כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פיד RSS

  קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה

  הוצאת רישיון עסק,בקשות לשימוש חורג,היתרי בנייה ,זירוז הליכים בירוקרטיים,אדריכלות והנדסת מבנים.

  ארכיון : 2/2017

  1 תגובות   יום שישי , 24/2/17, 12:32

  ההוראה שעלולה להפיל את פרויקטי התמ"א 38 לקרשים

  רשות המסים שוקלת: האם עסקת תמ"א 38 בין יזמים תחוייב במס רכישה כפול? ■ איך זה ישפיע על היזמים ועל הדיירים?

   

      

  פרויקטי תמ"א 38 של חב' "יובל נכסים  ובניה" ביהוד / צילומים: אלון רון

                      

  טיוטת הוראת ביצוע של רשות המסים הנוגעת לתחום ההתחדשות העירונית ולתמ"א 38 בפרט עם דגש על עסקאות במסלול הריסה ובנייה מחדש (תמ"א 38/2) מאיימת לטלטל את התחום כולו. מדובר בטיוטה שהועברה בימים האחרונים לעיון אנשי המקצוע ולהתייחסויות טרם הטיוטה תהפוך לרשמית ותיכנס לתוקף.

   

  הנקודה המשמעותית במסגרת הטיוטה שהגיע לידי "גלובס" מתייחסת לשינוי המדיניות הקיימת הקשורה למס רכישה בעסקאות מכירה של פרויקט מיזם אחד לאחר. על פי הוראת הביצוע המסתמנת, עסקה כזו תהיה חייבת במס רכישה כפול, הן מצד היזם שמוכר את הזכויות והן מצד היזם שרוכש.

  רו"ח עו"ד יוסי אלישע, ראש מחלקת מיסוי במשרד ליפא מאיר ושות' ויו"ר פורום מיסוי בלשכת עורכי הדין מסביר כי בהחלטה שניתנה לפני כשנתיים באותו הנושא ניתנה פרשות שונה. כעת, מדובר בשינוי עמדה של רשות המסים שעתיד לייקר עסקאות מחד ואף להוביל לעיכובים וביטולים של עסקאות מנגד.

  "הוראת הביצוע הזו מחייבת במס רכישה גם את היזם היוצא וגם את הנכנס. העלות הנוספת הזו עשויה לייקר את העסקאות בכ-6%, ומעבר לזה, היזם היוצא, עשוי להתחייב לבטל החוזה מול הדיירים כדי לא להיות חייב במס הרכישה, מהלך שעשוי לגרור עיכוב משמעותי בעסקאות ואף את ביטולן".

  עוד מוסיף אלישע כי: "לפעמים יזם רוצה לצאת מעסקה, אפילו ללא תמורה, ההחלטה החדשה הזו עשויה לטרפד את זה. והמשמעות הרחבה יותר תהיה עיכוב בנייה של פרויקטים בתוכנית שהממשלה מנסה לקדם. אנחנו ביקשנו ישיבה דחופה עם רשות המסים בנושא כדי להעלות את הסוגיות הללו".

  בתקופה האחרונה עסקאות של מכירה בין יזם ליזם בפרויקטים של תמ"א 38 הפכו להיות נפוצות, כאשר לא מעט מארגני עסקאות, כמו גם חברות, מבינים כי הם לא יכולים לקדם את הפרויקט וחברות נדל"ן הפועלת בתחום מוכנות לרכוש פרויקטים. העובדה שמרבית מכרזי הקרקע מופנים לכיוון מחיר למשתכן בשנה וחצי האחרונות גרם ללא מעט חברות נדל"ן לפעול ביתר שאת בתחום ההתחדשות העירונית ולכן מדובר בכר פורה של עסקאות.

  במקביל, מדיניות הממשלה המוצהרת היא לקידום תחום ההתחדשות העירונית, אם בפינוי-בינוי ואם בתמ"א 38. בתוכנית האסטרטגית לענף הנדל"ן, שאושרה רק לאחרונה בקבינט הדיור, נכתב כי תחום ההתחדשות העירונית עתיד להוות בעתיד חלק נכבד מהתחלות הבנייה המתוכננות במשק כולו. מסיבה זו תוהים כעת גורמים הבקיאים בתחום מדוע רשות המסים החליטה לשנות גישה בכל הנוגע לתחום זה ולנסח הוראת ביצוע שלא תטיב עם התחום, אלא עשויה לגרום לעיכובים ואי ודאות.

   

  מרשות המסים נמסר בתגובה כי: "מדובר בטיוטה שפורסמה על ידי הרשות לגורמים הרלוונטיים, לשימוע ציבורי, במטרה לקבל את התייחסותם ולבחון את הדברים באופן סדור. לכשתגובש הוראת הביצוע הסופית בנושא, שתהווה עמדה רשמית של הרשות, נשמח להתייחס אליה".

     

   
  קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
   
  השירות בפריסה כלל ארצית
  טל': 03-6990132

  פקס: 6990134 - 03
  נייד- בן קלינגר 0523-888813
  www.klinger.co.il
      

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 15/2/17, 17:58
   http://cafe.themarker.com/image/2856879/
    

   קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?

   ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!

   היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

   חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי
   דיווח עפ"יהתקנות החדשות ואישור קונסטרוקטור על בנייה פטורה מהיתר
    
   דיווח עפ"יהתקנות החדשות ואישור קונסטרוקטור על בנייה פטורה מהיתר    

    

   האם עבירות בנייה מתיישנות?

   מתי מתיישנת עבירת בנייה?

    

   כדאיי לדעת כי עבירות על חוק התכנון והבנייה הינן עבירות מסוג עוון וככאלה, בכפוף לחריגים כפי שיפורט להלן, הן מתיישנות בחלוף חמש שנים ממועד ביצוע העבירה.
   למשל, לא ניתן להגיש כתב אישום ביחס לבנייה בלתי חוקית אם חלפו חמש שנים ממועד ביצוע העבירה וככל שיוגש כתב אישום כאמור באשמה של בנייה ללא היתר הרי שדין כתב האישום להימחק מחמת התיישנות.
   מהם החריגים לתקופת ההתיישנות של עבירת בניה ?

   לכלל בדבר התיישנות עבירות בנייה בחלוף חמש שנים  מספר חריגים שיפורטו להלן. בנוסף  חשוב לציין כי לרשות התביעה עומדים מספר כלים משפטים שמאפשרים להם להתגבר על טענת ההתיישנות.

   "שימוש בנכס בניגוד ו/או ללא היתר" - אין התיישנות בעבירה נמשכת שמעצם טיבה מתחדשת מדי יום ביומו
    
   טענת התיישנות אינה חלה במקרה בו מדובר בעבירה נמשכת כגון עבירה של שימוש חורג ו/או ללא היתר בנייה , שהינה עבירה המתחדשת מדי יום ביומו.


   פעולות חקירה "עוצרות" את תקופת ההתיישנות !
   טרם הגשת כתב האישום ננקטות על ידי מחלקת הפיקוח על הבנייה פעולות לאיתור הבנייה הבלתי חוקית והכנת תיק החקירה לצורך הגשת כתב אישום. תקופת הזמן של ביצוע פעולות החקירה אינן נמנות לצורך חישוב תקופת ההתיישנות.


   שיטות מקובלות  של התביעה לעקיפת טענת ההתיישנות
   על מנת להתגבר על טענת התיישנות לרשות התביעה עומדים מספרים כלים משפטיים המאפשרים לה להתגבר על טענה זו. דרך אחת הינה סיווג העבירה כעבירת שימוש חורג ולא כעבירת בנייה; הדרך השנייה הינה נקיטת הליך של צו הריסה שיפוטי ללא הרשעה בהתאם לסעיף 212 לחוק התכנון והבנייה;
   חשוב להדגיש כי התביעה אינה ממהרת להשתמש בכלים אלו ובדרך כלל כאשר מדובר בעבירות בנייה ישנות וכשלא קיים אינטרס ציבורי להריסת הבנייה הבלתי חוקית (כגון שמדובר בבנייה בשטח ציבורי) – לא ננקטים הליכים ביחס לבנייה הבלתי חוקית וקיימת וודאות גבוהה כי גם לא יינקטו הליכים כלשהם. ואכן, קיימים מבנים רבים, עם חריגות בנייה, וברור לגמרי כי לא יינקטו הליכים כנגד הבנייה הבלתי חוקית.

   סיווג העבירה כעבירת שימוש חורג ולא כעבירת בנייה ללא היתר
   כפי שצוין לעיל עבירת שימוש חורג הינה עבירה נמשכת המתחדשת מדי יום ביומו ומשכך סיווגה של עבירת בנייה לעבירת שימוש חורג, במקרים שהדבר ניתן, עשויה להתגבר על טענת התיישנות.

   נקיטת הליך למתן צו הריסה ללא הרשעה בהתאם לסעיף 212 לחוק התכנון והבנייה
    
   שימוש בבקשה למתן צו הריסה ללא הרשעה אפשרית במקרים שלא ניתן להגיש כתב אישום מחמת התיישנות. כך פסק בית המשפט העליון (כבוד השופט ג'ובראן) ברע"פ 9908/08, גלאגל ואח' נגד הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ירושלים. בית המשפט קבע כי במקרים של בנייה בלתי חוקית שהתיישנה, ומתקיימים התנאים למתן צו לפי סעיף 212 לחוק התכנון והבנייה, בידי התביעה סמכות לבחור איזה הליך לנקוט: בקשה להוצאת צו לפי סעיף 212 או הגשת כתב אישום בעבירה של שימוש חורג, והתביעה אינה חייבת לנקוט הליך פלילי דווקא.
   רצוי גם כן להתייעץ עם אדריכל רישוי ו/או יועץ מוניציפלי בכדי להבין את המצב התכנוני.
   תחומי הייעוץ והשירותים של קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי:

    

               03-6990132      


     

    

   המשרד מעניק לקהל לקוחותיו שירות איכותי, מהיר, אמין ודיסקרטי. יתרון בהיכרות מעמיקה עם הפרוצדורות והבירוקרטיה ברשויות השונות , תוך כדי זירוז הליכים וחיסכון בכסף רב.    
       
     טיפול וייצוג  בכל ההליכים הביורוקרטיים, תוך שימוש בידע, ניסיון והכרת המערכות על בוריין ברשויות ומשרדי הממשלה מכל סוג:
   • עיריות
   • רשויות מקומיות
   • רשויות אזוריות
   • ועדות מקומיות ומחוזיות
   • משרדים ממשלתיים
   • משרד הבריאות
   • המשרד להגנת הסביבה
   • משרד הפנים
   • משרד הדתות
   • ועדות ערר
   • משרד ההגירה
   • משרדי שלטונות המס
   • המוסד לביטוח לאומי
   • המשרד לבטיחות ולגהות
   • משרדי הטאבו
   • מכון התקנים
   • מנהל מקרקעי ישראל
   • מועצות מקומיות

     רישוי עסקים,היתרי בנייה,בקשות לשמוש חורג-ייצוג מול הרשויות בכל הארץ !  משרד הבריאות,המשרד לאיכות הסביבה,כיבוי אש,משטרה,השרות הוטרינרי ועוד.
   תמ

    

    
    
    
    
    
   03-6990132
   0523-888813
    
    
    
    
   קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
    
   השירות בפריסה כלל ארצית
   טל': 03-6990132

   פקס: 6990134 - 03
   נייד- בן קלינגר 0523-888813
   www.klinger.co.il

       

   דרג את התוכן:
    1 תגובות   יום שני, 13/2/17, 15:07

    שלום בן,

     

    רצינו לברך אותך על קבלת חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט!

    חותם זה מהווה אות אמון של D&B  , אשר ניתן רק לחברות נבחרות, ע"י בחינת קריטריונים שונים, ביניהם וותק החברה, העדר תביעות משפטיות, מוסר תשלומים גבוה, העדר תלונות מצד ספקים ועוד.

     

    את חותם האמינות שלך ניתן לראות בדף החברה בפורטל העסקים של דן אנד ברדסטריט –

    קלינגר בנימין-גבריאל

     

    משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ ייצוג ועבודה מול  גורמים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי,רישוי עסקים,בקשות לשימוש חורג,שינוי יעוד,הכשרת חריגות בניה,ביטול צווי סגירה,הפסקת עבודה,צווי הריסה.
    בקשות לשינוי תב"ע ,היתרי בניה,אדריכלות, קידום בקשות ,זרוז הליכים בירוקרטים ,יעוץ סטטוטורי,הסדרים והסכמים עם הרשויות,שרותי הנדסה ופקוח על הבניה. 

     המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, משרדי עו"ד,אדריכלים, גורמים ומוסדות,  בהם חברות בניה, ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעוניות, יבואנים, מושבים,קבוצים, מתקני צבא ובסיסים.
    רישיונות עסק  לאולמות וגני אירועים,  בתי ספר, גני ילדים, פעוטונים,  מכללות וישיבות,  מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים,
    מרכזי קניות וקניונים,  בנקים וחברות ביטוח,  מכוני יופי ובריאות, בתי מרקחת,חדרי כושר,קאנטרי קלאב,בריכות שחייה,מתקני ספורט,מספרות,מוזאונים,בתי קולנוע,בתי אבות,יבואני רכב,תחנות דלק,חניונים ואולמות תצוגה,בתי מלון,מלוניות,אכסניות,מחסנים,רישיונות לארועים חד פעמים בכל הארץ.

    http://cafe.themarker.com/image/3304560/
    ''
         

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שבת, 4/2/17, 10:07

     מדינת ישראל - משרד הפנים

     הרפורמה ברישוי עסקים

     הפורמט החדש

     ​לאור מטרות חוק רישוי עסקים תשכ"ח- 1968, הוכנסו מספר שינויים במפרטים שפורסמו להערות הציבור החל מחודש יולי 2016, על מנת לשפר את בהירות הדרישות במפרטים ואת נוחות השימוש בהם.

     אלו עיקר השינויים שנעשו:

     1. חידוד פרק "תנאים מוקדמים", הוכנסו תנאים הניתנים לבדיקה טרם פתיחת העסק.
     2. ניסוח בהיר, חידוד דרישות מעורפלות במידת האפשר על מנת ליצור ודאות.
     3. ה​פניות מדויקות, בעת הפניה למסמך מחוץ למפרט, התווספה הפניה מדויקת לסעיפים.
     4. יצירת תתי פרקים חדשים בסוף כל פרק של נותן אישור:
      • דיווחים ואחזקת מידע, ריכוז כל הדיווחים הנדרשים לפרק אחד.
      • טפסים ופרוצדורות, ריכוז המידע הנדרש לביצוע התהליכים מול נותן האישור.
     5. עיצוב מוכוון לקוח, עיצוב מחדש של מבנה הטקסט על מנת להקל בקריאתו.

     מבנה המפרטים האחיד החדש

     להלן הסבר קצר על מבנה המפרט האחיד החדש, מבנה זה הינו מבנה גנרי לכל המפרטים האחידים שפורסמו החל מחודש יולי 16.

     פרק א'- מבוא כללי

     פרק זה הינו פרק גנרי הנמצא בראשית כל מפרט ומפר. הפרק מספק מידע כללי על הגדרות והבהרות רוחביות הרלוונטיות למפרטים.

     פרק ב'- ז' פרקי נותני האישורים

     בתוך כל פרק של נותן אישור יהיו הסעיפים הבאים:

     1. הוראות חוק הנוגעות לעניין

     פירוט חקיקה ראשית ומשנית הרלוונטית למפרט הספציפי מטעם נותן האישור.

     2. הגדרות

     פירוט מילון המונחים שישמש את נותן האישור במפרט הספציפי.

     3.  תנאים מוקדמים

     תנאים אותם מחויב בעל העסק לקיים לפני מתן הרישיון או ההיתר הזמני.

     4.  תנאים ברישיון

     תנאים נוספים שיש לקיימם דרך קבע בעת הפעלת העסק.

     פרק זה הינו פרק כללי, אשר לרוב אינו מופיע בשמו אלא כל נותן אישור מחלקו לפרקים לפי הנושאים הרלוונטיים לו, כגון: מים, שפכים, זיהום אוויר וכיו"ב.

     5. דיווחים, הצהרות ואחזקת מסמכים

     פרק המרכז את כל דרישות הדיווח ושמירת המידע של נותן האישור מסעיפי המפרט הספציפי. יודגש, כי בכל סתירה בין האמור בפרק זה לבין סעיפי המפרט, סעיפי המפרט הם הקובעים.

     6.  טפסים ופרוצדורות

     פרק המרכז את כל הפרטים מסעיפי המפרט של נותן האישור אודות תהליכים הכרוכים באישורים למיניהן מול נותן האישור. יודגש, כי בכל סתירה בין האמור בפרק זה לבין סעיפי המפרט, סעיפי המפרט הם הקובעים.​

     אודות

     הרפורמה ברישוי עסקים

     מדינת ישראל פועלת לקידום רפורמה בתחום רישוי עסקים, שמטרתה לשפר וליעל את הליכי רישוי העסקים ולהקל ככל הניתן על בעלי עסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים. זאת, תוך כדי הקפדה על המשך הפיקוח על העסקים על-מנת להבטיח את מטרות חוק רישוי עסקים.

     עיקרי הרפורמה:

     יצירת מפרט אחיד של התנאים והמסמכים הנדרשים לצורך קבלת רישיון עסק ממשרדי הממשלה נותני האישור, אשר יפורסם באינטרנט. המפרט האחיד יאפשר למעוניינים להקים עסק לדעת מראש מה נדרש מהם וימנע מצב של חוסר אחידות בדרישות או של סתירות בדרישות של נותני אישור שונים.
     העלאת המסמכים, התנאים, המדיניות והדרישות של רשויות הרישוי המקומיות (עיריות, מועצות אזוריות, מועצות מקומיות) מסוגי עסקים מסוימים לאתר
     האינטרנט של הרשות, כך שהמעוניינים להקים עסק יוכלו לדעת מראש מה נדרש מהם ואילו מגבלות מטילה רשות הרישוי על עסקים מסוגו.
     תנאים נוספים שייקבעו לבעלי עסקים יחולו לאחר שלוש שנים או במועד חידוש הרישיון, לפי התאריך המוקדם מביניהם, אלא אם כן לשינוי יש השלכה מועטה
     על העסק או קיימות נסיבות המחייבות החלת התנאי בדחיפות על-מנת להבטיח את מטרות הרישוי.
     אפשרות להגיש השגה לגורם הנוגע בעניין על תנאי שהוצב לבעל עסק או מבקש רישיון עסק (לרבות תנאי המופיע במפרט האחיד ולמעט תנאי שנקבע בחיקוק)
     או על סירוב לתת לו רישיון או שלילת רישיון.
     הליך רישוי מזורז לעסקים שהסיכון הנשקף מהם קטן, במסגרתו מבקש הרישיון מגיש מראש את המסמכים הנדרשים ומצהיר על עמידתו בתנאים הנדרשים,
     ויכול להתחיל לפעול תוך כחודש מהגשת הבקשה לאחר קבלת היתר מזורז מרשות הרישוי.
     הצו הקובע את העסקים טעוני הרישוי עודכן, כך שלסוגי עסקים רבים הוארכה תקופת הרישוי (ולאחרים קוצרה במקרים בהם מאפייני העסק מחייבים זאת),
     בוטל הצורך ברישיון לחלק מהעסקים, ובוטל הצורך באישור של חלק מנותני האישור, הכול במידת האפשר.
     אפשרות להטיל קנסות על עסקים שאינם מקיימים תנאי מתנאי רישיון העסק.


     המפרט האחיד

     מטרתו של המפרט האחיד לפרט את התנאים והמסמכים הנדרשים על ידי משרדי הממשלה נותני האישור לגבי כל סוג עסק טעון רישוי. במסגרת המפרט האחיד מפורטים גם תנאים ומסמכים הנדרשים מבעל עסק לפי דברי חקיקה שונים (המכונים הוראות לצד המפרט האחיד), אשר חשוב לציין שהם מחייבים אף אם לא פורטו. ישנם סוגי עסקים, מורכבים במיוחד, להם אחד או יותר מנותני האישור רשאים שלא לפרסם מפרט אחיד או לפרסם מפרט אחיד חלקי בלבד, ולדרוש תנאים ומסמכים שאינם מפורטים במפרט האחיד.

     תנאים חדשים שנקבעו לעסק במפרט האחיד יחולו לגבי עסק קיים שלוש שנים לאחר מועד פרסום המפרט או החל ממועד חידוש הרישיון, לפי המוקדם, אלא אם נקבע אחרת במפרט. לגבי עסק שבמועד פרסום המפרט טרם קיבל רישיון יחולו כל תנאי המפרט.

