כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  שרה קונפורטי - ויטראז'ים, ציור על זכוכית, עיצוב עבודות אמנות ל בתי כנסת, אריחי קרמיקה וזכוכית מצוירים, יודאיקה, תכשיטי אופנה

  אני אמנית ישראלית שחיה ונושמת אמנות 24 שעות ביממה. לא תמיד אני בטוחה שזו מתנת אל. להיות כל כך שקועה בתחום זה, לחיות אותו, לעבוד אותו, לקרוא, ללמוד, לחדש, לנשום, לחלום אותו.... ישנם רק דברים מעטים, המהנים יותר מאשר יצירת עולם חלומותיך.
  אך בכל זאת.....מרגישה הכי שפויה כאשר אני יוצרת.....
  אוהבת ליצור כל יום עולם חדש..יפה וטוב יותר
  אדם שיש לו יופי הקרוב אליו – נעשה יפה יותר..

  אני אמנית זכוכית - מעצבת, מתכננת ומבצעת עבודות אמנותיות לבתי כנסת, עיצוב וביצוע ארונות קודש אמנותיים, תיבת חזן, וויטראז'ים לבתים פרטיים, פרוכות לארונות קודש, מחיצות אמנותיות עבודת יד לעזרת נשים, ציור על זכוכית, פסיפס, עבודות פיוזינג, עבודות יודאיקה אמנותיות, אריחי קרמיקה וזכוכית אמנותיים, אריחים מצוירים, לבתי כנסת, למבנים ציבוריים ולבתים פרטיים. מתכננת ויוצרת עבור עיריות שונות, עבודות קרמיקה מיוחדות לקישוט רחובות העיר (פתח תקווה), שלטי חוץ מיוחדים אמנותיים, ציורי קיר מוזמנים ללקוחות פרטיים וחברות ציבוריות. אנדרטאות (אנדרטת צומת בית ליד 30 מטר גובה על 2.5 דונם).
  שרה עונה על ביקוש וצרכי הלקוחות הבונים או משפצים את ביתם, כגון ציור על חלונות, דלתות, בדוגמאות ייחודיות, אריחים מצוירים למטבח או ל אמבטיה, ל קיר או ל רצפה, כיורים מצוירים, שלטים אמנותיים. בסגנון אישי , ציור על עץ בשילוב קרמיקה וזכוכית. שיווק לסיטונאים וגם ליחידים.
  ייצור מתנות ייחודיות לכל אירוע לפרטיים, לחנויות ולמפיצים

  מעבירה גם סדנאות לזכוכית ל יחידים ולקבוצות קטנות ובאווירה כפרית ייחודית.

  מוזמנים לגלוש באתר שלי ולהתרשם מעבודותיי

  שרה קונפורטי
  האתר שלי באנגלית www.sarakonforty.com
  האתר שלי בעברית http://www.sarakonforty.com/HE/

  המייל האישי ks7@inter.net.il
  בפייסבוק
  http://www.facebook.com/Konforty.Designing.Synagogues.StainedGlass
  בויקיפדיה
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%A8%D7%94_%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%99  052-3676472

  ארכיון

  ארכיון : 10/2009

  267 תגובות   יום חמישי, 29/10/09, 23:46


  מגדל דוד, ירושלים, ציור, פיסול, פסיפס, מוזאיקה, זכוכיות פיוזינג, אריחי קרמיקה וזכוכית,  שילוב אמנויות:  שלבים ראשונים ב יצירת קיר אמנותי עבור בית הכנסת מעל ההיכל  – תכנון וביצוע שרה קונפורטי.


   
  עבודת אמנות בנושא ירושלים, מגדל דוד - ציור קיר עבור בית הכנסת מעל ארון הקודש,
   
  ניתן לראות את שלבי העבודה הראשונים והתחלת העבודה שהוזמנה עבור בית הכנסת בנושא ירושלים. מוטיב ראשון עליו עבדתי הוא מגדל דוד, המתפרש על 2 מטר רוחב וגובה 1.8 מטר. זהו חלק ראשון מתוך העבודה המתפרשת על 20 מטר שטח. - עבודה פיסולית בחומר, יצירת החומות הנראות כחומות אבן, יצירת מגדל דוד עם גומחותיו, על רקע הרי ירושלים.
   


  בתמונות ניתן לראות  את המשך עבודתי על הקיר האמנותי, צביעת הרי ירושלים בצבעי אקריליק ובצבעים תעשייתיים שונים, המדגישים את החומות והעבודה הפיסולית של מגדל דוד, שעשוי בעצם מקל-קר, ונראה כסיתות באבן.


   
  בצילום השלישי   תוכלו לראות את השלב אשר בו הוספתי לעבודת האמנות גם זכוכיות פיוזינג, חלקי פסיפס, מוזאיקה, אריחי קרמיקה , אריחי זכוכית, חלקי אריחים מצוירים, על מנת ליצור שטחים אמנותיים  ייחודיים וניגודיים, ל שטחים מצוירים בצבעים מונוכרומיים, נקיים,  מפוסלים.
   
  בין שטחי הפסיפס פיסלתי בתוך החומר כוכים, בעומקים שונים, וכאשר יוארו על ידי לדים, יתנו אווירה מיוחדת המתאימה לאווירת בית הכנסת.
   בתוך גושי הסלע המפוסלים יהיו גם ויטראז'ים מצויירים עם מוטיבים נבחרים המאופיינים של העיר, כמו חומות העיר, שערי ירושלים, קבר רחל, יד אבשלום, וסמלים אחרים כמו המנורה, כתר מלכות, ועוד הנחשבים לסמלים חשובים ביהדות.
  דרג את התוכן:

   ארכיון

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   שרה קונפורטי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין