כותרות TheMarker >
  ';

  שכונה - אמנות בעם

  תחילה קראתי לבלוג\"שכונה\".לאחר זמן קצר הסתבר לי שלמלה קונטוציות נוספות המרחיבות את המושג ובכל זאת לא שיניתי את השם כי התכוונתי לדבר על השכונה שלי ועל העיר באר שבע. בסופו של דבר כתבתי קצת על השכונה , על המשפחה, מעט על רגשותי. לעתים גם עסקתי בענייני פוליטיקה וחברה.
  בהתחלה עוד העליתי מספר שירים וסיפורים. אחר כך בעיקר תצלומים, רישומים והדפסים.
  היום אני משנה את השם מתוך כוונה לשנות את ההתנהלות בבלוג ובחיים. ימים יגידו אם הפעם פעלתי כפי שהתכוונתי לפעול . בסופו של דבר העיקר הבריאות.

  ארכיון : 6/2016

  4 תגובות   יום רביעי, 29/6/16, 00:00

  עוד תשע דקות יסתיים יום ההולדת שלי. בלי נדר, עוד תשע דקות אתחיל את הדרך אל ה- 70, בתקווה להגיע ליום ההולדת הבא  בבריאות שלמה, בנחת ובשמחה, שלי ושל כל הסובבים אותי, משפחתי, חברי, בני ארצי והתבל כולה. אמן, שנזכה לכך. בגילי אני מרשה לעצמי להישמע נאיבית, קלישאית ורגשנית כי אני יודעת שזה הנכון לי למרות הנטיות הסרקסטיות והציניות שסיגלתי לי במשך השנים . כשזה נוגע לבריאותי ולבריאותם של בני משפחתי וחברי אני רוצה רק את המתוק, הנחמד והנעים, רק נחת, את הקיטש בהתגלמותו.

   

  אני יודעת שמגיל מסוים רבות ורבים לא אוהבים לציין ימי הולדת אך אני אהבתי זאת בכל גיל ומאז שאני כותבת בלוג/ים גילי מופיע לפני ללא כחל וסרק.  הינה כבר  00.00 . 29.06.16 עברו שמונה הדקות ואני כבר בת  + 69 , בלי עין הרע. כבר 12 שנה אני כותבת בלוג/'ם . התחלתי בישראבלוג והמשכתי, בהפסקות, בקפה עוד מתחילתו, מ -2007 ( פרק זמן גם כתבתי ב "במחשבה שניה" ) . בהתחלה , בישראבלוג לא ציינתי את גילי אלא שאז התחלתי לקבל הצעות רומנטיות מצעירים וכדי לא לבזבז את זמנם ולא להביך את עצמי כתבתי בת כמה אני. מאז  כל ההתכתבויות והדיונים עם בני כל הגילים הפכו לענייניים. הדבר גרם לי הנאה רבה כי מצאתי עניין רב בדברי בני נוער, צעירים, בוגרים, קשישים. זה היופי בסוג זה של העדר היררכיה אוטומטית. במרחבי האינטרנט יש סיכוי לכל אחד להשמיע את דברו. אמנם, עם הזמן למדנו גם את הצדדים השליליים של תופעה זו ובכל זאת אני אוהבת להתעופף במרחבי האינטרנט. 

  http://cafe.themarker.com/image/3321941/

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום ראשון, 19/6/16, 13:56

   חשבתי שאיבדתי את הפוסט שרשמתי קודם אך לשמחתי מצאתי אותו.  כשחשבתי שאבד כתבתי על כך פוסט, אפילו צרפתי תמונה  ושמרתי את מה שכתבתי  בוורד.  ראיתי שהבלוג מתעדכן לאט. האם זה משהו שקורה לא רק לי. חזרתי לפוסט הנוכחי ושיניתי אותו וגם אחליף את התמונה.  כעת, בלי נדר, אפנה  לעיסוקים  חיוניים בעולם המכונה אמיתי מתוך תקווה שאני פועלת במציאות כדי להנציח את הדמיונות שלי. אם ירצה השם, את חלקם אעלה כאן כי בתקווה  ש"קפה" יישאר לנצח נצחים"

   http://cafe.themarker.com/image/63960/

   דרג את התוכן:
    8 תגובות   יום ראשון, 19/6/16, 13:42

    שוב חזרתי והתחברתי לקפה.  אני מאמינה, שהפעם, בלי נדר, אכתוב ברצף. החזרתי את עצמי למספר הרגלי שאותם הפסקתי. חזרתי לכתוב מחברת  בכל בוקר לפני שאני מדברת עם מישהו, אם באינטרנט ואם בריאלנט. חזרתי לרשום בציפורן מספר רישומים לאחר שאני כותבת במחברת ובתוך הרישומים אחד מהם רישום עצמי , אחד בהסתכלות פנימה ואחד בהסתכלות במראה. כוונתי לרישומים מהירים. איני נוהגת לקרוא את מה שכתבתי במחברת אלא אם נדמה לי שכתבית שיר או משהו שמזכיר שיר וזה לא קרה כבר שנים. כך נדמה לי. נזכרתי בכך כשקיבלתי קישור לשיר מ"שטוטית" שהעלתה שיר לאחר שנים שלא עשתה זאת  וגם נתקלתי, במקרה או שלא במקרה , בקבצים המכילים סיפורים, שירים והערות שרשמתי ושמרתי במחשב. במחברת אני כותבת כל מה שעולה בדעתי, לשטוף את הנשמה , לשפוך את הדברים לדף. הפסקתי לעשות זאת כשמחלתו של אחי ז"ל הפכה קשה וכואבת ואני נמנעתי לכתוב על כך ועל כל מה שהיה כרוך בכך. אחר כך היו עוד דברים שהעדפתי לרפרף עליהם עד שהבנתי שהתנהגות זו לא פועלת לטובתי, כך גם הפסקת לכתוב בבלוג אך אני נחושה להתמיד בכך, כאן. הפעם אני מקצרת כי אני מנסה להכניס עוד נוהג, משהו חדש אצלי, הקפדה על סדר בבית ואולי, בעזרת השם , גם במחשב. שמתי לב שסדר גורם לי נחת אך יהיה זה סדר שמנגיש דברים ומאפשר פעילות קלה יותר וזמינות של החומרים בתחומים שבהם אני מבקשת לפעול. היום אני מקווה לסדר את חדר העבודה כדי לחזור ולצייר בחומרים כמו אקריליק וגם אחרים שעוד לא התקלקלו בשנים שבהן רק העברתי אותם ממקום למקום. אני מקווה שגופי ישתף עמי פעולה וגם נשמתי, בסינרגיה. אני גם חייבת לחזור ולעבור על כל טקסט שאני כותבת מספר פעמים כדי לתקן שגיאות הדפסה ושגיאות כתיב   

    http://cafe.themarker.com/image/3320082/

    דרג את התוכן:

     הפעילות שלי

     פרופיל

     shulamit
     1. שלח הודעה
     2. אוף ליין
     3. אוף ליין

     ארכיון

     פיד RSS