כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ארכיון : 2/2009

  4 תגובות   יום רביעי, 18/2/09, 08:39
  הבנת הנמצא
  הבנת השורש עשוייה להעיד על מורכבות החיים

  מצו"ב רקע עלי וכן על מספר הרצאות המלוות בפרזנטציה (עם ברקו) ניתן לשלב  קמפיין דינמי* בכל אחת מההרצאות. 

  ההרצאות  ניתנו עד היום ב: אוניברסיטת חיפה, בינתחומי הרצליה וכנסים של מערכת החינוך ועוד...  

   

   על ההרצאות והסדנאות של עפר אלוני:   

   א. התקווה אימון אמוני – אישי – חברתי - אסטרגטי, למיקוד שאיפתנו

  ב. בין אור לחושך – הגדרת הערכים שבעולמנו, טוב ורע...ע"פ ספר שכתבתי שתורגם לסינית ואנגלית (מלווה בפרזנטציה על הפרוייקט שהקמתי בסין למדינת ישראל שבו ביקרו 40 מיליון איש) קישור נוסף: לקונספט ולעיצוב פנים


   ג. שים פס לאלימות – התשובה  לאלימות הנובעת מבדידותו של האדם, כולל אנליזה לצעקה של מונק 

    ד. חוג רב תחומי בהבנת הנמצא   בצילום פרופ' רובינשטיין משתתף בחוג הרב תחומי-  לימוד על השורש והמהות שבעולמנו ....(כולל חשיפה מספר שכתבתי וציירתי –נקודת אחיזה בהבנת הנמצא, ספר פילוסופי מצחיק ולא רק על אליפות העולם בפנימיות האדם. 

  ה. על הכלכלה הישראלית ובכלל...על הכלכלה שנשענת על משאב חברתי מלשון חיבור ולא על החומר

  * קמפיין דינמי- בצילום נשיא המדינה משתתף בקמפיין הדינמי - בד קנוואס שעליו מודפס מלל וציור  שעליו מציירים כל המשתתפים בהדרכה דינמית. הציור המשותף נשאר כמזכרת אצל המזמין, ציורים דומים מצויים כיום בלע"מ, משרדי שרי  אריסון,  מערכת גלובס, משרד התיירות ועוד....

  קישורים נוספים: 

  אישור המינהל הפדגוגי של משרד החינוך

  המלצות של ראשי המשק

  הקמפיין שלי לאו"ם

   סבר פלוצקר כותב כל דרכי   לכל אדם יש ייחודיות האמורה להשתלב עם הכלל

   

  © 2002-2009, כל הזכויות שמורות לעפר אלוני
  דרג את התוכן:
   16 תגובות   יום שבת, 14/2/09, 21:32

   "אני ישנה ולבי ער" כי ההרגלים מכהים את חושייך  אבל למזלי  ליבך ממשיך לפעום בקצב חיי למרות תרדמתך... ואז בהסח הדעת כדרכן של מציאות את שומעת את "קול דודי דופק" עם סיסמא אנושית  וניצחית ולא דיגיטאלית עכשווית "אחותי רעיתי יונתי תמתי."

    "שראשי נמלא טל קוצותי רסיסי לילה" שהרי אני לילה שלם סופג את רסיסי הטל כל הדרך לחדרך...ואת על מה את מתחשבנת אתי? בפרטים שוליים ביחס לניצחיות שלנו "פשטתי את כותנתי איככה אלבשנה רחצתי את רגלי איכה אטנפם." 

    

    "דודי שלח ידו מן החור ומעי המו עליו" אני מתבונן בך דרך חור המנעול ואני חש את ריגושך שהרי כ"מים הפנים לפנים כך לב האדם לאדם..."ומעי המו עלי"

    "קמתי אני לפתוח לדודי"  מתי פתחת? אחרי שהשארת אותי בלילה אפל וקר בבדידותי המקפיאה? איך יכולת לאכזב את שאהבה נפשי ונפשך, שהרי לא התחברת אלי ברגע הדפיקה על דלתך,  מתי תביני שה"אהבה מכסה על הכול" כולל על עצלותך.

   תשוקתך היתה בנויה עם תמהיל של עצלות  ונהנתנות שהרי העדת על עצמך ש "וידי נטפו מור ואצבעותי מור עובר על כפות המנעול"  ולכן  פתחת  לי באיחור שנבע מכובד גופך  

   "ודודי חמק עבר"  כי סבלנות זה מלשון סבל...

    

   "נפשי יצאה בדברו בקשתיהו ולא מצאתיהו קראתיו ולא ענני" כי החטא הוא סוג של  החטאה שגרמה לך לשנות במשך שנים את  שחיפשנו... שלא לדבר על ההשפלות כפי שכתבת לי בהמשך "מצאוני השומרים הסובבים בעיר הכוני פצעוני, נשאו את רדידי מעלי שומרי החומות"

   הטקסט ברצף:

   "אני ישנה ולבי ער, קול דודי דופק, פתחי לי אחותי רעיתי יונתי תמתי שראשי נמלא טל קוצותי רסיסי לילה. פשטתי את כותנתי איככה אלבשנה רחצתי את רגלי אינכה אטנפם. דודי שלח ידו מן החור ומעי המו עליו. קמתי אני לפתוח לדודי וידי נטפו מור ואצבעותי מור עובר על כפות המנעול. פתחתי אני לדודי ודודי חמק עבר נפשי יצאה בדברו בקשתיהו ולא מצאתיהו קראתיו ולא ענני. מצאוני השומרים הסובבים בעיר הכוני פצעוני, נשאו את רדידי מעלי שומרי החומות".החכם באדם (שיה"ש ה').

    

   דרג את התוכן:

    תגובות אחרונות

    code2hope

    מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

    פרופיל

    הקו א-ל התקווה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS