כותרות TheMarker >
  ';

  Love is in the air

  "כל דבר הוא אחד מתוך מיליון נתיבים. לפיכך, לוחם אור חייב לזכור תמיד שנתיב הוא רק נתיב!

  אם הוא חש שאין עליו ללכת בו אסור לו להשאר בו בשום פנים ואופן. החלטתו להשאר בנתיב הזה או לעזבו חייבת להיות משוחררת מפחד או משאיפה.

  על לוחם האור לבחון כל נתיב מקרוב ובצורה שקולה. וישנה שאלה שהוא חייב לשאול: האם לנתיב הזה יש לב?

  כל הנתיבים זהים...הם מובילים לשום מקום!
  אולם נתיב עם לב הוא קל. הוא לא גורם ללוחם להתיגע כדי לחבבו. להיפך, הוא גורם למסע מלא חדווה. כל עוד האדם הולך בו...הוא אחד עימו!"

  קרלוס קסטנדה - משנתו של דון חואן

  ארכיון : 8/2012

  82 תגובות   יום שני, 20/8/12, 23:45

  Inside out זה לא רק סושי!

   

  ''


   

  יום ראשון א' באלול  תשע"ב


  כבר מאוחר בלילה... ואני חוזרת מפגישה עם אסתי, חברתי מ"קפה דה מרקר", הידועה בכינויה "דרך הצבע".

  אנחנו מכירות כאן כבר כמה שנים ומעולם לא נפגשנו. שוחחנו מספר פעמים בטלפון ותכננו להיפגש... אבל לא יצא.


  הבוקר החלטתי שהיום הוא היום! להתקשר לאסתי ולקבוע איתה. היא כבר אמרה, לא פעם, שאנחנו חייבות להיפגש לקפה. שהגיע הזמן! אבל... הזמן עף לי ולא הספקתי להתקשר. ואז... בשעות אחה"צ... טלפון. ומי מעבר לקו? ניחשתם נכון! אסתי. איזו הפתעה!

   

  ואסתי מספרת לי שאימה מאושפזת, בבי"ח כרמל, ומבקשת שאבוא לארח לה חברה כשהיא מגיעה לשמור עליה בלילה. וכך נולדה לה פגישה מקסימה ומיוחדת, בשעת ערב מאוחרת, על השולחן בחדר האוכל של המחלקה הגריאטרית עם שיחות מרתקות על נושאי ענין משותפים.

   

  וכשכבר סיימנו לקשקש... ואני כבר בדרכי החוצה, עם אסתי שמלווה אותי, אני מבחינה פתאום בעכבר שמתרוצץ לו ממש לנגד עיני. כאילו מציג את עצמו בפניי! אפשר לומר שאפילו מחייך אלי. 


  ואני לא מופתעת! ולא מתרגשת בכלל... ומספרת לאסתי שבשבועיים האחרונים אני פוגשת עכברים ועכברושים, כל הזמן בחצר ביתי, ושבדיוק היום באו מהעירייה לפזר רעל אחרי שמצאתי שלשום עכבר על חלון המטבח שלי.


  וכן... כבר חשבתי לעצמי, עוד לפני שבועיים, כשפגשתי את העכבר הראשון מתרוצץ לו על מדרגות החצר שבטח נורא בא לו שאכתוב עליו איזה פוסט ולכן הוא מתגלה בפניי. אבל מה? לי ממש לא בא! להתעסק עם עכבר אז הנחתי לזה.


  אבל ... אני כבר יודעת מניסיון קודם שכשחיה מחליטה שאכתוב עליה פוסט, ואעביר את המסר שלה הלאה, אני לא יכולה להתעלם ממנה. היא מתעקשת, ומפעילה עלי לחצים, עד שאני מתרצה אפילו כשממש אין לי זמן או חשק לעשות זאת. זוכרים את הלטאות שהופיעו אצלי בערב ראש השנה שעברה? וכמה החלטיות הן היו? אז זה מה שקרה גם הפעם! מסתבר שכל הכרמל שורץ עכברים, בעונה הזו, וגם אם החלטתי להרעיל את העכברים שליד ביתי הם ממשיכים להציג את עצמם בפניי במקומות אחרים. לא מוותרים לי. 

   

  ''

   

  ואני אומרת לאסתי, שגם היא מחוברת לעולם החיות,  שכנראה אין ברירה... מסר זה מסר...וזה לא כ"כ נעים לי לפגוש כל הזמן עכברים. אז.. אולי כדאי שאגמור כבר עם זה. ואם העכבר מתעקש כל כך שאכתוב עליו... אז אכתוב וזהו!  כנראה שיש לו מה לומר לנו בזמן הזה.


  ולמען הגילוי הנאות אני חייבת לומר שחוץ מהחיות שמפעילות עלי לחץ לא פעם גם לאסתי יש חלק במהלכים האלה. היא תמיד מצליחה, בדרכה האלגנטית, להוציא ממני פוסטים על חיות חיוך ולדרבן אותי לבחור בכל פעם חיה אחרת ולכתוב עליה. וכך היא הצליחה לעשות גם היום. הפעם היא עשתה זאת בעזרתם האדיבה של העכברים.  

   

  בקיצור אני חוזרת הביתה וחושבת לעצמי: "אם זה המצב. אני מעדיפה להתקדם ולגמור עם זה. לכתוב פוסט. השעה עכשיו כבר 1:16 לפנות בוקר ואני רוצה גם להגיע למיטה מתי שהוא.

   

  אז... בואו נתחיל, נבין קצת את עולם העכברים...ונראה מה הם רוצים מאיתנו בזמן הזה? 

   

   

   

   

  מיהו העכבר ב" אינדיאנית"?

  ומהן סגולותיו?

   

   

  ''

   

   

  העכבר אצל האינדיאנים הוא החיה של הפרטים הקטנים.

  סגולותיו כוללות יכולת מופלאה של ירידה לפרטים, התמקדות, דייקנות, ובחינה של כל דבר בדקדקנות יתירה. לאחר שהוא בוחן את הפרטים בקפדנות הוא נוהג למיין אותם, לקטלג אותם ולסדרם על פי הסדר הנכון. אין פרט שנעלם מעיניו! לכל נתון יש משמעות.

   

  מנהיגי השבט טוענים שללא העכבר לא היתה נוצרת הבניה שיטתית של ידע ולא היו נוצרות התמחויות ספציפיות. הוא תמיד יודע שיש עוד ועוד מה לחקור וללמוד.

   

  ''

   

  העמקה בפרטים הקטנים היא עוצמתו של העכבר אך גם חולשתו הגדולה ביותר! וזאת משום שכאשר הוא מתמקד במה שנמצא ממש מול עיניו הוא לא משכיל או מסוגל, בהרבה מקרים, לראות את התמונה הרחבה יותר. הוא יכול להרכיב את התמונה הכללית רק מתוך חלקיה הקטנים. לעבוד מבפנים החוצה... Inside out.

   

   

   

  מיהם אנשי העכבר?

   

  ''

   

  אנשים שיש להם עכבר במפת הטוטם הם לרוב ביקורתיים, שיטתיים עד כדי כפייתיות, דייקנים, למדנים וטורחים לבדוק, לחקור לעומק, למיין, לקטלג ולתייק כל דבר לצורך שימוש עתידי מהיר ונוח.

   

  מבחוץ נראה שהם אוגרים אך למעשה הם פשוט מניחים את הדברים על פי הסדר הנכון! כדי שיוכלו לחקור אותם לעומק מאוחר יותר. הם תמיד מוכנים ומאורגנים וביתם תמיד נקי ומסודר. איכויות העכבר מתאימות לרואי חשבון, אנשי מחשבים, ספרנים כלומר, לכל האנשים אשר נדרשים להיכנס בעבודתם לפרטי פרטים ולדייק בהם על מנת ליצור שלם.   

