כותרות TheMarker >
  ';

  צטל'ה

  ארכיון : 10/2011

  0 תגובות   יום שבת, 8/10/11, 09:53

   

  צלצול טלפון טורדני ומתמשך העביר אותי פאזה מאיזה חלום עמום ועמוק למצב ערות חלקי. אור עוד יותר עמום חדר דרך חרכי התריסים בשעה שנאלצתי לענות תוך כדי סינון קללה עסיסית נגד השר הזה שלא יכולתי לזכור את שמו שבגללו כבר יש אור כל כך מוקדם. אם זו שוב יעל עם הטלפונים האובססיבים שלה בחמש בבוקר אז אני יורה בה בו במקום.

   

  -"תגידי איך קוראים לכדור הזה שהרופא רשם לך לאחרונה?" הקול הסדוק משלושים שנות עישון המתובל במבטא צרפתי קל וסקסי הבהיר לי שהפעם זו לא יעל. לפחות התכונה הזו של מעבר משינה עמוקה לערות מוחלטת בשלוש שניות עדיין מחזיקה אצלי מעמד. מיומנות שרכשתי בשנתיים שפיקמצתי באיזה בסיס חיל אויר נידח.

   

  -"בוקר טוב גם לך! אבל מה מביא אותך לחשוב שאזכור את השם של הכדור הזה בשעה כל כך מוקדמת" עניתי

   

  -"בשבילי זו שעה מאוד מאוחרת בהתחשב בכך שמאתמול עדיין לא נרדמתי, ובכלל לאחרונה לא קל לי, ועופר סיפר לי שיש לך איזה כדור קסם שמיישר את הכל ואולי כדאי לי לקחת" - ריססה היא בניחוח צרפתי.

   

  -"את לא נרדמת?…. לא קל לך?…. לא מובן לי איך אני שומעת משפטים כאלה

  מ- Miss lifestyle role model "

   

  -" תקשיבי את לא מבינה מה עובר עלי בחודשים האחרונים מאז פיטרו את עופר, ואני אלחש בכדי שהוא לא יתעורר לי פתאום. התחלתי לסבול מכאבי ראש איומים, לפעמים אני מאבדת שיווי משקל, אני לא ישנה בלילה ואח"כ מנקרת כל היום במשרד. אתמול אפילו נרדמתי בבית המשפט בנקודה הכי קריטית של המשפט והשופטת, שהיא היחידה ששמה לב, לפחות התחשבה ושלחה את השומר בשקט בשקט להעיר אותי לפני שמישהו אחר ישים לב. המשכורת שלי מספיקה בקושי לחיים השוטפים שלנו. זהו נגמרו הטיולים לחו"ל על להחליף אוטו אין בכלל מה לדבר והתחלנו כבר לאכול חסכונות. ועופר – רק אני מעיזה להגיד לו שיתאמץ קצת למצוא עבודה- משחק לי אותה סטיב גו'בס – 'אני – הוא אומר לי- הולך רק לעבוד איפה שהלב שלי והאנטואיציה שלי מובילים אותי' אבל הצרה היא שבמודעות דרושים אין שום עבודה כזו. האמת כבר לא מענין אותי הלב שלו. כל מה שאני צריכה זה את הכסף לפנסיה. את יודעת מה – הוא כבר לא מענין אותי בכלל – 25 שנה כמה אפשר. ילדים הביא לי? הביא! 25 שנה פירנס אותי? פירנס! הגבר עשה את שלו הגבר יכול ללכת לא ככה?

   

  - "אאאה… לא. לא ניראה לי ככה"  אמרתי עדיין המומה מהצונמי הזה בחמש בבוקר. "וחוץ מזה" העזתי והוספתי "מה זה הבירבורים האלה על חסר לי כסף. את שגרה בוילה ששווה מיליונים עם עוד איזה ששה דונם מאחורי הבית פלוס בית בהרחבה פלוס שני מגרשים בכפר סבא. לך חסר כסף? תמכרי דונם ותחיי כמו מלכה בעשר שנים הבאות"

   

  - "Merde את לא מבינה שנדל"ן לא מוכרים" היא ענתה כבר עצבנית "חוץ מזה את הרציונל אני מבינה זה רק שהלב והאינטואיציה לו נותנים לי.

   אה..יש לי גם ווידוי קטן לשעה זו של הבוקר. החלטתי שהגעתי כבר לגיל שאפשר להפסיק. התחלתי מוקדם ואסיים מוקדם. זהו הודעתי לעופר שאני עם סקס סיימתי. לא מעניין אותי יותר. כשהתחלתי בתיכון זה היה כדי להיות מקובלת. אח"כ למצוא חבר אח"כ כדי למצוא בעל. אח"כ זה איכשהו זרם אפילו פה ושם נהניתי. אבל אני כבר מחכה שנים שזה יפסק. בפרסומות כל הזמן מבטיחים לי שעד גיל חמישים זה עובר להם. חיכיתי חיכיתי אבל זה לא קורה ואפילו להיפך. אני לא מסוגלת יותר."

   

  - "אני לא מאמינה לך. זה מה שאמרת לו. איך הוא הגיב"

  שכבתי על הגב ואור יום קריר כבר הציף את החדר. עצוב לשמוע אבל גם התחיל להיות מעניין.

   

  -" הוא היה בהלם".    היא ענתה ועשתה הפסקה קלה קינחה את אפה וכבר שמעתי דמעות זולגות, אבל מיד התעשתה והמשיכה.

   

  " אבל אמרתי לו שמצידי הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. שיעשה זאת עם מישהי אחרת, שישלם כסף אותי לא מענין. העיקר שירד לי מהגב. יכול להיות אפילו שהוא יעזוב אבל מבחינתי עד-כאן." 

   

  שוב הפסקה אצלה. התיישבתי במיטה מופתעת לגמרי  אם זה קורה אצל הזוג המושלם הזה אז מה קורה אצל אחרים. לפתע מבטא צרפתי נשמע לי קצת פחות סקסי.

   

  "טוב" אמרתי לה סוף סוף בקול אמפטי סולחת על ההשכמה המוקדמת "אני אלך למצוא את שם הכדור. תמתיני על הקו. אל תדאגי. גם אני הלכתי לרופא עם כאבי ראש קשים חשבתי אולי גידול בראש אבל הרופא הרגיע אותי ואמר שחמישים אחוז מבנות החמישים מגיעות אליו עם כאבי ראש קשים שהם סוחבות חודשים וזה מסתיים לאחר שבוע שלוקחים את הכדור הזה. תמתיני רגע….

   

  ..טוב את רושמת?"

   

  ''

   

  Stockphoto: http://www.webstockpro.com/

   

  © נעם אשכול

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   NoamE
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פיד RSS

   הפעילות שלי

   אין רשומות לתצוגה