כותרות TheMarker >
  ';

  פיד RSS

  סיעור מוחות

  ארכיון

  ארכיון : 4/2015

  1 תגובות   יום רביעי, 22/4/15, 14:55

  מה המשותף בין משרד הבריאות ופר? 

   

  קנצלר גרמניה לשעבר שמידט שמו, אמר על יורשו שהוא מתנהל כמו פר משתין באחו, לאמור בהליכה פעם לכאן ופעם לשם. על משרד הבריאות אפשר לומר אותו דבר. אתמול חלקיקים מסרטנים באוויר היום אוויר נקי.

  צריך כבר להיות אידיוט מוחלט כדי לא להבין מה קורה לאמיתו של דבר. האוויר בחיפה מסוכן מאוד לבריאות כל תושבי חיפה והקריות ומעבר לכך לאן שהרוח נושבת!

   

  חלקיקים מסרטנים ברמות שלא רואים כמותם בעולם המערבי (!) הם הגורמים לתחלואה בסרטן, במיוחד לאוכלוסיות חלשות, תינוקות, ילדים ואנשים זקנים. משרד הבריאות יודע זאת ומוסיף חטא על חטא בזה שאפילו אינו מודד את החומרים הכי מסרטנים וממעיט ברמת הסיכון של המדידות שנעשו.

   

  אינני מאמין בפעילות משרד הבריאות וגם לא בפעילות המשרד לאיכות הסביבה. הם מרמים אותנו. הם לא פועלים כנדרש, והנדרש הוא סגירת המפעלים המזהמים עד שיתקינו את מערכות הסינון והפילטרים הנדרשים להפסקת זיהום האוויר. זה צריך לעשות מהיום למחר.

   

  הטייקונים שממשיכים לעשוק אותנו סוחטים את הפוליטיקאים בהצלחה כשהם מאיימים לסגור מפעלים או להעבירם למקומות אחרים. אני אומר שיעשו את זה ויסתלקו גם הם! לא רק אנחנו נרויח מזה אלא גם קופת המדינה. תסתכלו על העלויות של טיפול בחולי סרטן וכל הקשור בכך, שלא לדבר על הסבל האישי, ותראו שעלויות אלו גבוהות בהרבה מהגרושים או הפרוטות שמשלמים המפעלים המזהמים כמיסים. יש להם הטבות והנחות והנזק הבריאותי למולם גם במונחים פיננסים גדול לעין ארוך.

   

  אבל, אין לי תקווה שמשהו אמיתי יקרה. אתמול מסרטן היום כיסוי תחת ומחר עסקים כרגיל ותושבי חיפה והסביבה ימשיכו לשלם מחיר דמים.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   יקה1
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   שנה טובה לכולנו

   תנועה ירוקה