כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פיד RSS

  קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה

  הוצאת רישיון עסק,בקשות לשימוש חורג,היתרי בנייה ,זירוז הליכים בירוקרטיים,אדריכלות והנדסת מבנים.

  ארכיון : 1/2010

  1 תגובות   יום שבת, 30/1/10, 07:51
  בחור הלך לשחות עם חמותו בים,
  זאת נכנסה למים והחלה לשקוע.
  הבחור הוציא ספר תפילה והתפלל מנחה.
  ניגש אליו אדם ואמר לו:
  "חמותך שוקעת בים, למה אתה מתפלל במקום להציל אותה?"
  ענה לו הבחור: "בתורה כתוב להתפלל מנחה כשהחמה שוקעת"...
  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום רביעי, 27/1/10, 08:46

    בוררות/גישור

              

    

   ניהול הליכי בוררות:         

   מוסד הבוררות הוקם על רקע המדיניות המשפטית של המחוקק על מנת לעודד קיום של מערך הוגן ויעיל בכדי לפתור סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט.המוסד מאפשר לצדדים, שקיימת בינהם מחלוקת, לפעול בהליך אלטרנטיבי, מהיר ויעיל לפתרון המחלוקת שביניהם. בכך  נותן מוסד הבוררות  מענה גם לאינטרסים החשובים הפרטיים של בעלי הדין וגם לאינטרס הציבורי בשל הקטנת העומס  הרב על מערכת המשפט הציבורית.
    
   לעיתים קרובות, רצונו של היזם/מנהל הפרויקט לקדם את הפרויקט ולצמצם את החיכוכים בין הקבלן המבצע וצוות הניהול של הפרויקט. במצבים אלה ממנה היזם/מנהל הפרויקט מראש פונקציה ברורה ומוסכמת על שני הצדדים, הנקראת בורר הנדסי. תפקידו של הבורר ההנדסי הוא לבחון את בסיס המחלוקת ואת טיעוני הצדדים ולקבל החלטות, אשר יחייבו את שני הצדדים. לגישה זו קיים ייתרון רב: ראשית, כפי שצויין, הפרויקט ממשיך להתקדם למרות המחלוקת, טיעוני הצדדים מועלים ונבחנים בצורה הוגנת ומקצועית ע"י צד ג' מוסכם, אשר מכריע בנושאי המחלוקת. בדר"כ הבורר ההנדסי מחוייב לנמק את החלטתו, ומכאן שאין חשש לכפיית דעתו של היזם על הקבלן המבצע, והקבלן המבצע מרגיש בטוח מספיק שטיעוניו נשמעים, נבחים ונבדקים צורה מקצועית והוגנת. 
   בהסכמים רבים של תמ"א 38,חיזוק מבנים לעמידה בפני רעידות אדמה,יש התיחסות למעמדו והחלטותיו.
   במסגרת הבוררות יכולים הצדדים להשפיע על עיצוב תוכן הבוררות, על מסגרת הסמכויות הנתונות לבורר וכן על האופי של הדיונים בפני הבורר. הבוררות מאפשרת פתיחת ההכרעה לשיקולי צדק והגינות, שאינם נעוצים בהכרח בשיקולים של נוהלי משפט וסדרי הדין, ומאפשרת השגה של פתרונות צודקים ומעשיים למחלוקת בין הצדדים. בהליך בוררות, הצדדים רשאים להיות מיוצגים ע"י עורכי דין.

   קלינגר מנהלים הליכי בוררות בין צדדים, החלוקים בינהם בסוגיות הקשורות בהנדסה אזרחית,תכנון, ביצוע, ליקויי בניה,תמ"א 38 ועוד .  בקלינגר  עומדים בוררים מומחים בתחומי הבניה,הנדסה,משפטים ועוד. הבוררים של קלינגר מסייעים לרדת לשורשם של המחלוקות ולהביא להכרעות הוגנות ומקצועיות.
    
   הליך בוררות חייב להיעשות בהסכמת כל הצדדים למחלוקת. להליך הבוררות יתרונות רבים, אשר הבולט שבהם הוא קבלת הכרעה מהירה בעלות נמוכה יחסית.

   מרגע שהצדדים הסכימו על הפניית הסכסוך לבוררות אין אפשרות לאחד מהצדדים להתנגד להליך ולהפסיקו, והבורר, שנבחר על-ידם, מתמנה למעשה להכריע במחלוקת. הצדדים מקבלים על עצמם מראש את הכרעת הבורר גם אם צד זה או האחר לא יהיה שבע נחת מההחלטה.

   לבורר, שנבחר ע"י הצדדים, מוקנות סמכויות נרחבות והוא לא מוגבל לרוב לסדרי הדין הנהוגים בבתי המשפט, ולמתכונת הבאת הראיות הנוהגת בהם. בדרך כלל, הליך המתנהל בבוררות, מסתיים בתוך חודש – שלושה, והוא ניתן להארכה עד לששה חודשים, וזאת בניגוד להליך המתנהל בבית המשפט, אשר עשוי למגינת לבנו להימשך שנים. כתוצאה מכך, קיים חסכון כלכלי ניכר הן בהוצאות המשפט ושכר הטרחה של עורכי הדין (לשני הצדדים), והן חיסכון חשוב במשך הזמן עד להכרעת הדין.

   בכל התקשרות בהסכם בכתב בין שני צדדים מומלץ לשלב סעיף התניה לקיום הליך בוררות, בכל מקרה בו תתעורר מחלוקת בין הצדדים. הסכמה זו תאפשר לצדדים להכריע במחלוקת, שעשוייה להיות, במסגרת של בוררות, שהיא מהירה וזולה יותר.

   אחד היתרונות הבולטים של הפסק, המתקבל בהליך בוררות, הוא שאינו ניתן לערעור וניתן לבטלו רק במספר עילות מצומצם מאוד, ורק במקרים נדירים בלבד. ניתן להפוך את פסק-הבורר לפסק-דין לכל דבר ועניין בהליך פרוצדוראלי מהיר, שניתן לאכיפה ולקיום גם באמצעות מערכת ההוצאה לפועל.
    
   על הליך הבוררות קיימת בקרה שיפוטית, שבו מושג איזון בין הרצון לתת לבורר ולצדדים עצמאות מרבית לעצב את מסגרת הדיונים וההכרעה של הבורר, לבין הצורך לקיים פיקוח, שיבטיח את התקינות והטוהר של הליכי הבוררות, לרבות ביסוס פסק הבורר על אמות מידה התואמות את תקנות הציבור. פגיעה בתקנת הציבור משמעותה סתירה עמוקה לתפיסות היסוד של החברה בהיבטן המוסרי, החברתי או הכלכלי. פסק הבורר יבוטל רק כאשר הוכחה סתירה שכזו.

   כאשר נקבע כי פסק הבורר ניתן כדין בהליך תקין במסגרת סמכויותיו של הבורר ובלא שנפגעו זכויות הטיעון של הצדדים - אין מקום לביטול פסק הבורר. ההתערבות השיפוטית לביטול פסק בורר הינה בבחינת צעד חריג, רב משמעות והשלכות,  אשר יש לנקוט בו רק במקרים נדירים, ורק במקום שנמצא לכך בסיס איתן.

   פתרון מחלוקות בין צדדים באמצעות בורר, שהוא מהנדס אזרחי מומחה ו/או משפטן המנוסה בתחומים רבים: בתחום חוק התכנון והבניה,תמ"א 38, בתחום התקינה, בתחום התכנון ובתחום הביצוע,בנקאות,עסקים, הינו פתרון אידיאלי ורצוי. הוא מתנהל באופן מקצועי מאוד, כשברוב המקרים ניתן לחסוך את העלויות הכבדות של מינוי מומחה שלישי מוסכם, והסוגיות נבחנות בעיניים מקצועיות ומבינות עניין. כתוצאה מכך נחסך זמן דיונים ממושך בין כותלי בית המשפט, שבו השופט בדר"כ אינו בקיא בנושאים הנדונים, נחסכים כספים של שכר טרחה של עורכי דין ומתקצרת התקופה בה עצבי הצדדים למחלוקת מרוטים.

    ההבדלים בין בוררות ובין גישור

   המשותף בהליכי בוררות וגישור הוא בסיס ההסכמה הוולונטרית של הצדדים ומינויו של בורר/מגשר בהסכמת  הצדדים . בבוררות אין דרך חזרה ואילו את הגישור ניתן להפסיק בכל רגע

    

    

   גישור-קלינגר נותנת חלופה!

    

    

   הגישור הינו הליך חדש יותר, שמתנהל בצורה מסודרת לחלוטין, ובעיקרו באופן לא פורמלי. ההנחה היסודית מבוססת על הבאת הצדדים באמצעות מגשר מקצועי (או שניים) להסכמות, תוך כדי הבנה עמוקה ומהותית לצרכיו של כל צד - מהבחינה המעשית, המחשבתית ומהבנה לדרישות הצד השני, אפשרויותיו ומגבלותיו, ומציאת פתרון הולם, שיתאים, תוך הסכמה, לשני הצדדים.

    

    

    

   הליך זה הינו וולונטרי. כל צד יכול להפסיקו בכל עת והוא סודי וחסוי, משמע - אין להשתמש בהצהרות, דיבורים, מסמכים וכל דבר אחר אשר הועלה, נאמר או סוכם, במידה והליך הגישור לא צלח. יתירה מזאת: אין אפשרות לזמן את המגשר למתן עדות, או לנקוט עמדה כלשהי בכל הליך משפטי שיהיה, באם הליך הגישור ייכשל.

    

    

    

   בהליך זה יש יתרון נוסף לעומת הבוררות: המגשר רשאי, ואף חייב, לקיים פגישות נפרדות עם הצדדים. פגישות אלו מאפשרות למגשר להבין טוב יותר את הצדדים, האמורים להביע את עמדותיהם בצורה טובה יותר. חובת הסודיות המוטלת על המגשר בשיחות הנפרדות הינה מוחלטת, ואין הוא יכול להעביר לצד השני כל מידע שהוא, אלא אם קיבל רשות מפורשת מהצד שסיפק את המידע לעשות כן.

    

    

    

   במידה והצדדים הגיעו להסכם עם סיום הליך הגישור, יוגש ההסכם לבית משפט ויקבל תוקף של פסק דין.

    

    

    

    

    

    

   קלינגר תיתן לך שרות בוררות או גישור  מקצועי מהיר ויעיל!


               גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
             קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי
   בית שמאי 7, רמת גן
   טל': 3888813 - 052
   פקס: 6990134 - 03
   דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net

   הפחתת מיסים וארנונה | רישוי וייצוג מול הרשויות | שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה | צור קשר
   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום רביעי, 27/1/10, 04:33

    HOPE THIS MAKES YOU SMILE 


    THE MOST FUNCTIONAL ENGLISH WORD


    Well, it's shit ... that's right, shit!

    Shit may just be the most functional word in the English language.    You can smoke shit, buy shit, sell shit, lose shit, find shit, forget shit, and tell others to eat shit.    Some people know their shit, while others can't tell the difference between shit and shineola.


    There are lucky shits, dumb shits, and crazy shits. There is bull shit, horse shit, and chicken shit.

    You can throw shit, sling shit, catch shit, shoot the shit, or duck when the shit hits the fan.

    You can give a shit or serve shit on a shingle.


    You can find yourself in deep shit or be happier than a pig in shit.

    Fwd  FW THE MOST FUNCTIONAL EN6

    Some days are colder than shit, some days are hotter than shit, and some days are just plain shitty.


    Some music sounds like shit, things can look like shit, and there are times when you feel like shit.    You can have too much shit, not enough shit, the right shit, the wrong shit or a lot of weird shit.


    You can carry shit, have a mountain of shit, or find yourself up shit creek without a paddle.


    Sometimes everything you touch turns to shit and other times you fall in a bucket of shit and come out smelling like a rose.


    When you stop to consider all the facts, it's the basic building block of the English language.


    And remember, once you know your shit, you don't need to know anything else!


    You could pass this along, if you give a shit; or not do so if you don't give a shit!


    Well, Shit, it's time for me to go. Just wanted you to know that I do give a shit and hope you had a nice day, without a bunch of shit. But, i you happened to catch a load of shit from some shit-head..........

    Well,
    Shit Happens!!!

     

    And I like using FUCK a lot

     

    דרג את התוכן:
     1 תגובות   יום שלישי, 26/1/10, 07:26
      


     קורס בניהול
      
     נציג מכירות, פקידה ומנהל הולכים
     להפסקת צהריים, ובדרך מוצאים מנורת
     שמן עתיקה.
     הם משפשפים אותה, ויוצא ממנה שד.
     השד אומר: "אתן לכל אחד רק משאלה
     אחת".
     "אני ראשונה, אני ראשונה!" אומרת
     הפקידה, "אני רוצה להיות באיים
     הקאריביים, על סירת מנוע חדשה,
     בלי שום דאגה בעולם" ופוף!
     היא נעלמת.
     "וואלה עכשיו תורי!" אומר הנציג
     מכירות, "בא לי להיות בהוואי, לנוח
     בחוף, עם מעסה אישית צמודה, מצבור
     אינסופי של פינה קולדה ועם אהבת
     חיי" ופוף! הוא גם נעלם.
     "טוב, תורך", פונה השד למנהל.
     המנהל אומר: "אני רוצה את שניהם
     בחזרה במשרד בתום הפסקת הצהריים".

     לקח:
     תמיד תמיד תן לבוס את זכות הדיבור
     לפניך.

     דרג את התוכן:
      10 תגובות   יום ראשון, 24/1/10, 07:25
       

      לרפא נזלת

      הפעם אני רוצה לשתף במשהו שלא האמנתי אבל שמחתי לגלות שזה עשה פלאים בצורה יוצאת מן הכלל: אז המתכון הזה מיועד לכל המנוזלים שביננו (שבין הילדים, ליתר דיוק):

      מרתיחים חלב רגיל עם שתי תאנים מיובשות. בהתחלה נותנים לחלב קצת להתחמם, אחר כך מוסיפים את התאנים ומרתיחים ביחד עוד עשר דקות! זהו!!!!!!!!!!!!!!!!

      מוציאים את התאנים ו...הדבר הקשה ביותר- נותנים לילד לשתות! רצוי כשזה עדיין חמים! אתם לא תאמינו, הילד שלי היה מנוזל מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד...והוא שתה את זה פעם אחת...אחת בלבד! זה דרך אגב מתוק וטעים! הנזלת נעלמה!!! הדבר הזה פשוט מייבש את הנזלת בצורה הכי טבעית!

      אם שותים יותר מפעם אחת- עוד יותר טוב

      דרג את התוכן:
       1 תגובות   יום שני, 18/1/10, 04:30

       כדאי לראות ולשמוע

       חזור לדף הקודם

       קלסי_ואופרה מצחיק אידיש

       חזנות

       יהדות

       ישראלי מופעים פופ ורוק שונות שעונים

       מוסיקה

       עברי

       פופ ועוד

       מוסיקה יהודית

        

        

        
       ייעוץ לוועדי בתים, יזמים וחברות בנייה בנושא תמ"א 38

       סיוע ברישוי עסקים מול הרשויות

       סיוע בקבלת היתר בנייה

       ארנונה-הפחתה והקלות
       var scrolling=new Scrolling("scrolling"); scrolling.Delay = '0'; // Seconds * 1000 scrolling.Speed = '50'; // The lower the faster scrolling.Jump = '1'; // The lower the smoother scrolling.Width = '100%'; scrolling.Height = '50px'; scrolling.BGColor = ''; scrolling.BGImg = ''; addToDocOnload('scrolling.start();');
       ייעוץ לוועדי בתים, יזמים וחברות בנייה בנושא תמ"א 38

       ייעוץ לוועדי בתים, יזמים וחברות בנייה בנושא תמ"א 38
          
       <ul> <li><a href="/">דף הבית</a></li> <li>הפחתת מיסים וארנונה <ul> <li><a href="/apage/38851.php">הפחתת מיסים וארנונה</a></li> <li><a href="/apage/43853.php">חוברת הארנונה 2008 תל אביב</a></li> <li><a href="/apage/54246.php">חוק הרשויות המקומיות(ארנונה ערר)</a></li> <li><a href="/apage/55316.php">נכס שאינו ראוי לשמוש</a></li> </ul> </li> <li>רישוי עסקים וייצוג מול הרשויות <ul> <li><a href="/apage/43857.php">אתרי העיריות</a></li> <li><a href="/apage/53377.php">הוצאת היתרים זמניים לעסקים</a></li> <li><a href="/apage/53123.php">היתרים למערכות סולאריות ליצור חשמל</a></li> <li><a href="/apage/54468.php">הנחיות להגשת בקשה לשמוש חורג</a></li> <li><a href="/apage/55871.php">השרות הוטרינרי-חוקים ותקנות מזון מן החי</a></li> <li><a href="/apage/43815.php">חוק רישוי עסקיים</a></li> <li><a href="/apage/47273.php">טיפול בצווי הריסה</a></li> <li><a href="/apage/52594.php">מיידע חיוני על רישוי עסק-תרשים זרימה</a></li> <li><a href="/apage/55869.php">משטרת ישראל-דרישות לרשיון עסק</a></li> <li><a href="/apage/27837.php">עידכונים</a></li> <li><a href="/apage/47238.php">עסקים ללא רשיון בתל אביב-רשימת עיריה</a></li> <li><a href="/apage/49610.php">רישוי עסקים בישראל</a></li> <li><a href="/apage/38852.php">רישוי עסקים וייצוג מול הרשויות</a></li> <li><a href="/apage/52590.php">רישיונות עסק במבנה ללא היתר ו/או עם חריגות בנייה</a></li> <li><a href="/apage/54413.php">רשיון יצרן-מזון</a></li> <li><a href="/apage/54421.php">רשימת גני ארועים הפועלים ללא רשיון עסק</a></li> <li><a href="/apage/55765.php">תקנות ודרישות מיוחדות מעסקים לפי סוג</a></li> </ul> </li> <li><a href="http://klinger.co.il/apage/38853.php">היתרי בנייה</a> <ul> <li><a href="/apage/53395.php">אדריכלות</a></li> <li><a href="/apage/47262.php">אנציקלופדיה להוצאת הייתר בנייה</a></li> <li><a href="/apage/47267.php">בנייה ירוקה</a></li> <li><a href="/apage/23453.php">בנייה על גגות</a></li> <li><a href="/apage/52809.php">היתר בנייה לעבודה מצומצמת</a></li> <li><a href="/apage/44530.php">מהפכת המרפסות כבר כאן</a></li> <li><a href="/apage/55140.php">תכנון ערים וסביבה</a></li> <li><a href="/apage/42884.php">תקנות חוק התכנון והבניה</a></li> </ul> </li> <li>שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה <ul> <li><a href="/apage/54272.php">סל בדיקות הוראות ושרותים לענף הבנייה-מכון התקנים</a></li> <li><a href="/apage/38853.php">שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה</a></li> </ul> </li> <li>ביקורת ליקויי בנייה <ul> <li><a href="/apage/43227.php">ליקויי בנייה-הסבר</a></li> <li><a href="/apage/54497.php">לקויי בניה-פסקי דין ומאמרים</a></li> <li><a href="/apage/4097.php">עקרי חוק מכר דירות</a></li> </ul> </li> <li>קישורים שימושיים <ul> <li><a href="http://www.tel-aviv.gov.il">עיריית תל אביב</a></li> <li><a href="http://www.knesset.gov.il/">אתר הכנסת</a></li> <li><a href="http://www.bdi.co.il">מידע על עסקים</a></li> <li><a href="http://www.court.gov.il">בתי המשפט</a></li> <li><a href="http://www.mmi.gov.il">מנהל מקרקעי ישראל</a></li> <li><a href="http://www.justice.gov.il">משרד המשפטים</a></li> <li><a href="http://www.environment.gov.il">המשרד לאיכות הסביבה</a></li> <li><a href="http://www.health.gov.il">משרד הבריאות</a></li> <li><a href="http://www.dpages.co.il/var/5861/255422-tc.ppt">תמ&quot;א 38- מידע מאתר משרד הפנים</a></li> </ul> </li> <li>תמ&quot;א 38 חיזוק מבנים <ul> <li><a href="/apage/47239.php">Making your house safe from earthquakes</a></li> <li><a href="/apage/51177.php">היתרים לפי תמ&quot;א 38</a></li> <li><a href="/apage/43813.php">השלבים במימוש תמ&quot;א 38</a></li> <li><a href="/apage/45612.php">חדשות בעניין תמ&quot;א 38</a></li> <li><a href="/apage/47237.php">חוק המקרקעין-התקנת מעליות</a></li> <li><a href="/apage/47232.php">חוק המקרקעין-חיזוק בתים-תמ&quot;א 38</a></li> <li><a href="/apage/42882.php">מיידע שאלות ותשובות על תמ&quot;א 38</a></li> <li><a href="/apage/48962.php">מס שבח בעסקת תמ&quot;א 38</a></li> <li><a href="/apage/49058.php">תיקון מס שבח תמ&quot;א 38 שנ 2008</a></li> </ul> </li> <li><a href="/apage/38839.php">צור קשר</a></li> </ul>
          

       משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי מתמחה בייעוץ בתחומים מוניציפליים הקשורים בתכנון ערים וסביבה,מיסוי, רישוי עסקים , בקשות לשמוש חורג,היתרים  והנדסה. המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, גורמים ומוסדות, בהם חברות ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעונאיות, יבואנים, מושבים וקיבוצים, מתקני צבא ובסיסים, אולמות וגני אירועים, בתי ספר, מכללות וישיבות, מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים, מרכזי קניות וקניונים, בנקים וחברות ביטוח, מכוני יופי ובריאות, חדרי כושר, קאנטרי קלאב, בריכות שחייה, מתקני ספורט, מספרות, מוזיאונים, בתי קולנוע, אולמות כנסים, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות, יבואני רכב, חניונים ואולמות תצוגה וכן נכסים שאינם בשימוש.

       קלינגר, הינה חברה יזמית בתחום הנדל"ן המחזקת בנינים לעמידה בפני  רעידות אדמה ללא עלות לדיירים במסגרת תמ"א 38

         איך תשפצו את הבניין בלי להוציא אגורה?-כתבה מערוץ 2

       תחומי הייעוץ והשירותים של קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי
       • רישוי עסקים
       • טיפול וזירוז בקשות מיוחדות
       • שימוש חורג
       • היתרי בנייה
       • אישור מהנדס קונסטרוקטור על יציבות מבנים
       •  רישוי מערכות סולאריות ליצור חשמל בכל הארץ
       • הפחתת מסים
       • הפחתת ארנונה
       • הפחתת היטלי השבחה
       • ייצוג בועדות ערר
       • הנדסת מבנים 
       • היתרי בנייה וליווי מול הרשויות
       • הכשרת בנייה ללא היתר וטיפול בצווי הריסה
       • אירועים המוניים
       • ייעוץ בטיחות
       • ייעוץ לוועדי בתים, יזמים וחברות בנייה בנושא תמ"א 38
       • שירותי מודד מוסמך
       • שירותי שמאות מקרקעין
       • ייעוץ משפטי
       • ביקורת ליקויי בנייה וחוות דעת לבית המשפט
       • ייעוץ בנושא רישיונות יבוא למוצרי מזון, תרופות, קוסמטיקה ומשקאות
       • ייעוץ וייצוג קיבוצים בנושא הפשרת קרקעות ושטחים חקלאיים
       • הפיכת קיבוצים לישובים קהילתיים וייצוג מול מנהל מקרקעי ישראל לקבלת פיצוי כספי מרבי
       • טיפול ובקשות להפחתת אגרות
       • חיזוק מבנים לעמידה בפני רעידות אדמה-תמ"א 38. 
       המשרד מעניק לקהל לקוחותיו שירות איכותי, מהיר, אמין ודיסקרטי. ההיכרות המעמיקה עם הפרוצדורות ועם הבירוקרטיה ברשויות השונות, מעניקה ללקוחות המשרד שירות יעיל, תוך כדי זירוז הליכים וחיסכון בכסף רב.   ייצוג לקוחות מול הרשויות
       המשרד מטפל בכל ההליכים הביורוקרטיים, תוך שימוש בידע, ניסיון והכרת המערכות על בוריין, ברשויות מכל סוג:
       • עיריות
       • רשויות מקומיות
       • רשויות אזוריות
       • ועדות מקומיות ומחוזיות
       • משרדים ממשלתיים
       • משרד הבריאות
       • המשרד להגנת הסביבה
       • משרד הפנים
       • משרד הדתות
       • ועדות ערר
       • משרד ההגירה
       • משרדי שלטונות המס
       • המוסד לביטוח לאומי
       • המשרד לבטיחות ולגהות
       • משרדי הטאבו
       • מכון התקנים
       • מנהל מקרקעי ישראל
       • מועצות מקומיות
         ליווי וייעוץ משלב התכנון ועד לשלב ביקורת ליקויי בנייה  

        

        
                 קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי
       בית שמאי 7, רמת גן
       טל': 3888813 - 052
       פקס: 6990134 - 03
       דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net

       הפחתת מיסים וארנונה | רישוי וייצוג מול הרשויות | שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה | צור קשר

        

       מוסיקה קלסית עוד מוסיקה
       דרג את התוכן:
        1 תגובות   יום ראשון, 17/1/10, 20:15

        A MARVELOUS  QUOTATION BY ALBERT EINSTEIN  (Read these before looking at his quote.)

        When  Paul Newman died, they said how great he was but they failed to mention he
        considered himself Jewish (born half-Jewish).

        When the woman  (Helen Suzman) who helped Nelson Mandela died recently,
        they said how great  she was, but they failed to mention she was Jewish.

        On the other side  of the equation, when Ivan Boesky or Andrew Fastow or Bernie
        Madoff  committed fraud, almost every article mentioned they were  Jewish.

        However, when Ken Lay, Jeff Skilling, Martha Stewart, Randy  Cunningham, Gov.
        Edwards, Conrad Black, Senator Keating, Gov Ryan, and Gov Blagojevich messed up;
        no one reported what religion or denomination they  were, because they were not
        Jewish.

        This is a reminder of a famous  Einstein quote:

        In 1921, Albert Einstein presented a paper on his  then-infant Theory of Relativity at the Sorbonne, the prestigious French  university.

        "If I am proved correct," he said, "the Germans will call  me a German,
        the Swiss will call me a Swiss citizen, and the French will  call me a great scientist.

        "If relativity is proved wrong, the French  will call me a Swiss, the Swiss will call me a German, And the Germans will  call me a Jew".

         

         

         

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שבת, 16/1/10, 19:16

         הזירה הלשונית: סיכום העשור בלשון העברית

          

         מהן מילות הסלנג הפופולריות ביותר בעשור האחרון ("אחי")?

         באיזה קלישאות הרבינו להשתמש ("סוף הדרך")?

         איזה מילים לועזיות נכנסו ללקסיקון שלנו ("ריאליטי"),

         ואיזה ביטויים פוליטיים הכרנו לראשונה ("התנתקות")?

          

         רוביק רוזנטל מסכם עשור

         (עתון "מעריב" 1 בינואר 2010)

          

          

         עשר מילות הסלנג של העשור

          

         1. אָחי - הפנייה הישראלית האולטימטיבית, על תקן מגיפה.

         2. אַחלה - נהדר, ענק, וגם סתם בסדר.

         3. בַקטנה - קלישאת ההצטנעות הישראלית.

         4. בשֶקל - יש ממנו הרבה, אבל לא שווה הרבה.

         5. חופר - כינוי גנאי מתפשט. פעם קראו לזה סתם נודניק.

         6. חְנון - ממשיכם הנאמן של היורם, הפראייר והלפלף.

         7. סבאבה - המתחרה המר של אחלה בתחום השבחים.

         8. סרטים -  טירוף, בלבול זמני וסתם צרות קשות. נולד בניינטיז, התפשט בעשור החולף.

         9. פקאצות - נערות שמנת שיצרו ברשת שפה חדשה ומווושלמת.

         10. תרגיע - תגובה תוקפנית לשכן עצבני.

          

          

         עשרת צירופי הסלנג של העשור

          

         1. אוֹ אֶם ג'י - קריאת התפעלות פקאצית, ראשי תיבות של Oh my god.

         2. אחד שיודע -  הטוקבקיסט הסמכותי.

         3. גבר גבר - תרומת "ארץ נהדרת" למאצ'ו המקומי.

         4. יותר עדיף - תרומת אורנה בנאי, לביטוי היסטוריה עתיקה.

         5. כנסו כנסו - קריאת הקרב של הטוקבקיסט המאותגר.

         6. מרגיש לי - קלישאה סוחפת בעברית מאונגלזת.

         7. סוג של - עוד מוצר מעצבן בפס הייצור של "כזה כאילו".

         8. סוף הדרך - ממשיכו הנאמן של "חבל על הזמן".

         9. פרידמנים ובובלילים - אשכנזים חיוורי רגש וחלושי יצר לעומת מזרחיים חמים ועצבנים.

         10. שתי שקל - הסמל הלשוני של הישראלי העילג.

          

          

         עשר קלישאות העשור

          

         1. אדם נורמטיבי - רצוי להיזהר ממנו, כנראה חשוד באיזה פשע.

         2. אין דברים כאלה - דבר שבח או גנאי מופלג.

         3. אין עוד מלבדו - קריאת המחזיר בתשובה בהיכל נוקיה.

         4. אנרגיות - מורשת עידן הניו-אייג' שראשיתו בניינטיז.

         5. העם אמר את דברו - חוק ההישרדות בפוליטיקה ובטלוויזיה.

         6. חיבוק - מילת הקיטש הלאומי המכסה על כל קונפליקט ושסע.

         7. לייט - הגירסה האנגלית לחפיף המסורתי. חרדי לייט, מתנחלים לייט, אנגלית לייט.

         8. מדהים - השבח היחיד בזירה. הכול מדהים, עד ששום דבר לא מדהים.

         9. נתן מענה - בדרך כלל בשלילה: לא נתן מענה.

         10. רוח גבית - תמיכה במהלך כלשהו, מהטרור ועד ההתנתקות.

          

         עשרת הטרנדים הלשוניים של העשור

          

         1. בניין הֶפעיל - הֶשלים, הֶפנים והֶצביע, מופץ גם על ידי שדרי טלוויזיה. ויש כבר הֶתאכזבתי והֶתרגשתי.

         2. רשמתי, רשמת, רשמנו - הפועל "לרשום" משתלט על כל סוגות הכתיבה. עמוס עוז רשם בעשור הזה כמה ספרים שחבל"ז.

         3. שפת האינטרנט - קיצורים, סמיילים, מספרים, שרשראות, ראשי תיבות, גירסה עברית לשפה הגלובלית החדשה.

         4. שפת עמק הסיליקון - אנגלית במבנים מקומיים לשירות אנשי ההיי-טק. לקנפג את היוּניקים ולקמפל או היוּזֶרים.

         5. חידושים של סדרות טלוויזיה - עבודה מאומצת להחזיר מילים וביטויים חדשים, מ"רק בישראל" ו"הרצועה" ועד "ארץ נהדרת". לא הרבה נשאר, אבל שימשיכו.

         6. הערבית הישראלית - חדירה מאסיבית של עברית לדיבור הערבי המקומי, ואללה בסדר.

         7. מאבק נגד שלטי חוצות באותיות לועזיות - התחיל בתל אביב, בינתיים בהצלחה חלקית.

         8. אתרים ללשון העברית - תופעה מבורכת. פרויקט בן יהודה, אחל"ה, דורבנות והרשימה ארוכה.

         9. כינוסים ועצרות לכבוד השפה העברית - יום השפה בכנסת, כינוס "לשון ראשון" בראשון, חגיגות הולדת לבן יהודה ועוד ועוד.

         10. צנועים ידועים - פוליטיקאים שמנסים לעשות מחולשותיהם הון. אחד לא פופולרי, השני לא סחבק.

          

          

         עשר המילים שנכנסו למילון במהלך העשור

          

         1. דבוראים - הכוורנים החליטו על שם חי יותר למקצוע.

         2. חישוף - מילת צבאית חדשה להורדת בתים וצמחייה באזור מועד לפורענות בטחונית.

         3. כתר - עוד במילון הצבא החדש: סגירת יישוב מכל צדדיו. גם "כתר נושם".

         4. מאחז - התנחלות בשלבי מעבר מכמה קרוונים ליישוב קבע.

         5. ממ"ד - החדר החדש בדירה, מיותר כמו ערכת המגן.

         6. נבצרות - מצבם הסדרתי של ראשי ממשלות ונשיאים.

         7. סַרכזות - המילה הכי מפחידה בגרעין האיראני.

         8. עצמוני - פרצה לחיינו ביום שנעלם מהם אריאל שרון.

         9. קיימוּת - המילה המובילה בעשור המהפכה הירוקה.

         10. קראווילה - צורת מגורים המשלבת את הזמני והקבוע.

          

          

         עשרת הביטויים הפוליטיים-בטחוניים של העשור

          

         1. אזרחים חפים מפשע - הקורבנות הנמשכים של מלחמות המאה ה-21.

         2. הון ושלטון - החיבור המנצח של העילית השלטת.

         3. התנתקות - המהלך ששבר את הכלים במפת הסכסוך הפנימי והחיצוני.

         4. לא בכל מחיר - המנטרה שנעם ואביבה שליט שומעים כל בוקר נוסף של גלעד בשבי.

         5. מרחב התפר - שם יצירתי לגבול שאיננו גבול.

         6. סיכול ממוקד - ביטוי מכובס שנזנח וחזר להיות סתם "חיסול".

         7. כשל מערכתי - סיכום דברים האהוב על ועדות חקירה, מבקרי מדינה, מפקדים בכירים וכל מי שמתבקש לבדוק מה באמת קורה בשטח.

         8. פשע מלחמה - תרומת המשפט הבינלאומי לתוכניות המסע של מנהיגי ישראל.

         9. רגישות ונחישות - נוסחת הזהב של הצבא בתוכנית ההתנתקות.

         10. רשת ביטחון - סוציאליזם נוסח קפיטליזם.

          

          

          

          

          

         עשר המילים הלועזיות שנכנסו לשפה בעשור

          

         1. אגֶ'נדה - הייתה לכמה מנהיגים, אבל לא עזרה להם לשרוד.

         2. הוּדנה - הפסקת אש נוסח הפלסטינים.

         3. מֶגה - הגירסה האנגלית לתאוות ההפרזה הישראלית.

         4. מנג'ר - פעם זה היה סתם מאמן. ההישגים  לא השתדרגו עם התואר.

         5. סֶלֶבּ - ידוען, בדרך כלל מי שהופיע אתמול בטלוויזיה, היום במדורי הרכילות ומחר יחזור לאלמוניותו.

         6. ספּין - הסיכום הלשוני של יחסי עיתון ושלטון.

         7. צונאמי - אסון טבע שהפך משל לחיינו המסתערים אל קיצם.

         8. קמפיין - מסע הנבחרת לכישלון התורן.

         9. רזולוציות - מונח עיצובי-דיגיטלי שהפך משל לחידוד מידע.

         10. ריאליטי - מציאות נוסח תעשיית האשליות הטלוויזיוניות.

          

          

         עשרה פעלים חדשים שנכנסו בעשור

          

         1. לאַתרג - לשמר מכל משמר את מי שחפצים ביקרו, הפרחים לאברמוביץ'.

         2. לדַבג - להסיר בגים. נפוץ בשפת עמק הסיליקון.

         3. להתקמבק - לחזור אל הבמות אחרי היעלמות ארוכה.

         4. לחַזלש - לחזור לשגרת החיים, בעיקר בצבא.

         5. למנפל - לעשות מניפולציות. בממשלה ובקרבות הריאליטי.

         6. לסַמס - לתקשר, להעביר מידע, כל מה שנעשה פעם פנים אל פנים.

         7. לפצמר - לזרוק פצצות מרגמה. זה לא אנחנו, זה הם.

         8. לצלתק - לצלצל ולנתק. אפשר גם לצנתק.

         9. לקמבן - לעשות קומבינות, אחיו הקטן של "למנפל".

         10. לקנפג - לעשות קונפיגורציות. עוד נציג לשפת עמק הסיליקון.

          

          

         עשר השערוריות הלשוניות של העשור

          

         1. במילון אבן שושן המעודכן מופיע הערך "כּוּסִית".

         2. בטכניון חוזרים מאה שנה לאחור ומחליטים ללמד בגרמנית.

         3. שיר של הראל מויאל נגנז כי שר "הֵכּירה" במקום "הִכּירה".

         4. אהוד ברק מעליב את ציפי לבני באמצעות שמה הרשמי "ציפורה".

         5. גיגי פרס קורא לצפון אפריקאים בקדימה "פלנגות מצפון אפריקה".

         6. השר לבטחון פנים יצחק אהרונוביץ מכנה קצין שלו "ערבוש".

         7. עובדיה יוסף קורא למורים חמורים.

         8. גלעד צוקרמן מזעזע את קהיליית הלשון ומציע לקרוא לעברית ישראלית.

         9. האם קובי פרץ אמר "שלוחים" או "שלופים"?

         10. מעיין חודדה מודחת מ"האח הגדול" עקב נוהגה לקלל את דיירי הבית
         דרג את התוכן:
          2 תגובות   יום שבת, 16/1/10, 19:15

          הזירה הלשונית: סיכום העשור בלשון העברית

           

          מהן מילות הסלנג הפופולריות ביותר בעשור האחרון ("אחי")?

          באיזה קלישאות הרבינו להשתמש ("סוף הדרך")?

          איזה מילים לועזיות נכנסו ללקסיקון שלנו ("ריאליטי"),

          ואיזה ביטויים פוליטיים הכרנו לראשונה ("התנתקות")?

           

          רוביק רוזנטל מסכם עשור

          (עתון "מעריב" 1 בינואר 2010)

           

           

          עשר מילות הסלנג של העשור

           

          1. אָחי - הפנייה הישראלית האולטימטיבית, על תקן מגיפה.

          2. אַחלה - נהדר, ענק, וגם סתם בסדר.

          3. בַקטנה - קלישאת ההצטנעות הישראלית.

          4. בשֶקל - יש ממנו הרבה, אבל לא שווה הרבה.

          5. חופר - כינוי גנאי מתפשט. פעם קראו לזה סתם נודניק.

          6. חְנון - ממשיכם הנאמן של היורם, הפראייר והלפלף.

          7. סבאבה - המתחרה המר של אחלה בתחום השבחים.

          8. סרטים -  טירוף, בלבול זמני וסתם צרות קשות. נולד בניינטיז, התפשט בעשור החולף.

          9. פקאצות - נערות שמנת שיצרו ברשת שפה חדשה ומווושלמת.

          10. תרגיע - תגובה תוקפנית לשכן עצבני.

           

           

          עשרת צירופי הסלנג של העשור

           

          1. אוֹ אֶם ג'י - קריאת התפעלות פקאצית, ראשי תיבות של Oh my god.

          2. אחד שיודע -  הטוקבקיסט הסמכותי.

          3. גבר גבר - תרומת "ארץ נהדרת" למאצ'ו המקומי.

          4. יותר עדיף - תרומת אורנה בנאי, לביטוי היסטוריה עתיקה.

          5. כנסו כנסו - קריאת הקרב של הטוקבקיסט המאותגר.

          6. מרגיש לי - קלישאה סוחפת בעברית מאונגלזת.

          7. סוג של - עוד מוצר מעצבן בפס הייצור של "כזה כאילו".

          8. סוף הדרך - ממשיכו הנאמן של "חבל על הזמן".

          9. פרידמנים ובובלילים - אשכנזים חיוורי רגש וחלושי יצר לעומת מזרחיים חמים ועצבנים.

          10. שתי שקל - הסמל הלשוני של הישראלי העילג.

           

           

          עשר קלישאות העשור

           

          1. אדם נורמטיבי - רצוי להיזהר ממנו, כנראה חשוד באיזה פשע.

          2. אין דברים כאלה - דבר שבח או גנאי מופלג.

          3. אין עוד מלבדו - קריאת המחזיר בתשובה בהיכל נוקיה.

          4. אנרגיות - מורשת עידן הניו-אייג' שראשיתו בניינטיז.

          5. העם אמר את דברו - חוק ההישרדות בפוליטיקה ובטלוויזיה.

          6. חיבוק - מילת הקיטש הלאומי המכסה על כל קונפליקט ושסע.

          7. לייט - הגירסה האנגלית לחפיף המסורתי. חרדי לייט, מתנחלים לייט, אנגלית לייט.

          8. מדהים - השבח היחיד בזירה. הכול מדהים, עד ששום דבר לא מדהים.

          9. נתן מענה - בדרך כלל בשלילה: לא נתן מענה.

          10. רוח גבית - תמיכה במהלך כלשהו, מהטרור ועד ההתנתקות.

           

          עשרת הטרנדים הלשוניים של העשור

           

          1. בניין הֶפעיל - הֶשלים, הֶפנים והֶצביע, מופץ גם על ידי שדרי טלוויזיה. ויש כבר הֶתאכזבתי והֶתרגשתי.

          2. רשמתי, רשמת, רשמנו - הפועל "לרשום" משתלט על כל סוגות הכתיבה. עמוס עוז רשם בעשור הזה כמה ספרים שחבל"ז.

          3. שפת האינטרנט - קיצורים, סמיילים, מספרים, שרשראות, ראשי תיבות, גירסה עברית לשפה הגלובלית החדשה.

          4. שפת עמק הסיליקון - אנגלית במבנים מקומיים לשירות אנשי ההיי-טק. לקנפג את היוּניקים ולקמפל או היוּזֶרים.

          5. חידושים של סדרות טלוויזיה - עבודה מאומצת להחזיר מילים וביטויים חדשים, מ"רק בישראל" ו"הרצועה" ועד "ארץ נהדרת". לא הרבה נשאר, אבל שימשיכו.

          6. הערבית הישראלית - חדירה מאסיבית של עברית לדיבור הערבי המקומי, ואללה בסדר.

          7. מאבק נגד שלטי חוצות באותיות לועזיות - התחיל בתל אביב, בינתיים בהצלחה חלקית.

          8. אתרים ללשון העברית - תופעה מבורכת. פרויקט בן יהודה, אחל"ה, דורבנות והרשימה ארוכה.

          9. כינוסים ועצרות לכבוד השפה העברית - יום השפה בכנסת, כינוס "לשון ראשון" בראשון, חגיגות הולדת לבן יהודה ועוד ועוד.

          10. צנועים ידועים - פוליטיקאים שמנסים לעשות מחולשותיהם הון. אחד לא פופולרי, השני לא סחבק.

           

           

          עשר המילים שנכנסו למילון במהלך העשור

           

          1. דבוראים - הכוורנים החליטו על שם חי יותר למקצוע.

          2. חישוף - מילת צבאית חדשה להורדת בתים וצמחייה באזור מועד לפורענות בטחונית.

          3. כתר - עוד במילון הצבא החדש: סגירת יישוב מכל צדדיו. גם "כתר נושם".

          4. מאחז - התנחלות בשלבי מעבר מכמה קרוונים ליישוב קבע.

          5. ממ"ד - החדר החדש בדירה, מיותר כמו ערכת המגן.

          6. נבצרות - מצבם הסדרתי של ראשי ממשלות ונשיאים.

          7. סַרכזות - המילה הכי מפחידה בגרעין האיראני.

          8. עצמוני - פרצה לחיינו ביום שנעלם מהם אריאל שרון.

          9. קיימוּת - המילה המובילה בעשור המהפכה הירוקה.

          10. קראווילה - צורת מגורים המשלבת את הזמני והקבוע.

           

           

          עשרת הביטויים הפוליטיים-בטחוניים של העשור

           

          1. אזרחים חפים מפשע - הקורבנות הנמשכים של מלחמות המאה ה-21.

          2. הון ושלטון - החיבור המנצח של העילית השלטת.

          3. התנתקות - המהלך ששבר את הכלים במפת הסכסוך הפנימי והחיצוני.

          4. לא בכל מחיר - המנטרה שנעם ואביבה שליט שומעים כל בוקר נוסף של גלעד בשבי.

          5. מרחב התפר - שם יצירתי לגבול שאיננו גבול.

          6. סיכול ממוקד - ביטוי מכובס שנזנח וחזר להיות סתם "חיסול".

          7. כשל מערכתי - סיכום דברים האהוב על ועדות חקירה, מבקרי מדינה, מפקדים בכירים וכל מי שמתבקש לבדוק מה באמת קורה בשטח.

          8. פשע מלחמה - תרומת המשפט הבינלאומי לתוכניות המסע של מנהיגי ישראל.

          9. רגישות ונחישות - נוסחת הזהב של הצבא בתוכנית ההתנתקות.

          10. רשת ביטחון - סוציאליזם נוסח קפיטליזם.

           

           

           

           

           

          עשר המילים הלועזיות שנכנסו לשפה בעשור

           

          1. אגֶ'נדה - הייתה לכמה מנהיגים, אבל לא עזרה להם לשרוד.

          2. הוּדנה - הפסקת אש נוסח הפלסטינים.

          3. מֶגה - הגירסה האנגלית לתאוות ההפרזה הישראלית.

          4. מנג'ר - פעם זה היה סתם מאמן. ההישגים  לא השתדרגו עם התואר.

          5. סֶלֶבּ - ידוען, בדרך כלל מי שהופיע אתמול בטלוויזיה, היום במדורי הרכילות ומחר יחזור לאלמוניותו.

          6. ספּין - הסיכום הלשוני של יחסי עיתון ושלטון.

          7. צונאמי - אסון טבע שהפך משל לחיינו המסתערים אל קיצם.

          8. קמפיין - מסע הנבחרת לכישלון התורן.

          9. רזולוציות - מונח עיצובי-דיגיטלי שהפך משל לחידוד מידע.

          10. ריאליטי - מציאות נוסח תעשיית האשליות הטלוויזיוניות.

           

           

          עשרה פעלים חדשים שנכנסו בעשור

           

          1. לאַתרג - לשמר מכל משמר את מי שחפצים ביקרו, הפרחים לאברמוביץ'.

          2. לדַבג - להסיר בגים. נפוץ בשפת עמק הסיליקון.

          3. להתקמבק - לחזור אל הבמות אחרי היעלמות ארוכה.

          4. לחַזלש - לחזור לשגרת החיים, בעיקר בצבא.

          5. למנפל - לעשות מניפולציות. בממשלה ובקרבות הריאליטי.

          6. לסַמס - לתקשר, להעביר מידע, כל מה שנעשה פעם פנים אל פנים.

          7. לפצמר - לזרוק פצצות מרגמה. זה לא אנחנו, זה הם.

          8. לצלתק - לצלצל ולנתק. אפשר גם לצנתק.

          9. לקמבן - לעשות קומבינות, אחיו הקטן של "למנפל".

          10. לקנפג - לעשות קונפיגורציות. עוד נציג לשפת עמק הסיליקון.

           

           

          עשר השערוריות הלשוניות של העשור

           

          1. במילון אבן שושן המעודכן מופיע הערך "כּוּסִית".

          2. בטכניון חוזרים מאה שנה לאחור ומחליטים ללמד בגרמנית.

          3. שיר של הראל מויאל נגנז כי שר "הֵכּירה" במקום "הִכּירה".

          4. אהוד ברק מעליב את ציפי לבני באמצעות שמה הרשמי "ציפורה".

          5. גיגי פרס קורא לצפון אפריקאים בקדימה "פלנגות מצפון אפריקה".

          6. השר לבטחון פנים יצחק אהרונוביץ מכנה קצין שלו "ערבוש".

          7. עובדיה יוסף קורא למורים חמורים.

          8. גלעד צוקרמן מזעזע את קהיליית הלשון ומציע לקרוא לעברית ישראלית.

          9. האם קובי פרץ אמר "שלוחים" או "שלופים"?

          10. מעיין חודדה מודחת מ"האח הגדול" עקב נוהגה לקלל את דיירי הבית
          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שלישי, 12/1/10, 08:18

           An Irish daughter had not been home for over 5 years.

           Upon her return, her Father cussed her.

            

           "Where have ye been all this time? Why did ye not write to us, not even a line?

           Why didn ' t ye call? Can ye not understand what ye put yer old Mother thru?"

            

           The girl, crying, replied, "Sniff, sniff.... Dad ....I became a prostitute..."

            

           "Ye what!!? Out of here, ye shameless harlot! Sinner! You ' re a disgrace to

           this Catholic family."

            

           "OK, Dad -- as ye wish. I just came back to give mum this luxurious fur coat,

           title deed to a ten bedroom mansion plus a $5 million savings certificate.

           For me little brother, this gold Rolex. And for ye Dad dy, the sparkling

           new  Mercedes limited edition convertible that ' s parked outside plus a

           membership  to the country club........................ (takes a breath).............

           and an invitation for ye all to spend New Years Eve on board my new yacht

           in  the Riviera and... ..."

            

           "Now what was it ye said ye had become?" says Dad .

            

           Girl, crying again, "Sniff, sniff....a prostitute Dad dy! Sniff, sniff."

            

           "Oh! Be Jesus! Ye scared me half to death, girl!

           I thought ye said a Protestant!

           Come here and give yer old Dad a hug."

            

            

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שלישי, 12/1/10, 06:58
            אשה שמנה הולכת לרופא ומבקשת ממנו
            שיבדוק מדוע היא כל כך שמנה...
            בודק הרופא את האישה ומגלה לה:
            "יש לך בעיה בתאים... הכל
            טעים לך!"
            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שלישי, 12/1/10, 06:57
             אשה שמנה הולכת לרופא ומבקשת ממנו
             שיבדוק מדוע היא כל כך שמנה...
             בודק הרופא את האישה ומגלה לה:
             "יש לך בעיה בתאים... הכל
             טעים לך!"
             דרג את התוכן:

              פרופיל

              benklinger
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין

              ארכיון

              פיד RSS

              הפעילות שלי