כותרות TheMarker >
  ';

  שכונה - אמנות בעם

  תחילה קראתי לבלוג\"שכונה\".לאחר זמן קצר הסתבר לי שלמלה קונטוציות נוספות המרחיבות את המושג ובכל זאת לא שיניתי את השם כי התכוונתי לדבר על השכונה שלי ועל העיר באר שבע. בסופו של דבר כתבתי קצת על השכונה , על המשפחה, מעט על רגשותי. לעתים גם עסקתי בענייני פוליטיקה וחברה.
  בהתחלה עוד העליתי מספר שירים וסיפורים. אחר כך בעיקר תצלומים, רישומים והדפסים.
  היום אני משנה את השם מתוך כוונה לשנות את ההתנהלות בבלוג ובחיים. ימים יגידו אם הפעם פעלתי כפי שהתכוונתי לפעול . בסופו של דבר העיקר הבריאות.

  ארכיון : 8/2009

  0 תגובות   יום שני, 31/8/09, 19:03


  ניסיתי להחליף תמונה ולא הצלחתי ואז ניסיתי להעלות את התמונה כתמונה חדשה אך גם היא מסתתרת. אעלה אותה כאן אם אצליח .

  ובכן, הצלחתי אך לא הצלחתי לפתור את תעלומת סירוב המרת התמונה בחדשה, מדויקת יותר מזו שהייתה קודם.

  ובכן, לבסוף ביצעתי ניסיון בגלריה אחרת  והצלחתי להעלות תמונה אחרת אך מרב ההתעסקות בתמונות ויתרתי על הליכה וכעת אני ממש עצבנית והגב כואב לי. צר לי שאיני יכולה להעלות את התצלום כפי שצילמתי כדי לא לחשוף את האנשים.

   איזה קוטרית אני. אקים את עצמי להתעמל כמעה. המורה שלי לפילטיס בחופשה, צרפת . תחילה עוד הלכתי אך לאחרונה אני מוצאת מה לעשות דווקא בשעות שיעדתי להליכה. זהו, ביום רביעי, בעזרת השם השיעורים יתחדשו. אמנם, ביני לביני,  אני מקטרת כשאני מתעמלת אך משתדלת לא לעשות זאת בפרהסיה כי המורה לא מרשה.    

   

  דרג את התוכן:
   13 תגובות   יום שבת, 1/8/09, 11:35

    

    

    

   באחד האמשים, משהו בבאנרים החולפים בקפה לכד את תשומת ליבי. המספר 62  צד את עיני מה עוד שהמספרים הרצים במונה בבאנר ציינו את תאריך יום הולדתי בעוד 3 שנים. אני מקווה בכל לבי שאזכה להגיע לגיל זה ואהיה בבריאות שלמה.

   המחווה האישית נגעה ללבי כשהסתבר לי ש'הקפה' חושש שמצבי הכלכלי יתדרדר כשאצא לפנסיה ( כלומר, המפרסם יודע שאני עובדת ועוסקת באמנות) . אודה שגם אני מודאגת מעניין זה ועל כן אני אסירת תודה ל'קפה' החושב עלי יומם ולילה ( הבאנר לא מרפה ממני זה ימים מספר) ו"משוחח" אתי על כך בתקיפות בדרכו הבאנרית. לדעתו עלי להיפגש עם נציגי פסגות ואלה, כנראה, יושיעו אותי.

    אודה, הדבר נגע ללבי כי אכן אין לי כל הבנה בענייני קופות הגמל שלי . אני רק יודעת שהפסידו כספים במשבר. כולי תקווה שהצליחו לחזור למוטב.

    

   הצלחתי להעלות רק 5 בנארים שלכדתי במחשבי ( הבאנר הרביעי עונה/עוקב לבאנר הראשון). יש עוד שנים:

    

   " כדי שתוכלי לעסוק באמנות בעוד 3 שנים"

   " פסגות מזמינה אותך לפגישת הכרות בחינם "

   מעניין , אילו פירסומות פנו אליכם?

    

    

   דרג את התוכן:

    הפעילות שלי

    פרופיל

    shulamit
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS