כותרות TheMarker >
  ';

  מילים של חמלה

  ארכיון : 12/2014

  12 תגובות   יום שבת, 27/12/14, 20:44

  ''
  ''
  ''
  ''

   

  ''
  ''

   

   

  לא רק האנושות אלא כל היצורים על פני כדור הארץ מרוססים, כל צמח וכל עץ, דבורים וציפורים, אדמה וכל היצורים הקטנים שחיים בה, אפילו הדגים ותושבי הים סובלים מאלומיניום, גופרית, בריום וערימת מתכות רעילות אחרת בכל מקום משנים את ה- pH של הקרקע, זיהום המים ותוקפים את עצם המהות של החיים על פני כדור הארץ.

  כן, ריסוס כים-טריילס זה קומפלקס תעשייתי צבאי שצועד בטירוף לשלוט במזג האוויר, ומתכוון להנדס את כדור הארץ על ידי פשוטו כמשמעו חסימת אור השמש שלנו, והטלה של  מתכות רעילות על פני כדור הארץ. מה שמסביר את  ההרס ומוות איטי של גידולים רבים (כלומר אספקת מזון), כל זה לטובת חברות כמו מונסנטו וממשלת ארצות הברית.

  הנה  15 נקודות על כים-טריילס ופצצות כימיות באמצעות ריסוס שכולם צריכים להיות מודעים להם. נקודות שניתן להשתמש בהן כנשק כדי להשתיק "התעבות", להפסיק את שתיקת הכבשים העיוורים ולתאר את הנדסת אקלים כפצצות כימיות בריסוסים מתמשכים.

   
  ======================

  לעתים קרובות אנו רואים מטוסים רגילים שאינם מרססים, עפים באותו מרחב אווירי וגובה כמו שריסוס  מותיר אחריו שבילים ארוכים.

  בהתחשב בכך "התעבות" תלויה בעיקר בטמפרטורה והלחות של האוויר מסביב ללחץ האטמוספרי שבפרט (שהוא למדידה), ובהתחשב בעובדה ששינויים אינם מתרחשים מהר מאוד בחלל האוויר הסמוך זה צריך להצביע על לא פחות מאזהרה עם הבנה של הנושא ומוכן להכיל מדע, היגיון ושכל ישר.

  מטוסי ריסוס הם כמעט תמיד מטוסים מסחריים לא רגילים לא מסומנים עם נוסעים.

  עד עצם היום הזה, אף אחד לא צילם את ריסוס מטוס נוסעים רגיל מסחרי (שכותרתו) סילון. זה לא אומר שזה לא קרה או לא קורה.

   ריסוס שהוא אמיתי, זה הכרחי, זול, חשוב, פיתוח ומתוכנן היטב, והכל במאמץ להציל את כדור הארץ. כאשר הסוגיה הועלתה לציבור הרחב - הם אמרו שזה לא קורה והכל קונספירציה.

  מטוסים לא מסומנים הם תזכורת  תוך קידום בו זמנית התוכניות שלהם ובשקט אוויר הסוגים הלימודיים כי אלו הם אכן תוכניות לגיטימיות כדי להציל את כדור הארץ.

  מטוסי ריסוס כמעט תמיד טסים עם transponder (התקן אלקטרוני הקולט ומשדר אותות, טרנספונדר) כבוי שלא יהיה ניתן לעקוב אחריהם מסיבות מובנות של חשאיות.

  אפשר לאמת מידע נתוני טיסה על ידי כניסה לאתר כמו flightaware.com ולחפש את נתיב הטיסה כשהוא מעליך בזמן אמת.

  לעתים רחוקות, אם בכלל, תצליח לראות את המטוס מופיע ברישום הטיסה באתר האינטרנט כי הוא לא שולח אותות.

  חויבות לשמור על סודיות והכחשה.

  מטוסי ריסוס טסים בדפוסים חסרי טעם. לעתים הם טסים בכיוונים לא ידועים של טיסה מסחרית כולל ביצוע פניות פרסה ופניות חדות.

  פטנטים של מניפולציה-אווירית לשינוי מזג האוויר תוך עשיית כסף ובקלות ניתנים לאימות וזמינים לכל אחד שמעוניין לעיין בהם.

  אלה אינן מזימות או שמועות סודיות, אלה הם פטנטים אמיתיים. פטנטים אלו נמצאים בשימוש או שהם לא היו קיימים.

  מטוסי ריסוס לא עוקבים אחר כל סדר הטבע ביחס לטמפרטורה ולחות (חשובה לטענות "ההתעבות").

  שלא כמו אירוע טבעי ("התעבות"), הכים טריילס שאנו רואים מרוססים בשמים שלנו לפעמים כל יום ובמעקב אחרי נתוני טמפרטורות או לחות מוצאים שאין לחות או טמפרטורה גבוהה בכדי לראות ריסוס. גם בתנאי קור וחוסר לחות יש ריסוסי כים טריילס.

  בדרום קליפורניה למשל, אנו רואים ריסוס ללא קשר אם הטמפרטורה על הקרקע היא 50, 70, או 90 מעלות פרנהייט.

  אנו רואים גם ריסוס בלחות נמוכה מאוד וגבוהה מאוד. דפוס מפורק זה עם הטמפרטורה של הטבע ולחות הוא ניגוד גמור למה שהנדסת האקלים שהממשלה טוענת שהיא תוצאה טבעית של התעבות.

  כל המחקרים של הממשלה על "התעבות" מראים כי "התעבות" מתהווה בטמפרטורות ספציפיות מסוימות ולחות אך ורק בהתאם לחוקי הטבע.

  במילים אחרות, על פי הכללים של הטבע יש טמפרטורות ולחות המבטיחות שלא תהיה התעבות.

  טמפרטורות ולחות אלה לצערנו לא מתורגמות במציאות, כאשר מתחשבים בנתוני שיעור נוסחת הסביבה (ELR = Environmental Lapse Rate) לטמפרטורה הנוכחית הידועה על הקרקע כדי לחשב את הטמפרטורה ברמת גובה מטוס.

  המטוסים שמרססים את השמיים שלנו לעתים קרובות ניתן לראות שהריסוסים פוסקים למספר שניות באופן פתאומי ומיד לאחר מכן מופעלים מחדש.

  יש מישהו מכוון את כיבוי או אולי הפסקה לשינוי מיכל כימי שממנו הכימיקלים מרוססים. מצביע על התרוקנות מיכל כימי וחיבור למיכל כימי מלא לחידוש הריסוסי כמטריילס.

  עם התעבות מהצד השני היינו מצפים המשך יציב וחלק של שביל העיבוי שנוצר על ידי דפוס (כביכול) של גבישי הקרח ש(כביכול) באופן ספונטני נגרמים משריפת דלק סילוני רגיל.
  זה בכלל לא מה שאנחנו רואים כשאנחנו מסתכלים למעלה.

  במשך השנה כל אחד יכול בקלות לחזות מתי הם ריסוסי הכים טריילס נפסקים.
  באזורים עם אקלים מאוד יציב תחזית זו מבוססת אך ורק על התבוננות בלוח זמני הריסוס שלהם לא בטמפרטורה או לחות.

  כשצופים בריסוס הכמטריילס לאורך כל השנה, ואנו רואים את הריסוס (כצפוי) נפסק בזמנים מסוימים של השנה.
  למשל בחגים אין ריסוסים.

  אנחנו יכולים לראות דפוסי מזג אוויר שהם בדרך כלל לא עולים בקנה אחד עם תחזית מזג האוויר המדווחת בכלי המדיה התקשורתית.

  לעתים קרובות התחזית קוראת לאור שמש ושמים כחולים ואנו מבחינים במטוסים הורסים את השמיים ומשאירים שמים מעוננים במקום.

  חברות פרטיות לשינוי מזג האוויר מודות שהן מפעילות כלי הנדסת אקלים בשמיים לצורך שינוי מזג אוויר.
  מידע זה הוא ציבורי, אמיתי וקל לאימות.

  ניסיון לזריעת עננים, שינוי מזג אוויר, בצורת מהונדסת, לקבלת גשם ומניפולציה אחרת והנדסת אקלים של השמיים שלנו מדווח על ידי סוכני ממשלה, מחנכים, מהנדסי אקלים וגופים אחרים שכל הטענה שזה למטרות של "התחממות הגלובלית" וקירור כדור הארץ.

  פטנטים לזרעים עמידים במיוחד השורדים בתנאי תכולת אלומיניום גבוהה מובטחים על ידי משרד החקלאות ומקודמים על ידי תאגיד מונסנטו.

  זה קשור לריסוס תוכניות שגם מפעילים את הריסוס של אלומיניום בשמיים שבסופו של דבר נופל חזרה לקרקע.

  צילומי שמיים עד לפני שנת 2000 מראות לא מעט על קווים בשמיים. לכל אחד יש באוסף תמונות הוכחה הנמצאת בידיים שלהם.

  צילומים אלה וספרות פעילה לא קיימים, כי מודעות לכים טריילס התעוררה רק בדור הנוכחי כדי לטפל בדברים שבאמת קורים. .

  סוכני דיסאינפורמציה טוענים שמטוסים רגילים תמיד עשו התעבות מתמשכת בתהליך של התלקחות דלק ושבילים אלה באופן בלתי נמנעו משנים את מזג האוויר שלנו והאקלים הגלובלי כתוצאה מכך חוסמים את אור השמש שלנו.

  בשורשו של טיעון זה הוא ששמים כחולים אף פעם לא היו הנורמה  שטופת שמש י עקב היווצרות התעבות טבעית.

  שבילים כימיים הפכו מראה רגיל ונורמלי ואף נשתלו לעיתים קרובות בסרטי קולנוע ופרסומות וסרטי אנימציה כדי שהדור הצעיר יחשוב שהם אמיתיים.

  ריסוס כים טריילס הוא פצצות כימיות ליצירת עננים כימיים.

   העומק של שטיפת מוח, בטלוויזיה והיפנוזה ומצב הזרם המרכזי של התקשורת עורם קשיים רבים עוד יותר בנוגע לקידום המודעות לריסוסי הכמטריילס.

  אלה מאתנו שחיים עכשיו הם עדי ראייה ממקור ראשון לפשע הזה נגד האנושות.

  בעוד 200 שנים מעכשיו שמיים כחולים יהיו  אגדה.

  הדורות הבאים יהיו כל כך מותנים לראות במניפולציה המלאכותית של השמיים שלנו כדבר "טבעי" ולא יהיה להם מושג, כי השמיים הכחולים היו פעם עניין טבעי.


  תמשיכו לצלם שמיים כחולים ולכתוב עליהם במאמרים, בלוגים וספרים.

  דרג את התוכן:
   7 תגובות   יום ראשון, 7/12/14, 17:42

   ''
   ''
   ''

    

    

   אנשים אשר חיים בינינו נתונים ללא ידיעתם למעקב של רשויות שונות או של עוקבים בודדים, שלחלקם הם לא יכולים להיות מודעים באופן מלא. אנשים כאלה יחוו תופעות הטרדה שונות: הטלפונים שלהם יהיה תחת מעקב, המחשבים שלהם יהיו פרוצים, ועל הדואר שלהם יהיה פיקוח. זוהי פעילות מאורגנת של כנופיות מארב והטרדה ושליטה מוחית אלקטרונית              (Electronic Stalking and Mind Control = ESMC),

   האובדן המוחלט של פרטיות, גם במקרה של המחשבות האינטימיות ביותר, הוא מתסכל. העובדה שיש לפושעים הרגילים ידע על תוכן המחשבות שלך, שגם בני משפחה וחברים לא יודעים היא מעצבנת לכשלעצמה. עם זאת, יש לזכור שכל מה שהעבריינים יודעים עליכם, הם לא יכולים לפרסם בידיעות או ישראל היום. ככה שלא באמת אכפת לכם מה הם רואים, שומעים, יודעים, או חושבים שהם יודעים, או עושים. שיפרסמו את המחשבות האלה איפה שהם רוצים. בטלוויזיה באינטרנט. למי איכפת?.

