כותרות TheMarker >
  ';

  ארכיון : 8/2015

  10 תגובות   יום ראשון, 30/8/15, 00:43

  היה לי חלום בלהות (וגם בסיס לתסריט).

   מדינת ישראל הגיעה למצב שמחייב התערבות כוחנית מבפנים. ייאוש, דרדור מוסרי, עוני, התפוגגות הביטחון האישי, אובדן האמון בדמוקרטיה. קבוצה של רמטכ"לים בדימוס, קצינים גבוהים בסדיר ובמילואים, יחד עם קציני משטרה שהדיחו את המפכ"ל האחרון ובכירי משמר הגבול, מוציאים לפועל את תוכניתם שנהגתה במשך חודשים רבים.

   ישראל עוברת הפיכה צבאית שקטה ללא שפיכות דמים ומוכרזת דיקטטורת שמאל. נגמ"שים וטנקים ברחבת הכנסת. חברי הכנסת ושרים מכונסים בבתי מלון מאובטחים בירושלים. כביש מספר אחת הופך יעד מבוצר מכוניות שיטור ומחסומי צבא לכל אורכו. הרמטכ"ל מגיע לבית ראש הממשלה ומעדכן אותו במצב ונוטל מידיו את סמכויותיו. אשת ראש הממשלה עוברת התקף חרדה מתעלפת ומובהלת ברכב של מדבירים לבית החולים הקרוב.

   

  כוחות סדיר ומילואים משתפים פעולה, עוצרים ומנטרלים את הקצינים הזוטרים הבעייתים ומאפשרים להם להתפרק מנשקם ולא להסית למלחמת אחים. חלקם מעדיפים להיכנס למחבוש. רבנים שזה עתה סיימו את הצום, קוראים לסרב פקודה ולקרוא פרקי תהילים. איזור יהודה ושומרון מוכרז שטח צבאי. הליקופטרים מפקחים על הסדר מלמעלה וצדים נערי גבעות. מי שמנסה לפתוח באש על חיילים או לפרוע בפלשתינים, מחוסל. קרית ארבע והתנחלויות גדולות נחסמות מכל כיוון ונערכים חיפושי נשק והחרמות. נפתלי בנט מאולפן השידור של ערוץ 7 בבית אל קורא לאחים לא להרים יד על יהודים.

  כוחות הביטחון הפלשתינים משתפים פעולה תוך תיאום הדוק ונשארים לפקח על גזרתם. חמאס מוזהר. כל טיל שמשוגר למרחב הישראלי נענה בהפצצה כואבת. אנשי מילואים נקראים להתנדב להשבת השקט והסדר. נסיונות לנצל את המצב ולבזוז חנויות נתקלים בירי חי ונפסקים לאחר כמה שעות.

  הקיבוצים קולטים מתנדבים. כל כלי התקשורת מגוייסים למערכה. ברדיו ובכל ערוצי הטלוויזיה שירי פלמ"ח וארץ ישראל. אלופי המינהלת הזמנית של ההפיכה מופיעים בעת ובעונה אחת בכל הערוצים וקוראים לאזרחים לא להתקהל ברחוב אלא לצורך הצטיידות במזון וטיפול רפואי חיוני. בתי החולים ממשיכים לפעול במתכונת חירום. המסחר בבורסה נפסק. שדה התעופה נסגר זמנית למניעת בריחה של דרושים לחקירה, צה"ל מתגבר סיורים לאורך הגבולות. 

  מעצרים המוניים של האליטות החדשות. בתוך לילה אחד נעצרים רוב האחראים לדרדור התרבותי חברתי מוסרי: נסיכי הזמר המזרחי, יחצ"נים לוביסטים, אנשי עסקים אוליגרכים, דוגמניות, נשי שרים. השגרירויות הזרות מסרבות לקלוט בורחים. יהודי ארצות הברית בכינוסי חירום. הנשיא אובמה מופיע בטלוויזיה ומכריז כי אמריקה עוקבת בדאגה... דני דנון ממקום מושבו באמריקה, אומר שלא יעלה על הדעת...

  רני רהב, פנינה רוזנבלום וג'ודי ניר מוזס נעצרים על יאכטה במרינה בהרצליה, בניסיון להימלט מן הארץ...

  דרג את התוכן:
   9 תגובות   יום חמישי, 20/8/15, 11:45

   הידיעה המדאיגה על כל שמשרד הבריאות עומד לאשר את שיווקה של התרופה המכונה "ויאגרה לנשים", ידיעה זו חייבת לעורר דאגה רבה בקרב גברים רבים "בגילנו".

   אנחנו עומדים בפני מציאות חדשה שבה מאות אלפי נשים  פנויות בנות 55 ויותר, ישובו אל עלומיהן הסוערים, יחושו חושקות ונחשקות ויפרו את האיזון בציבור הפנויים פנויות.

   כמו תמיד, הנטל יפול על כתפיהם של מעטים בשנתונים הרלוונטיים, שגם כך כיום מתקשים מאוד לספק את כל הביקושים, ובמצב החדש פשוט יכרעו תחת המטלות הנוספות.

   אם שר הבריאות (שהוא כמוני אדם מונוגמי למיטב הבנתי) לא יצליח לעצור את ההחלטה, יש להיערך מייד ובכל דרך למצב החדש, ואפילו לשקול הפניה של יוצאי היחידות הקרביות ואת הקרן להכוונת חיילים משוחררים, ולהציג את העניין למחויבות אישית ושליחות לאומית בשכר הולם לכל דבר.

   הרווח יהיה כפול, גם של החיילים הלהוטים שישמחו לקשרים ללא מחוייבות וגם של נשים חמות וזועפות בגיל העמידה, שיוכלו ליהנות מחברתם של מאהבים צעירים שלא יתקשו למלא את צרכיהן הגופניים והרגשיים.    

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    רפי הג'ירפי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון