כותרות TheMarker >
  ';

  הבלוג שלי

  תכנים אחרונים

  41 תגובות   יום שבת, 21/3/09, 02:01

  אני כותב את הפוסט הזה כדי לשתף אתכם בפיתרון כלכלי שלא כולם מכירים ועובד לי ולעוד כאלפי אנשים בארץ.

   

  לפני כשנה, כמעט והצטרפתי לתחום השיווק הרשתי. הכול היה נראה מאוד מושך – תוכניות התגמול, הפוטנציאל הרווחי, הפשטות שבה המרצים הציגו את האפשרות להצליח. אבל משהו הפריע לי – למרות כל זה, איך יכול להיות שהסטטיסטיקות מראות שרק 3% מהמשווקים הרשתיים מצליחים באמת?

  לאחר מחקר קטן, מצאתי את הסיבות העיקריות לכך שקשה לעשות כסף בשיווק רשתי.

  התנאים הלא נוחים:

  מחירים גבוהים – אלפי שקלים הצטרפות + מאות שקלים כל חודש.

  מוצרים יוקרתיים מאוד שלא מתאימים לקהל יעד רחב. 

  אין זליגות של אנשים תחתיך ואם יש תצטרך לעמוד ביעדים כדי להרוויח מהם.

  מודל עסקי מורכב שמחייב אותך לעמוד בתנאים שונים על מנת שתוכל להרוויח כסף כל חודש.

  כדי לצרף מישהו צריך להשקיע מאמץ וזמן – לרוב מינימום פגישה אחת נדרשת.

  צריך ללמוד לעומק את התחום כדי לרכוש את המיומנויות להצליח.

  המגבלות:

  חייב לקנות ולמכור מוצרים של החברה כל חודש על מנת לא להפסיד כסף.

  חייבים לעמוד בתנאים מסוימים כדי שהרשת שלך לא "תתנתק" ממך ותפסיד כסף.

  העבודה אף פעם לא נגמרת –  כמעט תמיד, אם לא תמשיך לעבוד, לא תרוויח. אין באמת הכנסה פסיבית בטוחה וקבועה שממשיכה להיכנס גם אם לא עושים שום דבר.

   

  כפי שאתם מבינים, שיווק רשתי הוא רעיון גאוני וברור שאפשר להרוויח בו המון כסף, אבל כדי שהוא יצליח צריך עבודה קשה מאוד ולעיתים אף מזל. רבים הם אנשי השיווק הרשתי המוצלחים אשר פורשים בסופו של דבר, או מידי מספר שנים עוברים לחברה חדשה, כי התנאים והדרישות קשים לביצוע. גם צריך למכור את המוצרים ללקוחות באופן קבוע כאשר אף מוצר לרוב לא יכולים להיות מוצר הנמכר לאותם לקוחות קבועים לנצח.

  מכאן הסיבה שאחוז קטן מהאוכלוסייה באמת מצליח לייצר הצלחה גדולה מאוד משיווק רשתי.
  אין לי דבר נגד אנשי שיווק רשתי אלא להיפך, מדובר באנשים תותחים ואחוז האנשים המצליחים הוא דבר שהם מודים בו בעצמם. השאלה היא מה האנשים שלא מצליחים בשיווק רשתי או כאלה שלא רואים את עצמם מתעסקים במכירות יכולים לעשות?

   

  חברים, אני מצאתי את השיטה הקלה והיעילה ביותר להכנסה פסיבית שיורית לכל החיים שגודלת עם הזמן .

  לפני כחודשיים – שלוש, הגיע אליי חבר טוב וסיפר לי בהתרגשות שמצא את הפיתרון המושלם לכל הדאגות הפיננסיות שלו. את הפתרון המושלם להכנסה פסיבית יציבה, בטוחה ואמיתית.

  תחילה חשבתי שמדובר שוב בחברת שיווק רשתי טיפוסית, אבל לאחר שישבתי איתו ושמעתי מה שיש לו להגיד עיניי נפערו ופתאום קלטתי כמה שהעסק גאוני.

   

  המיוחד בשיטה – כל אחד יכול!

  מדובר במודל עסקי ייחודי פשוט וקל אשר הוכיח את עצמו כבר במשך שנתיים ורשומים בו אלפי חברים. העבודה אינטרנטית בלבד ובהשקעה של סכום זעום, כל המודל העסקי והתנאים שונים לגמרי. לכן המודל מוצלח וגאוני כל-כך, והוא מאפשר לכל אדם פשוט לייצר לעצמו הכנסה פסיבית נוספת בהשקעה מינימאלית.

   

  -          המחיר הוא מינימאלי ביותר ומתאים לכל כיס. מחיר חודשי 90 שקלים בלבד ללא התחייבות.

  -          לא מתעסקים עם קנייה ומכירה של מוצרים

  -          ההכנסה הפסיבית החודשית היא אמיתית. אתם יכולים לעבוד כמה שבועותחודשיםשנים כדי לבנות את הארגון שלכם, ובכל שלב פשוט לשכוח מהעסק והוא ימשיך לבנות את עצמו לבד. אין "התנתקות", אין "דרגות", אין "איזון רגליים" או כל יעד אחר לעמוד בו כדי לקבל את ההכנסה הפסיבית לחלוטין.

  -          אני מספק לכל מצטרף כלי שיווק אינטרנטיים ייחודיים אשר בזכותם העבודה באינטרנט קלה מאוד ומספיקות 5 שעות בשבוע בלבד כדי להצליח. אין צורך בפגישות או ביציאות מהבית בכלל. יש לציין שכלי האינטרנט נוצרו לפני 4 חודשים כך שעדיין המון אנשים באינטרנט לא מכירים את השיטה.

  -      לא דרושות מיומנויות מיוחדות ולא כישורים מיוחדים

   

  אני יכול להעיד על עצמי, הצטרפתי לעסק האינטרנטי לפני כשלושה חודשים. כיום יש לי עשרות אנשים ברשת שלי. חלק הצטרפו דרכי מבלי שידעתי בכלל, יום אחד הדלקתי את המחשב, נכנסתי לחשבון שלי בחברה וראיתי שהארגון שלי גדל. אפילו לא נפגשתי עם אדם אחד. זה רק מעיד על הפשוטות שבעסק, ועד כמה שהעבודה קלה ויעילה.

   

  כל אחד שמעוניין בהזדמנות העסקית האדירה הזו, או סתם בעוד הכנסה נוספת, מוזמן בכיף ליצור קשר על מנת ולקבל הסברים מפורטים.

   

  בברכת שנת שגשוג ופריון.

   

  בן.

   

  דרג את התוכן:
   10 תגובות   יום רביעי, 11/2/09, 19:35

   לפעמים יש לאדם בעיה שהוא מנסה להתמודד איתה ללא הצלחה ימים ושנים, עד כדי כך שהאדם כבר מגיע לפעמים לייאוש ונדמה לו כאילו אין פתרון לבעיה שלו וכאילו נגזר עליו לסבול.

   דע, כי זה שאינך מוצא פתרון אין זה אומר שאין פתרון. זה שאתה לא מוצא פתרון זה אומר אך ורק שאתה עד הרגע הזה לא מצאת את הפתרון. אך הפתרון בוודאי קיים בנמצא כי לכל אחד בעולם מגיע לו שיהיה לו טוב אמיתי. ואו שאתה תגיע אל הטוב שלך בכוחות עצמך בעתיד, או שמישהו אחר יוכל לעזור לך להגיע אליו. אך בכל מקרה אל תתייאש מלמצוא את הפתרון. כי זה שלא מצאת אותו זה לא אומר שהוא איננו, זה אומר רק שעד הרגע הזה עוד לא מצאת אותו.

   הדבר דומה לאדם שיש לו על העין מטבע קטנה שמסתירה ממנו את ההר הגדול שהוא עומד מולו. ההר הוא גדול והאדם עומד ממש קרוב אליו, אך מחמת המטבע הקטן שיש לאדם על העין, הרי שהוא לא מסוגל לראות את ההר הגדול למרות שהוא ממש עומד מולו ולידו.

   גם בחיים, לפעמים יש לאדם מטבע קטן על העין, דהיינו צורת החשיבה של האדם לפעמים יש בה טעות מסוימת, שהיא זו שמונעת ממנו למצוא פתרון ולחשוב כאילו אין פתרון. נכון, אתה אומנם מנסה כבר זמן רב למצוא פתרון, ואולי אפילו עברו כבר שנים שאתה מחפש ולא מוצא פתרון ונדמה לך כאילו אין שום דרך לצאת מהמצב אליו נקלעת. אך באמת מאוד יכול להיות שיש לך מטבע קטנה על העין שמונעת ממך לראות את הדרך החוצה.

    קרדיט לאתר "להצליח בכוח המחשבה"

   דרג את התוכן:
    42 תגובות   יום שישי , 23/1/09, 22:39


    רצון חלש יוצר תוצאות חלשות, בדיוק כמו שמעט אש יוצרת מעט חום !

     

    על הטיפ מעורר השראה זה חתום לא פחות ולא יותר מאשר נפוליאון היל - כותב הספר המדהים "חשוב והתעשר".
    שים לב שאין רשום שם "עבוד והתעשר" , "תמכור והתעשר" ,"תשקיע והתעשר" . זה לא מקרי ובכך ניגע בהמשך.
    רק חשוב לי לוודא שרשמת בפניך לרכוש לעצמך ספר זה ולקרוא אותו מכיון שהוא ספר חיוני ומרכזי לכל אדם שרוצה להיות עשיר.
    כשאדם רוצה משהו , אבל מאוד מאוד רוצה משהו הוא לפתע מגלה כי מה שנראה לעיתים "גדול עליו" או משימה בלתי אפשרית הוא מתחיל להתגמד... מה שלא קורה במידה והרצון הוא ברמת בינוניות או חלש מדי.
    נפוליאון היל כותב בספרו "חשוב והתעשר "- "הרצון כשלעצמו אינו מביא עושר. אולם השאיפה הבוערת לעושר.... ותכנון דרכים מוגדרות ואמצעים להשגת העושר הכוללת דבקות בתוכניות אלו בהתמדה שאינה מכירה בכישלון - זו הדרך להתעשרות.
    אם אתה באמת שואף ליותר כסף, עד כדי כך שהשאיפה הזו היא כאש בעצמותיך לא יקשה עליך לשכנע את עצמך כי תשיג אותו.
    אז עד כמה באמת אתה רוצה להיות עשיר או לחילופין להגיע להצלחה מבחינתך ?

    קרדיט לבני רוקח

    אני האמנתי ונתתי לכוח הרצון שלי להוביל אותי להצלחתי - גם אתם יכולים חברים יקרים

    דרג את התוכן:
     36 תגובות   יום שישי , 9/1/09, 22:26

     כסף כסף כסף!
     המשבר הכלכלי של המאה ה -21 תוקף את כולנו. מחירי הדלק התייקרו פי שלושה בשנים האחרונות, מחירי הלחם והמזון בפרט עלו במידה ניכרת, ולצד כל זאת - המשכורת החודשית של השכירים צונחת מחודש לחודש.
     אז איך הרוב הגדול של האוכלוסיה מתמודד עם המשבר הכלכלי?
     "
     מצמצמים בהוצאות", "מבטלים לילדים את החוגים אחר הצהריים", "מקצרים את החופשות", "משתדלים לנסוע יותר באוטובוסים ולחסוך בדלק" - אלו משפטים שכיחים מאוד שאני שומע כמעט כל יום מאנשים מקורבים אליי.

     אז אני טוען שיש דרך אחרת להתמודד עם המשבר הכלכלי! למה לצמצם בהוצאות כשאפשר להגדיל את ההכנסות?
     אני טוען שצריך לשאוף להגדיל את ההכנסה החודשית במקום לצמצם בהוצאות ולהסתפק במועט.

     עכשיו תשאלו "איך אני יכול לעשות זאת? הרי יש לי רק 24 שעות ביממה ואין לי זמן לנשום מרוב עבודה"
     אז חברים, אני שמח לבשר לכם שאפשר להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם גם בלי לעבוד. כן כן, קראתם נכון.
     אז איך עושים את זה?
     קודם כל עליכם להבין את פירוש המושג "מינוף כלכלי" (נתתי את ההגדרה גם בפוסט קודם שלי).

     מינוף הוא אפשרות להרוויח כסף שהוא לא כתוצאה מעבודתו האישית של האדם, כלומר לייצר הכנסה "פסיבית" - הכנסה שאתה לא עובד בשביל הכסף, או לא מקבל משכורת פר שעה. 

     ישנם שלושה סוגים של מינוף:
     1.
     עסק, מה שיוצר את המינוף של העסק הוא אנשים שעובדים תחתיך ואתה בעל העסק. מינוף דומה אפשר למצוא גם בעסקים כמו mlm כאשר הוא מגיע מהאנשים הנמצאים תחתיך, כך גם האנשים שנמצאים תחתיך באתרי ptc (צפייה בפרסומות) הם צופים כל יום בפרסומות ואתה מרוויח הרבה מעבר ממה שיכלת להרוויח לבד.
     2.
     השקעות - בהשקעות הכסף משמש כדי לייצר כסף נוסף.3. מוצר כלשהו שיצרת ולאחר שיצרת אותו אתה ממשיך לקבל עליו תמלוגים, למרות שכבר הפסקת ממזמן לעבוד בשבילו. דוגמאות לנהנים ממוצרים כאלה: סופר מצליח שכתב ספר טוב מרוויח עליו תמלוגים לכל החיים כיוון שהספר ממשיך להימכר, זמרים, להקות וכדומה.

     הבעיה העיקרית בשיטת הנ"ל הן שבכדי להצליח, נדרש כישרון או ידע רב בתחום, או שהדרך כרוכה בסיכון משמעותי ולא משתלם.

     אבל יש פתרון, ויש את "דרך המלך" כמו שאומרים. אני גאה לספר לכם שאני נמצא היום על דרך המלך.
     כמובן שכדי להגיע למצב שבו אני נמצא היום, עברתי נסיונות וכשלונות מרובים. אני מוכרח לציין שהדרך לא הייתה קלה, אבל בהחלט הייתה משתלמת.
     אני בעל ניסיון עשיר ומגוון של שיטות ודרכים לעבודה מהבית, לייצור הכנסה פסיבית ומינוף כלכלי.
     עסקתי בכל שיטת המינוף הנ"ל, וספגתי כשלונות רבים. אבל לא התייאשתי. סוד ההצלחה שלי היה טמון במוטיבציה וברצון שלי להמשיך ולהיכשל עד שאצליח.

     בסוף - הצלחתי.

     כיום חברים, אני יכול לספר לכם שאני עליתי על הדרך הנכונה וכל אחד מכם יכול להצטרף אליי גם הוא. כך יוכל לייצר לעצמו הכנסה פסיבית נוספת של אלפי שקלים בחודש. כל זה עם מאמץ התחלתי קטן - בין שעה לשעתיים נוספים ביום, בנוסף לעבודתכם הרגילה. כל זה במחיר השקעה מצחיק ומינימאלי ביותר אשר מתאים לכל כיס ולכל אדם. מנקודה זו והלאה, תוכלו לראות כל חודש איך המשכורת החודשית שלכם גדלה וגדלה ומגיע לסכומים יפים ביותר. מה שיפה בשיטה, שהיא תמשיך לתגמל אותכם לתמיד, גם שכבר תפסיקו לעבוד. זהו הפיתרון האולטימטיבי שאני מצאתי לכל אותם אנשים שמחפשים דרכים להגדיל את הכנסתם החודשית ולהתמודד עם המשבר הכלכלי החמור שתוקף את כל העולם בימים אלה.
     חשוב לציין שהשיטה כן כרוכה במאמץ התחלתי ולא מדובר ב"תוכנית להתעשרות מהירה". תוכניות מהסוג הזה הן בדרך כלל לא עובדות, או שהן תוכניות מרמה. נקודה חשובה נוספת, אם לא תתאמצו בהתחלה ורק תיראו את השיטה כהכנסה פיסיבית נוספת מהצד בלבד, אז כן תרוויחו יפה, אבל יקח זמן, והתוצאות לא יהיו מרהיבות כמו מי שישתדל וישקיע כמה שעות שבועיות לצורך העניין.


     במידה ותרצו להתייעץ איתי לגבי השיטה, לשמוע עוד פרטים, או להתייעץ בנוגע לכל שיטה ונושא אחרים של עבודה מהבית והכנסה פסיבית, אשמח לעמוד לשירותכם ולסייע ככל שניתן.


     בברכת שנת פריון ושגשוג,
     בן

     דרג את התוכן:
      35 תגובות   יום שישי , 2/1/09, 16:45

       ישבתי עם חבר, וחשבנו למה כלכך הרבה אנשים תקועים מבחינה כלכלית, ולא מצליחים לקדם את עצמם למטרה האמיתית שלהם. חלק גדול מהסיבה - מאז היותנו צעירים חונכנו עפ"י עקרונות שגויים בנוגע לכסף.

      קרדיט לחבר טוב על ששיתף אותי במיתוסים נפוצים וכתב אותם ולרואה חשבון שי באטון.

       

       

      כבר מהגיל הרך, אנחנו נחשפים למיתוסים על כסף ועל עושר. אם זה מההורים, מהאחים, מקרובי משפחה או החברים. המיתוסים שיש לנו הם אלו שיקבעו את רווחתנו הכלכלית בחיינו הבוגרים.
      אני קורא להם מיתוסים כיוון שהם אינם נכונים. או, לפחות, הם אינם נותנים לך את כל התמונה.
      איננו יכולים להאשים את הורינו במיתוסים שיש לנו. הם כבר נתנו לנו ככל שיכלו. ובל נשכח כי הזמנים משתנים. דברים שהיו נכונים אז אינם בהכרח תופסים היום.
      אם ברצונך להתקדם כלכלית – עליך להיות מודע למיתוסים שיש לך בקשר לכסף ועושר. אל לך לתת למיתוסים הללו למנוע ממך חיי עושר ורווחה כלכלית.

      מיתוס מס' 1: תעבוד קשה ותהיה עשיר
      רבים מאיתנו סבורים כי העובדה שיש להם משרה בחברה גדולה מבטיחה להם כי הם על המסלול הנכון בדרך לרווחה כלכלית. עם כל כך הרבה הודעות פיטורין וצמצומים, כל אחד עלול למצוא את עצמו חסר עבודה בכל רגע נתון. אינני אומר כי תהיה אחד מהם אך העובדה היבשה הינה שאין כיום משרה "בטוחה".
      להחזיק במשרה מסתכם בדרך כלל בלספק לך הכנסה לכיסוי הוצאות היום-יום, כגון דיור, ביגוד ומזון. אל תחיה באשליה כי מעסיקך יהפוך אותך יום אחד לאיש עשיר. לאף אחד לא אכפת יותר מעושרך מאשר לך עצמך...

      מיתוס מס' 2: חיסכון זה טוב
      משחר ילדותנו, חונכנו כי לחסוך זה דבר חשוב. אנשים רבים סבורים, כי אם יחסכו מספיק כסף, אז ביום בהיר אחד הם פתאום יהיו עשירים. אך האם יש בחסכונות לבדם בכדי לגרום לך להתעשר?
      הגעתי למסקנה שאם אהיה תלוי רק בחסכונותיי בכדי להתעשר, איאלץ להמתין זמן רב (מאוד). זו הבעיה עם חסכונות, זה פשוט לוקח המון זמן בכדי להתעשר מהם. חיסכון בפני עצמו אינו מספיק. עליך ללמוד להשקיע את כספך באפיקי השקעה אחרים כדי לגרום לו לצמוח מהר יותר.

      מיתוס מס' 3: חובות זה רע
      מיתוס נוסף שהורגלנו אליו הינו כי חובות הם דבר רע. האם הוריך אי פעם אמרו לך שללוות כסף זה דבר רע? הוריי שלי כן. למעשה, לא כל חוב הינו דבר רע. זה תלוי מה אתה עושה עם הכסף שאתה לווה. אם אתה לוקח הלוואה בכרטיס האשראי כדי לקנות טלוויזית מסך פלזמה, זהו חוב רע. מצד שני, אם אתה לוקח הלוואה בכדי להקים עסק או להשקיע בנדל"ן, זה בהחלט עשוי להיות חוב טוב.
      אם חובות הינם דבר רע, האם אתה מסוגל לתאר לעצמך מה היה קורה אם היו אוסרים על כל החברות במשק לקחת אשראי מהבנקים?

      ככלל אצבע, אם הינך נוטל חוב בכדי לקנות דבר שערכו משביח עם הזמן, אז זהו חוב טוב. לפני שאתה נוטל חוב חשוב שתבחן האם החוב הוא טוב או רע.

      מיתוס מס' 4: השקעות הינן דבר מסוכן
      רבים סבורים כי השקעות הן דבר מסוכן כיוון שחסרה להם ההשכלה בתחום ההשקעות. השקעות בעצמן אינן מסוכנות אם אתה יודע כיצד לנהל את הסיכונים. רבים מאיתנו משקיעים על סמך עצה מחבר או מברוקר ואיננו מבצעים מחקר משל עצמנו. כאשר הינך מפסיד כסף, אתה טוען שהשקעה הינה דבר מסוכן. ואתה אומר לעצמך כי לעולם לא תשקיע יותר...
      הרי למעשה, בכל דבר אשר אנו עושים טמון סיכון מסוים. לכן, למד לנהל סיכונים בכך שתרחיב את השכלתך. הירשם לקורסים, לך לסמינרים וימי עיון, תקרא ספרים ואפילו שוטט באינטרנט.

      מיתוס מס' 5: עושר נמדד בנכסים חומריים
      לעתים אנו שופטים בטעות וקובעים כי למשל אדם הנוהג בפורשה מפוארת הוא עשיר. אל תולכו שולל בידי נכסים מפוארים ומנקרי עיניים – יכול להיות שהם נושאים חוב גבוה ולא בהכרח טוב.
      עושר אינו משתקף במכונית מפוארת. עושר הינו מצב שבתודעה. עושר נמדד למשל בכמה זמן הינך יכול להתעשר אם כרגע אתה חסר כל. כפי שהנרי פורד ענה פעם כשנשאל מה הוא יעשה אם יפסיד את כל הונו – "אני אהיה מיליונר שוב תוך5 שנים".
      כל אחד מאיתנו מחזיק באחד או יותר מהמיתוסים שתוארו לעיל, בין אם במודע ובין אם לא. אך מה שיותר חשוב הוא להיות מודע למיתוסים הללו, ולהחליפם בעובדות. אם תאמן עצמך לעשות כן, במהרה תמצא עצמך על המסלול הנכון לשינוי ושיפור משמעותי במצבך הכלכלי.

      לאחר שניפטרתי אני מהמיתוסים הנ"ל, הגעתי ליעד הכלכלי שלי.

      אם אתם תקועים מביחנה כלכלית, מחפשים דרך להיות עצמאיים בלי שתצטרכו הון ראשוני, אשמח לייעץ לכם.

      בן

      דרג את התוכן:
       13 תגובות   יום שלישי, 30/12/08, 20:35


       אני נתקל בהרבה אנשים ששואלים אותי את השאלה "מה פירוש הביטוי מינוף כלכלי?"

        

        אז החלטתי לפתוח פוסט בנושא ולהסביר למה התכוון המשורר.

        

       מינוף הוא אפשרות להרוויח כסף שהוא לא כתוצאה מעבודתו האישית של האדם, כלומר לייצר הכנסה "פסיבית" - הכנסה שאתה לא עובד בשביל הכסף, או לא מקבל משכורת פר שעה.