   מבצעי ESMC מנסים להרוס את חיינו. לגרום לנו לדיכאון. אחד מהתכסיסים של המפעילים הוא לגרום לנו  להתאבד. לכן מומלץ לא לשמור את בתינו כהים, לא עם חלונות מכוסים תמיד. בית חשוך מעודד דיכאון. לפתוח את החלונות לשמור על הבריאות הגופנית, לא  לשרוץ מול הטלויזיה ועל הספה. להימנע מבולמוסי אכילה, לא לצפות במחשבה יותר מהרגיל. לא להגיע למצה שעייפים מאוד וחייבים לנוח. ויטמינים מזונות נכונים. פעילות גופנית ולהיות פעיל. לקיים מתאם ברור בין בריאות גופנית ובריאות נפשית.

   להיות פתוח לקבלת חברים חדשים. לא לסמן חשודים לא לחשוב שכל אדם שאתם פוגשים הוא שותף של המפעילים.

   אז?

   ____________________________________________________________________________

    


   לא לפנות לחוקרים פרטיים. הם לעתים קרובות חלק מהבעיה.  להם אסור לעסוק במלאכתם ללא הסיוע של אכיפת החוק. הם צריכים להירשם ולקבל אישור לפעול ממשרד לאכיפת חוק, בדרך כלל בידיעת היועץ המשפטי לממשלה. עליהם להיות בזיקה  למשטרת המדינה ומערכות המידע של סוכנויות אכיפת החוק אחרות, כדי לחפש מספרי רישיון ותגי רישיון רכב, רקע חיפוש, ואפילו נעדרים. חוקרים פרטיים הם חלק מרשת אכיפת החוק שכנראה משתתפת במארב אלקטרוני בפועל ושליטה מוחית. גם אם הם מגלים באג, הם לא יודיעו לכם, שכן הם מאמינים שזה הונח שם על ידי רשויות אכיפת החוק.

   לא לשתף יותר מדי אנשים בחשדות שלכם. אלא אם יש לכם חבר בעל תפיסה, אינטליגנטי, חבר מהימן או בן משפחה שהוא בעל ראש פתוח מספיק כדי להאמין למה שכל כך קשה להאמין בנסיבות קשות, לאפשר לאדם לדעת מה קורה. לשתף סוד שבאמת אתה מאמין שאתה יכול לספר ויאמינו לך - עשוי להיות מאוד תומך נפשית.

   אל תבקרו פסיכיאטרים. ברגע שאנשים יוזמים ייעוץ פסיכיאטרי, אמינותם נפגעת. העוקבים אחריכם יעשו הכל כדי לשכנע אתכם שאתם לא כשירים מבחינה מנטלית, ובכלל זה בלחש ללא הרף לתת מודע "אתה משוגע". יגרמו לכם  להפגין סימפטומים שפסיכיאטרים מקשרים עם סכיזופרניה ופרנויה. לרפואה עדיין אין תשובה לכך. רק בעתיד, הקהילה הפסיכיאטרית תצטרך להגדיר מחדש סכיזופרניה, פרנויה, והפרעות נפשיות אחרות, בגלל ההטרדות אלקטרוניות. אנשים ממוקדים אינם צריכים להוכיח שהם שפויים. הרשויות הן אלה שרוצות לשלוח אותך לפסיכיאטר איתו הם עובדים ויכולים לסמוך עליו על מנת להשיג אבחנה שעולה בקנה אחד עם ההאשמות שלהם. תדרשו שהפסיכיאטר יהיה בעל ידע בכל מה שקשור לנשק אנרגיה ישירה, תאוריה חשמלית והרדיו, תקשורת היי-טק, מארב מאורגן, ואפילו מארב אלקטרוני ושליטה מוחית. רצון זה, כמובן, מגביל את הפסיכיאטרים לבודדים.

   תלמדו לאמן את דעתכם לחשוב מעבר לעצמכם,  לשלב בילויים, תחביבים, ופעילויות חברתיות אחרות נוספות. הפחתת תשומת לבם ל"עצמי" היא כלי הגנה מאוד חשוב. לעשות מאמצים מיוחדים כדי לשמור על קשר עם בני משפחה וחברים, כי העוקבים מתרכזים בבידוד שלכם מהחברה. הם יציפו אתכם במחשבות שליליות על האנשים האלה. הם יפרצו למחשב וקווי הטלפון שלכם. ידברו בשם אחרים,  יגרמו לבעיות עם המחשב ויירטו הודעות הדואר האלקטרוני שלכם לאחרים וגם אלה שמגיעים מאחרים. הם גם יגרמו פתאום לניתוק שיחות טלפון, ינסו  לגרום לקול שלכם להדהד ורק אתם תוכל לשמוע הדים אלה ולהרגיש מוזר...

   עליכם להקליט את הפעולות של העוקבים ואת המחשבות שלכם עליהם. המחשבות האלה ישתנו עם הזמן כמו שאתם לומד יותר ויותר עליהם. טקטיקות ESMC גם תשתנה ותהפוכנה להיות יותר ויותר מורכבות יותר, משום שגם הם עוברים על הרפרטואר שלהם ויכולותיהם. חייבים לתעד את היום, התאריך, השעה שפעולות מסוימות התרחשו.  מעשיהם בדרך כלל יתרחשו בערב בזמן שאתם ישנים, שעה שאתם מניחים את הנייד יש פחות הפרעות באטמוספרה אלקטרומגנטית.

   אורות מהבהבים, חריגות במיילים, רעשים חזקים המתרחשים מסביב לבית, וכו' אינם סיבה לפתח פרנויה. ככל שהזמן עובר, תוכלו ללמוד דברים שמעצבנים את העוקבים אחריכם.

   תפתיעו אותם ותנסו לגרום להם לבזבז זמן. תשירו  פזמונים טיפשיים מונוטוניים ותחזרו על  ביטוי או משפט אומלל במשך שעות. תצחקו על העוקבים שלכם ותנסו להפוך את חייהם אומללים וקשים כמו שהם מנסים לעשות לכם.

   אם החלטתם להגיש תלונות בכתב לרשויות אכיפת החוק יש להקפיד כי התלונה תירשם בדרך שאתם מנסחים. רשויות אכיפת חוק לא רוצים שום תיעוד של התלונות שלך על ESMC.

    חברי כנסת ונבחרי ציבור אינם מודעים לתופעת המארב אלקטרוני ושליטה מוחית ואפשרות אכיפת החוק המקומית וארצית בפעילות שלהם. עם זאת, הם לא יכולים להתעלם מאלף מכתבי התלונה. יש כוח במספרים, ומספר הקורבנות גדל מדי יום.

   יש לשמור על סגנון החיים הרגיל. לא להחליף כתובת לא להקריב את יחסי המשפחה וחברים, לא לוותר על התחביבים והבילויים, לא להזניח את המראה והבריאות.

   לא כל אדם שאיתו אתם נמצאים בקשר הוא עבריין. יש עדיין אנשים נפלאים שם בחוץ.

   להוציא תצהיר נוטריוני על כך שאינכם אובדניים.

   האינטרנט הוא המעוז האחרון של חופש תקשורת. גורמי הכח עדיין לא המציאו דרך להגביל ולשלוט בשימוש בו. להיות פעילים במקום לעסוק בתלונות ורחמים עצמיים. לא לפרסם  תחת שם בדוי.

    

    


   https://www.facebook.com/groups/655776571162611/

    

    


   דרג את התוכן:

    פרופיל

    רפי הג'ירפי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון