כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  ארכיון : 8/2010

  17 תגובות   יום רביעי, 25/8/10, 01:27

  http://cafe.themarker.com/image/1733222/
  http://cafe.themarker.com/image/1733193/

  הודעה לעיתונות ממשרד החוץ: העולם יוצר "שנה טובה" באינטרנט
   
  משרד החוץ בקמפיין דינמי ליצירת ברכת שנה טובה מגולשי העולם

  משרד החוץ משיק קמפיין דינמי לקראת ראש השנה היהודי וקורא לגולשים באתרי המשרד ובאתרי השגרירויות הישראליות ברחבי העולם לקחת חלק פעיל ביצירת ברכת שנה טובה מיוחדת.

   

  לקראת ראש השנה אגף תקשורת והסברה של משרד החוץ האחראי על הפעלת אתר ההסברה הרשמי של מדינת ישראל חבר ליוצר הרב-תחומי - עופר אלוני המייסד של חברת DC4U.net  ויוצא בקמפיין אינטרנטי מיוחד, במסגרתו מוזמנים כל גולשי האינטרנט המבקרים באתרי המשרד והנציגויות (מדובר על כ-80 אתרים ולמעלה מ-7 מיליון גולשים מדי שנה) להשתתף ביצירת ברכת שנה טובה ייחודית על ידי הקלקה על הבאנר ומיקום יונת השלום שלהם שמייד תופיע ותשא עימה את דגל המדינה ממנה הם באים. כל הגולשים יוכלו לתרום את חלקם ליצירת ברכת שנה טובה שעם סיום יצירתה תכיל אלפי יונים צחורות ועימן שלל דגלי אומות העולם ,בתצורה ייחודית כך שתבטא את תרומתו של כל גולש וגולש לקמפיין.

   

  מדובר על טכנולוגיה שיווקית פרסומית מקורית שפותחה על ידי אלוני וחברו שוולוב  המציגה חדשנות בעולם הפרסום האינטרנטי ונחשפת בימים אלה גם באתר הרשמי של מדינת ישראל – האתר  של משרד החוץ.

  המימד הייחודי המתווסף כאן הוא הזמנתם של הגולשים בכל רחבי העולם להוסיף אלמנט עיצובי משלהם ובכך להטביע את חותמם האישי ולהשפיע על היצירה הסופית.  מסגרות הציור הסופי עם זאת, נקבעו מראש על פי הקונספט ההסברתי הקריאטיבי של משרד החוץ כאשר אליהם מתווספת טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לאינסוף גולשים לתרום את חלקם ליצירה, במקביל, כשהתוספת הייחודית של כל גולש היא גלויה ושקופה לכל יתר הגולשים ,באון ליין ובכל האתרים בהם מופיע הבאנר.  

   

  ע"פ ניסיון שנצבר בקמפיינים קודמים, שעשו שימוש בטכנולוגית הפרסום של DC4U.net , ישנו גידול יעילות הקמפיין בשיעורים של מאות אחוזים , וכן נמצא כי אחוז המשתתפים האקטיביים בקמפיין -הבוחרים לצייר על הבאנר, עבר את  50% תגובה ביחס לקמפיינים רגילים באינטרנט

  ראש מדור האינטרנט במשרד החוץ , אמיר שגיא, ציין כי הכוונה בקמפיין הנוכחי היא מעבר להגדלת מספר הגולשים באתרי המשרד ואתרי הנציגויות הישראליות בעולם, גם להציג באופן בולט ולהביא לידי ביטוי את כמות הגולשים ומגוון המדינות מהם הם מבקרים באתר. אתר משרד החוץ באנגלית, שבו מבקרים כ-17,000 איש מדי יום, מהווה מקור מידע ייחודי גם לאלפי גולשים רבים מהעולם הערבי והמוסלמי ובכללם ממדינות עימן לישראל אין יחסים רשמיים. שגיא הוסיף כי "הברכה שתיווצר על ידי הגולשים לאתר תישמר ותהווה יצירת אינטרנט ייחודית בעלת מסר שתביע את התקווה לשלום בעולם כולו". 

   

  משרד החוץ הישראלי, שהיה מוביל בין משרדי החוץ בעולם לעשות שימוש בעולם הוירטואלי של האינטרנט והקים כבר למעלה מעשור את אתר אינטרנט שלו בשירות ההסברה הישראלית בעולם, ממשיך גם היום להוביל בתחום וממצב עצמו בחזית הטכנולוגיה האינטרנטית באמצעות שיתוף פעולה עם הכוחות היצירתיים והמיוחדים הפועלים בעולם ההייטק והאינטרנט הישראלי ,כדוגמת היוצר עפר אלוני וחברת www.dc4u.net

   

  דרג את התוכן:

   תגובות אחרונות

   code2hope

   מעורר ומורד בכח המשיכה, לעבר התקווה

   פרופיל

   הקו א-ל התקווה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS