כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פיד RSS

  קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה

  הוצאת רישיון עסק,בקשות לשימוש חורג,היתרי בנייה ,זירוז הליכים בירוקרטיים,אדריכלות והנדסת מבנים.

  ארכיון : 5/2013

  0 תגובות   יום חמישי, 30/5/13, 00:44

  תוכנית הדיור הממשלתית: חוק הווד"לים יורחב ויחול גם על קרקע פרטית

   

  שר האוצר יביא בשבוע הבא לאישור קבינט הדיור של הממשלה את התוכנית הכוללת גם תכנון של 80 אלף יח"ד חדשות עד סוף 2014. אזורי הביקוש יוגדרו כמחוזות ת"א, מרכז, ירושלים חיפה ואשקלון, כאשר במחוזות אלה ישווקו קרקעות לבניית 15 אלף יח"ד בשנה

   
   
   
   
   
   
  שר האוצר יאיר לפיד יביא ביום שלישי הקרוב את תוכנית הדיור הממשלתית לאישור קבינט הדיור של הממשלה, שבראשותו. הצעת ההחלטה שהופצה הערב כוללת יעדי תכנון ושיווק קרקעות לבניית דירות.
  תוכנית מוצע, להאריך את חוק ועדות הדיור הלאומיות (הווד"לים) שהם מסלול אישור תוכניות בנייה מהיר ולהרחיב את סמכויותיהן, כך שיוכלו לדון בתוכניות פינוי בינוי ובתוכניות המשתרעות על קרקעות שרק בחלקן (40%) הן אדמות מדינה. יצוין כי, בעבר לא היו לוד"לים סמכויות תכנון על אדמות פרטיות.
  לפי ההצעה, תשווק רשות מקרקעי ישראל קרקע לבניית לפחות 25 אלף יחידות דיור בשנה (יעד שהושג בשנת 2011), ויתוכננו 80 אלף יחידות דיור חדשות עד סוף 2014. 
  בנייה אשדוד אזורי הביקוש יוגדרו כמחוזות תל אביב, מרכז, ירושלים חיפה ואשקלון, כאשר במחוזות אלה ישווקו קרקעות לבניית 15 אלף יח"ד בשנה, ויתוכננו 50 אלף דירות חדשות עד סוף שנה הבאה. 
  תוכנית הדיור הלאומית תכלול גם הכנת תוכנית מתאר ארצית לשכונות שיקומו בשטחים מהם יפונו בסיסי צה"ל במרכז – סירקין, תל השומר, צריפין וגלילות. כמו כן, מוצע לנצל קרקעות המיועדות לשימושים ציבוריים לשימושים מעורבים – לרבות מגורים. 
  בתחום הרפורמה ברשות מקרקעי ישראל, מוצע לפשט הליכי העברת בעלות על קרקעות בשטח של שלושה דונם ופחות, כך שלא יצריכו אישור של שר השיכון. 

  לפי התוכנית, משרד השתחבורה יידרש להקצות מליארד שקל בשנים 2013-2014 לפתרון חסמים בתכניות דיור – היכן שתכניות דורשות פתרונות תחבורתיים כתני לבניית שכונות מגורים.
  בתוכנית מוצעים תמריצים לעידוד שוק דירות להשכרה, לרבות פטור ממס הכנסה למשך יותר מ-20 שנה, ופטור ממע"מ על דירות להשכרה בעת מכירתן. כמו כן, יוטל קנס על קרקעות מתוכננות שהבנייה עליהן מתעכבת. ועוד: תוקם קרן למתן הלוואות מדינה לפרויקטים של חיזוק מבנים בפני רעידת אדמה במסגרת תמ"א 38. 
  ועדת השרים לענייני דיור, שתתכנס ביום שלישי, צפויה להטיל על שרי הפנים והשיכון להפיץ בתוך 30 יום תזכיר חוק שבו ייקבעו כל שינויי החקיקה הנדרשים ליישום ההחלטות שבמסמך בן ה-40 עמודים שהופץ הערב. 
  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום שבת, 25/5/13, 21:39

    

    

   ''
   כל המומחים >> בנימין קלינגר  ''
   http://cafe.themarker.com/image/2856879/
   משרד קלינגר התרי בנייה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפלי מתמחה בייעוץ בתחומים מוניציפליים הקשורים   בתכנון ערים וסביבה,מיסוי, רישוי עסקים , בקשות לשמוש חורג,היתרים והנדסה.
    המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, גורמים ומוסדות, בהם חברות ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעונאיות, יבואנים, מושבים וקיבוצים, מתקני צבא ובסיסים, אולמות וגני אירועים, בתי ספר, מכללות וישיבות, מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים, מרכזי קניות וקניונים, בנקים וחברות ביטוח, מכוני יופי ובריאות, חדרי כושר, קאנטרי קלאב, בריכות שחייה, מתקני ספורט, מספרות, מוזיאונים, בתי קולנוע, אולמות כנסים, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות, יבואני רכב, חניונים ואולמות תצוגה וכן נכסים שאינם בשימוש.

   .03-6990132
   תחומי הייעוץ והשירותים של קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי:

    

   יעוץ  וקידום סטטוטורי לחברות יזמות ובניה בכל הארץ!

   ייעוץ טלפוני ללא תשלום.

               03-6990132      


     

    

   המשרד מעניק לקהל לקוחותיו שירות איכותי, מהיר, אמין ודיסקרטי. יתרון בהיכרות מעמיקה עם הפרוצדורות והבירוקרטיה ברשויות השונות , תוך כדי זירוז הליכים וחיסכון בכסף רב.
    הטיפול הינו אישי וצמוד לכל לקוח בהתאם לצרכי העסק.

     טיפול וייצוג  בכל ההליכים הביורוקרטיים, תוך שימוש בידע, ניסיון והכרת המערכות על בוריין ברשויות ומשרדי הממשלה מכל סוג:
   • עיריות
   • רשויות מקומיות
   • רשויות אזוריות
   • ועדות מקומיות ומחוזיות
   • משרדים ממשלתיים
   • משרד הבריאות
   • המשרד להגנת הסביבה
   • משרד הפנים
   • משרד הדתות
   • ועדות ערר
   • משרד ההגירה
   • משרדי שלטונות המס
   • המוסד לביטוח לאומי
   • המשרד לבטיחות ולגהות
   • משרדי הטאבו
   • מכון התקנים
   • מנהל מקרקעי ישראל
   • מועצות מקומיות

      טלפון 03-6990132
   נייד- בן קלינגר 0523888813
   אתר אישי: http://www.klinger.co.il/ טלפון: 052-3888813 מקצוע: יועץ מונציפלי תואר: מנכ"ל קלינגר השבחת נדל"ן בע"מ תגיות התמחות: רישוי עסקים,‏ היתרי בניה,‏ ארנונה,‏ תמ"א 38,‏ חיזוק מבנים,‏ רעידות אדמה,‏ ליקויי בניה,‏ בנייה,‏ בניה,‏ בניית בית
    

    

   http://www.stips.co.il/expert.asp?id=9226

    

    

    

   דרג את התוכן:
    5 תגובות   יום שבת, 25/5/13, 07:05

     

    מידע בנושא מים ו קולה 

    כולנו יודעים שמים חשובים אבל אף פעם לא שמו את הדברים בצורה כזו מול עינינו:  

    מים:  

    1.כוס אחת של מים תעצור את תחושת הרעב הלילי של כמעט 100% מעושי הדיאטות.  

    2. מחסור במים הוא הגורם מס' 1 לעייפות במשך היום.

    1. 75%. 3 מכל האמריקאים סובלים מהתייבשות כרונית.

    4. אצל 37% מהאמריקאים מנגנון הצימאון כל כך חלש עד שהם טועים וחושבים שמדובר ברעב.

    5. אפילו התייבשות קלה יכולה להוריד את המטבוליזם של האדם עד 3%.

    6. מחקרים מראים ש 10-8 כוסות מים ביום יכולות להקל באופן משמעותי על כאבי פרקים וגב עד ל- 80% מהסובלים.

    8. ירידה של 2% בכמות המים בגוף יכולה לגרום לבלבול בזיכרון הטווח הקצר, בעיות עם חשבון פשוט וקושי ביצירת מיקוד על מסך המחשב או דף מודפס.

    9. שתיית 5 כוסות מים בכל יום מורידה את הסיכון של סרטן המעי ב- 45% ויכולה להוריד את הסיכון בסרטן חזה עד 79% וכן 50% פחות סיכוי לקבל סרטן בשלפוחית.

    ועכשיו ל"סגולות" של הקולה:

    1. במדינות רבות בארה"ב סיירת הכבישים מחזיקה שני גלונים של קולה במשאית כדי לשטוף את הכביש מסימני דם אחרי תאונות דרכים (לא עלינו).

    2. ניתן לשים סטייק בתוך קערית עם קולה והסטייק יעלם תוך יומיים.

    3. כדי לנקות שירותים: שפכו פחית קולה לתוך השירותים ותנו לו לעמוד שעה אחת. אחרי שעה הורידו את המים. החומצה בקולה מסירה את כל הכתמים מהשירותים.

    4. כדי לנקות חלודה מבטרייה של מכונית: שפכו פחית קולה על הטרמינלים של הבטריות כדי להמס את כל החלודה.

    5. כדי לשחרר מנעול חלוד: ניגוב המנעול במטלית ספוגה בקולה ישחרר את החלודה.

    6. כדי להסיר שמן (וגריז) מבגדים: רוקנו פחית של קולה לתוך ערימת בגדים מוכתמים בשמן, הכניסו למכונת כביסה וכבסו כרגיל. הקולה תעזור לשחרר את השמן ...

    7. קולה עוזרת לנקות את שמשת המכונית מערפל כבישים.

    לידיעתכם:

    1. החומר הפעיל בקולה הוא חומצה פוספורית. ה- pH שלו הוא 2.8. שימו מסמר בתוך קולה והוא יתמוסס תוך 4 ימים.

    2. חומצה פוספורית שואבת סידן מתוך העצמות דבר הגורם לאוסטיופרוזיס.

    3. כדי להסיע סירופ קולה (החומר המרוכז) המשאית צריכה לנסוע עם שלט של חומרים מסוכנים.

    4. המפיצים של קולה משתמשים במשקה כדי לנקות את מנועי המשאיות שלהם כבר 20 שנה!

     

    עכשיו - השאלה הנשאלת היא:
    האם את/ה רוצה כוס מים או כוס קולה???!!!

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 20/5/13, 18:18

     https://www.facebook.com/benjamin.klinger?ref=tn_tnmn

     דרג את התוכן:
      1 תגובות   יום שבת, 11/5/13, 08:42

      עדת הכספים אישרה  בפה אחד את הארכת התקנה המתירה לעסקים קטנים להנפיק חשבונית עסקה לפני הנפקת חשבונית מס. המשמעות היא כי החיוב במס יחול במועד קבלת התמורה ועל הסכום שהתקבל, כלומר מדובר על חיוב במס על בסיס מזומן. הטבה זו הוארכה עד תום 2014.

      ניסן סלומיאנסקי
      ניסן סלומיאנסקי
      צילום: תומר אפלבאום

      הוראת השעה חלה על כ-69 אלף עסקים קטנים, בעלי הכנסות של עד 1.95 מיליון שקל והמעסיקים עד שישה עובדים. בעת הדיון, ביקשה רשות המיסים להאריך את התקנה עד לסוף 2013, אך בעקבות דרישת הוועדה תקנה זו הוארכה עד לסוף 2014.

       יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומינסקי, אמר כי: "העסקים הקטנים סובלים מחוסר אשראי גדול. נותן שירות שמוציא חשבונית נדרש לשלם את המע"מ עוד לפני קבלת התשלום עצמו. כשבעלי העסקים תלויים במדיניות תשלום שונות, שבפועל מעניקות את התשלום רק לאחר 60 יום, נוצר מצב שבו בעל העסק צריך לממן את המע"מ בעצמו - וזאת לפני קבלת התשלום. מצב זה יכול להפיל ולמוטט את בעלי העסקים הקטנים שצריכים לממן את ההוצאות האלה, עוד לפני שקיבלו את ההכנסה שבגינה הוצאה החשבונית. המגמה של הוועדה לסייע ולעזור לעסקים הקטנים - תמשיך גם בדיונים הבאים."

      בתגובה להארכת התקנה אמר רו"ח אהוד רצבאי, נשיא להב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים כי "הגיע הזמן שהממשלה תחוקק חוק קבוע, שיאפשר לעסקים קטנים לשלם מע"מ למדינה רק עם קבלת התשלום בפועל. צעד זה יסייע לא רק לעסקים הקטנים אלא גם לצמיחה במשק, ללא עלויות לממשלה".

      לדברי רצאבי, "השילוב בין מצוקת אשראי, מוסר תשלומים ירוד והעברת המע"מ למדינה לפני קבלת המזומן בפועל הכריעה עסקים קטנים רבים, שהיה להם הפוטנציאל להמשיך ולפעול.

       

      קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
      השירות בפריסה כלל ארצית
      טל': 03-6990132
      פקס: 6990134 - 03

      נייד- בן קלינגר 0523-888813

      www.klinger.co.il

       
      דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net

       

      הפחתת מיסים וארנונה | רישוי עסקים וייצוג מול הרשויות | שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה | צור קשר | מפת אתר

       

      דרג את התוכן:
       1 תגובות   יום שבת, 11/5/13, 08:28

         צור קשר

        

        
       משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ ייצוג ועבודה מול  גורמים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי,רישוי עסקים,בקשות לשימוש חורג,שינוי יעוד,הכשרת חריגות בניה,ביטול צווי סגירה,הפסקת עבודה,צווי הריסה.
       בקשות לשינוי תב"ע ,היתרי בניה,אדריכלות, קידום בקשות ,זרוז הליכים בירוקרטים ,יעוץ סטטוטורי,הסדרים והסכמים עם הרשויות,שרותי הנדסה ופקוח על הבניה. 

        המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, משרדי עו"ד,אדריכלים, גורמים ומוסדות,  בהם חברות בניה, ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעוניות, יבואנים, מושבים,קבוצים, מתקני צבא ובסיסים.
       רישיונות עסק  לאולמות וגני אירועים,  בתי ספר, גני ילדים, פעוטונים,  מכללות וישיבות,  מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים, 
       מרכזי קניות וקניונים,  בנקים וחברות ביטוח,  מכוני יופי ובריאות, בתי מרקחת,חדרי כושר,קאנטרי קלאב,בריכות שחייה,מתקני ספורט,מספרות,מוזאונים,בתי קולנוע,בתי אבות,יבואני רכב,תחנות דלק,חניונים ואולמות תצוגה,בתי מלון,מלוניות,אכסניות,מחסנים,רישיונות לארועים חד פעמים בכל הארץ.

        תחומי הייעוץ והשירותים של קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי:

        

       יעוץ  וקידום סטטוטורי לחברות יזמות ובניה בכל הארץ!

       ייעוץ טלפוני ללא תשלום.

                   03-6990132      


         

        

       המשרד מעניק לקהל לקוחותיו שירות איכותי, מהיר, אמין ודיסקרטי. יתרון בהיכרות מעמיקה עם הפרוצדורות והבירוקרטיה ברשויות השונות , תוך כדי זירוז הליכים וחיסכון בכסף רב.
        הטיפול הינו אישי וצמוד לכל לקוח בהתאם לצרכי העסק.

         טיפול וייצוג  בכל ההליכים הביורוקרטיים, תוך שימוש בידע, ניסיון והכרת המערכות על בוריין ברשויות ומשרדי הממשלה מכל סוג:
       • עיריות
       • רשויות מקומיות
       • רשויות אזוריות
       • ועדות מקומיות ומחוזיות
       • משרדים ממשלתיים
       • משרד הבריאות
       • המשרד להגנת הסביבה
       • משרד הפנים
       • משרד הדתות
       • ועדות ערר
       • משרד ההגירה
       • משרדי שלטונות המס
       • המוסד לביטוח לאומי
       • המשרד לבטיחות ולגהות
       • משרדי הטאבו
       • מכון התקנים
       • מנהל מקרקעי ישראל
       • מועצות מקומיות

         רישוי עסקים,היתרי בנייה,בקשות לשמוש חורג-ייצוג מול הרשויות בכל הארץ !  משרד הבריאות,המשרד לאיכות הסביבה,כיבוי אש,משטרה,השרות הוטרינרי ועוד.תמ"א 38 התרי בניה ורשוי עסקים צור קשר                                                                                                                                

        03-6990132

       0523-888813

        

        

       לתשלום באמצעות paypal

        ''
        

        

        

        
        
        
        

       קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
       השירות בפריסה כלל ארצית
       טל': 03-6990132
       פקס: 6990134 - 03

       נייד- בן קלינגר 0523-888813

       www.klinger.co.il


       דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net 

       הפחתת מיסים וארנונה | רישוי עסקים וייצוג מול הרשויות | שירותי הנדסה וביקורת לקויי בנייה | צור קשר | מפת אתר

        

       דרג את התוכן:

        פרופיל

        benklinger
        1. שלח הודעה
        2. אוף ליין
        3. אוף ליין

        ארכיון

        פיד RSS

        הפעילות שלי