כותרות TheMarker >
  ';

  שכונה - אמנות בעם

  תחילה קראתי לבלוג\"שכונה\".לאחר זמן קצר הסתבר לי שלמלה קונטוציות נוספות המרחיבות את המושג ובכל זאת לא שיניתי את השם כי התכוונתי לדבר על השכונה שלי ועל העיר באר שבע. בסופו של דבר כתבתי קצת על השכונה , על המשפחה, מעט על רגשותי. לעתים גם עסקתי בענייני פוליטיקה וחברה.
  בהתחלה עוד העליתי מספר שירים וסיפורים. אחר כך בעיקר תצלומים, רישומים והדפסים.
  היום אני משנה את השם מתוך כוונה לשנות את ההתנהלות בבלוג ובחיים. ימים יגידו אם הפעם פעלתי כפי שהתכוונתי לפעול . בסופו של דבר העיקר הבריאות.

  ארכיון : 1/2016

  5 תגובות   יום שני, 25/1/16, 21:21

  אני אוהבת לחפש, לחטט, לנבור, לאגור. פעם חיפשתי בספרים, בחוברות ,בספריות. כעת אני מחפשת בחנויות צעצועים זולים ובמחשב. אני מחפשת בתוך התיקיות שלי ובגוגל. את הדברים, הטקסטים, הדימויים אני מניחה  בביתי או במחשב שלי. מדי פעם אני שולפת, מפזרת ומצרפת. כך גם במחשבות, בזיכרונות. אני זוכרת את חיי כאוסף של סצנות או אירועים מתועדים. אני חושבת שכעת אני מוצפת . עוד מעט אורה לעצמי לעצור, לחדול מהאיסוף, להביט במה שנקרה לידי, לשלוף דבר מה או דימוי ואולי טקסט, להניח אותם כך או אחרת, להציג אותם בתערוכה. זה מה שקשה לי כל כך בתערוכה, ההקפאה של האיסוף. עכשיו אני מרגישה מוצפת, מחכה לראות מה יצוף ויעלה מתוך המערבולות

   

   

   

  ''

   

   

  ''

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שני, 11/1/16, 21:31

   בלי נדר, במרץ תערך תערוכה שלי. כבר חודשים אני מתלבטת באיזה קטע בתוך היצירה שלי לבחור. מרוץ התמונות בסרטון מדגימות את מה שמתרחש בראש שלי. הטקסט, הקלטה מלפני שנים, שלא זכרתי שהקלטתי, צוחק עלי ממרחק של שנים  ומזכיר לי את מה שלפעמים אני שוכחת אך לא מוריד את רמת הדאגה. אני מרגישה שלקראת התערוכה אני חיבת לחזור ולכתוב ולשתף את מה שעובר עלי. כך עשיתי בתערוכות הקודמות, כך אני עושה שוב. 

   בשל עניינים שונים שהתרחשו בחיי, בשנתיים האחרונות נמנעתי מלכתוב בבלוג אך הדברים שעברו עלי מבצבצים מתוך התמונות בסרטון

    

   http://cafe.themarker.com/video/3285503/

   דרג את התוכן:
    1 תגובות   יום שני, 11/1/16, 13:01

    ''

     

    זה זמן מה אני מנסה לחזור ולהתחבר לקפה ונכשלת. הפעם הצלחתי

    דרג את התוכן:

     הפעילות שלי

     פרופיל

     shulamit
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין

     ארכיון

     פיד RSS