו בחיי השעה. מטרתנו ליצור גירוי לאינטלגנציה הרגשית שע"פ מחקרים עשויה לבנות בגרות שתשלב את האדם עם סביבתו.

        מבוא  לשיטת הקמפיין הדינמי

       הקמפיין הדינמי היא שיטה המשתפת קבוצה גדולה של משתתפים לחזון אחד. הרעיון נשען על מספר עובדות: א. כל משתתף יש לו חלק ביצירה ב. כשמשתתף בקמפיין הדינמי יוצר הוא בעצם מטמיע מעצמו על גבי היצירה ולכן הוא קשור למסר ג. כיום אנחנו חשופים לכ-17 אלף מסרים פרסומיים ביום(!) העשיה נותנת משנה תוקף ליצירתיות ד. המשתתף יחפש את החלק היצירתי שלו על גבי הקמפיין לאורך זמן ממושך דבר זה יקשור אותו ביתר שאת למסר ה. נוצרת יצירה משותפת בעלת ערך אמנותי להבדיל ממהלך פלקטי שנזרק לאחר זמן ו. הגדרת הקידמה-הצליויזציה נשענת על סך המאמצים הקהילתיים המשותפים של אלפי דורות ז. אורך חיי המדף של מהלך פלקטי כשבועיים ושל הקמפיין הדינמי לנצח... 

        הטכניקה  של הקמפיין הדינמי

       גודל הקמפיין הדינמי  (גם בגודל שלט חוצות) מודפס על בד קנוואס. הדרך של ה"קמפיין הדינמי" היא שיתוף של  קבוצה של אנשים הנרתמים לחזון משותף . כל משתתף מקבל הדרכה דינמית , מכחול וצבע, שבעזרתו הם מביע את ייחודו כחלק מהכלל ואת הרצון המשותף. בסופו של יום תיחשףנחשפת  יצירה  משותפות שאף גאון מתבודד לא יכול להתחרות אתה...

       

      ערך מוסף:  צילומי המשתתפים ברגע יצירתי מרגש    

       

        קטעי עתונות: http://www.dc4u.net/news.html   

       

      קישורים נוספים:

       

      הקמפיין הדינמי- השיטה החברתית תרבותית שיווקית הופקה עד היום:

       בסין- למדינת ישראל ולחברות ישראליות בסין, באו"ם-  בפסגת המידע העולמית בנושא אינטרנט ומיחשוב, בארה"ב בכנס המדיה השנתית, משרד רה"מ בכנס העיתונות הזרה,  משרד האוצר, משרד החוץ, משרד התמ"ת, משרד התקשורת, משרד הרווחה, מכון היצוא, עיריית בית שמש, אוניברסיטאות חיפה, הבינתחומי הרצליה, תגלית,  לבנק הפועלים, למאה המשפיעים של דה מארקר, ועידת ישראל לעסקים- עיתון גלובס, ועידת ישראל לנדל"ן- מעריב,  לאופנועי קוואסקי, לחברת hp, כנס רופאים של התאגיד השוויצרי-  ROCHהשקת משרדי רמפ"ל, נשיא המדינה בהשקת ארגון רוח טובה, הכנס השנתי של  האיגוד לרפואה פיזיקלית ושיקום,  קניון עזריאלי ואפילו בחתונה, בר מצווה ויום הולדת בבר ירושלמי אפל...  

              

       

      כל התוכן והקשור בו שייך  לעפר  אלוני . חל איסור מוחלט לפגוע בזכויות היוצרים והקניין הרוחני הכלולים בתוכן זה ו/או בכל עותק שלו. אינני מרשה  לשנות את התוכן, במלואו או בחלקו, בכל דרך ו/או צורה. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצטט ו/או להפיץ ו/או להעבירו לאחר ו/או לפרסם ו/או להציגו לאחרים ו/או ליצור ממנו ניגזרות ללא אישור מראש ובכתב. כל תוכן הניתן להורדה הינו לעיונו האישי בלבד של ההמעין  ואסור לכל מטרה מסחרית או אחרת. השימוש בתוכן זה  הוא לכל מטרה שאינה איסור, וכל שימוש בלתי מורשה מהווה עבירה על חוק זכויות יוצרים ואחרים. 

        © 2008, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני 
       

       


       

       


             דרג את התוכן:
      6 תגובות   יום שבת, 3/1/09, 19:42

      להלן  קישור  להרצאתו של אלוני באוניברסיטת חיפה ובבינתחומי הרצליה  ועוד... לבעיה ולפתרונה של הקצוות המנוגדים שבין החברה האזרחית לכלכלית... ההרצאה הנ"ל מלווה בקמפיין דינמי* שנועד להזכיר את הערך של שת"פ היוצר הצלחה...ומתאימה לכל קהלי היעד באשר הם...

       

       מאמרים נוספים של עפר בנושא:

      מאמר משנת 2003, על הכלכלה הישראלית

      מאמר משנת 2004,  על הנזיר שקנה פרארי  

       
      *רקע על הקמפיין הדינמי, השיטה  המאחדת להצלחה  

      קמפיין דינמי- שיתוף של  רבבות ליצירה אמנותית אחת משותפת, שהרי הגדרת הקדמה שווה  לסך המאמצים המשותפים  של אלפי דורות..

      תפיסה זאת מחולקת לשני מישורים:

      א.  בשטח- שלט חוצות העשוי מבד קנוואס שעליו מודפס המסר שלך וכל משתתפי האירוע מביעים את הרצון להתחבר  אלייך  בדינמיקה קבוצתית.
       ב. באינטרנט- הטכנולוגיה שנבחרה לייצג את ישראל ע"י איגוד האינטרנט, משרד האוצר, משרד החוץ, התמ"ת והתקשורת. בפסגת חברת המידע World Summit of Information Society -  wasis       

      ג. באפליקציה- המזהה את הצבע שלך ביחס לשיתוף הכולל

      הדרך

       אם ניתן לכל אדם  לבטא את ייחודו התורמת והמשתלבת עם הכלל,  נוכיח לו שהוא רצוי ואף חיוני לפסיפס החברתי המקיף אותנו בחיי השעה. מטרתנו ליצור גירוי לאינטלגנציה הרגשית שע"פ מחקרים עשויה לבנות בגרות שתשלב את האדם עם סביבתו.

        מבוא  לשיטת הקמפיין הדינמי

       הקמפיין הדינמי היא שיטה המשתפת קבוצה גדולה של משתתפים לחזון אחד. הרעיון נשען על מספר עובדות: א. כל משתתף יש לו חלק ביצירה ב. כשמשתתף בקמפיין הדינמי יוצר הוא בעצם מטמיע מעצמו על גבי היצירה ולכן הוא קשור למסר ג. כיום אנחנו חשופים לכ-17 אלף מסרים פרסומיים ביום(!) העשיה נותנת משנה תוקף ליצירתיות ד. המשתתף יחפש את החלק היצירתי שלו על גבי הקמפיין לאורך זמן ממושך דבר זה יקשור אותו ביתר שאת למסר ה. נוצרת יצירה משותפת בעלת ערך אמנותי להבדיל ממהלך פלקטי שנזרק לאחר זמן ו. הגדרת הקידמה-הצליויזציה נשענת על סך המאמצים הקהילתיים המשותפים של אלפי דורות ז. אורך חיי המדף של מהלך פלקטי כשבועיים ושל הקמפיין הדינמי לנצח... 

      הטכניקה  של הקמפיין הדינמי

       גודל הקמפיין הדינמי  (גם בגודל שלט חוצות) מודפס על בד קנוואס. הדרך של ה"קמפיין הדינמי" היא שיתוף של  קבוצה של אנשים הנרתמים לחזון משותף . כל משתתף מקבל הדרכה דינמית , מכחול וצבע, שבעזרתו הם מביע את ייחודו כחלק מהכלל ואת הרצון המשותף. בסופו של יום תיחשףנחשפת  יצירה  משותפות שאף גאון מתבודד לא יכול להתחרות אתה...

       

      קישורים נוספים

      הקמפיין הדינמי- השיטה החברתית תרבותית שיווקית הופקה עד היום:

       בסין- למדינת ישראל ולחברות ישראליות בסין, באו"ם-  בפסגת המידע העולמית בנושא אינטרנט ומיחשוב, בארה"ב בכנס המדיה השנתית, משרד רה"מ בכנס העיתונות הזרה,  משרד האוצר, משרד החוץ, משרד התמ"ת, משרד התקשורת, משרד הרווחה, מכון היצוא, עיריית בית שמש, אוניברסיטאות חיפה, הבינתחומי הרצליה, תגלית,  לבנק הפועלים, למאה המשפיעים של דה מארקר, ועידת ישראל לעסקים- עיתון גלובס, ועידת ישראל לנדל"ן- מעריב,  לאופנועי קוואסקי, לחברת hp  , כנס רופאים של התאגיד השוויצרי-  ROCHהשקת משרדי רמפ"ל, נשיא המדינה בהשקת ארגון רוח טובה, הכנס השנתי של  האיגוד לרפואה פיזיקלית ושיקום,  קניון עזריאלי ואפילו בחתונה, בר מצווה ויום הולדת בבר ירושלמי אפל...

        

        הקמפיין הדינמי – צייר לי קו לתקווה :   http://cafe.themarker.com/view.php?t=735765 

       

       

       

      כל התוכן והקשור בו לעיל, שייך  לעפר  אלוני . חל איסור מוחלט לפגוע בזכויות היוצרים והקניין הרוחני הכלולים בתוכן זה ו/או בכל עותק שלו. אינני מרשה  לשנות את התוכן, במלואו או בחלקו, בכל דרך ו/או צורה. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצטט ו/או להפיץ ו/או להעבירו לאחר ו/או לפרסם ו/או להציגו לאחרים ו/או ליצור ממנו ניגזרות ללא אישור מראש ובכתב. כל תוכן הניתן להורדה הינו לעיונו האישי בלבד של ההמעין  ואסור לכל מטרה מסחרית או אחרת. השימוש בתוכן זה  הוא לכל מטרה שאינה איסור, וכל שימוש מורשה מהווה עבירה על חוק זכויות יוצרים ואחרים. 

       

       © 2008, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני

       

      דרג את התוכן:
      51 תגובות   יום שלישי, 30/12/08, 11:43

      להלן  ציורי משנת-97 שהודפס על הזמנה לארוע, תחת הכותרת:  שלושה ספרים נפתחים... גם בניו-יורק

      תוכן הציור: כידוע שלושת  הספרים הנפתחים בערב ראש השנה מיועדים לצדיקים, בינוניים ורשעים והחידוש שאפילו שם  בניו-יורק  הם נפתחים למי ששכח ?!

       

      בציור ניתן לראות את מעוף שלושת  הספרים כמטוסים (כידוע היו שלושה פגיעות נקודתיות בפיגוע ) וברקע ניתן להבחין  במגדלי התאומים.

       הציור צוייר בתמימות ולא מעמדת מטיף בשער, אך תמיד טענתי שלתמימות יש ייתרון על השכלתנות... ואני גם מצר על מה שקרה...

       

      הציור הופיע על ההזמנה ב17/9/97, של כינוס פורום יהדות ועסקים שהפקתי במלון דן, ת"א. בכינוס השתתפו, הרב יצחק לוי, הרב אברהם רביץ, רוני מילוא, אופיר פינס, ד"ר יעקב וינרוט, תמר רוה  ואמנון דנקנר. 

       

      הכנס נועד לגשר בין תפיסות שונות על מנת למצוא את המשותף.

       

      על ההזמנה לכינוס נכתב "עקב ליקויי המאורות בחברה הישראלית בנושאים חברתיים תרבותיים והקיטוב המתמשך בין חלקים שונים בציבור, ריכזנו פאנל של אנשי ציבור, כלכלה ותקשורת לליבון סוגיות חברתיות הנוגעות בלב הקיום הישראלי, מתוך תקווה ליצירת קשר בלתי אמצעי בין אנשי העסקים והכלכלה..."

