כותרות TheMarker >
  ';

  צטל'ה

  ארכיון : 3/2009

  1 תגובות   יום ראשון, 22/3/09, 15:48
   

  הקשר בין טופס עדכון פרטים אישיים ל..ואיך ימצאו את גלעד שליט.

  או -  Nobody cares Dummy 

   

   אני בטוח שמי שעשה* או עדיין עושה מילואים זוכר את המכתב שמגיע פעם בשנה והמכיל טופס סטנדרטי של עדכון פרטים אישיים. מה שמרגש במכתב הזה הוא שלפני שאתה פותח אותו אתה בטוח שהנה הגיע צו מילואים והלך עליך, אבל נרגע עד מאוד כשמתגלה כי בסך הכל רוצים לדעת איך השתדרגת בחיים והאם חל שינוי במדיניות הירושות שלך, ואולי גם אולי הצלחת לקנות בית בסביון.

  מי שטרח וקרא גם את האותיות הקטנות גילה שמילוי הטופס והמשלוח חזרה ליחידה הינם בגדר פקודה.אני גם מוכן להמר ש 90% מאלו שאכן מילאו את חובתם וניסו לשלוח את הטופס למספר הפקס הרשום קיבלו צליל תפוס / לא עונים / אין פקס, אבל לא נורא אם לא עבר בפקס, מאחר שאין אפילו צורך להדביק בול קל היה לי כל השנים לשלוח את המכתב עם הטופס הממולא כדת וכדין בדואר ישראל.

  האמת במהלך כל השנים הללו לא היה לי כל ספק שאקט עדכון פרטים זה תרם לבטחון המדינה.

  הפואנטה של סיפור זה מתחילה לפני כ 3 חודשים. באותו הזמן (לפני 3 חודשים) קיבלתי הזמנה לטקס 25 שנה לסיום קורס מסוים שעשיתי בצבא (בסיטואציה אחרת יתכן והייתי כותב "קורס לפני 5 שנים" אבל דמרקר אילצו אותי לגלות את גילי האמיתי אז אי אפשר כבר לסבן). מעט הופתעתי שאת המכתב שלחו לכתובת בה גרים הורי ואותה עזבתי לפני..כן זה נכון 25 שנה. אבל החלקתי אותה.

  כעבור שבוע בדיוק קיבלתי טלפון (ללא קשר לנושא ההזמנה לטקס) מפקידה נחמדה מהצבא שמעונינת לעדכן את פרטי האישיים. כאן חלה התקדמות מסוימת מאחר והכתובת הייתה נכונה ללפני 14 שנה, אבל הייתי עדיין סבלני והקדשתי 3 דקות מחיי לעדכון הפרטים. הפקידה היתה נחמדה זוכרים.

  האמת הייתי מופתע ונורת אזהרה כתומה (עדיין לא אדומה לגמרי אבל גם זה יגיע) החלה לנצנצץ. אם נסתכל על חצי הכוס המלאה הצבא הצליח להדביק בשבוע פער של 11 שנה בעדכוני הכתובות שלי. אולי זה בכלל פאק שלי שלתומי חשבתי שברגע שעדכנתי פקידה אחת שבוע לפני כן אז באנטר אחד הדאטה בייס המאוחד של מחלקת כח אדם מיד מתעדכן בפרטי האישיים.

  חדי העין ומהירי התפיסה ודאי ישימו לב כי אני בכלל מתעלם מ 25 פעמים של עדכוני פרטים בדואר.

  אבל השיא עוד לפנינו. לפני כשבועיים קיבלתי שוב טלפון והפעם ממש מהיחידה בה אני עושה מילואים. הפעם נצנצה גם הנורה האדומה, וכאשר הפקידה שבאמת היתה ממש נחמדה ואין לי שום דבר אישי נגדה ביקשה גם לשאול מה תפקידי ביחידה החלטתי שזהו זה. אני רוצה שיחה אישית עם מפקד היחידה ומעכשיו אני נותן רק לו אישית את הפרטים. לא עדכנתי אותה בשום פרט והעברתי מסר "למפקד" שאם הוא רוצה את פרטי יואיל נא להתקשר אלי ישירות.

  עברו שבועיים ומי אתם חושבים התקשרה אלי היום... ונשבע לכם הסיפור אמיתי. נכון פקידה אחרת מהיחידה שלי לעדכן פרטים..... 

  אבל למה אני מטריד אתכם בזוטות - רק שתבינו שצבא שלא מסוגל לעקוב אחרי הכתובת שלי במשך 25 שנה למרות שאני מנסה אבל ממש מנסה לעזור לו -

  אין לו שום סיכוי למצוא את גלעד שליט בעזה !!

  *נכתב במקור לפני שנתיים כאחד הפוסטים הראשונים שלי ונראה לי מתאים מתמיד בשינוי אחד קטנטן

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   NoamE
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה