כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  code2hope

  מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

  code2hope

  מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

  ארכיון : 6/2010

  45 תגובות   יום רביעי, 23/6/10, 22:07

  לעיל הדרך של קמפיין דינמי, לזכר אמירתו של פאבלו פיקאסו: "מעולם לא גמרתי אף ציור".

   

  את מדור של זיקוק הנפתח בשיאו וכבה אחרי שניה?!

  דרכך  נרמסה ע"י אנשי השטח השיטחיים.

  המטרה הפכה אותך  לסוס שוטף במלחמה.

  את חושבת שזה שם וכשהגעת "אז לא זה שם"?!

  הדרך היא מטרה שהרי אין שלמות.

  השלמות היא חיסרון כי אז מאבדים לדעת את הדרך,

  רק התקווה שהיא צורך נפשי שלא ניתן למימוש פיזי, יכולה לשמש את ההולכים...

  בישיבתך - גמירתך  הגעת לסך שהוא לא משהוא ביחס לאינסוף.

  הבנת למה אני לא אוהב לגמור? כי זה נגמר!

   


   

     להצטרפותך לעבר התקווה:

   http://www.facebook.com/group.php?gid=243714485205&ref=mf

   

  דרג את התוכן:
   20 תגובות   יום ראשון, 13/6/10, 16:52

   הסיבה שהעולם כ"כ נמשך למשחקי כדורגל ולמונדיאל היא הזכרת השיתוף שבן המדינה, האוהדים והשחקנים לעבר ההצלחה המשותפת או הגול. אתה צופה ממבט ציפור (או עכבר, תלוי כמה השקעת בכרטיס) על אסטרטגיה  של שת"פ הבא לידי ביטוי במסירות,  אז נכון שיש חלוץ מרכזי וכמעט שלא יוצא שהמגן תוקע גול, אבל גם לקטן האוהדים יש מניות בהצלחה. וכמה סימלי שסיפיווה טשאבלאלה שחקן דרום אפריקה הפקיע את הגול הראשון במונדיאל 2010, ולא צעק אני, אני ואני אלא הוא ארגן עם שותפיו לגול  ריקוד משתף.  (ראו לעיל צילום AP  .)

    

    

   למה אנחנו לא במונדיאל?

   שורש הבעיה שלנו כאן בנמצא,  זה החילוק והפרוד שבננו. עד שלא נתחבר חיבור חברי  בד בבד עם שמירת הייחודיות , אין לנו סיכוי להגיע לפתח המשחקים.

    

    

   מדינה של פראיירים

   בחיי השעה בארץ אנחנו חיים את חיי הפירוד וחילוק, אתה רואה עו"ד שמלשין על הלקוח שלו, אתה נחשף למאבק בן מוזיקאים על מזרחית או מערבית, אתה בא לחברה גדולה עם רעיון והיא עלולה (ולא עשויה) לשדוד אותך וכמות המפלגות בכנסת מזכירה לנו זאת השכם והערב.

    

   לכן המבנה המנטלי הממוצע, של שחקן בקבוצה ישראלית בנוי עלהתלבטות  ומחשבות שלא  קשורות  לעצם המשחק. ובמקום שיקול אסטרטגי תכליתי, צפות  לו מחשבות של וואדי אלן –  "אני עובד אצלך?" "למה מי אתה?" " אבא שלי שוטר ויש לו אקדח:) ו"אתה כזה קטן" והשיא שהרס לנו ת'צורה "אני לא פריאר של אף אחד". אז לתשומת ליבכם ולא שכלכם הנתינה היא השיא והמושג פרייאר הוא אם כל חטאת (כביכול גם בעצם כתיבת שורות אלו אני הפריאר שלקפה דה מארקר ושלך,  כי אני לא מקבל תמורה למאמציי בכתיבתי  ובכל זאת ולא היא. ע.א) .

    

    

   מדינה של גאונים וחבל

   מצד אחד כולכם גאונים (וזה לא בציניות) ומאידך לך תחבר גאונים למטרה משותפת? אין לזה סיכוי, כי האגו הוא המפריד. ומכאן  הביטוי "סוכת שלום" כי רק כשהאדם יוצא מהקרמיקה והג'קוזי שלו לדירת ארעי הוא יכול להתחבר לחברו ולערך השלום. כי החומר  הוא הגורם לתחרות ובמילא לפרוד.

    

    

   בדיחה עצובה

   פעם בא מבקר לאי נידח ומוצא שם יהודי, בבדידות של רובינזון קרוזו ועם שני בתי כנסת, שואל המבקר למה שניים? משיב המתבודד, באחד אני מתפלל ולשני אני לא נכנס.

    

    

   אז מה היה לנו?

   התשובה להצלחה לא קשורה לגאונות, גם הרכבי הקבוצות במונדיאל, לא נישען על שחקן על או תת, אלא על ערך השת"פ, המסירות , ההכרה באחדות של הקבוצה ואוהדה  ולכן גם המשחק מעורר, כי הוא מזכיר לנו שאנחנו כ"כ קרובים להצלחה והיא כאן בנמצא, רק צריך להנמיך את האגו ולהכיר בעובדה שלבד אתה כלום ואז אולי יש לנו סיכוי ולא רק בכדורגל...

    

    

   רוצה להצליח? הירשם עוד עכשיו.

   אז אם את/ה מזדהה עם קורבנות המחלוקות שזה אנחנו ורוצה להצטרף לבית שבו אנשים מאמינים בשיתוף, הקלק והירשם לביחד שלנו, המוצפן בערך התקווה:

   http://www.facebook.com/group.php?gid=243714485205&ref=mf 

    

    

    איתכם עפר

    

    

   דרג את התוכן:
    17 תגובות   יום חמישי, 3/6/10, 13:24

    כשבני ישראל יצאו ממצרים היו מצריים שברשותם נשארו סוסים למרדף המפורסם. והשאלה מדוע אותם סוסים לא מתו עם שאר מקנה מצרים בעשרת המכות? והתשובה, שהיו מצריים שהיה להם ניצוץ של אמונה (בעקבות עשרת המכות) ולכן הסוסים שלהם ניצלו,  אך ביום פקודה של פרעה  אותם מצרים שינו את עורם והניצוץ שבהם כבה  ו/או אז הם גייסו את רוחם ובמילא גם את סוסהם. 

    אותו עיקרון היה צריך להנחות את האסטרטגיה  בהשתלטות  על האניה התורכית עם פעילי שלום/ מלחמה, מחק את המיותר או הוסף:) כי הטוב שבנחשים רצוץ ראשו- רש"י.

     

     

    בצילום: "עלי הזית" של "פעילי השלום":)

    דרג את התוכן:

     תגובות אחרונות

     code2hope

     מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

     פרופיל

     הקו א-ל התקווה
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין

     ארכיון

     פיד RSS