       

       

       

       

      דרג את התוכן:
       135 תגובות   יום רביעי, 19/11/08, 19:48

        קמפיין דינמי, השיטה  לאימון אישי ועסקי בכינוסים, עם נושאים התפורים לעצם תוכן הארוע...

          אחת הדוגמאות להלן, הופקה בנושא התקווה ביום עיון- דיאלוג בעידן החדש – כנס מחוז צפון, ליועצים חינוכיים- משרד החינוך, באוניברסיטת חיפה, בבינתחומי-הרצליה. בנושאים אחרים השיטה נערכה: בשיווק מדינת ישראל, בתערוכות מסחריות, בהשקת משרדים... 

        

        

       האמנה, צייר לי את קו התקווה אל האחדות

        הדרך לשת"פ המוליכה להצלחה... 

       אמנה של  אמון זאת נועדה, לגשר ולקשר בין הנוכחים, כאן תחת השמש, לעתיד המוטמעים בו מודעות והכרה לכבוד האדם מתוך רצון משותף לחשוף ולכבוש את ההוד של נזר הבריאה, למרות הקשיים והמכשולים המקיפים אותנו בחיי השעה.

        רק שיתוף פעולה, הבא לידי ביטוי מדיבור ועד לחתימה בין היחיד לקהילה, יכול להצמיח הצלחה. ההצלחה יכולה לנבוע כמעיין מתגבר ע"י אחדות של הפרטים ויצירת תאגיד שיפרוש את מוטות ענפיו שיצלו ויתנו פרי לנו ולדורות הבאים....

        האדם המתבודד יכול לשרוד, אך לא להצליח. על מנת להצליח לצלוח על פני המים הסוערים של החיים יש לבנות במשותף מערכת גשרים עם יסודות של קשרים חברתיים תרבותיים.

        ההוכחה: הציליויזציה שווה לסכום המאמצים הקהילתיים של אלפי דורות.

        לכן יש לתת את ידנו לבניית חברה המושתת על ערך חברי היוצר חיבור וזה לא רק שורש של מילה.כשהאדם כובש את הטבע גם שלו הוא זוכה לכבוד ולפרסום.

        למרות הערכיות החברתית תרבותית יש לזכור שאל לה, לאחדות המאוחדת, לטשטש את ה"אני".חשיפת האנושיות, הנדירות שבה ובדידות הפרט אמורה לפתח אמפטיה והבנה למורכבות החיים הבנויים מקצוות סותרים: הרוח והחומר, היום והלילה, בדידות וחברה, מכניזים והשקפה...

       התקווה אל האחדות, הבנת הנמצא לאדם ביחס לטבע ולאחד, עשויה לגשר בן הקצוות, ולהאיר את הדרך המוליכה אל החיים כערך וכבוד האדם באשר הוא...


        לכל אדם יש קו* אל התקווה

       *וזה לא רק שורש של מילה


       _____________________

         

        

       פרוייקט הקמפיין הדינמי צייר לי קו לתקווה כולל בתוכו: קמפיין דינמי, מצגת  והרצאה שתשתף את המתכנסים ליצירה אחת משותפת ותוכיח את הערך לשת"פ. הקמפיין הדינמי נועד : למגזר החברתי, התרבותי  והעסקי... 

        

       באישור משרד החינוך  ובהמלצת , סבר פלוצקר, משרד החוץ ובכירי המשק...

        

        

       הקמפיין הדינמי נערך: באוניברסיטת חיפה, בבינתחומי- הרצליה, בבתי ספר, ולחברות מסחריות בנושא גיבוש, שיווק ודרך חיים...

