כותרות TheMarker >
  ';

  צטל'ה

  ארכיון : 8/2007

  1 תגובות   יום שבת, 25/8/07, 13:03

  להלן קליפ קיצבי המראה דוגמאות צילום של מספר צלמים מיתולוגים בש"ל ומיד בהמשך התפתחות לצילום מודרני יותר. כמובן שלא רק הצבע משתנה...

  (נלקח מיוטיוב ונוצר על ידי ilayrock) תהנו.

   

  דרג את התוכן:
   15 תגובות   יום חמישי, 16/8/07, 23:44
    

   בואי בואי יה מזדיינת, כן כן את יה שרמוטה, זוזי משם יה מוצצת.... - אלה רק חלק ממשפטי המחץ ששמעתי מילדים בני 12 על עמוד התצפית בלונה פארק השבוע. דווקא ניראו בני טובים החברה.

    

   יש לי מנהג מגונה. אחת ל - 35 שנה אני מרביץ ביקור בלונה פארק בתל אביב. הקודם היה בתחילת שנות השבעים אז הייתי בן 10 ונשבע לכם שלא ידעתי בכלל שיש מילים כאלה. השבוע ביקרתי בלונה פארק בפעם השניה בחיי לאור תחנוניה של הבת 10. דבר כמעט ולא השתנה שם במהלך העשורים האחרונים ודאי וודאי שלא ניקו שם מאז אבל בכל זאת רציתי לשתף אתכם במספר תובנות:

    

   • א. כפי שהבנתם הלשון של ילדים בני 12 של היום זה לא מה שהיה פעם. מאחר וערוץ 1 נשאר אותו ערוץ 1 לא נותר אלא להניח שאת ההשפעה הרעה הם ספגו מערוצים 2 ו - 10.
   • ב. תורים. אוי התורים. זה שהילדים קופצים מעל הגדרות ונדחפים הישר לראש התור מיד עם יציאתם ממתקן לצורך סיבוב נוסף מבלי לאפשר לאחרים בכלל להיכנס - זה מילא. אבל שהורים (דווקא ניראו בני טובים) ירימו את ילדיהם מעל כווולללם ויבריגו אותם בברוטליות בראש התור זה מה זה מרגיייזזז. אין בושה וזה אולמרט אשם!
   • ג. למי שלא היה אספר כי את כל המתקנים מפעילים בני נוער. לא היה קשה להבחין בעובדה המדהימה שמרבית עובדי הניקיון הם בני נער יוצאי אתיופיה ואילו מפעילי המתקנים עצמם הם בני נער צפונבונים. למה מה בכניסת העובדים יש סלקטור שמצביע זה זה וזה זה?
   • ד. לא משנה כמה גילגולים בפוגה עשית בקורס טיס ואיזה גובה גלים חתכת בדרך לקפריסין מבלי להקיא - תמיד אבל תמיד כאשר יסובבו אותך עם הבת 10 בתוך אווירון צעצוע ממתכת בלונה פארק ותירצה להיות אבא גיבור - תיגמור חיוור מזיע ועל ארבע בסיום ה"סיבוב" לקול צהלות ה"עוד הפעם" של הבת 10.

    

   אז נתראה בלונה פארק ב - 2042?
   דרג את התוכן:

    פרופיל

    NoamE
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS

    הפעילות שלי

    אין רשומות לתצוגה