       ישנם שלושה סוגים של מינוף:
       1. עסק, מה שיוצר את המינוף של העסק הוא אנשים שעובדים תחתיך ואתה בעל העסק. מינוף דומה אפשר למצוא גם בעסקים כמו mlm כאשר הוא מגיע מהאנשים הנמצאים תחתיך, כך גם האנשים שנמצאים תחתיך באתרי ptc (צפייה בפרסומות) הם צופים כל יום בפרסומות ואתה מרוויח הרבה מעבר ממה שיכלת להרוויח לבד.
       2. השקעות - בהשקעות הכסף משמש כדי לייצר כסף נוסף. לדוגמא, נדל"ן: אם אתה קונה דירה כשמחירה זול יחסית, ומחכה עם הזמן שערכה יתייקר, תוכל למכור אותה במחיר גבוה יותר ולייצר רווח כספי.
       3. מוצר כלשהו שיצרת ולאחר שיצרת אותו אתה ממשיך לקבל עליו תמלוגים, למרות שכבר הפסקת ממזמן לעבוד בשבילו. דוגמאות לנהנים ממוצרים כאלה: סופר מצליח שכתב ספר טוב מרוויח עליו תמלוגים לכל החיים כיוון שהספר ממשיך להימכר, זמרים, להקות וכדומה.

       אם תרצו עצות לגבי שיטות מומלצות ויציבות לייצר כיום מינוף, אתם מוזמנים לפנות אליי. לא להתבייש (:

       בברכה,

       בן

       דרג את התוכן:
        6 תגובות   יום חמישי, 25/12/08, 13:23

        גוגל אדסנס - המדריך למתחילים

         מצאתי עבור כל בעלי האתרים למיניהם מדריך קל שבעזרתו תוכלו לייצר הכנסה חודשית נוספת מהאתר שלכם.

        1. גוגל אדסנס - הקדמה

        אדסנס (AdSense) היא תוכנית פירסום המנוהלת על ידי גוגל (Google). אם אתם בעלי אתרים, תוכלו להירשם לתוכנית ולהציג מודעות טקסט, תמונה או וידאו באתרכם. הפירסומות הללו מנוהלות על ידי גוגל ומאפשרות להרוויח כסף מכל לחיצה על הפירסומות הללו. דוגמה למודעת טקסט:

         

        דוגמה למודעת תמונה:

         

        ישנם מספר גדלים של מודעות. יש מודעות בצורת ריבוע קטן וגדול, יש בצורת באנר אופקי או אנכי. תוכלו לראות את כל סוגי המודעות בעמוד המודעות של אדסנס. סוד ההצלחה של התוכנית הוא העובדה שהפרסומות שיוצגו באתר שלכם יהיו קשורות לנושא של האתר. אם האתר שלכם עוסק במחשבים, הפירסומות שיוצגו יהיו של חנויות מחשבים ואם האתר שלכם  עוסק במוזיקה יוצגו פירסומות של חנויות דיסקים, נגני MP3 וכדומה.

        2. מי יכול להירשם לאדסנס?

        כל אחד שבבעלותו אתר אינטרנט או בלוג רשאי לנסות להתקבל לתוכנית של אדסנס. לאחר ההרשמה ומילוי כל הפרטים, ייקח לגוגל בין יומיים לשלושה לאשר את האתר. אסור שהאתר יכיל תוכן לא ראוי: תוכן אלים, גזעני, כנגד אירגון או אדם מסויים, אתרים למבוגרים, הימורים ועוד (לרשימה המלאה). אם כבר יש לכם אתר, תוכלו לראות אילו פירסומות יוצגו באתר שלכם עוד לפני שתירשמו לתוכנית. ניתן לעשות זאת באמצעות ה-Google Adsense Preview Tool. לאחר התקנה קצרה, תוכלו לגלוש לאתר שלכם, להקליק על עמוד עם כפתור העכבר הימני ולבחור Google Adsense Preview Tool על מנת להציג את הפירסומות המתאימות. כך זה נראה:

         

        אם אין לכם אתר, תוכלו להקים אחד, אך זהו נושא למדריך אחר.

        3. כמה אפשר להרוויח בעזרת אדסנס?

        על מנת להעריך כמה כסף ניתן להרוויח בתוכנית של Adsense יש לקחת כמה שיקולים בחשבון:
        • כמות המבקרים באתר שלכם. ככל שהאתר שלכם ימשוך יותר מבקרים, יהיה סיכוי טוב יותר שמודעות הפירסומת ילחצו.
        • כמה לחיצות ("קליקים") יהיו על הפירסומות. כל קליק מוביל לקבלת תשלום והשאיפה היא לגרום לפירסומות למשוך יותר קליקים.
        • כמה מקבלים עבור כל הקלקה. התשלום עבור קליקים אינו קבוע ובדרך כלל נע בין סנט בודד למספר דולרים. מרבית האנשים מדווחים על ממוצע שנע הין 10-20 סנט לקליק. ישנם נושאים שמקבלים עבור כל קליק יותר כסף (למשל: עורכי דין) ויש שמקבלים פחות (אתר בנושא רינגטונים לפלאפון).
        לדוגמה: אם באתר מבקרים 1000 גולשים ביום, ורק אחד מתוך כל 200 איש מבצע הקלקה ובממוצע מקבלים 15 סנט עבור כל קליק - בסוף היום יהיו כ-5 הקלקות והרווח יהיה 0.75 דולר. כן, פחות מדולר. אם זאת, יכול להיות שאחד הקליק יהיה שווה דולר וחצי ואז הסכום יגדל. אתרים בעלי מיליוני גולשים ביום יכולים לפי חישוב דומה להגיע לרווח של מאות דולרים ביום. המסקנה היא שאתם רוצים שלושה דברים עיקריים:
        1. למשוך הרבה אנשים לאתר שלכם.
        2. לשפר את אחוז ההקלקות (בדוגמה שלנו היה "אחד מתוך כל 200 איש")
        3. לבחור נושא לאתר שמניב רווחים גדולים עבור כל קליק.

        4. כיצד מקבלים את הכסף?

        לאחר שתצברו רווח של 100$ תהיו זכאים לקבלת תשלום. אם לא תגיעו לרווח של 100$ במהלך חודש, הרווח ימשיך איתכם עד שתגיעו לסכום זה. לאחר שתהיו זכאים לתשלום, ייקח כחודש עד שהתשלום יתקבל. ניתן לקבל את הכסף באמצעות שיק או באמצעות העברה ישירות לחשבון הבנק. שתי השיטות עובדות, אך השנייה קלה ומהירה יותר. המטבע הוא דולר, ובהעברה בנקאית תתבצע המרה לפי שער הדולר באותו היום.

        5. כיצד נרשמים?

        א. היכנסו לאתר של גוגל אדסנס:

         

        ב. ביחרו באופציה Sign Up:

         

        ג. כעת מלאו את הטופס שנראה כך:

         

        הקפידו למלא פרטים מלאים ונכונים על מנת שהבקשה להצטרף לתוכנית תאושר ללא תקלות. ד. חכו לאי-מייל מגוגל המבשר לכם כי בקשת ההרשמה נקלטה ואשרו את קבלתו. ה. חכו יומיים שלושה עד לאישור האתר שלכם עבור הצבת הפירסומות. ו. לאחר האישור, הכנסו שוב לאתר של אדסנס והיכנסו לפאנל הניהול באמצעות שם המשתמש והסיסמא שבחרתם בעת ההרשמה.


        6. הצגת פרסומות באתר

        על מנת להציג את הפרסומות באתר, יש לייצר מודעה, לקבל את קוד ה-HTML שלה ולהכניסו לקוד האתר. הנה הסבר מפורט עם תמונות: א. הכנסו לפאנל הניהול ובחרו ב-"יישום AdSense".
        ב. בחרו ב-"Adsense לתוכן".
        ג. סמנו את האפשרות "יחידת מודעה" ולחצו על כפתור "ההמשך".
        ד. בחרו את גודל המודעה שתוצג (1 בתמונה), הצבעים (2), המראה (3) ומה יוצג במקום המודעות במידה ולא ניתן להציג אותן (4). אני בדרך כלל ממלא את החלל בצבע לבן. כשסיימתם, בחרו ב-"המשך".
        ה. כעת תגיעו למסך "הערוצים" (אין תמונה). בשלב זה לא נתעסק בערוצים (למרות שיש להם חשיבות גדולה מאוד) ופשוט נבחר ב-"המשך".
        ו. בחרו שם למודעה ואז בכפתור "שלח וקבל קוד".
        ז. העתיקו את הקוד שקיבלתם (לחיצה עם הכפתור הימני על הקוד ובחירה ב-"Copy"). כעת ערכו את קוד ה-HTML של האתר שלכם, והכניסו את הקוד שקיבלתם במקום הרצוי. אם האתר שלכם לא נבנה על ידכם, ואינכם יודעים כיצד לשנות את קוד ה-HTML שלו - בקשו עזרה מבונה האתר.
        ז. לאחר כ-10 דקות, יתחילו להופיע המודעות באתר שלכם. תמיד תוכלו להיכנס לפאנל הניהול של אדסנס ולראות את כמות הפעמים שהפרסומות נצפו, את מספר ההקלקות והרווחים.

        7. טיפים להצלחה באדסנס

        ישנם מאמרים רבים בנושא זה, תוכלו למצוא אותם בעמוד ה-טיפים לגוגל אדסנס

        אני זמין לכל שאלה בנושא, אשמח לעזור לכולם.ישנם עוד דרכים שונות ואפילו טובות יותר לייצרלעצמכם הכנסה פסיבית. ניתן לפנות אליי לייעוץ.  

        בהצלחה!

        דרג את התוכן:
         1 תגובות   יום שני, 22/12/08, 22:49

         בדיוק סיימתי לקרוא סיפור ששלחו לי, רציתי לשתף אותו איתכם.

         אני לא יודע אם הוא אמיתי אבל הוא נוגע ללב.

         אני אהבתי...מקווה שתהנו.


          

          


         זה היה בתחילת הקיץ (אחרי שכולנו השתחררנו),במסיבה על חוף הים בקיסריה,היה לחבר של חבר יומולדת והיתה מסיבה ממש טובה ,לא המונית מידי, היתה מדורה שתיה ומוזיקה טובה ואחלה אנשים.

         התקרבתי למדורה כדי להתחמם מעט והיא ישבה על ידי, אני לא ממש זוכר איך היא התחילה לדבר איתי אבל היא דיברה בצורה מעניינת וחביבה ,זרמתי איתה דיברנו ודיברנו ,סיפרתי לה על הטיול שלי למזרח בעוד שבועיים לתקופה ארוכה של לפחות שמונה חודשים ,היא סיפרה לי על הטיול שלה למקסיקו לחודש ועד כמה שהיא נהנתה שם והייתה נותנת הכל כדי להיות במקומי על כך שאני טס לטייל.

         הצעתי לה שנלך לבר לשתות משהו ,שתינו בירה והלכנו לטייל על החוף לאור הירח המלא ושם נישקתי אותה...

         היה לי חיוך מקסים ונבוך,באמת בחורה נחמדה מאלו שכיף להיות איתן .

         הלכנו לרכב של חבר שלי ,דיברנו וגם צחקנו הרבה בין היתר עשינו גם דברים אינטימיים. השעה הייתה כבר מאוחרת וחברות שלה כבר חיפשו אותה,היא היתה צריכה ללכת.

         היא נתנה לי את הטלפון שלה כדי שנוכל להיפגש לפני שאני אטוס.... ליוויתי אותה לרכב שלה ונפרדנו לשלום.

         כעבור יומיים התקשרתי אליה, הערתי אותה משנ"צ שאלתי אותה לשלומה והיא לשלומי, (היא ישר ידעה מי אני ,מבלי לשחק משחקים ולשאול שאלות מיותרות כמו: מי???? מי זה??? ,לעשות את עצמה לא יודעת... היא אמיתית!). קבענו להיפגש שאני אבוא לאסוף אותה ונלך לשבת איפשהו.

         יצאנו לפאב שתינו קצת,צחקנו ולא הפסקנו לדבר,מידי פעם החלפנו נשיקות רטובות וחושניות כאלה..

         הרבה זמן שלא הכרתי בחורה כ"כ מגניבה . היא לא הכי מושכת שבעולם,היו לה פנים יפות וחינניות ,חיוך מקסים,היא היתה מלאה והיה לה ישבן דיי גדול.

         חתכנו מהפאב , הסעתי אותה נשארנו קצת לדבר ברכב שלי ורק חיכית לרגע שהיא תציעה לי כבר לעלות אליה(והיא לא הציעה ולא נעליים),כבר היה מאוחר והתחלתי כבר לעשות סימני גוף כאלה של "אני זז.."

         לבסוף היא הציעה ועניתי בנימוס שכן...

         חיבקתי אותה בחום ואהבתי את זה נרדמנו קצת והתעוררנו בנשיקות.

         הייתי צריך לחזור הביתה כדי להחזיר לאחותי את הרכב מוקדם בבוקר כ"כ הצטערתי אבל היא הבינה..

         יום למחרת התקשרתי אליה,בכל זאת הייתי הראשון שלה ,לא יכולתי להתעלם ממנה ולזרוק אותה ככה כמו שיצא לי לעשות לכמה בחורות, דיברנו בסבבה והייתי צריך ללכת לכמה סידורים אז סיימנו את השיחה.

         אז כבר אמרתי לעצמי "דיי!" נתתי לה יחס הולם עד עכשיו ומעכשיו אני רק מתרכז בטיול שלי ולכל הסידורים שמסביב וזהו הרי שנינו ידענו שזה לא מוביל לשום מקום...

         לא שמעתי ממנה כמה ימים(כנראה שהיא לא רוצה להציק) עד שראיתי שיחה שלא נענתה ממנה אבל לא היה לי כח לחזור אליה ,כאילו מה אני צריך את זה על הראש שלי עכשיו?!

         ואז היא שוב התקשרה אחרי שכבר כמה פעמים סיננתי אותה אז כבר עניתי והיא רק רצתה לשאול איך הולך לי עם כל הסידורים של הטיסה.

         ביום של הטיסה היא התקשרה לאחל לי נסיעה טובה ושאני יהנה כמה שאפשר מהטיול שחלמתי לעשות כבר הרבה זמן. היא שאלה אם היא תוכל להיות איתי בקשר במיילים אמרתי לה שבשמחה ושגם אני אכתוב לה...

         וכך היה ,פעם בחודשיים הייתי מקבל ממנה מייל וגם עונה לה .         לאחר תשעה חודשים היא כתבה לי שהיא טסה למזרח ושהיא רוצה טיפים ממני למקומות טובים שטיילתי בהם ושמחתי לתת לה..

         כשהיא כבר הייתה במזרח היינו מתכתבים במסנג`ר לפעמים כשהיה יוצא וגם לא תכננו להיפגש או משהו כזה והיא אמרה לי כדרך אגב שהיעד הבא שלה בטיול הוא וייטנאם (ושם עוד לא הייתי).

         חשבתי שאולי באמת אני אקפוץ לשם לפני שאני נוסע לאוסטרליה וכך עשיתי.

         ישבתי במסעדה עם כמה כוסיות שהכרתי ועוד חבר שטייל איתי,לפתע מישהי ניגשה אליי ושאלה "סליחה,אתה רועי?" זו היתה היא,עם החיוך הנבוך שלה ,לא ידעתי איך להגיב ומה לעשות, ובכלל הייתי כולי "מפוצץ" וגם היא לא ממש באה לי בטוב ,היא התיישבה והתחילה לדבר קצת והיה ניראה כאילו היא קצת התביישה ובכלל לא ניראה לי שנתתי לה הרגשה נוחה לפי מה ששידרתי ,היא הרגישה שהיא לא רצויה היא קמה והלכה...אחרי כמה צעדים היא הסתובבה עליי ואמרה "תמשיך להנות מהטיול" והמשיכה ללכת...

         מידי פעם הייתי רואה אותה במקום כזה או אחר היינו אומרים רק שלום מרחוק וגם זה בקושי,התחמקתי וגם היא היתה עושה את עצמה לא רואה אותי ,כי כנראה שהיא הבינה את הרמז ממני ורצתה למונע אי נעימות.

         ואז כבר המשכתי בדרכי ליעד הבא שלי לאוסטרליה ויותר לא ראיתי אותה בטיול שלי...

         זה קצת הזוי אבל המשכנו להתכתב במסנג`ר מידי פעם...

         כעבור שנה של טיול לפנים!

         חזרתי לארץ התחלתי לעבוד ,בנו לי יחידת דיור קטנה על יד הבית של ההורים שלי בקיבוץ שבו אני גר ..תמיד טוב לחזור הביתה..

         ארבעה חודשים לא שמעתי ממנה .עד שראיתי שהיא כתבה לי במסנג`ר "היי רועי" כתבתי לה חזרה "שלום איזו הפתעה! מה נישמע?" וכך התחלנו לנהל שיחת חולין ולספר חוויות מהטיולים שלנו.

         לאחר כמה שבועות קבענו להיפגש ,למה? אני לא יודע.. כנראה שהיא לא שומרת טינה או שהיא מבינה אותי יותר מידי !!

         אבל כנראה שבאמת מצאתי חן בעינייה ושהיא לא רוצה לשכוח אותי כ"כ מהר.

         היא באה אליי,הראיתי לה את הדירה הקטנה והיפה שלי ,שתינו יין האזנו לפינק פלוייד ברקע , היא כ"כ מתוקה כשהיא צוחקת שגורמת לי לצחוק יחד איתה ....

         שכבנו..היה מעולה וכ"כ שונה מהפעם הקודמת ,כאילו שלא היה לי את אותו המתח מהידיעה שהיא בתולה ...

         התחלתי לרמוז שאני צריך לקום מוקדם בבוקר לעבודה ,לא היה לי כח שהיא תשאר לישון אצלי..

         והיא הלכה לדרכה..

         יום למחרת היא כתבה לי במסנג`ר אבל התעלמתי וכך היה למשך שבוע.. היא כותבת ואני לא עונה לה... למזלי היא גם לא התקשרה אליי...לבסוף היא הבינה, עד כמה שלדעתי היא לא רצתה להבין..

         כעבור שלושה חודשים,אני מקבל הודעה ממנה "רועי?"