        

        

        

        

        

        

        

        

           

        

       קמפיין דינמי - צייר לי תקווה לגלעד שליט

        

        

        

        

        

       רקע על הקמפיין הדינמי

        

       קמפיין דינמי - השיטה  המעוררת מתרדמת ההרגל 

        

        

        

        

       קמפיין דינמי- שיתוף של  רבבות ליצירה אמנותית אחת משותפת, שהרי הגדרת הקדמה שווה  לסך המאמצים המשותפים  של אלפי דורות..  תפיסה זאת מחולקת לשני מישורים:

        

         א.  בשטח- שלט חוצות העשוי מבד קנוואס שעליו מודפס המסר שלך וכל משתתפי האירוע מביעים את הרצון להתחבר  אלייך  בדינמיקה קבוצתית. 

          אופציה: צילום המשתתפים כולל מסגור והטמעת הלוגו של נותני החסות בצילום והטמעת הצילום באינטרנט בעמ' הבית שלכם., כך שכל משתתף יגלוש לאתרכם ומשם הוא ידפיס את תמונתו ברגע מרגש.

       התוצאה הסופית של הקמפיין הדינמי היא יצירת אמנות המזכירה לאורך שנים את באי האירוע ואת האירוע עצמו.

         

       ב. באינטרנט- הטכנולוגיה שנבחרה לייצג את ישראל ע"י איגוד האינטרנט, משרד האוצר, משרד החוץ, התמ"ת והתקשורת. בפסגת חברת המידע World Summit of Information Society-  wasis

        

        

       על הסטיסטיקה המוכיחה את יעילות שיטת הקמפיין הדינמי

        

                                 

       הדרך

        אם ניתן לכל אדם  לבטא את ייחודו התורמת והמשתלבת עם הכלל,  נוכיח לו שהוא רצוי ואף חיוני לפסיפס החברתי המקיף אותנו בחיי השעה. מטרתנו ליצור גירוי לאינטלגנציה הרגשית שע"פ מחקרים עשויה לבנות בגרות שתשלב את האדם עם סביבתו.

        

        

        

        

         מבוא  לשיטת הקמפיין הדינמי

        הקמפיין הדינמי היא שיטה המשתפת קבוצה גדולה של משתתפים לחזון אחד. הרעיון נשען על מספר עובדות: א. כל משתתף יש לו חלק ביצירה ב. כשמשתתף בקמפיין הדינמי יוצר הוא בעצם מטמיע מעצמו על גבי היצירה ולכן הוא קשור למסר ג. כיום אנחנו חשופים לכ-17 אלף מסרים פרסומיים ביום(!) העשיה נותנת משנה תוקף ליצירתיות ד. המשתתף יחפש את החלק היצירתי שלו על גבי הקמפיין לאורך זמן ממושך דבר זה יקשור אותו ביתר שאת למסר ה. נוצרת יצירה משותפת בעלת ערך אמנותי להבדיל ממהלך פלקטי שנזרק לאחר זמן ו. הגדרת הקידמה-הצליויזציה נשענת על סך המאמצים הקהילתיים המשותפים של אלפי דורות ז. אורך חיי המדף של מהלך פלקטי כשבועיים ושל הקמפיין הדינמי לנצח... 

        

        

        

        

        

         הטכניקה  של הקמפיין הדינמי

        גודל הקמפיין הדינמי  (גם בגודל שלט חוצות) מודפס על בד קנוואס. הדרך של ה"קמפיין הדינמי" היא שיתוף של  קבוצה של אנשים הנרתמים לחזון משותף . כל משתתף מקבל הדרכה דינמית , מכחול וצבע, שבעזרתו הם מביע את ייחודו כחלק מהכלל ואת הרצון המשותף. בסופו של יום תיחשףנחשפת  יצירה  משותפות שאף גאון מתבודד לא יכול להתחרות אתה...

        

        

        

        

        

        

       ערך מוסף:  צילומי המשתתפים ברגע יצירתי מרגש    

        

       קטעי עתונות: http://www.dc4u.net/news.html

        

        

       קישורים נוספים:

        

       הקמפיין הדינמי- השיטה החברתית תרבותית שיווקית הופקה עד היום בסין- למדינת ישראל ולחברות ישראליות בסין, באו"ם-  בפסגת המידע העולמית בנושא אינטרנט ומיחשוב, בארה"ב בכנס המדיה השנתית, משרד רה"מ בכנס העיתונות הזרה,  משרד האוצר, משרד החוץ, משרד התמ"ת, משרד התקשורת, משרד הרווחה, מכון היצוא, עיריית בית שמש, אוניברסיטאות חיפה, הבינתחומי הרצליה, תגלית,  לבנק הפועלים, למאה המשפיעים של דה מארקר, ועידת ישראל לעסקים- עיתון גלובס, ועידת ישראל לנדל"ן- מעריב,  לאופנועי קוואסקי, לחברת hp, כנס רופאים של התאגיד השוויצרי-  ROCHהשקת משרדי רמפ"ל, נשיא המדינה בהשקת ארגון רוח טובה, הכנס השנתי של  האיגוד לרפואה פיזיקלית ושיקום,  קניון עזריאלי ואפילו בחתונה, בר מצווה ויום הולדת בבר ירושלמי אפל...          

       לפרטים ושת"פ, עפר אלוני טל' 052-8576401  

        

        

        

        

       http://www.china.co.il/?CategoryID=267&ArticleID=362&Page=

        

        

        

         

        

        

        

       כל התוכן והקשור בו לעיל, שייך  לעפר  אלוני . חל איסור מוחלט לפגוע בזכויות היוצרים והקניין הרוחני הכלולים בתוכן זה ו/או בכל עותק שלו. אינני מרשה  לשנות את התוכן, במלואו או בחלקו, בכל דרך ו/או צורה. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצטט ו/או להפיץ ו/או להעבירו לאחר ו/או לפרסם ו/או להציגו לאחרים ו/או ליצור ממנו ניגזרות ללא אישור מראש ובכתב. כל תוכן הניתן להורדה הינו לעיונו האישי בלבד של ההמעין  ואסור לכל מטרה מסחרית או אחרת. השימוש בתוכן זה  הוא לכל מטרה שאינה איסור, וכל שימוש בלתי מורשה מהווה עבירה על חוק זכויות יוצרים ואחרים.     

       © 2008, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני

        


        

        

        

        

        

       דרג את התוכן:
        13 תגובות   יום שישי , 24/10/08, 16:45

        לכל זוועה, ניתן להתרגל וגם לרע ואז הוא הופך לנורמה ואפילו לטוב. פעם הלכתי לתומי ברחוב וראיתי קבוצת עובדי ביוב שבמקום לאכול את הארוחת הצהריים שלהם מחוץ לסירחון המצוי שם, הם העדיפו להשאר מתחת לפני האדמה ולסעוד, הם פשוט התרגלו לריח הנורא!? רצח ובכלל זאת מציאות שאנחנו עלולים להתרגל אליה בחיי השעה... 

        עוד מעט נגיע למציאות שבראש מהדורת החדשות יהיה כתוב שהמהדורה  נועדה לגלאי 18 ומעלה אם בכלל?

        עורו אנשים משנתכם ויפה שעה אחת קודם, האלימות הגיע לפתח ביתנו.


          הרקע ל"קמפיין דינמי" שים פס לאלימות
        האלים חש: לא רצוי, מנוצל, פגום, חסר ערך הגורמים לתחושות אלו: חוסר התענינות בו וחוסר קירבה רגשית. האלימות הפיזית נובעת מהאלימות הפסיכולוגית ומתחושת ריקנות ואפסות היוצרת תחושה של אובדן דרך ובדידות.כשהאדם חש שהוא מוקף במיליארדי אנשים (וזה נכון)  והביטוי האישי שלו נמחק הוא מוצא לנכון להביע את אישיותו בפרץ אלים. 

         הדרך למניעת האלימות:

        אם ניתן לכל אדם  לבטא את ייחודו התורמת והמשתלבת עם הכלל,  נוכיח לו שהוא רצוי ואף חיוני לפסיפס החברתי המקיף אותנו בחיי השעה.מטרתנו ליצור גירוי לאינטלגנציה הרגשית שע"פ מחקרים עשויה לבנות בגרות שתשלב את האדם עם סביבתו.

         

        דרג את התוכן:
         90 תגובות   יום ראשון, 19/10/08, 21:02

          רק חיבור חברתי יוציא את גלעד שליט מהשבי, וזאת הסיבה שרון ארד לא יצא מהשבי...

          

         הבוקר קמתי מבדידותי לעבר הקטע  החברתי, אספתי את עצמי ונסעתי להכין בעזרתו האדיבה של זאב המנכ"ל , את הקמפיין הדינמי "צייר לי תקווה" לעצרת ההמונים לשחרורו של גלעד שליט. כבר בהכנת הקמפיין ראיתי את הרצון והיופי הטמון בכל אלה שלקחו בו חלק ונרתמו למרכבת ההתנדבות  שתשא אותנו לעבר הזריחה של החיים. על המרכבה עלו  דקלה התקציבאית על , טלי הנשמה (שנתנה לי טוש באישור, על מנת שנועם ועוד יחתמו על היצירה),  מירי מפיקת העל, אורית הגרפיקאית המדהימה ביותר, אלי החותך שמגע הסכין שלו יודע לרחף על הווניל השקוף מבלי לפצוע את הקנוואס, ומי לא? התגייסו מליבם ברמה של דמעות בעיניים (לפחות אצלי). ובמאמר מוסגר ההתגיסות למטרה משותפת היא היא הנותנת, אל תוותרו על חוויה חברתית היוצרת חיבור של הייחודיות שלכם  עם הכלל, אם נישאר בבונקר של האגו שלנו יהיה לנו חשוך ועלול להיווצר שם עובש...

         בשעה 15.000 הגעתי למתחם של כרם שלום, מתחם הכלל מטרה משותפת של הכרת הטוב לחייל שנתן לנו ממירצו ומחייו. בשטח המארגנים קיבלו אותי בסבר למרות שלא היה תאום מוקדם ועזרו לי לפרוס את הקמפיין במקום אסטרטגי.


          שמתי לב שהאנשים שהשתתפו בקמפיין הדינמי וציירו את התקווה היה להם מכנה משותף של רגישות במריחת הצבע העדינות וברצון של'היות חלק עם תמהיל של נשיאה בעול. זכיתי לשתף בקמפיין הדינמי את נועם שליט, קרנית גולד ווסר המקסימה, שלא זהיתי לצערי (יש לי את הקטע המביך והטיפשי שאני לא מזהה אנשים ולפעמים גם את עצמי אני לא) למרות שכתבתי לה בעבר את אחד ממכתביי המרגשים כאן בקפה: http://cafe.themarker.com/view.php?t=498126 מיקי רוזנטל הלוחם, עמי איילון , חברי הקפה ועוד ממיטב עמנו...

         חבריי זה היום אל תעמדו מנגד הצטרפו למאבק החברתי היוצר חיבור  שיהפוך את מחוזותנו למקום טוב יותר תחת השמש...

          פרומו מדיה:

         http://www.promomagazine.co.il/pages/show/2352

          

          על הקמפיין הדינמי

         הדרך: אם ניתן לכל אדם  לבטא את ייחודו התורמת והמשתלבת עם הכלל,  נוכיח לו שהוא רצוי ואף חיוני לפסיפס החברתי המקיף אותנו בחיי השעה. מטרתנו ליצור גירוי לאינטלגנציה הרגשית שע"פ מחקרים עשויה לבנות בגרות שתשלב את האדם עם סביבתו.

          

           מבוא  לשיטת הקמפיין הדינמי: הקמפיין הדינמי היא שיטה המשתפת קבוצה גדולה של משתתפים לחזון אחד. הרעיון נשען על מספר עובדות: א. כל משתתף יש לו חלק ביצירה ב. כשמשתתף בקמפיין הדינמי יוצר הוא בעצם מטמיע מעצמו על גבי היצירה ולכן הוא קשור למסר ג. כיום אנחנו חשופים לכ-17 אלף מסרים פרסומיים ביום(!) העשיה נותנת משנה תוקף ליצירתיות ד. המשתתף יחפש את החלק היצירתי שלו על גבי הקמפיין לאורך זמן ממושך דבר זה יקשור אותו ביתר שאת למסר ה. נוצרת יצירה משותפת בעלת ערך אמנותי להבדיל ממהלך פלקטי שנזרק לאחר זמן ו. הגדרת הקידמה-הצליויזציה נשענת על סך המאמצים הקהילתיים המשותפים של אלפי דורות ז. אורך חיי המדף של מהלך פלקטי כשבועיים ושל הקמפיין הדינמי לנצח... 

          

           הטכניקה  של הקמפיין הדינמי: גודל הקמפיין הדינמי  (גם בגודל שלט חוצות) מודפס על בד קנוואס. הדרך של ה"קמפיין הדינמי" היא שיתוף של  קבוצה של אנשים הנרתמים לחזון משותף . כל משתתף מקבל הדרכה דינמית , מכחול וצבע, שבעזרתו הם מביע את ייחודו כחלק מהכלל ואת הרצון המשותף. בסופו של יום תיחשףנחשפת  יצירה  משותפות שאף גאון מתבודד לא יכול להתחרות אתה...

          

         © 2002-2008 כל הזכויות שמורות לעפר אלוני

          

          הקמפיין הדינמי- השיטה החברתית תרבותית שיווקית הופקה עד היום לחברות ישראליות בסין, בארה"ב בכנס המדיה השנתית, משרד רה"מ בכנס העיתונות הזרה,  משרד האוצר, משרד החוץ, משרד התמ"ת, משרד התקשורת, משרד הרווחה, מכון היצוא,עיריית בית שמש, אוניברסיטאות חיפה והבינתחומי הרצליה, תגלית,  לבנק הפועלים, למאה המשפיעים של דה מארקר, לעיתון גלובס, מעריב,  לאופנועי קוואסקי, לחברת hp, כנס רופאים של התאגיד השוויצרי-  ROCH, ועידת נדל"ן שנתית, השקת משרדי רמפ"ל, קניון עזריאלי ואפילו בחתונה, בר מצווה ויום הולדת בבר ירושלמי אפל...  

         דרג את התוכן:
          23 תגובות   יום שישי , 17/10/08, 08:11

          בצילום, החתן והכלה התחילו את דרכם   ביצירה  משותפת- מזכרת של אהבה, שאליה הצטרפו כל באי החתונה שהשאירו את חותמם בציור שנתלה בסלון ביתם לנצח...

           

          כל אורח שנתן נגיעה של צבע בציור יחזור ליצירתו גם אחרי שנים, יצביע עליה תחת הכותרת "את זה אני יצרתי"


           
          © 2008, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני

          תנאי השימוש  בשיטה  ראו קישור: http://dc4u.net/Terms.htm כל התוכן והקשור בו שייך  לעפר  אלוני . חל איסור מוחלט לפגוע בזכויות היוצרים והקניין הרוחני הכלולים בתוכן זה ו/או בכל עותק שלו. אינני מרשה  לשנות את התוכן, במלואו או בחלקו, בכל דרך ו/או צורה. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצטט ו/או להפיץ ו/או להעבירו לאחר ו/או לפרסם ו/או להציגו לאחרים ו/או ליצור ממנו ניגזרות ללא אישור מראש ובכתב. כל תוכן הניתן להורדה הינו לעיונו האישי בלבד של ההמעין  ואסור לכל מטרה מסחרית או אחרת. השימוש בתוכן זה  הוא לכל מטרה שאינה איסור, וכל שימוש בלתי מורשה מהווה עבירה על חוק זכויות יוצרים ואחרים

           

           


          דרג את התוכן:

           תגובות אחרונות

           code2hope

           מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

           פרופיל

           הקו א-ל התקווה
           1. שלח הודעה
           2. אוף ליין
           3. אוף ליין

           ארכיון

           פיד RSS