     הוראות המפרט האחיד יעודכנו מעת לעת, כאשר לפני כל שינוי תופיע באתר האינטרנט של משרדי הממשלה נותני האישור, בפורטל רישוי עסקים ובמשרדי נותן האישור ההצעה לשינוי במפרט האחיד, ותינתן הזדמנות לציבור להעיר הערות להצעה במשך 30 ימים.

     הליך הפרסום הראשוני של המפרט האחיד

     טיוטת המפרט האחיד מפורסמת להערות הציבור. בראש כל מפרט מופיע המועד האחרון בו ניתן להעביר הערות לגביו (60 יום לאחר שפורסמה בעיתונים הודעה על העלאת המפרט להערות הציבור).

     את ההערות יש להעביר ע"פ 
     מסמך תהליך כתיבת ההערות לטיוטת המפרט האחיד.

     משרדי הממשלה נותני האישור ידונו בהערות בתוך 120 יום ולאחר מכן יפורסם המפרט האחיד בפורטל רישוי עסקים. הודעה על פרסום המפרט האחיד תפורסם ברשומות ובעיתונים.​

         

      

         

      

      
      
     קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?
     ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!
     היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

     חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי
     דיווח עפ"יהתקנות החדשות ואישור קונסטרוקטור על בנייה פטורה מהיתר
      
     קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?
     ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!
     היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

     חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי
     דיווח עפ"יהתקנות החדשות ואישור קונסטרוקטור על בנייה פטורה מהיתר
      
     קיבלת צו הפסקת בניה,הריסה?
     ייעוץ,הכוונה וטיפול -פנה עוד היום!
     היתרי בניה,הכנת תוכניות,הגשה וליווי עד קבלת ההיתר.

     חוו"ד מהנדס קונסטרוקטור בכל הארץ-שרות מידי
     דיווח עפ"יהתקנות החדשות ואישור קונסטרוקטור על בנייה פטורה מהיתר
      
      
      
      
      
     קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
      
     השירות בפריסה כלל ארצית
     טל': 03-6990132

     פקס: 6990134 - 03
     נייד- בן קלינגר 0523-888813
     www.klinger.co.il

         

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 3/2/17, 23:32

       

      http://www.klinger.co.il/  • בן קלינגר מומחה בהוצאת התרי בנייה  03-6990132
      http://cafe.themarker.com/view.php?u=4  • בן קלינגר-מרקר קפה
      http://www.efind.co.il‎  • מאמרים בתחום התכנון והבניה
      http://www.youtube.com/user/MrTama38  • בנימין קלינגר ערוץ אינפורמטיבי
      יועץ מונציפלי  • Profession

       
      משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ בתחומים מוניציפליים הקשורים בהוצאת רישיונות לעסקים, בקשות לשימוש חורג , מיסוי, רישוי, היתרים והנדסה. המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, גורמים ומוסדות, בהם חברות ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעונאיות, יבואנים, מושבים וקיבוצים, מתקני צבא ובסיסים, אולמות וגני אירועים, בתי ספר, מכללות וישיבות, מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים, מרכזי קניות וקניונים, בנקים וחברות ביטוח, מכוני יופי ובריאות, חדרי כושר, קאנטרי קלאב, בריכות שחייה, מתקני ספורט, מספרות, מוזיאונים, בתי קולנוע, אולמות כנסים, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות, יבואני רכב, חניונים ואולמות תצוגה וכן נכסים שאינם בשימוש .ביטול  צווי הריסה , הפסקת  עבודה, התרי בנייה בדיעבד .פתרונות  יצירתים  זרוז הליכים בירוקרטיים
      בכל הארץ.

       משרד :03-6990132
      0523-888813 ניד

      הוצאת היתרי בנייה להגדלת, הוספת וסגירת מרפסות

       
       

      היום אפשר להוסיף, להגדיל או לסגור מרפסת בקלות ובמהירות. כיצד? כל הפרטים בכתבה הבאה: 

      תיקון חדש לתקנות התכנון והבנייה: מרפסת בכל קומה 

      תיקון חדש לתקנות התכנון והבנייה (חישוב שטחים ואחוזי בנייה בתוכניות ובהיתרים), התשנ"ב - 1992 נחתם לאחרונה על ידי שר הפנים. התיקון החדש מאפשר בניית מרפסות בכל אחת מקומות הבית המשותף, והוא תקף לגבי תכניות שאישרה הוועדה המקומית מ-1.1.2010 ואילך.

      עד כה ניתנו היתרי בנייה ללא זכויות בנייה עבור מרפסות בשטח 12 מ"ר או 10% משטח הדירה (הנמוך מביניהם) ובלבד שגובה קירוי המרפסת היה שתי קומות, או יותר, מעל רצפתה. תקנה זו מנעה בפועל את בנייתן של מרפסות בקומות סמוכות והביאה לתופעת "מרפסות לסירוגין".

      התיקון החדש מתיר גובה קירוי של קומה אחת ומאפשר, להלכה, הוספת מרפסות ששטחן 14-12 מ"ר בכל הקומות וללא צורך בזכויות בנייה, גם בבתים בהם הונהגה עד כה בנייה "לסירוגין".    

          


      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שישי , 3/2/17, 23:30

        

       http://www.klinger.co.il/  • בן קלינגר מומחה בהוצאת התרי בנייה  03-6990132
       http://cafe.themarker.com/view.php?u=4  • בן קלינגר-מרקר קפה
       http://www.efind.co.il‎  • מאמרים בתחום התכנון והבניה
       http://www.youtube.com/user/MrTama38  • בנימין קלינגר ערוץ אינפורמטיבי
       יועץ מונציפלי  • Profession

        
       משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ בתחומים מוניציפליים הקשורים בהוצאת רישיונות לעסקים, בקשות לשימוש חורג , מיסוי, רישוי, היתרים והנדסה. המשרד מספק מענה ייעוצי ללקוחות פרטיים, עסקיים, גורמים ומוסדות, בהם חברות ניהול נכסים ואחזקה, רשתות קמעונאיות, יבואנים, מושבים וקיבוצים, מתקני צבא ובסיסים, אולמות וגני אירועים, בתי ספר, מכללות וישיבות, מפעלי תעשייה, חברות היי טק ומחשבים, מרכזי קניות וקניונים, בנקים וחברות ביטוח, מכוני יופי ובריאות, חדרי כושר, קאנטרי קלאב, בריכות שחייה, מתקני ספורט, מספרות, מוזיאונים, בתי קולנוע, אולמות כנסים, מסעדות, בתי חולים, בתי אבות, יבואני רכב, חניונים ואולמות תצוגה וכן נכסים שאינם בשימוש .ביטול  צווי הריסה , הפסקת  עבודה, התרי בנייה בדיעבד .פתרונות  יצירתים  זרוז הליכים בירוקרטיים
       בכל הארץ.

        משרד :03-6990132
       0523-888813 ניד

       הוצאת היתרי בנייה להגדלת, הוספת וסגירת מרפסות

        
        

       היום אפשר להוסיף, להגדיל או לסגור מרפסת בקלות ובמהירות. כיצד? כל הפרטים בכתבה הבאה: 

       תיקון חדש לתקנות התכנון והבנייה: מרפסת בכל קומה 

       תיקון חדש לתקנות התכנון והבנייה (חישוב שטחים ואחוזי בנייה בתוכניות ובהיתרים), התשנ"ב - 1992 נחתם לאחרונה על ידי שר הפנים. התיקון החדש מאפשר בניית מרפסות בכל אחת מקומות הבית המשותף, והוא תקף לגבי תכניות שאישרה הוועדה המקומית מ-1.1.2010 ואילך.

       עד כה ניתנו היתרי בנייה ללא זכויות בנייה עבור מרפסות בשטח 12 מ"ר או 10% משטח הדירה (הנמוך מביניהם) ובלבד שגובה קירוי המרפסת היה שתי קומות, או יותר, מעל רצפתה. תקנה זו מנעה בפועל את בנייתן של מרפסות בקומות סמוכות והביאה לתופעת "מרפסות לסירוגין".

       התיקון החדש מתיר גובה קירוי של קומה אחת ומאפשר, להלכה, הוספת מרפסות ששטחן 14-12 מ"ר בכל הקומות וללא צורך בזכויות בנייה, גם בבתים בהם הונהגה עד כה בנייה "לסירוגין".    

           


       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום רביעי, 1/2/17, 22:42

        צטט: benklinger 2017-02-01 22:36:56

        טיפול בעבירות בניה-ביטול צווי הריסה בכל הארץ!

         
         

        ''עבירות על חוק התכנון והבנייה הן עבירות חמורות שעשויות להוביל לסנקציות קשות כנגד העבריין. משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בטיפול בעבירות אלו ומעסיק משפטנים, אדריכלים ומהנדסים שיוכלו לסייע לך להתמודד מול המערכת.

         

         

         

         

        נתפסת בעבירת בניה? הפתרון בהישג יד. צור קשר ונשמח לעזור לך לצאת מזה…

         

        http://cafe.themarker.com/image/3304560/

          " אם ביצעתם עבירת בנייה כלשהי, יכול מאוד להיות שתוכלו להכשיר אותה בדיעבד. באמצעות טיפול מקיף במספר חזיתות נשיג עבורכם את האישורים שיאפשרו לכם להמנע מצווי הריסה, קנסות ואפילו רישום פלילי".

         

        • התמצאות מלאה בסבך החוקים והתקנות מאפשרת לנו למצוא פתרונות גם לבעיות מורכבות.
        • ההיכרות שלנו עם המערכת ועם האנשים שממנה היא מורכבת מאפשרת לנו לספק לך פתרונות מהירים ולזרז את ההליך הבירוקרטי.
        • שירות אישי, מקצועי ומהיר – עד לפתרון הבעיה.

         

         

        המשרד מתמחה בטיפול בתיקים הקשורים לחריגות בנייה, בנייה ללא היתר, שימוש חורג ללא היתר, פיצול דירות ועוד…

         

         

        לשיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום וללא שום התחייבות מצדכם,


        צרו עמנו קשר

        קלינגר התרי בניה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
        השירות בפריסה כלל ארצית
        נייד: 3888813 - 052
        טל': 03-6990132
        פקס: 6990134 - 03
        דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net    

            
        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 1/2/17, 22:36

         טיפול בעבירות בניה-ביטול צווי הריסה בכל הארץ!

          
          

         ''עבירות על חוק התכנון והבנייה הן עבירות חמורות שעשויות להוביל לסנקציות קשות כנגד העבריין. משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בטיפול בעבירות אלו ומעסיק משפטנים, אדריכלים ומהנדסים שיוכלו לסייע לך להתמודד מול המערכת.

          

          

          

          

         נתפסת בעבירת בניה? הפתרון בהישג יד. צור קשר ונשמח לעזור לך לצאת מזה…

          

         http://cafe.themarker.com/image/3304560/

           " אם ביצעתם עבירת בנייה כלשהי, יכול מאוד להיות שתוכלו להכשיר אותה בדיעבד. באמצעות טיפול מקיף במספר חזיתות נשיג עבורכם את האישורים שיאפשרו לכם להמנע מצווי הריסה, קנסות ואפילו רישום פלילי".

          

         • התמצאות מלאה בסבך החוקים והתקנות מאפשרת לנו למצוא פתרונות גם לבעיות מורכבות.
         • ההיכרות שלנו עם המערכת ועם האנשים שממנה היא מורכבת מאפשרת לנו לספק לך פתרונות מהירים ולזרז את ההליך הבירוקרטי.
         • שירות אישי, מקצועי ומהיר – עד לפתרון הבעיה.

          

          

         המשרד מתמחה בטיפול בתיקים הקשורים לחריגות בנייה, בנייה ללא היתר, שימוש חורג ללא היתר, פיצול דירות ועוד…

          

          

         לשיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום וללא שום התחייבות מצדכם,


         צרו עמנו קשר

         קלינגר התרי בניה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי
         השירות בפריסה כלל ארצית
         נייד: 3888813 - 052
         טל': 03-6990132
         פקס: 6990134 - 03
         דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net    

             
         דרג את התוכן:

          פרופיל

          benklinger
          1. שלח הודעה
          2. אוף ליין
          3. אוף ליין

          ארכיון

          פיד RSS

          הפעילות שלי