כותרות TheMarker >
  ';

  שכונה - אמנות בעם

  תחילה קראתי לבלוג\"שכונה\".לאחר זמן קצר הסתבר לי שלמלה קונטוציות נוספות המרחיבות את המושג ובכל זאת לא שיניתי את השם כי התכוונתי לדבר על השכונה שלי ועל העיר באר שבע. בסופו של דבר כתבתי קצת על השכונה , על המשפחה, מעט על רגשותי. לעתים גם עסקתי בענייני פוליטיקה וחברה.
  בהתחלה עוד העליתי מספר שירים וסיפורים. אחר כך בעיקר תצלומים, רישומים והדפסים.
  היום אני משנה את השם מתוך כוונה לשנות את ההתנהלות בבלוג ובחיים. ימים יגידו אם הפעם פעלתי כפי שהתכוונתי לפעול . בסופו של דבר העיקר הבריאות.

  ארכיון : 12/2018

  4 תגובות   יום שישי , 28/12/18, 14:31

  http://cafe.themarker.com/video/3453237/

   

   

   

  כל בוקר, כשאני קמה, בין בשאר הדברים שאני עושה , אני חושבת מה שאכתוב בבבלוג ב'קפה', גם על האתר שאמשיך לבנות ועל מצגות שאכין כדי לשלוח לאוצרים בכוונה לעניין אותם בעבודתי ובעיקר על אפשרויות ביצוע בווידאו  הטמונים בהוראות התוכנה/התוכנות שרכשתי, האחת לפני שנתיים והאחרת, פילמורה, שרכשתי בסתיו שמציעה אפשרויות שאותי מלהיבות בתנאי שאצפה בריכוז מקסימלי בהדרכה המעולה של הילה ביו טיוב. 

   

  מי שלא מאופיין בבעיות קשב וריכוז לא מסוגל להבין את ההתגייסות הנפשית הדרושה לאדם כזה כדי להתמקד בהוראות ולבצע משימות כראוי, עד נקודת הסיום. כעת, לאחר שהצלחתי להתמקד וללמוד את מה שהתוכנה מציעה לי אני מביטה בי אחורה ומאשימה את עצמי בפינוק יתר. זו הטענה החוזרת של הפולניה הקשוחה שמצוותת לאישיותי  שלא מבינה מדוע אני עושה עניין מכל דבר. לאחרונה השתכנעתי שיש בזה משהו והיגיע הזמן להגשים את התוכניות שרקמתי מאז ילדותי, לפחות את מה שנתון ביד. 

  המשפט המנהל אותי כל חיי נכתב על ידי קורצ'אק בספר שתורגם לעברית בשם 'תהילה' האומר לילדים להתמיד ולהאמין באפשרות התהילה ולא להרפות מחלומות. כך אני זוכרת זאת ואכן איני מרפה אף כי לא אחת פיקפקת בנחיצות המחשבה הזו ובכל זאת נאחזתי בה אך לע כחזות הכל אלא כמטריה שתחתיה אני מכנסת את פעילותי האמנותית או כמטרה שתצדיק את מה שאני כבר עושה, שתמריץ ותמקד אותי בשאיפה להבטיח למה שעשיתי ולעצמי מקום בעולם הזה איתי ובלעדי. פעם שמעתי מישהו אומר שהו אחי כאילו שהוא עומד למות כל רגע וזמן רב התנהלתי כך אך פעם שמעתי את המחזאי סובול אומר שהוא חי כאילו שלא ימות לעולם והחלטתי לאמץ גישה זו, לפחות למראית עין. תמיד האמנתי שעדיף לשקר, שקר לבן, לעצמנו ועל אחת כמה וכמה, למי שאנחנו אוהבים

  דרג את התוכן:

   הפעילות שלי

   פרופיל

   shulamit
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS