כותרות TheMarker >
  ';

  שכונה - אמנות בעם

  תחילה קראתי לבלוג\"שכונה\".לאחר זמן קצר הסתבר לי שלמלה קונטוציות נוספות המרחיבות את המושג ובכל זאת לא שיניתי את השם כי התכוונתי לדבר על השכונה שלי ועל העיר באר שבע. בסופו של דבר כתבתי קצת על השכונה , על המשפחה, מעט על רגשותי. לעתים גם עסקתי בענייני פוליטיקה וחברה.
  בהתחלה עוד העליתי מספר שירים וסיפורים. אחר כך בעיקר תצלומים, רישומים והדפסים.
  היום אני משנה את השם מתוך כוונה לשנות את ההתנהלות בבלוג ובחיים. ימים יגידו אם הפעם פעלתי כפי שהתכוונתי לפעול . בסופו של דבר העיקר הבריאות.

  ארכיון : 3/2013

  2 תגובות   יום שבת, 30/3/13, 12:34

  http://cafe.themarker.com/image/925464/

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שני, 4/3/13, 22:26

   ''

   הדברים בתמונה הם פרפרזה על דבריה ולא ציטוט מדויק. בכל אופן, לדעתה אין צורך להעלות את קצבאות הזיקנה

    

   מסתבר שאני הכישלון היחידי של עליית גומולקה.הערב נדהמתי לגלות ש גב' אסתר דומיסיני   הגיעה ארצה מפולין בעליית גומולקה.  דקות ארוכות בהיתי בכתוב והתקשיתי להירגע. ברגע זה הבנתי שאני עולת גומולקה היחידה שלא הסתדרה  כמו שמצפים מפולניה של עליית גומולקה. טוב שלא נסעתי לכנס ( מאד רציתי אך כידוע אני ממעטת לנסוע וכיוצ"ב)  שהרי הייתי רואה את כולם שלכולם יש דירות מסודרות ושיש נקי, שלא לדבר על ההקרמיקות במקלחת או סידור פרחים בסלון. בטח אין אף אחד מהם שגר בשכונה "מוחלשת".

    

   לכל התובנות הללו הגעתי לאחר ששמעתי את גב' דומינסיני שהייתה מנכ"לית ביטוח לאומי ולפי דבריה דאגה שקצבאות הזקנה יהיו מספקות. כאן ממש נכלמתי שהרי תמיד חשבתי שקצבה זו מגוכחות , בעיקר לנוכח הכספים הרבים ששילמתי לביטוח הלאומי, במהלך שנות עבודתי. החלטתי להשתפר ולחשוב כמוה. הינה , כך תארתי לי את מחשבותיה. אני מודה שאני קשישיה אנוכית מפני שבחרתי שלא להצטרף ליום המעשים הטובים .

    

   ''

   אני מודה  לאליזבט ויגה לברון שהואילה לצייר את מארי אנטואנט. וגם לעוד מישהו שאיני יודעת את שמו  שעל פי תמונה זו ( המארי אנוטאנט) עשיתי את המונטאז' עם תמונה של גב' דומיניסיני שהורדתי מאתר איטנרט אחר.   מסתבר שנעליה של מארי אנואנט  נמכרו ב50000 יורו במכירה פומביט. מעניין בכמה ימכרו את הנעליים שלי, אלה שיוציאו אותם מפח הזבל שליד ביתי או מפח הזבל של ההסטוריה.

    

   ''

   דיוקן של מרי אנטואנט מ-1783 (אתר רשמי: נשיונל גלרי לאמנות; National Gallery of Art Washington, וושינגטון

   ''הציירת אליזבט ויגה לברון שהואילה לצייר את מארי אנטואנט

   דרג את התוכן:

    הפעילות שלי

    פרופיל

    shulamit
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS