כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פיד RSS

  קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה

  הוצאת רישיון עסק,בקשות לשימוש חורג,היתרי בנייה ,זירוז הליכים בירוקרטיים,אדריכלות והנדסת מבנים.

  ארכיון : 6/2011

  2 תגובות   יום שלישי, 28/6/11, 17:26
  היתרי בנייה » היתרי בנייה-תוכנית הרובעים ת"א

  היתרי בנייה-תוכנית הרובעים ת"א   

  תוכנית הרובעים של ת"א יוצאת לדרך: במרכז העיר ניתן יהיה להוסיף עד 6,500 יח"ד

   

  הוועדה המחוזית אישרה התוכנית לרובעים 3-4 המשתרעת על כ-5,200 דונם ותאפשר להוסיף בממוצע 1.65 קומות לבניין

   

   קלינגר שמחה ליידע כי הוועדה המחוזית תל אביב אישרה בתאריך 27.6.2011 את הפקדת התוכנית להתחדשות עירונית וחיזוק מבנים ברובעים 3-4 בעיר. מדובר בחלק הראשון של תוכנית הרובעים של תל אביב שיוצא לפרסום ומציג את היקף תוספות הבנייה שיתאפשרו.

   

  בסך הכל משתרעות שתי התוכניות על שטח של 5,200 דונם כאשר התכנית לרובע 3 חלה על שטח של כ-2,400 דונם, בין הרחובות אוסישקין בצפון; הירקון במערב; בוגרשוב, בן ציון ומרמורק בדרום; ואבן גבירול במזרח. התכנית לרובע 4 חלה על שטח של כ-2,800 דונם, בין הרחובות בני דן וקוסובסקי בצפון; אבן גבירול במערב; שאול המלך / הרב גורן בדרום; ודרך נמיר / נתיבי איילון במזרח. התכניות לא כוללות את החלקות לאורך רחוב אבן גבירול שיקודמו בתוכנית נפרדת.

   

  מדובר בתוכנית בהמלצת קלינגר   שהחלה לרקום עור וגידים עוד לפני שאושרה התוכנית הארצית לחיזוק מבנים (תמ"א 38) ובהמשך הותאמה כדי לספק מענה לנושא של התחדשות עירונית. התוכנית חלה על כל המבנים בשטח זה המיועדים למגורים ולא הוגדרו לשימור בתוכנית השימור של תל אביב.

   

  תוכנית רובע 3 תאפשר בנייה של עד 6 קומות ועוד קומת גג חלקית במקרה של בנייה חדשה, ועד 5 קומות ועוד קומת גג חלקית במקרה של תוספת בנייה למבנים קיימים, ותוכנית רובע 4 תאפשר בנייה של עד 7 קומות ועוד קומת גג חלקית במקרה של בנייה חדשה, ועד 6 קומות ועוד קומת גג חלקית במקרה של תוספת בנייה למבנים קיימים.

   

  בסך הכל מדובר בתוספת ממוצעת של 1.65 קומות לבניין באזורי התוכנית המבוססות על התב"עות של המבנים ועל זכויות תמ"א 38. בנוסף, מספר רחובות וביניהם:
   

  דיזינגוף, בן יהודה ופנקס יאפשרו תוספת של 2 קומות לבניין. בחישוב כללי מדובר בתוספת של 6,500 יחידות דיור לשני הרבעים. התוכניות החדשות שאושרו מבטלות תוכניות קודמות לתוספות בנייה, שחלו על הרבעים ומאחדות את כל ההוראות לתכנית אחת, ובכך מפשטות את הליכי המידע והרישוי. 

  אנו נשמח לסייע יזמים,אדריכלים בבקשות להיתרי בנייה והקלות.

  Benjamin Klinger

  > http://www.klinger.co.il/

  mailto:Klinger_b@bezeqint.net
  > Fax:   03-6990134     Tel  :  03-6990132    Mob  : 0523-888813

   

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שבת, 18/6/11, 18:32

   מה אנחנו ההורים עושים למען ילדנו באהבה גדולה? חשבתם פעם איך תראה מודעת דרושים להורים?

      

   דרושים זוג אנשים למשרת הורים

   היקף המשרה:

   24 שעות ביממה כולל משמרות כפולות ומכופלות

   אין התחייבות להפסקה בין משמרת אחת לשנייה

   ללא חופשות,ללא חגים, ללא שבתות

    

   תנאי הכרחי:

   המתקבלים למשרה יהיו חייבים לאהוב את הלקוח ללא קשר למעשיו,התנהגותו וגם במקרים קיצוניים בהם יקלל,ירביץ יתחצף ויתמרד.

    

   הכישורים הנדרשים:

   רכב חובה

   ארנק זמין

   יכולת טכנית לתיקון צעצועים

   IQ סביר לסידור פאזלים מבולגנים וחלקי משחקים פזורים  

   יכולת שמיעה מטורפת:

   כל הבית רועם ורועש והמשפחה באה, שוב, לראות את התינוק, שישן לו בשלווה בחדרו,

   בחוץ השכן עושה שיפוצים ובמטבח מישהו מטגן משהו, האחיינית שלך עסוקה בלשיר עוד

   מחרוזת שלמדה זה עתה בגן- ועדיין את מצליחה לשמוע את הקרקור החרישי של העולל

   שכבר רוצה ציצי,

   כישורי ספרות - קליעת צמות, קשירת קוקיות, גזירת פוני ועוד. לא יזיק גם ידע באופנה,

   כדי להיות לעזר בבחירת בגדים/אביזרים,

   יכולת לקרוא מתוך שינה מאמרים באינטרנט בהתאם לתסמינים שילדך מפתח.

   כישורים פסיכולוגיים- היכולת לנתח מה מרגיש באמת הלקוח ולהגיב בהתאם.

   סבלנות אין קץ

   ידע בסיסי בבישול, אפיה, הכנת עוגות לימי הולדת

   יכולות הוראה לצורך עזרה בשיערי בית.

   יכולת חדרנות מתקדמת  (כולל סדר, נקיון, כביסה, גיהוץ (

   רצוי ניסיון בתפירה.

   קישורי משחק (לא תמיד תרצו שהם ידעו מה את מרגישה

   מומלץ להצטייד לפחות בקורס בסיסי של הפקת אירועים לכל המסיבות

   כישרון של משרד נסיעות - יכולת ארגון חופשות וטיולים

   על המועמדים להראות יכולת בגישור ויישוב סכסוכים

   יכולת קשב מרובה,

   יכולת Multy Task ו Multy Funktion ,

   לתפקד גם במצב מחלה

   יכולת משא ומתן

   יכולת אבחון והתאמה לכישורי הילדים

   אדמיניסטרציה ועבודה מול רשויות (גנים,בתי ספר,חוגים וכד (

   יכולת לספוג הערות גם כשהם לא שלך (הילד שלך פרא אדם).

   דרושה גם השכלה של אחות או לפחות חצי רופא

   יתרון רב ברקע של חבישה (יתרון זה ימנע ממך לרוץ לבתי חולים ומרפאות שלא לצור)

   כישורי שוטר , גם הם נדרשים - יש להבחין מתי הילד חולה ומתי סתם לא בא לו ללכת לבית הספר

   מומלץ להצטייד במיומנויות של עו"ד על מנת להתמודד עם טיעוני הלקוחות כמו, "לא אמרת לי לסדר את החדר"

   דרושה יכולת ויתור והקרבה

   הבנה בסיסית במחשב

   הכרת מושגים בסיסיים כמו אינטרנט, החווה, פייסבוק, מקושרים  ועוד.

    

   תנאי העסקה:

   אין!

   אין שכר, אין חופשה, אין ימי מחלה!

   יש סיכוי אולי אי פעם בעתיד להחזר אהבה..

   אבל יותר מזה לא צריך  ....

    

   דרג את התוכן:
    2 תגובות   יום שישי , 17/6/11, 07:35

     

    No English dictionary has been able to explain the difference between the two words COMPLETE and FINISHED, in a way that's easy to understand.

    Some people say there is no difference between COMPLETE & FINISHED.

    I beg to differ because there is.

    When you marry the right woman, you are "COMPLETE".

    And when you marry the wrong one, you are "FINISHED"!

    And when the right one catches you with the wrong one, you are ... "COMPLETELY FINISHED" !!!

      

          דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שבת, 11/6/11, 08:04

     ביטול היטל השבחה בבנינים לשימור      

     תוכנית השימור אושרה בנובמבר 2007 ונחשבת למקיפה ולפורצת דרך בכל הנוגע לשימור במדינת ישראל. בתוכנית אושרו כאלף מבנים לשימור, רובם מבני באוהאוס שנבנו בשנות ה-30 וה-40, וכן בתי המושבה הטמפלרית שרונה והמושבה האמריקאית. בעלי הנכסים במבנים אלה הוגבלו בניצול השטחים שבבעלותם, חלק מהמבנים הוכרזו כמבנים לשימור מחמיר שמשמעותו איסור כל בנייה נוספת ואחרים הוכרזו בדרגות שימור פחותות, בהן תינתן בנייה נוספת תחת מגבלות.

      העירייה טוענת לפיה תוכנית השימור הינה תוכנית משביחה, אשר העלתה את שווי הנכסים הכלולים בה. בעירייה טוענים כאמור כי בעלי הנכסים עשויים להיות מחויבים בהיטל השבחה על תוכנית השימור, קלינגר הצליחה לגבש עם עיריית תל אביב  עבור לקוחותיה הסכמים בהן פתרון מיידי ולפיו העירייה מוכנה לוותר על היטל ההשבחה בגין תוכנית השימור, אם זה יתחייב הלקוח  שלא לתבוע אותה על הפגיעה בגין התוכנית לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה.

     קלינגר תשמח לסייע לך בביטול ו/או הפחתת היטל ההשבחה!

      

     תושבים בתל אביב טוענים כי תוכנית השימור החלה על הבניינים גורמת לירידה משמעותית בשווי דירותיהם; בעירייה גורסים כי השימור יוצר מיתוג שמעלה את ערכן

        קלינגר מעדכנת שעד סוף אוגוסט ניתן להגיש תביעות פיצויים בגין תוכנית השימור של עיריית תל אביב, שחלה על כ-1,000 בניינים בעיר. עד כה הוגשו 14 תביעות בסכום כולל של יותר מ-100 מיליון שקל, אבל הסכום צפוי לעלות. בעלי דירות טוענים כי תוכנית השימור גורמת לירידה משמעותית בערך דירותיהם, מאחר שהיא מבטלת זכויות בנייה שהיו קיימות לפני התוכנית, וכי עמידה בדרישות השימור שמכתיבה העירייה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה מאוד.

     עיריית תל אביב יזמה את התוכנית במטרה לשמר בניינים בעלי מאפיינים אדריכליים ייחודיים, כפי שנבנו במקור. אחד המניעים לגיבוש תוכנית השימור היה הזיכרון הטראומטי של הריסת המבנה בו פעלה גימנסיה הרצליה - מבנה שסימל את התחדשות היישוב העברי - ובנייתו של כלבו שלום במקומו.

     את תוכנית השימור התחילו לקדם ב-1991, והרוח החיה מאחוריה היתה האדריכלית ניצה סמוק. בגין התוכנית הוגשו תביעות רבות שנדחו, כמו גם העררים שהוגשו למועצה הארצית לתכנון ובנייה - והתוכנית נכנסה לתוקף ב-2008.

     מגבלות ודרישות מחמירות

      

       המייצגים  בעלי בניינים המוגדרים לשימור שהגישו תביעות פיצויים בגין התוכנית, טוענים כי עם כניסת התוכנית לתוקף חלה מיד ירידה בערך הנכסים לשימור, כתוצאה מהמגבלות שהוטלו על הבניינים ומהדרישות המחמירות של מחלקת השימור, שמכתיבה את ביצוע עבודות השימור. רבים מהנכסים האלה נמכרו במחיר נמוך יותר מנכסים באותו רחוב שאינם מיועדים לשימור.

     בעירייה טוענים כי השימור יוצר מיתוג שמעלה את ערך הנכס, אבל בחוות הדעת שבידינו ניתן לראות בפירוש כי הטענה אינה נכונה. כתוצאה מתוכנית השימור בעלי הנכסים הפסידו שטחי בנייה שלא נוצלו, הם צריכים לשאת בפער העלויות בין שיפוץ בניין רגיל לבניין המוגדר לשימור, שמגיע ל-1,500-3,000 שקל למ"ר - בעוד העירייה טוענת כי הפער הוא 800-900 שקל למ"ר.

       לידיעתכם במקרים רבים הם צריכים לפתוח מרפסות ולבצע שינויים בדירות, ואף להרוס שטחים שנבנו בהיתר, כמו חנויות שהיתוספו לבניינים ברחוב אלנבי ודיזנגוף מחוץ לקווי הבניין. גם עלויות האחזקה של בניין משומר הן גבוהות מהרגיל - השימור מחייב שימוש בחומרים שהיה נהוג להשתמש בהם בעבר, שמקורם בעיקר בארצות אירופה הקרות, והם לא בהכרח עמידים במזג האוויר הישראלי.

     ''

     מתנגד נוסף לתוכנית השימור הוא שמאי המקרקעין אלי יהל: "בתוכנית יש שני סוגי בניינים לשימור - מחמיר ורגיל. בניינים לשימור מחמיר זוכים לפחות לניוד זכויות בנייה ואף לתמריצים לזכויות נוספות, כך שבמקרה של שימור מחמיר לעתים אין פגיעה.

     "הבעיה היא בבניינים המוגדרים לשימור רגיל. בדקתי מאות בניינים כאלה, ועד עכשיו לא מצאתי מקרה אחד של בניין שאין בו עילה לתביעה. מדובר בבניינים בני שלוש קומות שנבנו לפני קום המדינה באמצע העיר, וכולם אינם עמידים בפני רעידות אדמה. אני טוען כי יש לחשב את הזכויות שהפסיד הבניין לפי הזכויות שניתנות לבניינים במסגרת התוכנית לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה (תמ"א 38) שאושרה ב-2005. תוכנית השימור נכנסה לתוקף ב-2008 ואותם בניינים הפסידו את זכויות הבנייה של התמ"א, הכוללות קומה נוספת וחדרי יציאה לגג".

     גם יהל מתייחס לעלויות השימור הגבוהות: "ההפרש בין עלות שיפוץ בניין רגיל לעלות שיפוץ בניין לשימור מחמיר מגיע לטענת העירייה ל-900 שקל למ"ר, בעוד אני טוען שההפרש הוא 2,000 שקל למ"ר".

     בעיה מהותית ביישום דרישות השימור, לדברי יהל, היא המרפסות הסגורות: "השימור קובע שצריך לפתוח את אותן מרפסות, אבל בהרבה מקרים הן כבר מזמן חלק מהסלון או מהמטבח, ופתיחת המרפסת פוגעת למעשה בתכנון של כל הדירה. במקרה של מתחם מעונות עובדים ח' המוגדר לשימור - 26 בניינים בין הרחובות הירקון, נורדאו, נחום ובן יהודה - 142 מתוך 148 המרפסות אמורות על פי הגדרות השימור להיות פתוחות, אבל רובן מהוות כבר עשרות שנים חלק מהמטבח או מהסלון. לכן, בשבועות הקרובים נגיש תביעה גדולה לפיצויים".

     שמאית המקרקעין נחמה בוגין אומרת כי "תוכנית השימור למעשה מקפיאה מצב, ואם יש זכויות בנייה שלא נוצלו, אי אפשר לממש אותן. גם כדי להמשיך לקיים את הבניין בעל הנכס צריך לעמוד בעלויות שימור גבוהות מאוד. בפועל, מדובר בדירות ותיקות עם תושבים מבוגרים, שגרים בהן עשרות שנים ולא מסוגלים לשאת בעלויות; לעתים מדובר בדיירים מוגנים שמגישים תביעות בגין הפגיעה בזכויותיהם".

     לדברי שמאית הוועדה המקומית תל אביב, דנה שיחור, בניגוד לטענות המתנגדים לתוכנית השימור, המגבלות שמטילה התוכנית אינן כה מחמירות וישנם תמריצים רבים בדמות זכויות בנייה נוספות על מנת לאפשר את מימון השימור. לדבריה, התמריצים כוללים בין היתר הסבת קומות מרתפים לדירות גן למגורים, והקמת דירות מגורים על קומת הגג.

     "בכל העיר אסורה הקמת דירות מגורים במרתפים, ואילו תוכנית השימור מאפשרת זאת", אומרת שיחור. כמו כן, כוללים התמריצים פטור מתשלום כופר חניה, המרת שטחי שירות לשטחים עיקריים, וכן אפשרות פיצול דירה גדולה לשתי דירות קטנות - פעולה שנחשבת לעבירה במרבית המקרים האחרים.

     לדברי שיחור, בעיריה שוקלים כעת לאשר תמריצים נוספים לעידוד השימור. "לא מעניין אותנו היטלי השבחה או פיצויים. כשאנשים רואים עצמם נפגעים, אנחנו מעודדים לתבוע. אבל אדם ששוקל לתבוע, כדאי שיידע גם אילו תמריצים מגיעים לו. מטרת התוכנית היא לא לגזור קופון, אלא לשמר".

     ''

     "קנס על בנייה מיוחדת"

     בעיה נוספת שמעלה יהל היא היטל ההשבחה שגובה העיריה משום שלטענתה השימור משביח את הנכס בשל המיתוג שלו כנכס לשימור: "המיתוג הוא מושג שהעירייה הגתה כדי שתוכל לגבות היטלי השבחה, והיא גובה היטלי השבחה בסך מיליוני שקלים".

     גם עו"ד עפר טויסטר, המייצג בעלי דירות שתבעו פיצויים מהעירייה, סבור כי גביית היטל ההשבחה אינה מוצדקת: "המשמעות של בניין לשימור היא צרות. השימור הצליח בעיקר בבניינים לשימור מחמיר, שהיו בבעלות אחת וזכו לניוד זכויות. הבעיה היא בבניינים לשימור רגיל, שכוללים 12 דיירים ואין להם שום סיכוי לשפץ את הבניין. ולמרות המצב, העירייה בחוצפתה עוד גובה היטל השבחה בגלל טענה של מיתוג.

     "כל הגישה של העירייה היא שערורייתית. כפו רגולציה על אנשים ואמרו להם לשלם כסף בעקבותיה. תוכנית השימור רק משקפת שהבנייה מיוחדת או שהאדריכל היה מפורסם. למה העירייה צריכה לקנוס אותם על כך? זה נכון שדירה משומרת נמכרת ביותר כסף, אבל לא הרגולציה מעלה את הערך שלה. אני סבור שרוב הבניינים המוגדרים לשימור רגיל לא ישופצו ומי שלא יגיש תביעה לפיצויים - יפסיד.

     המחלוקת בעניין היטלי ההשבחה הגיעה במקרים רבים לשולחנם של שמאים מכריעים, לאחר ששמאי הוועדה המקומית של העיריה ביקשו לגבות היטל השבחה גבוה בגין התוכנית, בעוד שמאים מטעם בעלי הנכסים טענו לירידת ערך שאינה מצדיקה היטל השבחה. ההכרעות בעניין היו לכאן ולכאן - והמחלוקת עדיין עומדת בעינה.

      

       סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה קובע כי בעלי נכסים זכאים לפיצויים בגין תוכנית פוגעת שחלה בתחומם, וכי עליהם להגיש תביעה לפיצויים בתוך שלוש שנים ממועד אישורה, שבמקרה האמור חל באוגוסט 2008 - כך שניתן להגיש תביעות פיצויים בגין תוכנית השימור עד סוף אוגוסט 2011.

     יהל צופה כי עד אז יונחו על שולחן העירייה בין 100 ל-200 תביעות לפיצויים: "מי שלא יגיש תביעה עד אותו מועד, לא יזכה לפיצויים, אלא אם יקבל אישור להארכה משר הפנים; הסיכוי לקבל הארכה משר הפנים בהקשר זה הוא קטן מאוד".

     שיפוץ במיליוני שקלים

     לדברי בוגין, "כל התזה של שימור מתבססת על ניתוח נתונים מהעולם, שאינם רלוונטיים למדינת ישראל. הגדרת השימור לא הופכת את הנכס למיוחד, כי הוא היה מיוחד גם קודם. התביעות מוגשות לוועדה המקומית, שבאופן אבסורדי אמורה להכריע לגבי עצמה. לאחר שהיא דוחה את התביעות הן מגיעות לוועדת ערר. להערכתי, ניתן להגיע לפתרונות תכנוניים שיהיו שווי ערך לפיצוי כספי".

     סמואל מדגיש כי החשש העיקרי של בעלי דירות בבניינים המוגדרים לשימור שלא הגישו תביעות צריך להיות מסעיף 3 לתוכנית, הקובע: "מהנדס העיר יהיה רשאי להורות לבעל נכס לבצע פעולות אחזקה במבנה לשימור, שיכללו בין השאר עבודות להבטחת יציבותו ההנדסית של המבנה, תיקון ושיקום מעטפת המבנה על כל מרכיביה וחלקיו הפנימיים של המבנה, תיקון וטיפול במערכות המבנה החיצוניות והפנימיות, כולל החלפת צנרת וחיווט, איטום ובידוד, סילוק מזיקים, טיפול בצמחייה ועבודות של אחזקה שוטפת כגון צביעה, סיוד טיפול בחצר המבנה ואלמנטים הבנויים והמצוידים בה ועוד".

     "כך שכל מי שלא יגיש תביעה עד סוף אוגוסט עשוי למצוא עצמו במצב שהעירייה תדרוש ממנו להוציא מיליוני שקלים לאחזקת המבנה ולשיפוץ החזית, בלי שיוכל לתבוע מהעירייה פיצויים למימון העבודות", מסביר סמואל.

     מעיריית תל אביב נמסר: "תוכנית השימור מעניקה סל של תמריצים וזכויות לבעלי הנכס. בנוסף, מיתוגו של נכס כמבנה לשימור מהווה אחד הגורמים שמשביחים אותו ומעלים את ערכו. הדבר הוכח גם בשומות שעשו שמאים מכריעים. העיריה מעמידה לרשות בעלי הנכסים קרן שימור עירונית, שהוקמה במטרה לסייע לבעלי מבנים לשימור לשפץ את בתיהם.

     "כ-14 תביעות פיצויים בגין תוכנית השימור הוגשו נגד העיריה. שתי תביעות נדונו בוועדה המקומית ולגבי שתים נוספות, שנדחו על ידי הוועדה, לא הוגש ערר. נציין כי שומה מכרעת שניתנה באחרונה על ידי השמאי ניקי פרימו לגבי מבנה לשימור ברחוב לבונטין 14 קבעה כי אישור תוכנית השימור, הזכויות הנלוות לה והמיתוג שחל בעקבותיה משביחים את הנכס".

     הגשת תביעה:

     קלינגר יכולה לסייע לך בגיבוש תביעה ע"י עו"ד דניאל ארנסט  (שופט בדימוס) וכמו כן במקרים רבים לגיבוש הסכם של אי תביעות הדדיות בגין התוכנית להשבחה.

     חשוב ביותר לא לאחר את חלון ההזדמנויות ולפעול מידית.

      

     לפרטים  ללא התחיבות ניתן לפנות לקלינגר:

      

      

      

     קלינגר התרי בניה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
     בית שמאי 7, רמת גן
     נייד: 3888813 - 052
     טל': 03-6990132
     פקס: 6990134 - 03
     דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net
     www.klinger.co.il

     דרג את התוכן:
      1 תגובות   יום שלישי, 7/6/11, 06:05

       

       

       
      משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים מתמחה בייעוץ בתחומים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי,רישוי עסקים,בקשות לשימוש חורג,שינוי יעוד,הכשרת חריגות בניה,ביטול צווי סגירה,הפסקת עבודה,צווי הריסה.
      בקשות להיתרי בניה, הכשרת חריגות בנייה,אדריכלות, קידום בקשות ,זרוז הליכים בירוקרטים ,שרותי הנדסה ופקוח על הבניה. 

       המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, משרדי עו"ד, גורמים ומוסדות,  בהם חברות בניה, ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעוניות, יבואנים, מושבים,קבוצים, מתקני צבא ובסיסים.
      רישיונות עסק  לאולמות וגני אירועים,  בתי ספר, גני ילדים, פעוטונים,  מכללות וישיבות,  מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים,
      מרכזי קניות וקניונים,  בנקים וחברות ביטוח,  מכוני יופי ובריאות, חדרי כושר,קאנטרי קלאב,בריכות שחייה,מתקני ספורט,מספרות,מוזאונים,בתי קולנוע,בתי אבות,יבואני רכב,תחנות דלק,חניונים ואולמות תצוגה,בתי מלון,מלוניות,אכסניות,מחסנים,רישיונות לארועים חד פעמים בכל הארץ.

      תחומי הייעוץ והשירותים של קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי:

       

      יעוץ  וקידום סטטוטורי לחברות יזמות ובניה בכל הארץ!

      ייעוץ טלפוני ללא תשלום.

                

         03-6990132      


        

       

      המשרד מעניק לקהל לקוחותיו שירות איכותי, מהיר, אמין ודיסקרטי. ההיכרות המעמיקה עם הפרוצדורות והבירוקרטיה ברשויות השונות,
      מעניקה ללקוחות המשרד שירות יעיל, תוך כדי זירוז הליכים וחיסכון בכסף רב.
        ייצוג לקוחות מול הרשויות
      המשרד מטפל  ומסייע בכל ההליכים הביורוקרטיים, תוך שימוש בידע, ניסיון הכרת המערכות על בוריין ברשויות מכל סוג:
      • עיריות
      • רשויות מקומיות
      • רשויות אזוריות
      • ועדות מקומיות ומחוזיות
      • משרדים ממשלתיים
      • משרד הבריאות
      • המשרד להגנת הסביבה
      • משרד הפנים
      • משרד הדתות
      • ועדות ערר
      • משרד ההגירה
      • משרדי שלטונות המס
      • המוסד לביטוח לאומי
      • המשרד לבטיחות ולגהות
      • משרדי הטאבו
      • מכון התקנים
      • מנהל מקרקעי ישראל
      • מועצות מקומיות

          רישוי עסקים,היתרי בניה,בקשות לשמוש חורג-ייצוג מול הרשויות בכל הארץ !  משרד הבריאות,המשרד לאיכות הסביבה,כיבוי אש,משטרה,השרות הוטרינרי ועוד. תמ"א 38 התרי בניה ורשוי עסקים  צור קשר                                                                                                                               
                                       

       


      קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?
      ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!
      היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

      חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי

      קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?
      ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!
      היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

      חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי

      קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?
      ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!
      היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

      חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי
       

      קלינגר התרי בנייה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
      בית שמאי 7, רמת גן
      טל': 03-6990132
      פקס: 6990134 - 03

      נייד- בן קלינגר 0523-888813

      www.klinger.co.il

      קלינגר השבחת נדל"ן בע"מ

      מנחם בגין 52 תל אביב,מגדל סונול משרדי יורוטרייד
      דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net

      הפחתת מיסים וארנונה | רישוי וייצוג מול הרשויות | שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה | צור קשר | מפת אתר


      מדריך עסקים בניית אתרים לעסקים מפת האתר הוסף למועדפים

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום ראשון, 5/6/11, 03:51

        

        

       ביטול היטל השבחה בבנינים לשימור        

       תוכנית השימור אושרה בנובמבר 2007 ונחשבת למקיפה ולפורצת דרך בכל הנוגע לשימור במדינת ישראל. בתוכנית אושרו כאלף מבנים לשימור, רובם מבני באוהאוס שנבנו בשנות ה-30 וה-40, וכן בתי המושבה הטמפלרית שרונה והמושבה האמריקאית. בעלי הנכסים במבנים אלה הוגבלו בניצול השטחים שבבעלותם, חלק מהמבנים הוכרזו כמבנים לשימור מחמיר שמשמעותו איסור כל בנייה נוספת ואחרים הוכרזו בדרגות שימור פחותות, בהן תינתן בנייה נוספת תחת מגבלות.

        העירייה טוענת לפיה תוכנית השימור הינה תוכנית משביחה, אשר העלתה את שווי הנכסים הכלולים בה. בעירייה טוענים כאמור כי בעלי הנכסים עשויים להיות מחויבים בהיטל השבחה על תוכנית השימור, קלינגר הצליחה לגבש עם עיריית תל אביב  עבור לקוחותיה הסכמים בהן פתרון מיידי ולפיו העירייה מוכנה לוותר על היטל ההשבחה בגין תוכנית השימור, אם זה יתחייב הלקוח  שלא לתבוע אותה על הפגיעה בגין התוכנית לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה.

       קלינגר תשמח לסייע לך בביטול ו/או הפחתת היטל ההשבחה!

        

        

        

       קלינגר התרי בניה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
       בית שמאי 7, רמת גן
       נייד: 3888813 - 052
       טל': 03-6990132
       פקס: 6990134 - 03
       דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net
       www.klinger.co.il

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 4/6/11, 22:03

        בטיסה מאירלנד, אישה צעירה ומכובדת שאלה את הכומר שישב לצדה:

        "אבי, האם מותר לי לבקש טובה? "
        "כמובן, ביתי,  מה אני יכול לעשות בשבילך?"
        "ובכן, קניתי מייבש שיער אלקטרוני יקר עבור האימא  שלי ליום הולדתה, האריזה של המכשיר עדיין לא נפתחה,

        ואני חוששת ששלטונות המכס יחרימו אותו.

        האם יש דרך שאולי אתה תוכל לשאת את זה  עבורי,  דרך המכס,  מתחת לחלוק שלך? "
        "אני אשמח לעזור לך, יקירתי, אבל אני חייב להזהיר אותך ... אני לא אשקר."
        "עם ארשת הפנים הכנה שלך, אבי, אף אחד לא ישאל אותך."

        כשהגיעו למכס, האישה הניחה לכומר ללכת לפניה. הפקיד שאל: "אבי, האם יש לך משהו להצהיר?"

        "מהחלק העליון של הראש עד המותניים שלי, אין לי על מה להצהיר."

        הפקיד חשב לעצמו: זו תשובה מוזרה, והמשיך  לשאול: "ומה יש לך להכריז מהמותניים שלך ומטה?

        "יש לי מכשיר נפלא מיועד לשימוש של אישה, אך הוא, עד היום ... עדיין לא היה בשימוש."
        גועה בצחוק, אמר הפקיד:   "קדימה, אבי!!  -  הבא בתור !!!"

        הקטע המקורי באנגלית:

        A distinguished young woman on a flight from Ireland asked the priest sitting beside her, "Father, may I ask
        A favor?"
        "Of course, child. What may I do for you?"
        "Well, I bought an expensive electronic hair dryer for my mother's birthday that is unopened and well over
        The Customs limits. I'm afraid they'll confiscate it. Is there any way you could carry it through Customs for
        Me...under your robe, perhaps?"
        "I would love to help you, dear, but I must warn you...I will not lie."
        "With your honest face, Father, no one will question you."

        When they got to Customs, the woman let the priest go ahead of her. The official asked, "Father, do you have anything to declare?"
        "From the top of my head down to my waist, I have nothing to declare."
        The official thought this answer strange, so asked, "And what do you have to declare from your waist to the
        Floor?"
        "I have a marvelous instrument designed to be used on a woman, but which is, to date...unused."
        Roaring with laughter, the official said, "Go ahead, Father. Next!

         

         

         

         

         

        דרג את התוכן:

         פרופיל

         benklinger
         1. שלח הודעה
         2. אוף ליין
         3. אוף ליין

         ארכיון

         פיד RSS

         הפעילות שלי