כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  code2hope

  מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

  code2hope

  מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

  ארכיון : 11/2010

  8 תגובות   יום שישי , 26/11/10, 02:07

  צילום בלעדי של אורי בר לב המבטל את האלימות! באותו "הכנס המפורסם" באילת לפני כשנתיים בעיר ללא אלימות באילת בנוכחות ד"ר אורלי אינס וניצב אורי בר לב, צולם הניצב מבטל את האלימות בקמפיין הדינמי שערכנו שם תחת הכותרת "שים פס לאלימות".

  התוכנית שלנו

  הרקע לאלימות האלים חש: לא רצוי, מנוצל, פגום, חסר ערך. הגורמים לתחושות אלו: חוסר התענינות בו וחוסר קירבה רגשית. האלימות הפיזית נובעת מהאלימות הפסיכולוגית ומתחושת ריקנות ואפסות היוצרת תחושה של אובדן דרך ובדידות.כשהאדם חש שהוא מוקף במיליארדי אנשים (וזה נכון)  והביטוי האישי שלו נמחק הוא מוצא לנכון להביע את אישיותו בפרץ אלים. נמצא שכיוון החקירה של מי שתקף את שירה מרגלית הוא מתבודד שניסה להביע את אמירתו אך לא נענה* 

    דוגמא על רוצח סידרתי מארה"ב

    "חקירת המשטרה התמקדה ביממה האחרונה בזהותו של הרוצח, צ'ו סונג-חוי, ובעברו הבעייתי,  מהחקירה עולה כי  "צ'ו היה אדם בעל בעיות חברתיות קשות, אשר נהג להתבודד" מעריב- 19/04/07

   הדרך

  אם ניתן לכל אדם  לבטא את ייחודו התורמת והמשתלבת עם הכלל,  נוכיח לו שהוא רצוי ואף חיוני לפסיפס החברתי המקיף אותנו בחיי השעה, נוציא אותו מתחושת הבדידות להצלחה חברתית.

  המטרה

   בקמפיין הדינמי שים פס לאלימות, מטרתנו ליצור גירוי לאינטלגנציה הרגשית שע"פ מחקרים עשויה לבנות בגרות שתשלב את האדם עם סביבתו. הדיון בנושא משנת 2007 

  .

  ______________________ 

  להרצאה ולדרך נגד האלימות.

  ל"דיון הנבואי" על הפרופיל של המכה של שירה מרגלית.

  לכתבה בפרומו מהכנס באילת.

  האתר: www.dc4u/net

   

  דרוש/ה שותף/ה  אסטרטגי/ת לנושא 

  ''

  ''

   ניצב אורי בר לב, מבטל את האלימות      בקמפיין הדינמי "שים פס לאלימות"

   

  דרג את התוכן:
   6 תגובות   יום שישי , 12/11/10, 16:49

   משנת 2002, אני עורך קמפיינים דינמים מיום הולדת או חתונה  ועד מרכז מבקרים בסין שכלל: 40 מיליון מבקרים. רבבות  ידיים וראשים, שיתפתי מתוך מטרה אחת ש"לכל אדם יש ייחודיות האמורה להשתלב עם הכלל" בדרך לאחד.

   וכל זה מתוך הנחת יסוד שכהלך אני רק בדרך או כמו שפיקאסו הגדיר זאת: "מעולם לא סיימתי אף ציור." (והוא צייר כתשע אלף ציורים).

   בדרך (והיא ארוכה) נתקלתי מחד בברוני הפרסום המתנשאים המוכנים בגלל כבודם האבוד (כי "מי שרודף אחר הכבוד הכבוד בורח ממנו") להעתיק בשביל לחסוך שקל  ומאידך בחיוך תמים של ילד על זרועות אימו שגם נטל חלק ביצירה המשותפת. אני חייב לציין שהחיוך של הילד נתן לי את הכוח וההשראה ללכת בדרכי כי מעט מהאור דוחה הרבה מהחושך וזה עורר בי את הטריגר  לכתיבת סיפרי "בין אור לחושך" שיצא לאור ולא לחושך בסין. כידוע כוח הצמיחה מגיעה דווקא מהמעמקים, זרע שמונח על פני הקרקע לא יצמח.  לכן יעצתי לחבריי, תתחברו ל"אני" שלכם בדרככם מבלי להסתכל על השכנה ממול, כי ה"אני" הוא חלק אלוה או כמו שהלל אמר "אם אני כאן כולם כאן".

    

   ''

   http://cafe.themarker.com/image/1008232/

   ''

   ''

   ''

   ''

   דרג את התוכן:
    55 תגובות   יום חמישי, 4/11/10, 12:59

    אנשים ונשים (מזל שלא טף:) אוהבים להיות נשלטים וההפך. מאין בא הסעיף הזה, שלא מופיע בספר הפרופילים של צה"ל? כל היום הם מחפשים עוזרת בית ופתאום בא להם לעשות (למה לא אומרים מנקים:) פנלים ? חחח, עבדים כבר היינו לפרעה במצריים ולפתע תוקף אותנו רגש של געגועים לפרך? ועוד איפה בא הסעיף, בחדר הכי חשוב, חדר המיטות?


    התשוקה ליסוד

    ביסוד פני הדברים כל  דבר בעולמנו שואף, משתוקק ורוצה לחזור אל השורש "כל הנחלים זורמים אל הים" כי משם הם באו ולעניות דעתי (והיא ענייה:) זאת הסיבה שהילדים קשורים בדר"כ לאימא ביתר שאת (ביחס לאבא).  וזאת  הסיבה שחזרנו לארץ  ולא לאוגנדה  כי מכאן באנו וקיימות עוד  עוד הרבה דוגמאות לעיקרון זה כי זה יסוד בהבנת הנמצא...


    עולם של ניגודים

    האדם בנוי משתי קצוות מנוגדים - "בשבילי נברא כל העולם" מחד ומאידך - "אני ואפסותי עוד" לכן יש לו את הצורך הטבעי  לחזור אל השורש של עבד או מלך.


    הטיפול – שיטת יישור הברזל הכפוף

    אם רוצים ליישר ברזל כפוף צריך לכופפו  לצד שמנגד ואז לאזנו. אז אם נולדת עבד שחק אותה איזה זמן מלך ואז תחזור למיצוע- אמצע ואם אתה חש מלך אז ההפך...  על תורת האיזון שלי: הנזיר שקנה פרארי.    "כי מעפר באתי ואל העפר אשוב" עפר:)

    www.dc4u.net

     

    דרג את התוכן:

     תגובות אחרונות

     code2hope

     מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

     פרופיל

     הקו א-ל התקווה
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין

     ארכיון

     פיד RSS