         עניתי "היי! הרבה זמן לא דיברנו.." וכרגיל התחלנו לנהל שיחה וכך לפעמים מתכתבים לתקופה של חודש.

         שוב נפגשנו אצלי והפעם יותר נהניתי ממנה, מפעם לפעם אני נהנה איתה יותר.

         חבר שלי גם היה אצלי והיא ממש התחבבה גם עליו ,באמת היו צחוקים וכולנו נהנו לשבת ביחד.

         הוא הלך והשאיר אותנו לבד.

         שוב שכבנו.

         היה לה נורא קר מהמזגן אצלי בבית וחיממתי אותה בזרועותיי היא רעדה ואני חיבקתי אותה ולא עזבתי עד שהיא לא תפסיק לרעוד,ופה כבר היה מן רגע מיוחד שלנו...

         אבל עדיין יום למחרת חזרנו להתעלם ...יותר נכון אני חזרתי להתעלם אבל היא כבר לא הייתה כותבת לי יום אחרי.

         הפעם זה היה שונה אחרי כמה ימים כשהיא כתבה החזרתי לה הודעות אבל מעולם לא היינו בקשר טלפוני קבוע,רק מסנג'ר מסנג'ר מסינג`ר...

         היא היתה מספרת לי מה קורה בחייה ומה היא עושה וכך גם אני...תמיד אהבתי גם לשמוע מה חדש אצלה.. היינו מתכתבים כמה פעמים בשבוע לפני השינה..         ואז הגיע אותו יום חמישי הארור....

         היו לה סידורים בחיפה והיא שאלה אותי אם אני רוצה שהיא תקפוץ אליי כשהיא תסיים כי אני גר 10 דקות מחיפה.. אז וואלה התאים לי ואמרתי לה שבכיף ומשום מה גם מאוד רציתי.

         השעה היתה כבר 23:00 בלילה והיא עוד לא התקשרה להודיע מה קורה איתה ,שלחתי לה sms         כדי לוודא שהכל בסדר ולדעת מתי היא תגיע , היא התקשרה ואמרה שעוד כחצי שעה היא תצא לכיוון שלי ואם אני רוצה שהיא תביא סושי (היא יודעת שאני מת על סושי) ,התלהבתי ,זה בא לי ממש בטוב אף על פי שלא הייתי רעב.

         חכיתי לה ונרדמתי על השפה ,התעוררתי מהצלצול של הסלולרי שלי ,הרגשתי קצת בבאסה כי חשבתי שהיא תודיעה לי שהיא כבר לא תגיע.. לא יודע למה.. אבל לבסוף היא אמרה שהיא מחוץ לדלת של הבית שלי ואם היא יכולה להכנס (שמחתי..).

         ראינו חברים ,התענגנו על הסושי ,שתינו יין אדום אפילו התמסטלנו מקצת מג`ויינטים.

         היא נשכבה לי על הרגליים, ליטפתי לה את הגב, היא כ"כ הצחיקה אותי באותו ערב והרגשתי חיבה גדולה אליה.

         היא מנשקת אותי בצוואר וכולי צמרמורת.

         היא חכמה ומעניינת, היא מספרת לי סיפורים מגניבים וחדשים שלא יצא לשמוע.

         שכבנו כל הלילה.... היא נשארה עד הבוקר, קמנו ביחד,         היא העירה אותי בנשיקות וכ"כ אהבתי את זה ,חייכתי אליה והיא אליי, שתינו קפה וחיבקתי אותה, התחלתי להרגיש עד כמה אני מחבב אותה. יש בה משהו שאין לאף אחת, הפלפליות, הטוב לב, הזרימה, הכנות המתיקות שבה... ובאותו הלילה הבנתי את זה...

         ליוויתי אותה לרכב שלה חיבקתי אותה חיבוק חם והיא יצאה חזרה לביתה...         כעבור 10 דקות שלא הצלחתי להפסיק לחשוב עליה שלחתי לה...sms

         "אני כבר מת לראות אותך שוב.." ובאמת שהתכוונתי לזה !

         בטוח היא מחייכת עכשיו מאוזן לאוזן כשהיא קוראת את ההודעה הזו.בדוק שהיא מחייכת עכשיו אין מצב שלא!! אין!!!

         עברו 5 דקות ,10 דקות ,חצי שעה ,שעה יום שלם והיא לא ענתה לזה...

         מוזר...

         היא היתה מחוברת למסנג'ר יום למחרת אבל היא לא כתבה כלום, כתבתי לה והיא לא ענתה !!

         בשום פנים ואופן אני לא אתקשר! מה קרה? שאני אפגע לעצמי באגו?? אין שום סיכוי!! לא מתקשר!!!!

         עבר שבוע ולא שמעתי מהכלבה הקטנה...         יום חמישי, (אחרי שבוע בדיוק) חיכיתי בטור לרופא שיניים, בינתיים קראתי עיתון מעריב של יום שישי האחרון...

         קראתי שם שנערה בשנות ה-20 לחייה נהרגה בתאונת דרכים ביציאה מחיפה.

         זו היתה היא...         בכתבה נאמר כי זה נגרם בגלל sms         שכנראה הסיח את דעתה, והיא לא שמה לב שהיא עברה ברמזור אדום ומשאית העיפה אותה לקיבינימאט!!!         התאונה התרחשה באותה שעה ששלחתי לה את ה-sms         והיא ראתה אותו! היא נהרגה בתאונת דרכים, והכל בגלל -sms

         שלי!!!!

         זהו הדבר האחרון שהיא ראתה, אני כ"כ מקווה לפחות שהיא חייכה ושחיממתי לה את הלב לפני שהיא נעלמה...

         אני חושב עליה כל יום ויש לי דמעות בעיניים, אותה בחורה שבמשך שנתיים לא ויתרה עליי !

         היא עדיין ברשימה של המסנג'ר שלי אפילו שהיא תמיד ב-offlineגילי הלכה לעולמה ...

         היא הלכה לי..

         בדיוק כשהבנתי...


         דרג את התוכן:

          פרופיל

          ןםפןםפn^533
          1. שלח הודעה
          2. אוף ליין
          3. אוף ליין

          תגיות

          ארכיון

          פיד RSS