כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פיד RSS

  קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה

  הוצאת רישיון עסק,בקשות לשימוש חורג,היתרי בנייה ,זירוז הליכים בירוקרטיים,אדריכלות והנדסת מבנים.

  ארכיון : 12/2010

  2 תגובות   יום שני, 27/12/10, 08:37

  המשרד ביטחון פנים - הוראות למקרה של רעידת אדמה:

  לפי ההוראות החדשות של משרד בטחון הפנים,
  על כל אזרח להצטייד בנקניק קבנוס
  ולהחזיקו במקפיא של המקרר
  ובמקרה של רעידת אדמה...
  ...יש להוציא אותו ולהחזיקו ביד
  !!!!!!!!!
  הדבר עשוי לעזור מאד לכלבי הגישוש!!!!!!!!

   

  ויש גם דרך אחרת להשמר מרעידות אדמה:

  כנסו ללינק:  דרג את התוכן:
   7 תגובות   יום שבת, 25/12/10, 15:22

   נשיקה הכושי  עשה את שלו  .....   אני לא יכולה ללכת   !!!!

    

   דרג את התוכן:
    2 תגובות   יום שבת, 25/12/10, 10:17

    Men Are Just Happier P''eople-- What do you expect from such simple creatures? Your last name stays put.  The garage is all yours.  Wedding plans take care of themselves.  Chocolate is just another snack.  You can be President.  You can never be pregnant.  You can wear a white T-shirt to a water park.  You can wear NO shirt to a water park.  Car mechanics tell you the truth.  The world is your urinal.  You never have to drive to another gas station restroom because this one is just too icky.  You don't have to stop and think of which way to turn a nut on a bolt.  Same work, more pay.  Wrinkles add character.  Wedding dress $5000. Tux rental $100.  People never stare at your chest when you're talking to them.  New shoes don't cut, blister, or mangle your feet.  One mood all the time.

    Phone conversations are over in 30 seconds flat.  You know stuff about tanks.  A five-day vacation requires only one suitcase.  You can open all your own jars.  You get extra credit for the slightest act of thoughtfulness.  If someone forgets to invite you, he or she can still be your friend.

    Your underwear is $8.95 for a three-pack.  Three pairs of shoes are more than enough.  You almost never have strap problems in public.  You are unable to see wrinkles in your clothes.  Everything on your face stays its original color.  The same hairstyle lasts for years, maybe decades.  You only have to shave your face and neck.

    You can play with toys all your life.  One wallet and one pair of shoes -- one color for all seasons.  You can wear shorts no matter how your legs look.  You can 'do' your nails with a pocket knife.  You have freedom of choice concerning growing a mustache.

    You can do Christmas shopping for 25 relatives on December 24 in 25 minutes.

    No wonder men are happier

    דרג את התוכן:
     1 תגובות   יום רביעי, 22/12/10, 07:08

     החיידקים - פצצת זמן בבתים שלנו

     ריכזנו עבורכם את כללי המומחים לטיפול ומניעת חרקים ביתיים שעלולים לגרום למחלות לב, אלרגיות ושבץ.
     רובנו מעולם לא הקדיש שניה של מחשבה לגבי משך הזמן שאנו מחזיקים את קרש החיתוך הישן, הכריות או אפילו מברשת השיער שלנו.     בזמן שהחפצים האלה נראים, כלפי חוץ, נקיים לחלוטין - ישנה הצטברות רבה של חיידקים מזיקים עליהם, במידה והשימוש בהם נמשך תקופה ארוכה מדי. ללא כל קשר לתדירות הניקוי שלהם.

     בעזרת מומחים מדעיים, נבחנו הכלים העיקריים בבית שמושכים חיידקים ומהי התדירות בה מומלץ לרענן אותם בכלים חדשים, כשאת הישנים רצוי ומומלץ להשליך לפח.

     כפות עץ

     בעץ קיימות נקבוביות רבות, להבדיל מפלסטיק או מתכת, מה שהופך אותו לסביבה נוחה יותר עבור חיידקים ובקטריות, כך מסביר ג'ון אוקספורד, פרופסור לוירולוגיה בבית החולים בלונדון. החיידק הנפוץ ביותר במטבח הוא חיידק מסוג אי-קולי, הנמצא בד"כ בבשר נא או אצל ילדים עם הרגלי היגיינה רעים, מה שעלול להוביל להרעלת מזון חמורה.

     הזהרו: פרטים הנראים נקיים, לכאורה, בבית עשויים להיות בית גידול לחיידקים מזיקים.
     אל תניחו כפות עץ במדיח, בייחוד לא על בסיס קבוע, בו הן עלולות להסדק ולהיות חשופות לחיידקים. במקום זאת, השרו אותן בחצי שעה לצורך חיטוי, ולאחר מכן שטפו במים רותחים וסבון.

      


     תדירות החלפה: לאחר חמש שנים, אבל יתכן שעוד קודם לכן במידה וקיימים סדקים בעץ או אם חלק מסויים הופך לרך או כהה, מה שמעיד על רקבון העץ והמצאות חיידקים.


     מברשת שיניים

     מחקרים מראים מגוון של בעיות בריאות רציניות, כולל מחלות לב, שבץ, דלקת פרקים ודלקות כרוניות הקשורות למברשת שיניים לא היגיינית.

     מחקר שנערך באוניברסיטת מנצ'סטר גילה כי מברשת שיניים ממוצעת הכילה כעשרה מיליון חיידקים, כולל אחוז גבוה של חיידקים עם פוטנציאל קטלני גבוה דוגמת הסטרפטוקוקו, האי-קולי והקנדידה.

      

     "אתה לא יכול לראות הצטברות חיידקים, אבל אתה יכול לראות את הסיבים המעוותים והשבורים שמהווים מקלטם של החיידקים", מסביר רופא השיניים ד"ר צ'ארלס פרבר.

     תדירות תחלופה: כל שלושה חודשים.


     מגבות אמבטיה

     יש צורך לשטוף אותן פעם בשבוע בטמפרטורה של 90 מעלות ויותר כדי להכחיד בקטריות העלולות לעבור מהמגבת אל העור המנוגב.
     החשש המרכזי מגיע מהאפשרות לזיהום פצע פתוח הבא במגע עם מגבת הנגועה בסטרפטוקוקו, מה שנכון גם לגבי משטחים יבשים.

      


     תדירות תחלופה: ללא הגבלת זמן, כל עוד המגבת נשטפת אחת לשבוע בטמפרטורה גבוהה ולא נגרם לה נזק.


     כריות ושמיכות

     אורחים בלתי רצויים: קרדית האבק שיכולה לחיות בהנאה בתוך הכרית והשמיכה שלך.
     כרית חדשה מכפילה את משקלה פי שלושה, בזכות שרידים של קרדית האבק שהצטברו בה.

     ע"פ פרופסור ג'ין אמברלין, סיטואציה זאת עלולה להחמיר מקרי אסטמה, אקזמה או שפעת חריפה, בשל העובדה שפנינו נוגעות בכרית ואף האוויר אותו אנו נושמים מסונן דרכה.

      


     קרדית האבק אף גורמת לאנשים לחולשת יתר לנזלת וסינוסיטיס. לכבס את הכרית יעזור, בתדירות של אחת לכמה חודשים בטמפרטורה של 60 מעלות, לפחות למשך 20 דק'. במקרים של חולי אסטמה או אלרגיה, יש לקנות כריות היפואלרגניות, אשר עשויות בד"כ מקצף.

     השמיכות מאפשרות מעבר חיידקים באותה המידה.
     במקרה שנערך ע"י אוניברסיטת ווסטר, נבדקו 10 סוגי שמיכות פופולריות שנתגלו כמכילות עד 20,000 קרדיות האבק, יחד עם חיידקים אחרים ופטריות.
     את השמיכות יש לרחוץ אחת לחצי שנה.

     תדירות תחלופה: כריות - אחת לשנתיים. שמיכות - כל חמש שנים.


     מברשת שיער

     זקיק אחד על מברשת השיער שלך עשוי להכיל 50,000 חיידקים, תודות למברשת שלך. מברשות אף נוטות לאסוף שאריות של מוצרי שיער אשר דביקותם מושכת אליהם לכלוך רב.

     "יש לנו המון חיידקים על העור, ומה שעלול להשפיע על אדם אחד לא ישפיע על האחר", מוסיף הדרמטולוג ד"ר אנדרו רייט, רופא עור ויועץ בבית החולים ברדפורד.

      

      

     כך קורה שמחלות כמו סעפת או מחלות עור, אשר מייצרות שלפוחיות או פצעים על הצוואר, הידיים והפנים, יכולות להתפשט מאדם אחד למשנהו ע"י שיתוף מברשת שיער.
     מברשות יש לשטוף במים חמים וסבון בכל שבוע ולהשאירה לייבוש.

     תדירות תחלופה: כל ארבע שנים, אך עוד קודם במידה והזקיקים פגועים, בייחוד במצב בו הם שורטים את הקרקפת, מצב פוטנציאלי לזיהום.


     קרש חיתוך מפלסטיק

     על קרש החיתוך הממוצע נמצאים פי 50 חיידקים מאשר על מושב האסלה, לדברי המועצה האמריקאית להיגיינה. הסיבה לכך טמונה בתפיסה האנושית שמושב אסלה זקוק לניקוי לעיתים תכופות וקרש חיתוך לא מקבל יחס דומה, אומר פרופסור אוקספורד.

      


     יש לנקות את קרש החיתוך באמצעות שפיכת מים רותחים ולהפריד בין קרש חיתוך המיועד לבשר ועופות לבין כזה המיועד לפירות וירקות, כדי להמנע מחיידקי אי-קולי מלהתפשט בסלטים, שלא מבושלים בטמפרטורה גבוהה כמו הבשר ממנו הוא מגיע.

     במידה וקרש החיתוך מראה סימנים עמוקים עליו, כתוצאה מחיתוך בסכין, הגיע הזמן להחליפו, שכן שם נמצא מושבם של החיידקים.

     תדירות תחלופה: שלוש שנים.


     מזרונים

     לא פחות מחצי ליטר של לחות מופרשת מהאדם הממוצע בלילה, זה בנוסף לתחלופת קשקשי העור שמגיעים למזרן ומספקים גם הם מקור גידול לקרדית האבק.

     מיטה ממוצעת מכילה יותר מ-10,000 חיידקי קרדית האבק (וכתוצאה מכך יותר משני מיליון לשלשת), כך שגם אם אתם לא סובלים מאלרגיה כרונית, קשר מתמיד עם כמות כזו של חיידקים עשוי לפתח אחת כזו, במיוחד אם יש היסטוריה של אלרגיות במשפחה.

      


     שמרו על המזרונים נקיים ע"י הסרת הציפה ושאיבת אבק ממנו.

     תדירות תחלופה: בכל חמש שנים, ובמידה ואתם מקפידים על שאיבת אבק - ניתן להחליף גם בכל עשר שנים.


     מברשת בית שימוש

     לא הפריט שהכי נעים לשים תחת מיקרוסקופ, אך מברשת עם סיבים מרוטים או כזו שמראה סימני בלאי, לא תהיה יעילה בניקוי האסלה ברמה שתעלים חיידקים ממנה, מסביר פרופסור אוקספורד.

      


     סיבים בלויים גם עשויים להתיז מים מלוכלכים אל האסלה ולגרום יותר נזק מתועלת.

     תדירות תחלופה: בין שישה חודשים לשנה.


     ספוג מטבח
      
     סביבתם החמה והרכבם הנקבובי של הספוגים במטבח יוצרים קרקע פורייה אידיאלית לחיידקים. בתנאי אלה יכול חיידק אחד להתרבות לכדי יותר מארבעה מיליון בתוך 8 שעות.

     זוהי התרבות הגבוהה פי 200 מזו המצוייה בחדר השירותים, למשל. ע"פ מחקר שנערך באוניברסיטת אריזונה נמצא כי רובם הספוגים במטבח מחזיקים מספר גבוה של חיידקי אי-קולי וסלמונלה.

     הם גם עתידים לפזר חיידקים ברחבי הבית, כשהם נעים ממשטח למשטח.
     השתדלו להפריד בין בגדים שונים למטלות שונות, אחת עבור מטלות הבית ואחת לשטיפת כלים.
     שטפו אותם במדיח בטמפרטורה של 90 מעלות, מה שיועיל בהשמדת הבקטריות.

     הספוגים צריכים להיות שרויים כל הזמן במים רותחים, כאלה שבלתי אפשרי עבור אדם להכניס את ידו פנימה, כדי לשמור עליהם נקיים.
     דרג נוספת להשמדת החיידקים מהספוג היא חימומו במיקרוגל. כן, שמעתם נכון. מחקרים באוניברסיטת פלורידה מראים כי 2 דק' במיקרוגל על העוצמה הגבוהה ביותר - השמידו 99% מהחיידקים שהיו קיימים על הספוג.         


     לדברי החוקרים, החום ולא הקרינה הוא הגורם להשמדת החיידקים, כך שעדיף להניח ספוג רטוב במיקרו אשר המים בו יגיעו למצב רתיחה ויתאדו בזמן שהם משמידים את החיידקים.

     תדירות תחלופה: מדי חודש, או לעבור למגבות מטבת חד פעמיות במקום.

     דרג את התוכן:
      3 תגובות   יום שלישי, 14/12/10, 07:12

      טיפים לזכור דברים

      רוצה שהזיכרון שלך יהיה חד יותר?

      רוצה לזכור שמות ומספרים כמו שהיית מסוגל עד לפני כמה שנים? לפניך 6 טכניקות שיעזרו לך!

      1. לזכור שמות: הבט על האדם, צור תמונה בראשך וקשר בניהם. שיטה יעילה לזכור שמות בשלושה שלבים פשוטים: שלב 1: הבט - התמקד בפנים ובשם אותו אתה רוצה לזכור.

      שלב 2: צור תמונה בראשך - צור לשם ולפנים תמונה. התמקד במאפיינים בולטים כמו: שיער אפור, עיניים כחולות, גומות חן וכו'. צור גם תמונה בעזרת השם, למשל: אהרון עומד על ארון.

      שלב 3: קשר בניהם - צרף את התמונות שיצרת עם השם, למשל: אהרון עם העיניים הכחולות עומד על ארון. התמונה הויזואלית שיצרת תתחבר עם השם ותשאר בזכרון שלך לטווח ארוך יותר. כך תוכל לשלוף את השם מהזיכרון מהר יותר, כשתפגוש את הבן אדם שוב. 2. עוד דרך לזכור שמות: השתמש בזה לפני שאתה מאבד את זה. אם שם חדש שאתה שומע נכנס מאוזן אחת ויוצא מהשנייה, נסה ללכוד אותו בתוך הראש על ידי כך שתשתמש בו באופן מיידי. כאשר אתה פוגש את ארז תאמר לו: "נעים להכיר אותך, ארז". לאחר מכן השתמש בשמו בכל כמה דקות בשיחה: "אז ארז, כמה זמן אתה עובד בחברה?", אתה עלול להרגיש כמו מראיין, אבל זה עובד! 3. לזכור לעשות משהו: דמיין אותו. לא רוצה לשכוח שקבעת עם חבר שלך לאכול צהריים? צריך לזכור לקחת את התרופות? צור תמונה המשייכת את הפעולה עם משהו אחר שקורה באותו הזמן ואז דמיין את עצמך עושה את הפעולה בזמן שאתה רואה את הסימן הזה. למשל: הדוור מגיע ממש לפני ארוחת צהריים. דמיין את עצמך קם והולך לאכול צהריים כשאתה רואה את המשאית של הדואר. הסיכויים מאוד גבוהים שכאשר תשמע את משאית הדואר תיזכר בזה. דוגמה נוספת: על מנת לזכור לקחת את התרופות בבוקר, דמיין את עצמך לוקח את התרופות בזמן שאתה שותה את הקפה של הבוקר.

      4. לזכור היכן נמצאים הדברים שלך: מקם אותם במקומות נראים שאתה עובר בהם. תזכורת חזותית היא כמו קביים. בלעדיה, תצטרך להעלות תשובות מהאוויר ("איפה שמתי את המטרייה שלי?") או גרוע מכך, לשכוח מלכתחילה ("אוף, עוד פעם שכחתי את המטרייה שלי!"). אחסון מטרייה (או מפתחות, משקפי שמש וכו') ממש ליד הדלת יגרום לך לראות ולהזכר בדברים שאתה צריך. בדומה לכך, מקם את הדפים שאתה רוצה לקחת איתך הביתה על הריצפה ממש ליד השולחן, בדרך שלך. דאג למקומות אחסון קבועים, כמו למשל: מעמד למטרייה או ארון לאחסון מפתחות. זו דרך מצויינת לזכור את מיקום החפצים.

      5. לזכור אירועים חשובים: ערוך סקירה לילית. זה קל: לפני השינה, ערוך סקירה יומית על דברים חשובים שאתה רוצה לזכור. הבטחת לחבר לאכול צהריים מחר? הכרת מישהי חדשה? (מה היה שמה? העבודה שלה?). טיפ מועיל: קח פנקס קטן בכיסף בו תרשום דברים חשובים שאתה רוצה לזכור. בסוף כל יום קרא את הדף עם הדברים שכתבת. השילוב של הכתיבה והקריאה לפני השינה באמת עוזר.

      6. לזכור דברים: לשנן, לשנן ולשנן. פשוט תחזור על משהו שוב ושוב במרווחי זמן קצרים. איך עושים זאת: נניח שאתה רוצה לזכור שם או רשימת קניות קצרה, חזור על השם או הרשימה, המתן 15 שניות וחזור על זה בשנית. חכה 45 שניות וחזור על זה שוב. המתן 90 שניות וחזור על זה שוב. אם אתה זוכר את זה אחרי 5 דקות זה מאוחסן היטב בזכרונך.

      דרג את התוכן:
       6 תגובות   יום שבת, 11/12/10, 18:54

       (נכתב ע"י אשה חכמה.........!!!!!)

       גבר הוא כמו צלחת או שהוא שבור או שהוא שרוט או שהוא מלוכלך זהו עברתי לחד פעמי

       דרג את התוכן:
        7 תגובות   יום שבת, 4/12/10, 08:37

        רמת החומציות בגוף והקשר למחלת הסרטן!

        לפני שניגש למאמר, ניתן הקדמה קצרה על חומציות ובסיסיות:

        pH (ערך ההגבה) הוא מדד לרמת חומציות של תמיסה. ערכי pH הגבוהים מ-7 הם בסיסיים יותר, וערכים נמוכים מ-7 מייצגים חומציות כאשר הנוזלים הנייטרלים בעלי ערך 7. סולם הדרגות שבו נמדד ה- pH הוא לוגריתמי (לפי בסיס 10), כלומר ההבדל בין pH 1 ל-pH 2 הוא יחס ריכוזים שונה פי עשרה. התחום הנפוץ של סולם ה-pH הוא בין 0 ל-14, ורוב התמיסות בטבע הן בתחום pH זה.
        לכל נוזל ניתן למדוד רמת PH – רמת חומציות וגם הנוזלים בגופנו אינם יוצאי דופן. לכל נוזל בגוף כמו הדם, הרוק והשתן יש את רמת החומציות האופטימלית שלו המווסתת בטבעיות ע"י הגוף. לדוגמא – ה-PH הרצוי לנוזל הדם הוא 7.4 – מעט בסיסי ושל נוזל הרוק הוא 6.5 – מעט חומצי. למעשה, לכל חריגה מהערך האופטימלי של החומציות הרצויה של הנוזלים בגוף יש השלכות בריאותיות שונות. זוהי הסיבה שרמת החומציות נמדדת ומופיעה בכל בדיקת שתן, בדיקות דם וכו'.

        וכעת למאמר:

        בסביבה בסיסית חלשה (בסיס = ההיפך מחומצי), תאים סרטניים לא יוכלו לגדול, או אפילו לשרוד. אנא קראו בסבלנות ותעבירו הלאה.

        גם אם קראתם זאת בעבר, קראו זאת שוב. במיוחד את רשימת המזון החומצי והבסיסי, טוב לקרוא מספר פעמים ולזכור.

        לפני יותר מ- 30 שנה, מר ג'אנג שעבד במחלקת המכירות הציבורית של Taipei Brewery, השתתף במיונים ללימודי בדיקת מבשלות בחו"ל, ועבר בהצטיינות. לפני המעבר לחו"ל, במהלך בדיקה גופנית בבית חולים ציבורי, התגלה שיש לו גידול בריאה בגודל אגרוף של ילד, ולכן הוא לא היה כשיר ללכת ללמוד בחו"ל. מר ג'אנג המאוכזב חשד כי האבחון שגוי, ונסע לבית חולים אחר לצורך בדיקה חוזרת. התוצאה אישרה כי האבחנה הקודמת היתה מדוייקת.

        מתוך ייאוש, צלצל מר ג'אנג לחבר ותיק שלמד איתו באותה כיתה, מר ויי, שהיה באותו זמן מזכיר ראש העיר של מחוז הונגסון, בממשלת טאידונג. מר ווי מיהר לראות את מר ג'אנג ביום ראשון, יום המנוחה שלו. מר ג'אנג דיבר עם מר ווי על הייאוש והפסימיות שלו, והטיל על חברו לנהל את ענייניו לאחר שימות. באופן מקרי, מר ווי היה ידיד טוב של ד"ר לו גילינג,  שהיה אחראי על בית החולים מייג'אי והתמחתה במחקר קליני של מקרי סרטן. מר ויי מיד הציע למר ג'אנג שיגש לד"ר לו שיטפל בו. בתחילה, מר ג'אנג אמר שהוא מעדיף לא לראות יותר רופאים, כדי לא להוסיף עוד על צערו. מר ויי אמר לו כי הוא התקשר לד"ר לו עוד לפני שבא לראותו, וביקש את עזרתו וכבר סידר לו פגישה. מר ג'אנג חש מחויב והלך עם מר ווי לפגוש ד"ר לו.

        כאשר ד"ר לו נפגש עם מר ג'אנג, הוא אמר לו: "מר ווי הוא ידידי ורצה שנכיר אחד את השני. זה הגורל. תודה לך שהסכמת לבוא. הרשה לי לשאול אותך האם אתה יודע מדוע הסרטן מכונה מחלה סופנית?"

        מר. ג'אנג ומר ויי לא ידעו את התשובה.

        ד"ר לו הסביר: "כיום יש רק שתי גישות לטפל בסרטן. הראשונה היא להשמיד את מקור המחלה. השנייה היא להגדיל את היכולת להילחם במחלה. הדבר המוזר הוא שבין אם אנו משתמשים בתרופות מסויימות על מנת להשמיד את התאים הסרטניים, התאים הטובים נהרסים לפני התאים הסרטניים. מצד שני, לא משנה כיצד או באיזה תוספי מזון אנחנו משתמשים, התאים הסרטניים יקלטו אותם עוד לפני שהתאים הטובים יספיקו, דבר שפשוט מאיץ את התפשטות הסרטן. לכן שתי הגישות נועדו לכישלון, וזאת הסיבה שהסרטן מכונה מחלה סופנית".

        ד"ר לו המשיך: "בני האדם הם פיקחים ביותר, הם אפילו נחתו בהצלחה על הירח. אבל מדוע אף אחד לא הטיל ספק בשתי הגישות לטיפול בסרטן, אשר אינם אלא תבוסה עצמית, וניסה לחפש דרך שלישית?
        כאשר הנחתי מחקר קליני בבית חולים מייג'אי, היו לי הזדמנויות רבות לעבוד ולהיעזר בעמיתים רבים בבית החולים. גיליתי שבדיקות הדם של 100% מחולי הסרטן הראו כי הדם חומצי. הנזירות והנזירים הבודהיסטים צמחוניים וחיים קרוב מאוד לטבע, באופן שכיח דמם בעל בסיסיות נמוכה ועדיין לא נמצאו כל מקרי סרטן ביניהם. לכן, הגעתי למסקנה אמיצה כי בתנאים של בסיסיות חלשה, התאים הסרטניים אינם יכולים לגדול, או אפילו לשרוד.

        מר ג'אנג, אני מציע כי החל מעכשיו תפחית את צריכת המאכלים הבשרניים והחומציים. צרוך יותר מזון בסיסי. בנוסף, תתחיל לאכול אצות ירוקות ומרק עשוי מערמוני מים עם העור. שנה את המצב הגופני, ונסה לסגל אורח חיים קרוב יותר לטבע; אם תצליח להישאר בחיים למשך חמש שנים, לא צריכה להיות לך בעיה נוספת. אני מאחל לך את מירב ההצלחה".

        מר ג'אנג לקח את עצתו של ד"ר לו והתחיל לשנות את הרגלי האכילה שלו. כל יום הוא אכל אצות ירוקות ושתה מרק ערמונים. הוא היה אופטימי ואף שיפר את הכושר הגופני שלו. כשחזר לאותו בית חולים ציבורי לבדיקה נוספת, התגלה כי לא רק שהגידול לא גדל, להיפך, הוא הראה סימנים של התכווצות. צוות בית החולים הופתע וקבע שזה נס. חמש שנים מאוחר יותר, הגידול התכווץ עד שכמעט נעלם.

        אחרי כמעט 40 שנה, מצבו הבריאותי של מר ג'אנג הוא נורמלי לחלוטין והוא חי חיים נעימים מאוד.

        לאחר מר ג'אנג, מר צ'ן טיאנשאו, שהיה בעבר ראש המנהל הכללי של בית החולים טאידונג האזורית, אובחן עם סרטן ריאות דומה. כאשר מר ויי שמע על זה, הוא סיפר למר צ'ן על הניסיון של מר ג'אנג, ומר צ'ן החל לעקוב אחר ההוראות של ד"ר לו - לשנות את מצבו הגופני. התוצאה היתה מדהימה. הוא הבריא באופן מלא מן הסרטן, בדיוק כמו מר ג'אנג.
        בכל אותו הזמן, ד"ר לו ובני משפחתו היגרו לארצות הברית. לאחר שני המקרים, חזר ד"ר לו לטייוואן ונפגש עם מר ויי.
        מר ווי סיפר לד"ר לו על ההתנסות של מר ג'אנג ומר צ'ן, והציע לתת לשניהם לפרט על ההתנסות שלהם לד"ר לו באופן אישי, כך יוכל לפרסם דו"ח על שיטת הריפוי העצמית של הגוף.

        ד"ר לו השיב בענווה רבה: "אני זקן מדי, וחוץ מזה, אין לי כל תיעוד קליני של התוצאות. הייתי מבקש מכם לספר
        לחבריכם וקרובי משפחתכם, אם הם מוכנים להמשיך את ההתנסות ולהפיץ אותה הלאה..."

        -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -

        * דם של אנשים בריאים, באופן טבעי בעל תנאים בסיסיים חלשים, עם רמת pH של כ- 7.35-7.45.
        * כל שמתבגרים הדם הופך באופן טבעי לחומצי יותר.
        * לפי מחקר של הנוזלים בגופם של 600 חולי סרטן, 85% מהנבדקים היו בעלי חומציות גבוהה.

        לכן, לשמור על חומציות נמוכה בגופנו הוא הצעד הראשון להתרחק מהמחלות.

        חומציות גבוהה בגוף בולטת בעיקר ב:

        1. עור ללא ברק
        2. תחושת עייפות אפילו אחרי פעילות גופנית מועטה, ותחושת עייפות ברגע שעולים לאוטובוס.
        3. קשיי נשימה בעליה וירידה במדרגות.
        4. שומן ובליטה בבטן תחתונה.
        5. תזוזה איטית.

        מדוע החומציות בגוף עולה?

        1. צריכת יתר של מזון חומצי.
        א. בשר עוף, מוצרי חלב, ביצים, בשר בקר וכו' - הם מזון חומצי.
        ב. צריכה גבוהה של מזון חומצי גורמת לדם להיות חומצי וצמיגי, ומקשה על זרימת הדם לנימים הקטנים, דבר שמוביל לרגליים וברכיים קרות, כתפיים נוקשות ונדודי שינה.
        ג. כאשר אדם צעיר וחזק, הוא יכול לאכול כמות גדולה של בשר, אבל לאנשים מבוגרים מתאימה דיאטה שהיא בעיקר ירקות או דגים קטנים.

        2. אורח חיים לא סדיר גורם לרמת החומציות בגוף לגדול.
        א. אי סדירות באורח החיים מוביל ללחץ נפשי וגופני.
        ב. לפי סטטיסטיקות, לאנשים הישנים מאוחר יש סיכוי גבוה יותר פי 5 לפתח סרטן, מאשר לאנשים הישנים בשעות סבירות.
        ג. במקור, בני אדם צריכים לחיות בסדר קבוע. לא ניתן לאחסן שינה או מזון, ולא ניתן לשנות את סדר החיים על ידי ערבוב היום והלילה.
        ד. אברי האדם נשלטים על ידי מערכת עצבים האוטונומית. במהלך היום הפעילות העיקרית היא של מערכת העצבים הסימפתטית, ובלילה, עיקר הפעילות היא של מערכת העצבים הפאראסימפתטית, אם הסדר יתהפך, יחולו מחלות.

        3. מתחים נפשיים גדולים.
        א. חברה מתורבתת גורם למתחים.

        ב. עבודה קבועה תחת לחץ גדול גם כן גורמת למתחים נפשיים.
        ג. אדם הסובל ממתח נפשי, כאשר סר הלחץ והאדם נרגע, לפעמים זה עלול להוביל למוות. הנגרם מלקוי בתפקוד של בלוטת יותרת הכלייה.


        4. מתח פיזי.
        א. יש להימנע מעבודה פיזית מאומצת, אימון יתר, משחקי קלפים כל הלילה, נהיגה מרובה וכו' הגורמים למתח פיזי גבוה.

         
        חומציות / בסיסיות של מזון בסיסי נפוץ:

        רמת חוצמיות/בסיסיות המזון חומציות גבוהה

        חלמון ביצה, גבינות, עשיית עוגות עם סוכר לבן או אפרסמון, ביצי דגי בורי, בקלה מיובש.

        חומציות מתונה

        בשר עוף, בשר, לחם, חיטה, חמאה.

        חומציות נמוכה

        אורז לבן, בוטנים, בירה, אלכוהול, טופו מטוגן בשמן, אצות.

        בסיסיות נמוכה

        שעועית אדומה, צנונית, תפוחים, כרוב, בצל, טופו.

        בסיסיות מתונה

        צנונית יבשה, צנון, סויה, גזר, עגבניות, בננות, תפוזים, תות שדה, דלעת, חלבון ביצה, שזיף מיובש, לימון, תרד.

        בסיסיות גבוהה

        ענבים, עלי תה, יין ענבים, נבט אצה, אצה. במיוחד אצות ירוקות טבעיות אשר מכילות כמות עשירה של כלורופיל הינו מזון בסיסי בריא מאוד. רצוי לשתות תה, במיוחד בבוקר.

        * שימו לב: ככל שהמזון יותר חומצי, ה-pH שלו נמוך יותר מ-7.
                        ככה שהמזון יותר בסיסי, ה-pH שלו גבוהה יותר מ-7.

        דרג את התוכן:

         פרופיל

         benklinger
         1. שלח הודעה
         2. אוף ליין
         3. אוף ליין

         ארכיון

         פיד RSS

         הפעילות שלי