כותרות TheMarker >
  ';

  "שער הכניסה"

  ארכיון

  ארכיון : 4/2010

  17 תגובות   יום שישי , 30/4/10, 22:06


   

  הפסקתי לעשן.

  אחרי עשרות שנות עישון מסיבי, היסטרית הקופסה הריקה, מציתים, קופסאות והרבה מאד אפר בכל מקום, הפסקתי לעשן. שנה וחודשיים חלפו מאותו מוצ"ש גורלי ברגע המסויים ההוא שניגשתי למשוך סיגריה ארוכה והקופסה היתה ריקה. בימים כ'סדרם' הייתי נתקפת בהיסטריה, מבקשת מהאיש שאתי שיסע ויקנה לי קופסה או שתיים או נוסעת בעצמי לחפש קיוסק או פיצוציה פתוחים, באותו רגע גורלי החלטתי שדי, נמאס לי! כי הסיגריות לא באמת מרגיעות אותי, ושאני לא באמת נהנית מכך, זה הרגל מגונה זה שקשור קשר בל ינתק לכל כך הרבה נזקים, שהרי בגללו בקושי יכולתי לסיים לומר משפטים שלמים, התקשיתי לנשום, על מיתרי קולי ישבה לה בכיף בצקת, מה שגרם לקול שלי להיות צרוד עד זוועה, קיבינימט, חשבתי לעצמי, מי צריך את כל הדרעק הזה..

  בדיעבד, כשאני נזכרת באלפי הרגעים שבהם רציתי להפסיק לעשן, חשבתי על כך, ניסיתי לדמיין, ניסיתי מדי פעם להפסיק ולא הצלחתי,  בעיקר בשל העובדה שמשמעת עצמית זה מושג דמיוני אצלי, בדיעבד אני יודעת ומודה בכך בפה מלא: "אם אני הפסקתי לעשן, כל אחד ואחד יכול!!!".

  מאז חלפו הרבה מאד ימים שהביאו לי את השמחה שבידיעה שאינני מעשנת יותר. לא הייתי מודעת לחסר בחוש הריח שלי, עד שהוא חזר לי ופתאום אני מריחה ריחות של פריחה ודברים טובים, לא הייתי מודעת לטשטוש ביכולת של חוש הטעם עד שהטשטש הטשטוש.. פתאום אני נושמת הרבה יותר טוב, הבצקת לקחה צעד אחר צעד אחור והקול שלי הצטלל, והבריאות שהרווחתי, ואל נשכח את ההוצאה הכספית שגם היא לא פחות חשובה, לא, אפשר לעבוד קצת פחות... חחח...

  אז הנה לכם עזרה מאד מאד גדולה והזדמנות ענקית, קחו אותה בשתי ידיכם ותרוויחו כל כך הרבה.

  ואל תשכחו לספר לכל החברים והמכרים שלכם, שגם הם יזכו ויזכו את סביבתם מהעישון הפסיבי...


  http://www.cash4israel.com/clicktrack.php?cid=40&affiliate=18281

   

  שתהיה לכם שבת נפלאה,

  אילנה.

  דרג את התוכן: