כותרות TheMarker >
  ';

  תכנים אחרונים

  0 תגובות   יום שלישי, 29/1/19, 10:34

  מה זה טיפול רגשי ובמה שונה הוא מטיפול פסיכולוגי רגיל  - זו שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם.

  הרגשות שלנו קובעים מי אנחנו ואת ההתנהגות שלנו בעולם – זו התיאוריה שבבסיס ה"טיפול הרגשי". לא מדובר רק בהערכה עצמית. תרפיה רגשית תורמת גם להיבטים אחרים בחיים - כגון קבלת החלטות קביעת מטרות והימנעות מסיכונים.

  הטיפולים הרגשיים נוצרו לראשונה במטרה לסייע בטיפולים זוגיים המצריכים רמה גבוהה של חשיפה רגשית על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי, אך לא עבר הרבה זמן עד להסתבר כי הטיפולים הרגשיים תורמים גם לתהליכי טיפול אישיים ומשפחתיים. בטיפול רגשי מודגשת חשיבותם של הרגשות לחיינו.

   

  הטיפול הרגשי פועל על פי שלושה עקרונות עיקריים:

  • שיפור הרגולציה הרגשית
  • הגברת המודעות לרגשות
  • טרנספורמציה של רגשות

   

  מטופל מסוגל להתמודד עם תחושות קשות ועזות ע"י שיפור הרגולציה הרגשית. טרנספורמציה של הרגשות מאפשרת למטופל להחליף רגש אחד עם רגש אחר – תהליך חיוני מאוד במצבים חדשים המצריכים הסתגלות.

   

  טיפול רגשי למבוגרים

  לטיפול רגשי יש השפעה חיובית על בוגרים, מתבגרים וילדים כאחד. טיפול רגשי יעיל במיוחד במצב של גירושין או שינויים פתאומיים במבנה המשפחה. הטיפול למבוגרים יכול אמנם להתמקד בטיפול זוגי, אבל באותה מידה טיפול רגשי יכול להתבצע במתכונת משפחתית.

  טיפול רגשי לילדים

  כאשר המטופל הוא ילד, לפעמים אפשר לשלב את הפעילות של המשחק עם הטיפול. היתרון של טיפול רגשי לילדים הוא שהוא נחשב קצר יחסית ולפעמים נמשך רק כמה חודשים.

  טיפול רגשי זוגי

  טיפול זה מורכב מ-3 שלבים. בשלב א' חושפים את הבעיה הרגשית על מנת שנוכל להביא לשינוי בתפיסה של המטופל לגבי הבעיה הרגשית. בשלב ב' אנו מתמקדים בהחלפת החוויה השלילית בחוויה רגשית חיובית, וזאת במטרה לשפר את יעילות התקשורת בין בני הזוג. בשלב ג' אנו יוצרים תוכנית להמשך התקדמות התהליך בחיי היומיום. זהו למעשה שלב הסיכום שבו נפתרות הבעיות שעלו במהלך הטיפול ואנו מכינים את הקרקע להמשך החיים הזוגיים עם הכלים שנרכשו במהלך הטיפול.

  אודות המטפל הרגשי

  מדובר בהגדרה רחבה מאוד. אין כיום הסמכה רשמית ספציפית לנושא הטיפול הרגשי. על המטופלים מוטל לברר מהי הכשרתו של המטפל שאיתו הם שוקלים לעבוד. מטפל רגשי יכול להיות פסיכולוג, או מאמן אישי, למשל. נציין כי הבחירה בין מטפל רגשי למטפלת רגשית חשובה. הכל שאלה של האם אתם מתחברים יותר עם דמות גברית, או לדמות נשית שיכולה להיראות כיותר אימהית. בחירה זו רלוונטית במיוחד כאשר מדובר בטיפול אישי.


  לקריאה נוספת:

  https://ozcenter.co.il/%D7%9E%D7%98%D7%A4%D7%9C-%D7%A8%D7%92%D7%A9%D7%99

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 27/9/18, 21:52

   הרשת החברתית-עסקית הגדולה בעולם היא כידוע רשת "לינקדאין". כאשר הוקמה רשת לינקדאין, לפני יותר מעשור, היא בנתה לעצמה מיתוג של רשת חברתית-עסקית. לא פחות מ־500 מיליון משתמשים נמצאים כיום בלינקדאין (בכל חודש ישנם כ-250 מיליון משתמשים פעילים). בעל עסק? החברה שלך חייבת להיות להיות בלינקדאין. אסור לך לפספס את ההזדמנויות שנוצרות שם.

   שיווק בלינקדאין


   מה מייחד את השיווק בלינקדאין?

   המיקוד ביצירת קשרים עסקיים וחשיפת כישורי העבודה של המשתמשים הם האלמנטים הייחודיים של רשת לינקדאין המקנים לה יתרון משמעותי על פני שיווק ברשתות חברתיות אחרות.

   ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם או טוויטר המפרסמים מקבלים במה פירסומית ויכולת לפלח ולהגיע ישירות אל קהל היעד שלהם. אך בניגוד לרשתות חברתיות אלו, בלינקדאין אתה לא יכול להרשות לעצמך להפעיל שיווק ישיר ו"כוחני". כדי לקבל את האפקט הרצוי, שיווק בלינקדאין דורש ממך לעבוד בצורה שונה כדי להגיע למטרות השיווקיות שלך.

   שיווק בלינקדאין למעשה בונה עבורכם מאגר לקוחות פוטנציאלים, מאגר שתוכלו לבצע איתו פעולות שיווקיות שונות.

    

   בניית פרופיל לינקדאין

   כפי שאתם בוודאי יודעים בניית פרופיל אישי מלא, מפורט ומזמין הוא השלב הראשון כשמדובר על שיווק בלינקדאין. פרופיל איכותי יוצר לכם תדמית שתעזור לכם כתרצו להגדיל את מעגל החברים ולהגיע לעסקאות פוטנציאליות.

    

   בניית מעגל קשרים בלינקדאין

   השלב הבא הוא להוסיף חברים - אותם תוכלו למצוא בקבוצות מקצועיות, או בחיפוש חופשי באתר לפי תחום עיסוק או אזור גיאוגרפי. אכן, בניית רשת של קשרים היא השלב המעשי הראשון בדרך לפיתוח מערכת יחסים אותה תיצרו ותתחזקו באמצעות פרסום תוכן איכותי בפרופיל האישי ובדף החברה שלכם בלינקדאין.

    

   פרסום תכנים בלינקדאין

   בלינקדאין התוכן הוא בהחלט המלך. הנכס הכי חשוב שלכם בלינקדאין הוא תוכן איכותי. דוגמאות לתוכן כזה אלו פוסטים שבועיים שבאפשרותכם לפרסם בעמוד החברה או הודעות פרטיות אחת לחודש עם מידע מאוד מועיל. בכל אופן, התוכן אותו תשתפו ברשת החברתית הזו צריך לשרת אחת משתי מטרות – למצב אתכם כמובילים בתחומכם, ולהעביר ידע שבאמת עוזר לקהל שלכם לפתור בעיות שהם נתקלים בהן. בעולם החדש, הקהל שלכם פחות רוצה לשמוע עליכם ועל כמה שאתם נהדרים (פרסום קלאסי), ויותר מעוניין לקבל פתרונות לבעיות שהוא מתמודד איתן. אם התוכן שלכם בלינקדאין מספק ערך אמיתי אתם בהכרח בכיוון טוב ומבטיח מאוד.

    

   המלצה - מי שמעוניין בשירות שיווק בלינקדאין לעסקים, פנו לחברת דה לינק המומחים בלינקדאין לעסקים

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום ראשון, 15/7/18, 10:14

    מיהו מאמן אישי ?
    מאמן אישי הוא אדם שעבר הכשרה בסיסית באימון: קורס אימון בסיסי וקורס מאמנים. אך כפוף לכללים כגון חיסיון מלא, כבוד הדדי, יושר ועוד...
    בעניין לגיטימציית המקצוע, מתארגנים גופים כגון איק"א (האיגוד הישראלי למאמנים) ליצירת כללים מחייבים ולמיסוד הענף.

     

    הכישורים הנדרשים ממאמן אישי


    מעבר להכשרה בסיסית שעובר המאמן האישי ישנם יכולותיו האישיות, אישיותו, תפיסותיו, רמת האינטליגנציה שלו וגם הניסיון באימון. מאמן אישי מתבסס על כלים ויכולות אימון נרכשות לפחות על ידע וניסיון אימוני (שעלול לפעמים לגרום לאוטומט אימוני).
    אבל לא פחות חשוב הרקע והניסיון בעיסוקים קודמים או ביכולות מיוחדות. 
    מאמן אישי לעסקים יהיה אפקטיבי יותר אם יש לו ניסיון עסקי והצלחות עסקיות. כן מאמן זוגי יהיה מאמן אפקטיבי יותר אם הוא מצוי בזוגיות ואינו רווק לדוגמא. 
    על אחת כמה וכמה אנשים שעברו חוויות עוצמתיות והצליחו להתגבר על כל הקשיים ולבחור בחיים. לדוגמא מאמן שעבר תאונת דרכים קשה והצליח להשתקם יהיה אפקטיבי ביותר לאימון אישי דומה.

     

    בעצם הפלוס הגדול של המאמן האישי, נוסף לעולם האימון, הוא העולם המעשי הפרקטי, הניסיון, הצעידה בדרך להצלחה.


    אימון אישי - לחיות כמו מלך

    בעבר היה רק למלך יועץ וכל השאר נאלצו להסתדר בכוחות עצמם. היום כל אחד יכול להתאמן, ללמוד, להשתפר, להתקדם וללמוד מאלה שכבר פילסו את הדרך. 
    סריקה כללית על ענף האמון מראה שקיים 2 סוגי גופי אימון מרכזיים: 1. בתי ספר ואיגודים, 2. חברות המורכבות מקבוצת מאמנים, 3. מאמנים עצמאיים. 
    הקבוצה הראשונה משקפת את הזרם המרכזי של קורסי אימון בסיסיים והכשרת מאמנים אבל לא מספקים אפיקים אישיים.
    האגודים והגופים הגדולים משמשים כאינדקס ולא ממש מחוברים ישירות למתאמן. 
    הקבוצה השנייה והשלישית הינם האפשרות הטובה לאימון אישי ועסקי ממוקד ואפקטיבי. היתרון בקבוצה השנייה של חברות הוא שילוב מאמנים ממגוון רחב של שיטות, כלים ותחומים כך שהיכולות הן רחבות ועדיין נשמר היחס האישי.
    מי לבחור בסופו של דבר זה כבר שאלה מזל = מקום זמן לפעול. כך שהבחירה צרכיה להתבסס על בדיקה אינטואיציה, ניסיון המאמן, תכנות האימון (מבחינת מקום וזמן) והכי חשוב לפעול. 

     

    ''

    סיבות לפנות למאמן אישי

    יש לך רצון להיות ולעשות ואתה לא יודע איך או מרגיש מוגבל בידע, בטחון, כלים, אתה מרגיש שאתה לא מממש את עצמך, תקוע בשגרה שאתה לא מאושר. מרגיש תקוע. 
    לא קורים דברים כפי שאתה רוצה. עסוק ולא מוצא זמן לדברים חשובים. חיי בפער. 
    כל אלה ועוד סיבות מצוינות להתאמן. 
    פעם רק למלך היה יועץ היום כל אחד יכול זה בהישג ידכם. 
    תרשו לעצמכם. זו תהיה ההשקעה הטובה ביותר שעשיתם בחייכם.
    יש מחיר לגילוי עצמי, סיפוק והגשמה ? 

    זה לא בשמיים וכל אחד יכול. להבין, לשפר, להשיג, ולשנות.....

    דרג את התוכן:
     1 תגובות   יום שלישי, 19/6/18, 08:00

     מי שמכיר אותי יודע שאני נוטה לאורח חיים בריא. אני לא מעשן, לא נוטל תרופות מכל סוג, אוכל אוכל טבעוני. אבל הבעיה היא שאני יושב הרבה מול המחשב ונוצרים כאבים בגוף מישיבה ממושכת. אז אתמול הלכתי לאורתופד ובין היתר ביררתי איתו מה המסלול לקבלת קנאביס רפואי לשיכוך כאבים. לשמחתי הוא ענה ברצינות לשאלה הזאת שיכולה להישמע קצת מוזרה.

      

     אז מה אמר אותו רופא? הסביר לי שקנאביס כתרופה שמור כיום למקרים קיצוניים של כאב כתוצאה ממחלה קשה, פציעה קשה וכו'. בקיצור הבנתי מהר שאין איך להתקדם לכיוון השגת קנאביס רפואי במקרה שלי שבאמת ישנם כאבים מסוימים אבל כנראה שיש רף מסוים שנקבע ע''י משרד הבריאות ואני רחוק ממנו.

      

     לא הייתי באבל בגלל זה. אבל מצער שישנם חוקים כה נוקשים לגבי צריכת קנביס למטרות רפואיות. הכאב שלי נובע מבעיות שלד ואמנם הן לא מונעות התנהלות תקינה ביומיום אך לעתים הכאב גדול ואין לו מזור.

      

     אני רואה שישראל מתקדמת לאט לאט בנושא הקנאביס והקנאביס הרפואי. ראיתי שמי שיש לו מרשם לתרופה הזו יכול לרכוש אותה בבתי מרקחת מסוימים וגם במישור הצריכה האישית הבנתי שקיימת אי-הפללה במסגרתה המשטרה לא עושה בעיות ולא פותחת תיק פלילי על דבר פעוט כגון עישון ג'וינט.

      

     דרך אגב, קראתי שאין משהו מסוכן בצמח הזה, זה לא שאפשר להתמוטט ממנת יתר של קנאביס. מכאן לא מובנת לי השמרנות וההתנגדות של המדינה בהענקת אישור לצריכת התרופה לכל מי שצריך וסובל מבעיה רפואית שאפשר להקל על הסימפטומים שלה בעזרת צמח המרפא הזה.

      

     עוד בהקשר הזה - ידעתם שבצפון קוריאה ניתן לרכוש קנביס בסופר כמו שבארץ ניתן לרכוש תבלינים בסופר? לדעתי זה מראה שמדובר במוסכמות חברתיות חסרות בסיס. אם מדינה כמו צפון קוריאה שנחשבת לקיצונית בכל הנוגע לזכויות אדם מאפשרת לאזרחים שלה לרכוש בחופשיות קנאביס לצריכה אישית, ואילו מדינת ישראל, באיזשהו מקום עדיין רחוקה מאוד מלגליזציה ונותנת לציבור מאוד רחב של אנשים שסובלים מבעיות רפואיות שונות - או לרדת מהרעיון ולא ליהנות מהיתרונות הרבים של צמח הקנאביס או להסתמך על דילרים מפוקפקים שעם כל הכבוד לא יכולים לספק שירות ברמה מקצועית נדרשת. אין להם יכולת אמיתית להתאים את סוג הקנאביס לבעיה הרפואית הספציפית של האדם מולם.

      

     בקיצור, מה אני אגיד לכם... רק שנהיה בריאים.

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שבת, 16/6/18, 19:09

      ניתן לנסוע לחו"ל לצורך קיום נישואים אזרחיים. קפריסין, פראג וכו' הן בין המדינות המתירות נישואים אזרחיים. חתימה על הסכם זוגיות משמשת גם כאלטרנטיבה לחתונה דרך הרבנות. ארוכה ורבת ייסורים היא הדרך עד לקבלת אישור הנישואים האזרחיים בישראל, אך זה נחשב לפתרון היחיד הקיים כיום לביסוס ומיסוד הקשר עבור זוגות שכן רוצים להתחתן אך אינם מעוניינים לעבור ברבנות.

       

      חתימה על הסכם משפטי היא מה שנמצא בבסיסם של הנישואים האזרחיים. למעשה אין לנישואים הללו שום קשר לדת כזו או אחרת. במדינת ישראל אין הפרדה בין דת למדינה ולכן לא מתקיימים בה נישואים אזרחיים. צריך לעקוף את ההגמוניה הדתית בשביל לקיים נישואים אזרחיים בישראל ולכן כיום הדבר לא קורה.

       

      חתונה אזרחית מחוץ לישראל זהו דבר האפשרי כיום לכל זוג ישראלי המעדיף שלא לקיים נישואים דרך הרבנות. עקרון השוויון הוא מהעקרונות המרכזיים הניתן למצוא בנישואים האזרחיים, לעומת זאת, בנישואים המתקיימים על פי ההלכה, קיימת השקפת עולם לפיה האישה נחותה יותר מהגבר. דבר זה אינו מתקיים בחתונה אזרחית שכן בחתונה אזרחית בני הזוג שווים אחד לשניה.

       

      כשלוש מאות אלף זוגות מסורבי חיתון נמצאים בישראל. הסיבות לכך שונות ומגוונות וכוללות זוגות חד מיניים שאינם יכולים להתחתן ברבנות, זוגות של יהודי/ה ושל אינו יהודי/ה, או סיבות יותר נדירות כגון מקרים בהם האישה גרושה ושם המשפחה של הגבר הוא "כהן" ולכן גם הם אינם רשאים להתחתן ברבנות.

      עורך דין המתמחה בתחום הנישואים האזרחיים בישראל יכול לייעץ ולסייע רבות לזוגות המעוניינים בחתונה אזרחית ובקבלת ההכרה מצד החוק למעמדם כזוג נשוי. במילים אחרות, זוג המעוניין בהסכם נישואים בעל תוקף משפטי זקוק ברוב המקרים לסיוע משפטי מעורך דין אשר חלק מתפקידו במקרים אלו הוא ניסוח הסכם הנישואים המותאם בהתאם לרצונותיהם האישיים של בני הזוג.

       

      לאלו מאתנו שהם חילוניים כדאי לדעת כי יתרון נוסף שקיים באופציה של נישואים אזרחיים הוא שהם ליברליים מאוד. ומהווים אלטרנטיבה מוצלחת לחילונים שלא מעוניינים בכפייה דתית או בטקסים מסורתיים. היופי בנישואים אזרחיים מצוי ביכולת של הזוג המתחתן לקבוע עבור עצמו את צורת ותנאי הנישואים, כולל בחירה ותכנון הטקס מא' ועד ת'. באופן זה ניתן ליהנות מחופש מדת וקבעונות חברתיים – ואפילו החופה היא רק בגדר אופציה.

       

      לפרטים נוספים:

      http://www.israel-visa.co.il/נישואים-אזרחיים-בישראל/
      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 25/12/17, 02:27

       אירועים מיוחדים של פעם בחיים חוגגים במקום מיוחד. בחירת מיקום האירוע היא אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בדרך אל אירוע מוצלח. אם אתם מחפשים מקום לאירוע קטן או גדול, ברית או בריתה, מסיבת יום הולדת או מסיבת קוקטייל, אירוע משפחתי או אירוע עסקי, אתם צריכים מיקום מנצח בו תיהנו גם ממתחם מעוצב, גם ממתחם אירועים מרווח וגם מתנאים נוחים לאירוח בעבורכם ובעבור האורחים שלכם. היכן, אם כן, תוכלו למצוא מקום מיוחד לחגוג בו את הרגעים הבלתי נשכחים של החיים? התשובה היא מלון בוטיק בתל אביב.

        

       מלונות בוטיק מארחים אירועים באווירה יוקרתית, אינטימית ומיוחדת במינה. אם אתם מחפשים את הדרך הקלה להפקת אירוע יחיד במינו ובלתי נשכח, בחירת מלון בוטיק תל אביב לאירוח האירוע היא הבחירה הנכונה.

        

       מלון בתל אביב מלון בוטיק

        

       האם המקום מתאים למה שאני צריך?

        

       אחד השלבים הראשונים בהפקת אירוע יהיה הגדרת צרכים וציפיות. רק לאחר שתדעו מה בדיוק אתם צריכים ומצפים לקבל, תצליחו להתקדם הלאה ולבחור נכון במקום המתאים. זהו השלב בו תחליטו כמה אורחים יוזמנו את האירוח ואיזה גודל של מתחם אירוח אתם צריכים? האם האורחים עתידים לבלות את רוב זמנם בישיבה סביב שולחנות או בעמידה/ריקוד? האם תרצו אווירה רשמית או אווירה חופשית וקלילה לאירוע שלכם? האם יהיה בר אלכוהול ואיך תרצו להגיש את האוכל? לאחר שתשיבו לכל השאלות האלו תוכלו להתחיל לחפש מלון בוטיק בתל אביב שמציע מתחם אירוח אירועים מתאים.

        

       מלון בוטיק תל אביב במיקום נוח

        

       המיקום המרכזי של העיר תל אביב הופך אותה לאופציה נוחה ונגישה לאירוח אירועים. העיר תל אביב עשירה בסידורי תחבורה ציבורית ודרכי גישה מכל רחבי הארץ. עקב מחסור במקומות חנייה עליכם להקפיד לדאוג לפתרון חנייה נוח בעבור האורחים שלכם.

        

       גודל מתחם האירוח והאווירה

        

       את הגודל של מתחם האירוח יש להתאים למספר האורחים. לא תרצו לארח את האירוע שלכם בצפיפות, ולא תרצו גם לארח במתחם גדול יתר המידה הנותן תחושה לא נעימה של מתחם ריק. הקפדה על הפרטים הקטנים חשובה באירועים קטנים, על האירוע להיות מוקפד ומתוכנן בצורה מדויקת.

        

       האווירה במתחם האירוח בו בחרתם משפיעה על האווירה באירוע שלכם. אם חשוב לכם לייצור אווירה מיוחדת, נעימה, מזמינה ובו זמנית גם יוקרתית, מרשימה ואינטימית - מלון בוטיק תל אביב הוא פתרון האירוח המתאים לאירוע שלכם.

        

       שירותים נלווים לאירוע

        

       הכול מסכימים כי האפשרות לקבל את כל השירותים הדרושים לאירוע מוצלח במקום אחד מהווה יתרון משמעותי. אולמות האירועים הגדולים מספקים לכם את כל השירותים הנלווים לאירוע, אך דורשים בעבור כל שירות נוסף תשלום. אירוע עם מלון בוטיק בתל אביב יאפשר לכם לקבל במקום אחד את כל הדרוש לכם, כאשר המחיר נקבע לרוב על פי מנה. מתחם האירועים של המלון כבר מעוצב בסגנון בוטיק מיוחד במינו, תוכלו לחסוך כל עלות הקשורה לעיצוב מתחם האירוע.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום ראשון, 8/10/17, 11:28

        המלצה אישית וחמה על פרויקט 365

         

        שאלתם פעם את עצמכם איך לעבור לטבעונות? פרויקט 365 נוצר בדיוק כדי לתת מענה לצורך הזה ולספק קשת של תמיכה ומידע לאורך כל הדרך שלכם לטבעונות עם מתכונים טבעוניים מפורטים, מה לאכול ומתי, תפריטים ואופציות טבעוניות כדי שתדעו מה לקנות בסופר וכשאתם אוכלים בחוץ. בנוסף מספק הפרויקט מידע רב על תזונה בריאה. ללא ספק מדובר על מדריך מקיף לטבעונות. אם חיפשתם הדרכה לטבעוני המתחיל הפרויקט עונה על מבוקשכם.

         

         

        פרויקט 365 נולד כדי לענות על צורך גובר של יותר ויותר אנשים שמגלים את האמת על תעשיית החלב, הבשר והביצים ומבקשים לשנות את אורח חייהם לכזה שמבוסס על תזונה בריאה וצמחית. פרויקט 365 מענים הכוונה ותמיכה מלאה לטבעונים בתחילת דרכם - 365 ימים בשנה, ללא עלות כלל.

         

        אז מה תקבלו בפרויקט 365?

        מיד לאחר ההרשמה תקבלו למייל קישור לקבוצה מיוחדת בפייסבוק שנועדה לענות על כל שאלותיכם כטבעונים מתחילים. בקבוצה ישנה נוכחות של תזונאיות מוסמכות לצד טבעונים מנוסים אשר תורמים מניסיונם העשיר בתזונה הטבעונית, הכל באווירה טובה ומתוך נתינה ורצון לסייע.

        בפרויקט תקבלו הדרכה מקיפה על תזונה טבעונית הכוללת מאמרים - איך לאכול נכון, כל מה שצריך לדעת על רכיבי מזון שונים, מתכונים, תפריטים, מוצרי מזון טבעוניים שקיימים בשוק ובקיצור לא יחסר לכם מידע מעניין ומועיל למטרה החדשה שבחרתם לעצמכם: חיים טבעוניים ובריאים יותר (וגם מוסריים יותר).        מעניין אתכם? רוצים לקבל מתכונים טבעונים משגעים?
        הירשמו לפרויקט 365 מיד לתיבת האימייל רשימת מתכונים וטיפים 
        מצוינים למעבר קל לטבעונות:

        http://www.vegan-guide.co.il

        שימו לב לאחר ההרשמה לבדוק את תיקיית הספאם בדוא"ל שלכם כדי לוודא שלא פיספסתם מייל מהפרויקט (המייל שתקבלו הוא מבטי חנוכי זמיר). במקרה שהמייל הגיע לספאם, כדאי לסמן את המייל כמייל רגיל ולהעבירו לתיקייה הרגילה.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 13/9/17, 08:40

         מתכננים אירוע בקרוב? כאשר אתם מתכננים את האירוע שלכם, בין אם מדובר בחתונה אצלכם בחצר, או אולי ברית, בר מצווה, יום הולדת, יום עיון, כנס, וכד', בוודאי יש לכם הרבה מאוד פרטים לתכנן. הרבה פינות לסגור וזה בטח לא פשוט לכם. אם אתם לא מפיקי אירועים מנוסים, סיכוי טוב שזה עושה לכם כאב ראש אפילו. ובגלל כל זה, כדאי שתהיו מוכנים מראש עם כל הכיסאות הדרושים. פה רנט סנטר נכנסים לתמונה ויעמדו לרשותכם בכל הנוגע לשירותי השכרת ציוד לאירועים, ובכלל זה השכרת כיסאות שתוכלו לבצע דרך האתר שלהם, כמו גם הזמנת שולחנות מסוגים שונים.

         תנו לרנט סנטר לעזור לכם

         גם אם האירוע המתוכנן אמור להתרחש שלא באולם שגרתי, כדאי להיעזר באנשי המקצוע של רנט סנטר . יש להם את הנסיון הדרוש והם יוכלו לתת לכם השירות והייעוץ הטובים ביותר בתחום. ביום האירוע הם יגיעו אליכם עם כל הציוד שהזמנתם בין אם אלו כסאות, שולחנות, או כל פריט אחר. הם יפרקו את הציוד מהמשאית ויעזרו לכם למקם את הכסאות במיקום הנדרש. לאחר האירוע כמובן שהם יגיעו ויקחו את הציוד. לחלופין תוכלו כם אתם להגיע אל מחסני רנט סנטר ולאסוף את הכסאות. בדרך זו תוכלו לחסוך את עלויות ההובלה.

         אנשים רבים מעדיפים לשכור את כל הציוד הנדרש לאירוע במקום אחד. ברנט סנטר הבינו זאת היטב והקשיבו לצרכים של לקוחות כמוכם ולכן הם מציעים מגוון של פתרונות וציודים לאירועים תחת קורת גג אחת.

         ''


         למה להשכיר כסאות מרנט סנטר?

         השכרת כיסאות לאירועים משחררת אתכם מכל הדאגה הקשורה לכיסאות ולמקומות ישיבה.  הכל כדי בשביל שהאירוע שלכם יהיה ייחודי ומהנה עבור כל האורחים. כיסאות ושולחנות הם פריטים פונקציונאליים אומנם אך יש להם חשיבות רבה גם מבחינת העיצוב ונוחות השימוש. ברנט סנטר מחכה לכם מגוון גדול של כיסאות להשכרה וכמובן מגוון שולחנות לכל צורך ומטרה. לכמה אנשים אתם מצפים באירוע? גם זה נלקח בחשבון בעת תכנון הציוד הנדרש. אל דאגה, ברנט סנטר תקבלו את כל הייעוץ וההכוונה הנדרשים לכם. כל שנותר לכם הוא לבקר באתר או לבוא ולהתרשם באולם התצוגה אשר נמצא בדרך שלמה 42 תל אביב.

         דרג את התוכן:
          2 תגובות   יום רביעי, 30/8/17, 14:45

          ציוד משרדי לעסקים
          תחת הקטגוריה הרחבה של "ציוד משרדי" נכללים לא מעט מוצרים ולמעשה קבוצות מוצרים שונות - החל ממכונות ומכשירים למשרד, דרך ריהוט משרדי, ועד כלי כתיבה ומוצרי נייר שיש בהם צורך תמידי. חברות ציוד משרדי לעסקים מציעות שירות יעיל וחסכוני בזמן ובכסף - מגוון רחב של ציוד משרדי תחת קורת גג אחת. הכל נגיש באינטרנט היום וכך גם בתחום הציוד המשרדי. למה לבזבז זמן באמצע יום עבודה כדי ללכת לחנות עם רשימת קניות, ולעמוד בפקקים כשאפשר פשוט להזמין את כל צרכי הציוד של המשרד במקום אחד?

           

          הכירו את אס דיפו - אתר אינטרנט המציע מגוון רחב של מוצרים המסודרים לפי קטגוריות - כגון: מדפסות, מגרסות, למינציה, קלסרים, כספות ועוד.

           

           ציוד משרדי והזמנות עסקיות באתר

           
          המוצרים של אס דיפו מספקים פתרון למגוון רחב של לקוחות ועסקים משרדיים כגון משרדי אדריכלות, משרדי עורכי דין ומשרדים נוספים הזקוקים לאספקה שוטפת של כלי כתיבה, נייר למדפסת, ועוד. אתר אס דיפו הינו מהגדולים בארץ ומתחדש באופן שוטף במוצרים חשובים למשרד.


          הגברת היעילות בעסק

           
          בעלי עסקים צריכים לחשוב כל הזמן על התייעלות. ציוד משרדי שימושי עונה על הצורך הזה. העובדים בכל עסק זקוקים לכלים המתאימים כדי לעמוד בציפיות ההנהלה. ציוד משרדי מתאים עוזר לצוות העובדים לפעול בצורה הטובה ביותר ולספק את השירות הטוב ביותר ללקוחות. בחירת הציוד המשרדי למשרד היא משימה חשובה מכיוון שהציוד שאתה רוכש צריך לשרת את מטרות העסק, ולכן חשוב לבחור את המוצרים שבאמת יהיה בהם ערך להגברת הפרודוקטיביות בעסק שלך, לצד חיזוק התדמית החיובית של העסק בעיני העובדים והלקוחות כאחד (משרד מאובזר היטב מעלה את הערך ומייצר יוקרתיות שגורמת לעובדים להרגיש מוערכים וגורמת ללקוחות להימשך לסממני ההצלחה).          הזמנת ציוד משרדי לעסקים

          לאחר הרכישה באתר, תוכלו כמובן לקבל את הציוד באמצעות משלוח עד לבית העסק. המשלוחים שלנו מגיעים לכל הארץ, כך שזה לא משנה אם אתם נמצאים בתל אביב או בעפולה.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שני, 24/7/17, 05:17

           מי שעוקב אחרי הפרסומים שלי בפייסבוק יודע שהחל מ 2014 אני עובד על פרויקט גדול בתחום של אילוף כלבים. זהו אחד הדברים הגדולים והמשמעותיים בחיי כרגע, מכמה סיבות.

            

           ראשית, אני באמת אוהב כלבים. מאז שאני זוכר את עצמי תמיד היו לנו כלבים בבית, מכל הסוגים - פינצ'ר, תחש, פודל, דני ענק, לברדור, בולדוג צרפתי ועוד ועוד. אהבתי את כולם, אבל באיזשהו שלב היחסים שלי עם אותם כלבים קיבלו תפנית כשהתחלתי לאלף אותם, בתור תחביב. עד כמה שזכור לי ההתחלה הייתה עם כלבה שלנו בשם "טופי", כלבת לברדור שלקחנו אותה (ואת עצמנו) לשיעורי אילוף קבוצתיים בפארק הירקון אחת לשבוע. בשבילי זו הייתה חוויה מאוד מיוחדת ומספקת. כאמור תמיד היו לנו כלבים אבל זה תמיד היה מלווה בתסכול ואי נוחות מסוימים מהמשמעת הירודה שלהם, או בואו נאמר מהקושי שלנו להשתלט עליהם. תוך כדי שאני כותב את הדברים עולה למשל זיכרון ילדות מאוד רחוק שבו אני יוצא לטייל עם כלב כלשהו על הכביש והכלב מושך אותי הרבה יותר ממה שהייתי מסוגל להתמודד איתו ואני זוכר את עצמי נופל ונחבט בראשי.

            

            

           לקחת את המושכות לידיים עם אילוף כלבים

            

           אחרי כל ההקדמה הזו, אתם בוודאי מבינים למה כ"כ התלהבתי מהאפשרות לקחת את המושכות לידיים וליצור מערכות יחסים טובות ונעימות עם הכלבים שהיו לנו. אז "טופי" שלקחנו לאילוף קבוצתי הייתה כלבת לברדור. ממרחק הזמן אני לא זוכר אותה כ"כ טוב לצערי. אני זוכר שחיבבתי אותה בהחלט, ולצערנו אחרי זיווג כשהיא הייתה בהריון נוצר איזשהו סיבוך פיזיולוגי שהוביל לפטירתה (שזה אולי מחזק דווקא את הצד של היעדר השליטה שלנו על הכלבים שלנו).

            

           בכל מקרה, לאחר מכן הוריי הביאו הביתה פודלית ננסית. כלבה קטנה וחמודה, כ"כ קטנה שפעם אחת דרכתי עליה בטעות תוך כדי טיול ומאז יש לי נקיפות מצפון כי אני חושש שזה הסב לה סבל מיותר. בצד החיובי של הדברים, אילפתי אותה לבצע טריקים שונים ומשונים. דברים מעבר לשבי, ארצה ובואי - היא ידעה "סיבוב", "גלגול" וטריקים נוספים. אני זוכר גם שלימדתי אותה לרחרח ולחפש מזון שהייתי מחביא לה ברחבי הבית.

            

           אילוף כלבים לברדור שחוראבל כאן לא מסתיים הסיפור שלי עם אילוף כלבים, הוא רק מתחיל. בשלב מסוים הוריי החליטו למסור את פיצי לאימוץ והביאו לאחר מכן גורת לברדור. פה כבר ידענו פחות או יותר למה לצפות כי כבר הייתה לנו לברדורית. וגם אני ניגשתי לנושא עם הרבה יותר ביטחון. "תותי" קראנו לה. אני הייתי מאוד קרוב אליה. יצאתי איתה הרבה החוצה והיא הייתה חלק מחיי החברה שלי, היא עזרה לי להיפתח גם אל אנשים באמצעו מפגש עם בעלי כלבים נוספים בשכונה, למשל. אבל גולת הכותרת עם תותי היא שהתחלנו לאלף אותה ממש מגיל מוקדם, אזור גיל חודשיים. ואני מכוון שבעיקר אני אילפתי אותה. כמובן התחלתי מהדברים הרגילים, ושוב הגעתי לפעלולים כמו סיבוב, גלגול - ולהפתעתי, למרות שהיא כלבה גדולה הייתה ולא כלבת קרקס, היא זרמה יפה תמורת כמה חטיפים כצ'ופר. ראיתי כי טוב והמשכתי לדברים יותר מורכבים. לאט לאט אוצר המילים והפקודות שלה גדל וגדל עד שהייתי מנסה לשאול אותה דברים ולדבר אליה בצורה שאני חשבתי בזמנו שתקל עליה ממש להבין מה אני אומר לה. הרי השפה שלנו בני האדם היא די מורכבת. נניח, בעברית, יש לנו רבים, יחיד וגם זכר נקבה, ככה שמשפט טיפוסי יוצא מאוד מורכב בשביל ההבנה של כלב.

            

           טריקים מיוחדים באילוף כלבים

            

           מפה לשם, לימדתי אותה את שמות כל הנפשות בבית, נגיד הייתי אומר "לכי למוטי" והיו 4-5 אנשים בחדר ומתוכם היא הלכה באמת אל מוטי, אמנם בהססנות, כאילו היא אומרת "אני לא מאמינה שאני יודעת איך קוראים לכם". השתעשעתי המום עם האילוף של תותי. "תפתחי את המגירה" , "תביאי כפכף" , "תציקי למוטי" , "איפה תותי" (שאלה רטורית) , "אני אתפוס אותך" (היינו משחקים תופסת, הייתי בשוק כשהיא רצה 20 סיבובים סביב השולחן במטרה לתפוס אותי או לברוח ממני. היא הייתה כ"כ חכמה שזה ממש היה מפתיע וקסום לשחק איתה ולאלף אותה.גם מחבואים לפעמים היינו משחקים, בקטנה. בעיקר אני הייתי מתחבא ואז הייתי קורא לה שתחפש. היא פחות ידעה להתחבא, כנראה שזו כבר האונה הקדמית שהיא הסימן המסחרי שלנו בני האדם שקשורה ליכולת לתכנן קדימה, מה פחות קיים אצל כלבים.

            

           בקיצור, היו לנו ימים משוגעים וכיפיים. אהבתי אותה ממש והייתי מדבר איתה ושואל אותה שאלות כמו "רוצה לצאת" ואז היא הייתה עונה לי באמצעות כפות רגלייה כאשר כך רגל מסמלת תשובה אחרת (כן/לא) או יותר נכון הייתי מושיט לה את שתי כפות ידיי והופך אותן לסוג של כפתורים מדברים ("רוצה לצאת?" - מראה לא את יד ימין - "או לא?" - ומראה את יד שמאל - והיא הייתה לוחצת).

            

           כשתחביבים מצטלבים: אילוף כלבים וקידום אתרים

            

           בסדר אז הבנתם שאני משוגע על כלבים ומאוד מתעניין באילוף כלבים. מי שמכיר אותי מקרוב גם יודע שאני כבר שנים רבות עוסק בשיווק באינטרנט וספציפית בקידום אתרים. גם פה נכנסתי חזק לדבר הזה. התחלתי כשכיר ולאט לאט התקדמתי. באיזשהו שלב בדרך קצת נמאס לי לקדם רק אתרים של אנשים אחרים. חשבתי לעצמי שאני עובד מאוד מאוד קשה עבור ההתעשרות וההצלחה של אנשים שהם לא אני. מפה לשם צץ הרעיון להקים אתר משל עצמי שאותו אקדם. כמובן שהבחירה הטבעית הייתה בתחביב שלי - אילוף כלבים, וכך נולד הפורטל הגדול ביותר לאילוף כלבים בישראל. כשאני אומר הגדול ביותר בישראל משמעו שיש לו קרוב ל 14,000 כניסות בכל חודש, מרביתן מגוגל (תנועה אורגנית זה נקרא. בימים אלו המיזם עובר משלב התחביב לשלב העסקי שלו - תוכנית עסקית והוצאתה לפועל. זה היה ועודנו פרויקט מאוד תובעני ומאתגר. זה לא פשוט לקחת תחום תחרותי ולכבוש את הפסגה בגוגל, אבל עשיתי את זה ולכן אני מקווה שאוכל ליהנות מהפירות וכמובן לספק ערך גבוה לגולשים ולמפרסמים באתר.

            

           כתובת האתר: http://www.ilovedogs.co.il

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שבת, 22/7/17, 16:19

            כלי עבודה מקצועיים למכירהכשאתה צריך לקדוח בקיר או לדפוק מסמר, אתה פשוט עושה את זה. כמעט לכולנו יש בבית כלי עבודה בסיסיים כמו פטיש או מקדחה, או מקסימום שלוקחים רגע מהשכנה. חשבתם פעם מה עושים מקומות כמו מוסכים, שיפוצניקים, אתרי בנייה - האם גם הם לוקחים את כלי העבודה הדרושים להם מהשכנה שלהם? ואם לא אז מאיפה הם משיגים אותם? האם ברשתות הגדולות או בטמבוריות שכונתיות?

             

            לאחרונה גיליתי תחום שלם שנקרא "אספקה טכנית". מסתבר שיש חברות שזו ההתמחות שלהן - לספק כלי עבודה לעסקים ולבעלי מלאכה. היתרונות ברורים: יחס אישי - לא צריך לחפש את המוכר עם החולצה האדומה רק כדי לשאול שאלה. כאן, המקצועיות לפני הכל, וניתן להשיג ציוד מיוחד, המתאים ספציפית - לחשמלאים, מוסכים, חיתוך קרמיקה, ועוד.

             

            מפה לשם הכרתי אדם מאוד חם ולבבי בשם יוסי שמש. יוסי הוא הבעלים של חברת "הכלי" המתמחה במכירה ובשיווק של מגוון עצום של כלי עבודה למכירה מהשורה הראשונה המיועדים בראש ובראשונה עבור אנשי מקצוע אשר איכות העבודה המתבצעת חשובה להם ושואפים להיות המובילים בתחומם. באתר חברת "הכלי" תמצאו מאות מוצרים, והכי חשוב תזכו לשירות ויחס אישי מהרמה הגבוהה ביותר. אם אתם אנשי מלאכה, מקצוענים בתחומכם, היכנסו לאתר "הכלי" ואין לי ספק שתוכלו למצוא את מבוקשכם - מכלים לחיתוך קרמיקה, דרך כלי עבודה ייעודיים לטיפול ברכב, ועד מכשירים שונים להלחמה, ליטוש נירוסטה ועוד.

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום ראשון, 4/6/17, 10:05

             המלצה על מנעולן בירושליםירושלים היא העיר הגדולה בישראל. להיות בעל מקצוע כגון מנעולן בירושלים זו משימה מיוחדת שכן נדרשת היכרות עם השכונות והסמטאות השונות כמו גם יכולת לשרת אוכלוסיות שונות הזקוקות לבעל מקצוע, פעמים רבות בשעת חירום  כאשר נדרש חילוץ או פריצה מיידית של דלת.

             למרות הבדלים אלו, מקצוע המנעולנות מכיל מרכיבים הדומים בכל עיר ועיר. מעל הכל, כאשר בוחרים מנעולן, כמובן שרמת המקצועיות חשובה, אך מדוע? פריצת דלת אינה תמיד מלאכה פשוטה או ''נקיה''. לפעמים נדרש המנעולן ליצירתיות גבוהה כמו גם ריכוז גבוה. דברים רבים עלולים להשתבש. רק מנעולן מקצועי, אמין ומנוסה יודע איך לצאת ממצבים מורכבים אלו ללא פגיעה ברכוש הלקוח ויציאת נזקים מיותרים במהלך פריצת המנעול.

              

             טכניקות של מנעולן מומחה

              

             כל פריצה היא שונה, כל דלת היא שונה. לעיתים יש להתמודד עם מצבים מפתיעים. לדוגמה - דלת בית שננעלה מבפנים בעוד בעל הבית בנמצא בדירה אינו חש בטוב ויתכן אף שאיבד את הכרתו. במקרי קיצון אלו נדרש ציוד מיוחד מאוד המיועד בדיוק למקרים אלו.

             כאשר מפעילים כוח ניתן לפרוץ כמעט כל דלת. אך האם נרצה לתת לבן אדם זר לפרוץ בכוח לביתנו עם כל המשתמע מכך? הנזקים עלולים להיות גדולים לדלת, למשקוף ולקיר.


             איך לבחור פורץ מנעולים בירושלים?

              
             השיטה הטובה ביותר לבחור פורץ מנעולים בירושלים היא שיטת מפה לאוזן. כך תוכלו לאתר בעל מקצוע שהוכיח את עצמו ולכן תוכלו להזמינו בלב שקט. מעבר לכך רצוי לברר אם לאותו מנעולן בירושלים ישנה תעודת הסמכה המעידה כי סיים קורס מנעולנות והוא מוכשר לעסוק בתחום. כמו כן, כדאי לוודא כי הוא נושא עימו אישור ממשטרת ישראל המוכיח כי הוא רשאי לעסוק בתחום (והינו בעל עבר נקי מבחינה פלילית).

             לא לחכות לרגע האחרון


             אמנם רוב האנשים מעדיפים לא לחשוב על האפשרות של אובדן המפתח, תקלה בדלת וכו' אמנם ניתן להתעלם מבעיות אפשריות אלו אך והיה וקרה לכם מקרה כזה, הרבה מתח וסבל יכולים להעביר אם יהיה לכם מנעולן

             לסיכום, אף אחד לא ומה להיתקע מחוץ לדלת וכדאי לעשות הכל כדי לא להגיע למצבים לא נעימים מעין אלו, אך אם קרה ונתקעתם, רצוי שיהיה לכם ברשימת אנשי הקשר גם מנעולן מוסמך ומקצועי שיוכל להגיע בתוך דקות ולחלץ אתכם מכל מצב שכזה. אני ממליץ מהיכרות אישית על "אורן המנעולן 007" - מנעולן מקצועי ומהימן מירושלים.
             טלפון: 058-63-007-07

             דרג את התוכן:

              פיד RSS

              פרסומת (: