כותרות TheMarker >
  ';

  צטל'ה

  ארכיון : 7/2007

  4 תגובות   יום חמישי, 12/7/07, 16:15
  בשבועות האחרונים היו מספר מקרים בהם ספק שירותים שלי (סביר שגם שלכם, שלהם, של כוווולנו) עשה הפוך בדיוק ממה שסגרתי איתו. כמובן ש"ההפוך" נחת על הצד שבו מרוחה החמאה שלו. לא שלי.

  אני בטוח שזה קרה גם לכם לאחרונה וזו מכת מדינה. אז מה עושים?

  גלית, יוהו כן את גלית אבישי - מה עושים? בפרשת הוט לא עזרת לי בסוף. למה?

  אז להלן פרוט זריז:

  • 1) פוינטר - לפני כשבועיים צילצלה בחורה מאוד נחמדה מפוינטר והציעה לי אינסוף שרותים נוספים. מאחר והייתי רגוע באותו היום והיא היתה הראשונה ברשימת - המתרימים / סקרים / הצעת שרותים / העברת הודעות לילדים - אז דחיתי אותה בנימוס רב וביקשתי שתצלצל בחודש הבא. אולי בחידוש ביטוח הרכב אני אוכל כבר להוריד את הפוינטר ואז לא אצטרך לתרץ יותר. אבל אני חייב להדגיש שהלא - היה "לא"- ממשי חד משמעי שלא ניתן לשום פירוש נוסף.

  נו מה אתם חושבים....בחשבון שהגיע החודש לא היה חיוב על כל אותם שרותים לא נחוצים. טעיתם כן היה. קיבלתי שורה של חיובים עבור שרותים מוזרים שממש. אבל ממש לא נחוצים לי.

  לזכותם יאמר שטלפון אחד לשרות לקוחות (ענו מהר) אמור לזכות את החשבון הבא שלי. מבטיח "טו קיפ יו פוסטד" אם לא יזכו אותי.

  • 2) אורנג' - קניתי מכשיר חדש לילד. לא אלאה אתכם בסיפור ארוך אלא שמאחר וידעתי שהם דוחפים חיוב עבור גלישה סלולרית שאין לנו צורך - דאגתי לקבל את ההסכם מראש ולוודא שוב ושוב ושוב שלא יחייבו. .......ומההה. אתם חושבים שלא חייבו? חייבו גם חייבו. גם כאן שורת טלפונים המתנות התעצבנויות, ואני מבטיח "טו קיפ יו פוסטד" אם לא יזכו אותי בחודש הבא.

  • 3) הוט - טוב זה סיפור ארוך וישן למדי על כך שחייבו אותי כמה וכמה שנים על נקודה בקיר שמעולם לא היה לי צורך בה ולא ידעתי אפילו שמחייבים עליה. כמובן שלא זיכו אותי לכן עזבתי אותם וישר פניתי למאמא טרזה גלית אבישי - אבל עד כה לא עזרה לי. גלית - אפשר לקבל קצת עזרה כאן?

  ואם מישהו חש שאני מתוסכל מכל הענין - אז הוא צודק.
  דרג את התוכן:

   פרופיל

   NoamE
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה