כותרות TheMarker >
  ';

  צטל'ה

  ארכיון : 10/2007

  0 תגובות   יום שבת, 27/10/07, 11:38

  אתמול 22:30 במועדון שבלול ג'ז דפק טבת סלע הופעה מעולה.

  מעל שעתיים ברצף במיקצב אדיר המשלב בג'ז מוזיקת כליזמרים עם מוטיבים של מוזיקה מזרחית ואפריקאית.

  גם מי שהסקסופון לא הכלי המועדף עליו (כמוני) יהנה כי טבת סלע הוא וירטואוז ופרפורמר ובשילוב עם פסנתר (חשמלי), גיטרה בס ותופים הקהל (מעורב: 30+/40+/50+),יצא מגידרו.

  נראה שלטבת אנרגיות מטורפות כי אחרי שעתים נגינה ברצף הוא היה רענן ומוכן להמשיך לעוד שעתיים בעוד הלהקה שלצידו כבר שידרו אותו מצוקה.

   

  ברור לי שעם ביטחון עצמי כמו שלו, יכולת נגינה מעולה, יכולת לתקשר עם קהל וכושר שיווקי (רק תיראו את אתר האינטרנט שלו  www.tevetsela.com) הבחור יגיע רחוק מאוד בארץ ובעולם.

   

  חובבי הג'ז וגם מי שלא ממש - רוצו לראות.

   

   

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 14/10/07, 13:06
    

   תגובה לטור ,קלימרה, קליספרה, יאסאס" של נחמיה שטרסלר דה-מרקר 12.10.07

    

   יאסאס נחמיה. אז היית במרכז יוון? נחמד נכון. מעניין הייתי שם לפני מספר חודשים והתרשמותי לגבי מרבית הנקודות שהעלית במאמרך שונות בתכלית.

    

   אז נתחיל באוטוסטרדות. לא צריך להתלהב יותר מידי כי הן מרשימות רק סביב אתונה, ובעיקר הדרך משדה התעופה לעיר. אוטוסטרדות אלה ניבנו מהר מהר בתקציבי השוק האירופי לכבוד האולימפיאדה. תעלה קצת צפונה או מערבה ותגלה רשת כבישים ישנה מוזנחת ומסוכנת עד רמת בזיון.

    

   תדמית עצמית -

   יש לא מעט יוונים שלא מרוצים מהקשר עם האיחוד  האירופי והיו מוותרים עליו בקלות. את ה"קולות" מה יוצא לי מזה (מהקשר עם אירופה) שמעתי לא פעם. לאזרח הפשוט המחירים עלו עד כדי קושי מחייה, המשרדים הממשלתיים מתפקדים בקושי. אז למה הוא באמת צריך את זה? מה הוא הרוויח?

   קל להיזכר בשביתת מערכת החינוך (היוונית לא שלנו) לפני שנה שארכה חודשים ובתלונות לגבי ההיערכות  והיכולת לכבות שריפות מהקיץ האחרון. קיבלתי את ההרגשה שרבים חושבים שהקשר עם האיחוד מועיל בעיקר לפוליטיקאים אבל לא לאזרח.

   כאשר פעם הקשיתי על נהג מונית שקיטר על ההצטרפות לאיחוד ואמרתי לו " חביבי מה אתה מקטר - אתה אדם חופשי. סע לפריז מחר ותתחיל להיות נהג מונית בפריז. חלום רטוב לכל נהג מונית לא?" אז זהו שלא! תשובתו היתה "למה לי - אני רוצה כאן"

    

   התדמית של ישראל -

   אם נתעלם מאלמנט ה"פרוטוקולים של זיקני ציון" שהעלית בכתבה אני דווקא הרגשתי הערצה (מהיוונים לא ממני) למה שישראל הגיעה מבחינה טכנולוגית וקידמה בהשוואה ליוון. הערצה זו המעורבת בקנאת מה מסוכמת היטב  במשפט "למה שישראל הגיעה ב- 60 שנות עצמאות אנחנו לא הגענו ב 200 שנות עצמאות" ששמעתי מאחד היוונים איתם נפגשתי. לא ברור להם עד הסוף למה זה קרה להם.

    

   אבל לגבי העגבניות. אני מסכים אתך לגמרי - חלום.

    

   שיוחזרו לנו עגבניות שנות השישים לאלתר!
   דרג את התוכן:

    פרופיל

    NoamE
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS

    הפעילות שלי

    אין רשומות לתצוגה