כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הבלוג שלי

  ארכיון : 2/2018

  4 תגובות   יום שני, 26/2/18, 09:32

  מגילה בתחפושת - קונספירציה לפורים:
  מה שקרה באמתעוה"ד והשופטת קיבלו סכום נכבד של כסף בשביל לביים את ההתכתבות הזאת ולוודא שתודלף:

  מטעם מי?  מטעם הנאשמים הקיימים והפוטנציאלים (דרך שליחיהם המתווכים עבורם, עורכי דינם והשופטים שלנו).
  למה?  כדי שהם יוכלו להשתחרר לאלתר מבית המעצר (דה לגיטימציה לכל מהלך המעצר), לתאם גרסאות, לאיים על מי שצריך לאיים, לחסל את מי שצריך לחסל, לשמן את מי שצריך לשמן ולשבש את כל מהלך החקירה.
  ומה יוצא מכך לתקשורת?  אה, הנה, סוף סוף תשובה למלעיזים והוכחה לכך שהיא תקשורת אובייקטיבית ומשרתת רק את הציבור, הבכת מוסדות החוק, ואולי גם "טפיחה על השכם" לכתב האמיץ של הערוץ החרוץ (כי בכל זאת, גם הם רוצים קצת אהבה ונמאס להם כבר להיות מושמצים על ידי כל אלה שיכולים לסגור אותם בכל רגע, שמטיחים בהם חדשות לבקרים את ביטוי הנאצה: "שמאלנים שמאלנים").
  כשהאבק ישקע, החקירה תתמסמס ולא יהיה כלום (כי אין כלום), עוה"ד והשופטת יקבלו תפקידים  בכירים ועתירי הכנסה באחת מהחברות של אלה או אלה (או שלנו) שחייבים להם, וכל העבריינים יתקדמו לתפקידים חדשים ומשפיעים. מגיע להם כי הם מלח מלכי הארץ וכי הם תרמו לייצוא המוחות של העם היהודי את האתגר הגדול מכולם: מוח יהודי VS מוח יהודי.
  וכך יוכלו כל הידיים שרוחצות את הידיים הנכונות בחונטה, לקדם את המטרה העיקרית שלשמה התכנסנו, הקמנו, נשבענו, לחמנו, נפלנו, שכלנו, הקרבנו, שילמנו, בנינו, כרענו תחת הנטל, התפלגנו ולחמנו זה בזה, נדרסנו, הופקרנו, נגזלנו, נשחקנו, גזענו ושתקנו -  מטרת העל הציונית שתגשים בארץ ישראל לאחר אלפי שנות גלות, את חזון השילוש הקדוש: הון - שלטון - עיתון. 
  ואולי, דרך אגב, תושג גם מטרת הצללים שממתינה לה בסבלנות על הדרך, בתחפושת של קואליציה ובמחירי סוף עונה. משחק הדמוקרטיה בישראל יהיה כאן רק קוריוז מבוקש לעדליידע של פורים ושלטון החוק העברי העתיק והטוב, יחזור למקומו הטבעי והבלעדי בעזרת השם יתברך לעד. 
  וכשנכנס אדר נרבה בשמחה. נאכל עוגיות תלתלים לזכר הקרבתה ההרואית של השופטת רונית פוזננסקי - כץ את הקריירה המשפטית שלה למען עמה האהוב והמדוכא ונרעיש ברינגטונים עליזים  לזכר עו"ד ערן שחם שביט, הגיבור שחירף נפשו למען העם היהודי בגוב האריות של להב 433. 

  תיראו מופתעים...

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שבת, 10/2/18, 14:14

   לפני 20 שנה, על רכס האנפורנה בנפאל, נוגעים בשמים ו"תופסים" זריחה.
   עכשיו אבא שלי בשמים, בתוך זריחות ושקיעות מביט מלמעלה על הפסגות.
    

   ''

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    esty.d
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    תגיות

    ארכיון

    פיד RSS