                                 

  בצידם הלא מאוזן עלולים אנשי העכבר להגזים בדקדקנותם, להיות קטנוניים ולתת חשיבות רבה לפרטים שוליים וחסרי ערך. בדרך זו מעכבים עצמם ולעיתים מפספסים את התמונה הרחבה או את המהות. הם מתקשים לתפוס ולראות את השלם וזו נקודת התורפה שלהם. הלימוד שלהם הוא מתוך החלקים. הם בונים את השלם דרך חלקיו.


   

  מדוע מופיע העכבר דווקא עכשיו?

   

  ''


  העכברים התחילו "לדבר" איתי כבר לפני שבועיים! ואני לא הבנתי בכלל למה. האמת? לא כ"כ התחשק לי לתקשר איתם. עכשיו הנושא התבהר לי! כנראה הייתי צריכה זמן עיכול. 


   

  ''


   

  היום הוא ראש חודש אלול!  - חודש הניקיון וההתארגנות לקראת ראש השנה. בזמן הזה, מאפשר היקום לכל אחד מאתנו, להתחבר אל ה"תוכנה" האישית שלו ולנקות בעזרתה את כל ה"קבצים" הישנים שעבר זמנם, את כל קבצי הזבל והספאמים. ממש כמו במחשב באישי. הוא מעניק לנו עכשיו כוח עצום! שעוזר לנו לנקות את כל מה שמאט את התקדמותנו, ואת מהירות ההגשמה בחיינו, ויכול להפריע לנו מלקבל את תקציב השפע הנכון עבורנו לשנה הבאה על כל סעיפיו - בריאות, אהבה, קריירה, התפתחות ועוד, ועוד. התקציב שכל אחד מאתנו חולם לזמן לעצמו. איש, איש על פי בחירותיו ומאוויי ליבו.


  ואיך נקבע התקציב הזה? תקציב השפע! 

   

  הוא נקבע בד"כ על בסיס הפעילויות והתוצאות שלנו, בשנה שעברה, ובהסתמך על החזון והיעדים שלנו לשנה החדשה. ממש כמו שקורה בכל חברה עסקית! אבל בניגוד לחברות עסקיות שנדרשות, בזמנים האלה, דווקא לצמצם תקציבים לשנה הבאה אנחנו נדרשים לעשות בדיוק את ההיפך! להגדיל את תכנית תקציב השפע שלנו כמה שיותר. כמה שרק נוכל לקבל ולהכיל. כי יש המון שפע בשפע! ואת זה צריך לזכור! ותמיד לכוון לשם!


  אבל מה? כדי לקבל שפע צריך להתכונן לקראתו! ולפנות לו מקום! צריך לעשות עבודת ניקיון וסדר פנימי מופתי. לטהר את המודעות ולשחרר את כל מה שעבר זמנו ולא נחוץ יותר. לנקות את כל מה שהעלה אבק ומפריע לנו בדרך. את כל מה שעוצר אותנו מלהיות מי שאנו צריכים להיות. וזה כולל מחשבות, ביקורת, כעסים, אמונות מעכבות, הרגלים ודפוסי התנהגות מגבילים.

   

  וזו בדיוק הסיבה שהעכברים מופיעים עכשיו בהמוניהם ומתעקשים לומר את דברם. הם באים כדי ליידע אותנו שבחודש אלול אנו יכולים לפתוח את הפתח הנכון עבור עצמינו על מנת לקבל את כל מה שאנו מייחלים לו. הם באים לספר לנו על הכוח העצמתי שקיים עכשיו באוויר ומאפשר לנו להתבונן, להתמקד ולהעמיק בפרטים הקטנים של חיינו. לעשות מיון וסדר במחשבות, אמונות והרגלים ולבחון בעיון רב מה נכון עבורנו ומה כבר לא. לשחרר את מה שלא... ולעשות סדר במה שכן. לארגן אותו בסדר מופתי במגירות הפנימיות של הנשמה.


  לטענת העכברים, רק אם נעשה נקיון אמיתי ונשחרר דברים נוכל לפנות מקום לדברים חדשים להיכנס פנימה למרחב שלנו. רק כך נוכל להתחדש ולצמוח. ומי שיעשה את הניקיון והסדר הזה בצניעות תוך כבוד לעצמו ולזולת תהא זו עבורו נקודת פתיחה מצוינת לחודש יוצא דופן ולשנה חדשה טובה ביותר! 

   

  ''

   

   

  מנקודת מבטם של העכברים תשומת לב לפרטים תמיד מקרקעת אותנו ומחברת אותנו לאדמה ולכאן ועכשיו ל"רגע הזה"!  ולכן הם ממליצים לנו לאמץ את דרך ההתבוננות שלהם כלומר, לראות את מה שעומד ממש לנגד עיננו ולפעול בהתאם מיד.

   

  דרך ההתבוננות העכברית הזאת נוכל לבדוק את הפרטים. אולי פספסנו משהו חשוב למרות שהוא עומד ממש מולנו? אולי דחינו למחר דברים שמצריכים תשומת לב מיידית? אולי אנו עוסקים בהיבטים הגדולים של פרויקט כלשהוא ולא שמים לב לפרטים הקטנים והפראקטיים הנדרשים על מנת שהוא יצא מהכוח אל הפועל?


  עכברים מלמדים אותנו לקחת אחריות גם על הפרטים הקטנים של החיים ללא קיצורי דרך! להתמקד! ולא ללכת לאיבוד בסבך של הרבה נושאים ותחומים. לבנות מסגרות מתוך החלקים אל השלם. מבפנים החוצה. הם גם מזכירים לנו שכל הדברים הטובים מגיעים לאלה שמוכנים לעבוד כדי להגיע לשלמות. 

   

   

  ''

   

  ויחד עם כל הדברים הללו עכברים מבקשים מאתנו שנלמד גם מהחולשה שלהם. שננסה להתמודד עימה ולהיות מודעים אליה בכל רגע ורגע. כלומר,שנשכיל להתבונן גם בתמונה הכוללת ולא רק במה שעומד לנגד עיננו.

   

   

  הם יודעים לומר שעכבר מאוזן אינו שוכח להתבונן גם בתמונה הרחבה ולהפנים את המידע שהיא מספקת פרט אחר פרט. הם גם יודעים מנסיון שרוחב היריעה עלול לעיתים ליצור בלבול. ובלבול לדעתם הוא, בהרבה מקרים, תוצאה של "יותר מידי" או "מהר מידי". ולכן, המפתח להצלחה בכל משימה, על פי שיטתם, הוא התמקדות ובחינת הפרטים, תוך ראיית המסגרת השלימה, ושמירה על קצב התקדמות הדרגתי ומתון.


  אז זהו חברים...האטו את הקצב... הפסיקו להתרוצץ חסרי כיוון במבוכי החיים והתחילו לעשות סדר, לבחון את הפרטים המצויים בנתיבכם הנוכחי ולפנות מקום לשפע אדיר שרק מחכה להיכנס! עשו כמו העכבר עבודה של  Inside out ותצאו נשכרים! עכשיו זה הזמן!

   

   

  ''

   

   

  עד כאן דבר העכברים!

  עכשיו אני יכולה ללכת סוף, סוף לישון בשקט!

  לילה טוב! וחודש אלול מצוין!

  מיכל

   

   

  מקורות:

  ג'יימי סאמס, דייויד קרסון, 1999 – קלפי סגולה. הוצאת ענבר ארוח כפרי.

  טד אנדרוס 1999,  שפת החיות  הוצאת אור- עם.   

  אורלי נירן-יהלום, טוטם העכבר . אתר מעוף מקודש - אינטרנט.

   

  ©כל הזכויות שמורות לד"ר מיכל אדמתי©

  דרג את התוכן:
   51 תגובות   יום שבת, 4/8/12, 23:50

    

   דרושים סוכנים של אהבה

    

   ''

    

    

   היי חברים תתכוננו לפוסט שמאלצי ומתקתק במיוחד.

   אין מנוס מזה היום. ראו הוזהרתם.

    

   אני לא יכולה להימנע מכך נשיקה...  גם פוסט חג האהבה, גם יום הולדתי העברי...וגם הלב שלי מלא בשמחה. מתפקע מאהבה שרוצה להתבטא, להתפרץ לכל עבר, להעניק מעצמה לכל .

    

   ומאיפה זה בא פתאום?

   אז זהו שזה לא בא פתאום. זו אני במהותי! חיה באהבה וחולקת אותה, באופן מודע, עם כל מי שאיתי וסביבי- עם בני המשפחה שלי, עם חבריי, עם קשת רחבה של אנשים אותם אני פוגשת במסגרת עבודתי ובכלל. למעשה, אפשר לומר, שאני חולקת אהבה עם כל אדם בכל מקום.

    

   ולמה אני עושה את זה באופן מודע? מכוון?

   כי אני מבינה שאהבה היא הכוח המניע בעולם!  היא עוצמה שאין שנייה לה! היא האנרגיה אשר מביאה אנשים לצמיחה, להתפתחות ולריפוי.

    

   וזה עושה לי הכי טוב בעולם להעניק לאחרים, להעצים אותם ולהיווכח שהם שמחים, פורחים, צומחים, נרפאים, מתפתחים ומתקדמים בחייהם. אין דבר משמח ויפה מזה בעיני.

    

   זו גם הסיבה שבגללה אני מאמינה שאסור "לבזבז" אף מפגש או שיחה, בין אנשים, על "סתם" אלא תמיד כדאי להפוך אותם באופן מודע למפגש של התפתחות וריפוי ע"י העברה של אנרגיה אוהבת. 

    

   זה תהליך מיוחד שמעצים גם אותי מאד כי מה שאני נותנת חוזר אלי בריבית דה ריבית. כולכם כבר יודעים בטח בעל פה שאהבה היא מגנט. מכירים את המשפט שאומר ש"אהבה מושכת אהבה". וזו ממש לא קלישאה! למרות שזה משפט שחוק ונדוש.   

    

   ''

    

   והיום הזה - ט"ו באב, שכנראה לא סתם נולדתי בסמוך לו, מסמל עבורי את מהות החיים. את החזון שלי. את הסיבה שלשמה אני חיה ומאמינה שכולנו חיים.

    

   ולמה אני כותבת "בסמוך לו"?

   משום שהגחתי לעולם באיחור אופנתי של 20 דקות אחרי ט"ו באב. נולדתי בט"ז באב בשעה 12:20 בלילה. כך לפחות אמא שלי טוענת. היא זוכרת שזו השעה שהופיעה על השעון הגדול בחדר לידה כשהיא כבר היתה אחרי הכול!  "אז אמא... למה לא לחצת קצת יותר חזק כדי שאגיע בזמן לחגיגות"? "ואולי בכ"ז נולדתי קצת קודם"? שאלתי אותה השבוע...והיא לא ממש זכרה. חיוך  לא היתה סגורה לגבי השעה המדויקת. טוב נו.. בכל זאת עברו מאז  51 שנה!  ומן הסתם זה לא באמת משנה... זה עדייו בגדר איחור אקדמי ואני בהחלט מחשיבה את עצמי "ילדת ט"ו באב" וגם מרגישה ככה יום, יום... שעה, שעה רוב שנות חיי.

    

   ''

    

   ואני מאמינה שכולם כמוני. הגיעו לכאן כדי לחוות אהבה! -  עם עצמם, עם זולתם ועם כל הדברים כולם. במילים אחרות, אין לי ספק שכולנו פה על מנת לחלוק ולהעניק את אהבתנו. והסיבה לכך היא מאד פשוטה! ואנוכית גרידא!  - האהבה ממלאת אותנו, מטעינה, מהווה את  המקור ממנו אנו שואבים את האנרגיה לקום, בכל בוקר מחדש, טעונים בשמחה ובכוח להמשיך ולצעוד במסע החיים.

    

   אהבה נותנת כוח! היא אנרגיה! היא דלק החיים! - היא מקרבת, מחברת, מאחדת בין אנשים והופכת אותם לכוח הרבה יותר עצום מסכום חלקיו. היא שפה אוניברסאלית! כולם מבינים אותה היטב! כמהים לחוש אותה ולפעול מתוכה אפילו אם אינם מתרגמים לעצמם זאת במילים ובמודעות. אני לא מכירה מישהו שאינו חי מתוך הכמיהה לחיות במציאות כזו, של אהבה אמיתית, ולא משנה מיהו, מהיכן הוא בא ובמה הוא עוסק.

    

   ''

    

   מכל הסיבות הללו האהבה מתגמלת מאד את מי שחי, את היום יום שלו, מתוך מודעות אליה ולכוחה ויוצר את חייו דרכה ובאמצעותה!  

    

   אין ספק! מי  שחי אהבה יוצא נשכר!  משום שכאשר אנו מתחברים לכוח המניע שבאהבה ומפיצים, באופן מודע, זרעים של אהבה בכל מקום, בו אנו נוכחים, התגמול הוא מיידי ועצום. בדרך הזו, של חיים, אנחנו יכולים להתעלות מעל לבעיות היומיום ולעצב מציאות בה יש הרבה פחות סבל, כאב ומחסור (כי אהבה יכולה רק להעצים. ולעולם לא לגרוע או להחסיר). זו דרך וראיית עולם המקנה לנו כוח ועצמאות ליצור חיים שיש בהם סדר פנימי וחיצוני, התפתחות מתמדת, שקט ושלווה, אחדות וטוב. אנו לא תלויים באף אחד בדרך הזו. רק בנו ובבחירות שלנו.

    

   וכשאנו צועדים בדרך האהבה אנו אמורים להשקיע אנרגיה רק במקומות בהם הכיוון הינו חיובי ומעצים! אל לנו להתעסק בכלל במקומות בהם שוררת אנרגיה של פירוד, קונפליקטים ומחסור למרות שהם נמצאים בכל מקום סביבנו. וכאשר אנו נתקלים באנרגיה שלילית, ונאלצים להתמודד איתה, אנחנו יכולים לפעול בדרך אחת בלבד! - להפעיל מיד את "כפתור המודעות שלנו"  ולנקוט בפעולות התמרה. להפוך את אותה אנרגיה שלילית לאנרגיה חיובית ואוהבת.

    

   ואם למרות כל זאת, זה לא מצליח לנו, והסביבה דוחה את הפעולות האוהבות שלנו אנחנו צריכים פשוט לזוז משם. ללכת למקום בו האנרגיה שלנו רצויה, מתקבלת בברכה, ויכולה להעצים ולהשפיע באופן חיובי. ויש אינספור מקומות כאלה. 

    

   ''

    

   כשאנשים יבינו שאהבה היא הכוח המניע, מהבוקר עד הערב, יתרחש שינוי אמיתי! יהיה לנו כל יום חג האהבה. אהבה לעצמנו, לבני משפחתנו, לחברים בעבודה, לשכנים, זרים ואפילו אויבים

    

   ובשביל שיהיה לנו כל יום חג האהבה. צריכה להתגבש קבוצה מספיק גדולה של אנשים שחיה באותו התדר. תדר האהבה. קבוצה גדולה שמשדרת על אותו הגל. שפועלת באופן מודע למען המטרה הנעלה הזו של העברת מסר האהבה הלאה. קבוצת אנשים שמהווים דוגמא מהלכת לאהבה בהתנהגותם. שמכניסים ומבטאים אהבה בכל פעולה ושיחה. גם אם לפעמים השיחות הללו מאתגרות.

    

   ''

    

   ואני חייבת לומר שאני פוגשת לאחרונה יותר ויותר אנשים שמתעוררים לתוך התדר הזה וחווים את היופי שבו וזה נפלא בעיני! אנשים שמדליקים את האור הפנימי שבתוכם ופותחים את הלב לנתינה ולקבלה. שמפיצים את אבקת האהבה האישית שלהם, בכל מקום, מתוך הבנה שכך ורק כך הם יוכלו ליצור עולם שבו הם וכל השאר מממשים את הפוטנציאל האישי שלהם! ממצים את כל הכישרונות שלהם הכי טוב שיש! נותנים ומעניקים מעצמם למען סביבתם וחיים חיים עשירים בכל הרבדים והרמות.


   אני פוגשת גם יותר ויותר אנשים שמוכנים לסייע גם לאחרים להתעורר. לתמוך בהם בזמן שהם מנקים את הדחיסות האנרגטית והפחד מחייהם ומתחברים לתדר האהבה. אני פוגשת אנשים שמוכנים להיות גנרטור מטעין אשר פולט תדר נקי של אהבה לסביבה ושוטף באור עוצמתי את כל מה ומי שברדיוס שלו. וזה קורה בכל הרמות - האישית, החברתית, הלאומית והגלובאלית. עולם ישן ואפל מתרסק ונעלם בהדרגה. ועולם חדש נבנה. וזה והולך ומתעצם. אנשים מתעוררים. מתחילים לשאול שאלות על מטרות חייהם, מתבוננים מסביב, מתחברים לאמת הפנימית שלהם. לבריאה שבתוכם. רוצים לצמוח, להתפתח, להנהיג את חייהם וליהנות מהם. בוחרים להיות מפיצי אהבה כדי לתרום ולתמוך בחבריהם ובסביבה.

    

   ''

    

   ומי שעדין לא עשה זאת חברים. מוזמן עכשיו! ממש ברגע הזה, לפתוח את ליבו, למלא אותו באהבה ולצאת לדרך. לפזר אהבה בכל מקום, בכל כמות ובכל זמן מתוך הבנה שהאהבה שלנו היא מה שאנחנו והעולם צריכים כעת יותר מכל. במיוחד בזמנים אלה. מתוך הבנה שאהבה מביאה אהבה!

    

   איך עושים את זה?

   פשוט עושים! מוזמנים לאהוב את כל מה שעיניכם פוגשות. החל בכם, על החוזקות והחולשות שלכם, והמשך בסובבים אתכם. מוזמנים להאיר את הפינות החשוכות שאתם פוגשים בדרך, להזרים לשם אהבה ולראות שהכול מסתדר!


   והכל מסתדר מפני שאהבה היא תרופת הפלא, שרביט הקסמים, הסוד הגלוי ביותר והשימושי ביותר, המרכיב הנסתר הנמצא מאחורי כל סיפור או נוסחת הצלחה, העיקרון החזק ביותר ביקום. כל כמות אהבה שתתנו תחזור אליכם מכל מקום בסביבה. וככל שתגבירו את עוצמת הווליום זה גם מה שתקבלו בחזרה.

    

   ''

    

   אז... אל תחכו שיאהבו אתכם חברים. הפכו אתם לסוכנים של אהבה! אהבו את עצמכם ופזרו אבקת קסמים של אהבה כלפי כל מי ומה שתפגשו בדרככם. כך תמשכו אליכם אנרגיה דומה ותופתעו להיווכח שהיקום ידידותי לאדם שאוהב משום שהאהבה היא החוק העליון שלו... העיקרון על פיו הוא מתקיים! המגנט, המפתח המחבר אותנו היישר לממלכה השוכנת בליבנו...שרק דרכה אנו יכולים להתחבר לכל האהבה הקיימת ביקום. וכשאנו אוהבים חברים היקום הופך ללב אחד גדול. למנגינה נפלאה והרמונית!

    

   ענק! תודו!

    

   נשיקות...

   אוהבת אתכם!

   ומאחלת לכם ולי ימי אהבה כל השנה! תמיד!

    

    

   ממני,

   הילדה של ט"ו באב  

    

    

   ''

    

    

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    נתיב האור
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    ארכיון

    פיד RSS