כותרות TheMarker >
  ';

  אביב נפש האדם

  אני יושבת בחדרי טסה גבוה, מנסה להרחיב את היקף הנוף, מקווה שהרום יאפשר לי איזה רמז לעולם הרגישות והעדנה שאיבדנו.
  נשאלת השאלה, מה ההסתברות שנהפוך מזרים לידידי נפש? ואם רצונך לטוס על כנפי בת סמך הדבורה ל\"שיטת העקרונות של השכל הטהור\":
  למפגש חוקרים התרים את את שולי המחשבה היצירתית. מדע ומודעות, מלחמה ושלום, עתידו של כוכב הארץ.
  בת סמך הדבורה הביטה למטה מצפה לתשובה ולפתע בחול שמתחת למים היה חקוק באותיות לבנות וזכות \"מן המיצר קראתי יה ונשמע במרחביה\" בת סמך עצמה את עיניה קלות ולפתע בחדוות העונג כשזיו השכינה שורה עליה הבינה שכל אדם ואדם- מיצריו הגשמיים והרוחניים, נפשו עילאית, ושואפת למרחבים, טרדות החיים ומצוקותיהם מגבילים ומצמצמים והנפש שואפת לשחרור.
  אל לו לאדם להתייאש במצוקת מיצריו, יש אביב לנפש האדם, יצא בו מכל המיצרים וזכה לחירות אמת.
  ולביטוי מלא של כוחותיו הרוחניים בת סמך נחתה על שלוחה של פלגי מים, ניגשה בקלילות למים, שטפה את פניה במים זכים וגמעה לה כמה לגימות של מים, מתחה את גופה ונשכבה על שפת פלגי המים, עצמה את עיניה והרפתה כל שריר, רק רחש המים הבזיקו במוחה שאלה: היכן מתחילות נפש ורוח והיכן מסתיימות?, היכן מתחילה האיכפתיות ומסתיימת?, מה הם קצות הבינה והסקרנות ואהבת ידידי הנפש? וכך המתינה בסבלנות רבה לאביב נפש האדם לזכות בחירות אמת.

  ארכיון : 9/2010

  אחי הבכור עזב את העולם הזה ועבר לעולמות עליונים

  28

  תכנים אישיים  

  יום רביעי, 29/9/10, 09:32

  לא מאמינה שאחי הבכור עזב את העולם הזה ועבר לעולמות עליונים יש לי נחמה גדולה שהוא עזב כמו מלך ללא סבל במיתת נשיקה כשהוא הולך לישון שמח ברוך דיין האמת דוד בועז שם של מלך מזל אריה עזב ביום שלישי האושפיזין של הסוכה דוד המלךע...

  קרא עוד | 34 תגובות | 998 צפיות

  כן כל הפרחים......לכבוד השנה החדשה:))

  27

  תכנים אישיים  

  יום שלישי, 7/9/10, 12:48

  לכבוד השנה החדשה שפע אהבה שמחה בלב אושר נחת חמלה +סליחה הרחבת הלב בריאות + צחוקים שלום וביטחון ציבעוני בעיניים ריחות הפרחים עיניים טובות שנה של מתיקות מדויקת שגילעד שליט ישוב אלינו במהרה אמן אמן אמן אמן אמן שנה טובה לכו...

  קרא עוד | 24 תגובות | 2090 צפיות

  פרופיל

  נעימות
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  תגיות

  ארכיון

  פיד RSS