כותרות TheMarker >
  ';

  שכונה - אמנות בעם

  תחילה קראתי לבלוג\"שכונה\".לאחר זמן קצר הסתבר לי שלמלה קונטוציות נוספות המרחיבות את המושג ובכל זאת לא שיניתי את השם כי התכוונתי לדבר על השכונה שלי ועל העיר באר שבע. בסופו של דבר כתבתי קצת על השכונה , על המשפחה, מעט על רגשותי. לעתים גם עסקתי בענייני פוליטיקה וחברה.
  בהתחלה עוד העליתי מספר שירים וסיפורים. אחר כך בעיקר תצלומים, רישומים והדפסים.
  היום אני משנה את השם מתוך כוונה לשנות את ההתנהלות בבלוג ובחיים. ימים יגידו אם הפעם פעלתי כפי שהתכוונתי לפעול . בסופו של דבר העיקר הבריאות.

  ארכיון : 2/2011

  7 תגובות   יום ראשון, 27/2/11, 21:57

  פיסבוק התקלקל. עובדים לתקנו . האם יד השליטים בדבר?

  לבסוף פניתי אליהם וזה הסתדר מיד.

  דרג את התוכן:
   7 תגובות   יום ראשון, 20/2/11, 16:59

   תחילה ראיתי את האבן ואת המספרים הרשומים בגיר לבן על המרצפות האדומות. אני זכרתי מרצפות אפורות. לא קטנות כמו אלה אלא גדולות, מרובעות. לכל משבצת היה מספר, כמו כאן. הילדה הביטה במספרים, התכופפה, הוסיפה עוד מספרים ועמדה להסתכל במעשה ידיה.

   האבן, שבר מרצפת בטון, הזכירה לי  את שבר מרצפת השיש להבנה שקצותיה הוחלקו מרב דחיפות רגליים, שבה השתמשנו במשחק ה"קלאס".  55 שנה שחלפו לא השכיחו ממני את מגעה, את צבעה ואת הכתמים האפורים הבהירים שעל פניה. 

   אני זוכרת את תחושת הזריקה, את מעופה המתעגל ואת הנחיתה במסלול השטוח, אפילו את צליל הנפילה אני זוכרת . את כללי המשחק כבר שכחתי. נותרו רק את התנועות, הקפיצה על רגל אחת, על שתים.

    

   ''

    

    

    

   ''

    

    

   ''

    

    

   ''

    

    

   ''

    

   הילדה אמרה  אמרה שהם לא משתמשים באבן. הסתבר שהיא מונחת שם במקרה. ביקשתי שתראה לי איך משחקים במשחק זה והיא הדגימה לי. שכחתי לשאול מה שם המשחק. מעניין אם גם כאן קוראים לו "קלאס"

   בפיסבוק , בתגובות לאחד התצלומים העלו מספר נשים את כללי הקלאס שהיו נהוגים אצלן. תוך כדי כך עלתה תהיה מדוע בנים לא שיחקו בקלאס.

    

    

   דרג את התוכן:

    הפעילות שלי

    פרופיל

    shulamit
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS