כותרות TheMarker >
  ';

  ארכיון

  תכנים אחרונים

  0 תגובות   יום שבת, 3/3/18, 16:54

  בולשיט הביטחון ועשן הליברמן


  לכל אורך המאמר המאוד רציני שאביא כאן כדאי שתמיד תחזרו ותשננו את המשפט הבא:

  "לישראל יש את אחד הצבאות החזקים בעולם כולל חיל אוויר מהמתקדמים והקטלניים שהאנושות יכולה הייתה לייצר נכון ל-2018".

  אחרי שהבנו איש את רעהו הבה וניכנס לעובי הקורה של הביטחון הישראלי והפוליטיקה הנילווית אליו בדמותו של שר הביטחון ליברמן.

  הייתה לנו "מלחמת ששת הימים" ומנגד "מלחמת יום כיפור".

  בשתיהן "ניצחנו"... וואללה יופי.

  בששת הימים הנחתנו מכה מונעת עם "עפיפונים" ברמה של בסה"כ 19 שנה למדינת ישראל, למול אוייב המום שבקושי ידע היכן מפתחות הסוויץ של מטוסיו. קרענו אותם ויחד עם צנחנינו הנועזים (ממש ללא ציניות) הרחבנו את גבולות 67 לימי התנ"ך. יופי.

  ביום כיפור 73 היינו אנחנו ההמומים. כמי שבטעות נשאר בחיים יחד עם אריק שרון ועוד כמה שהגענו בסופו של דבר לתוך מצריים – יודע בוודאות שרק נחישות ענקית של לוחמינו והרבה מזל שעדיין לצבאות ערב לא היה בזמנו מי יודע מה איזה נשק אולטימטיבי – ניצחנו שותתי דם ונכים קשה.

  כעת נעבור לשר הביטחון ליברמן (לא אינני טועה, האפסנאי הזה שעלה אך לא מזמן מרוסיה הוא הוא מומחה הביטחון של מדינת ישראל). ליברמן הגיע למשרד הביטחון ו...וואוווו. מה שראה הדהים אותו. כמה נשק... כמה עוצמה... ממש יופי. מכאן שיכול היה לצאת (בלי לגלות סודות צבאיים...) לעולם ולאיים שאוי ואבוי אם מישהו יתעסק איתנו. "אנחנו נחסל את נסראללה ולבנון תחטוף באבי אביה...".

  תראה ליברמן. הסיווג הביטחוני שלי אחד הגבוהים בישראל ולך בכלל אין סיווג... אתה בסה"כ פוליטיקאי ישראלי נתמך ע"י ראש ממשלה מושחת ושר אסיר משוחרר שבקרוב ייכנס שוב לכלא. זה כל הרקורד שלך להגיע לטלוויזיה ולאיים. רק מה? אין בין דבריך והמציאות דבר וחצי דבר. שב ותלמד.

  העולם כיום איננו דומה בשיט לשנת 67 ואפילו לא ל-73.

  כיום לאיראן טילים ביניבשתיים שיכולים לשייט ולפגוע מהאטמוספירה ומהחלל, ואם אנחנו גם לא שקדנו על שמרינו – זה עדיין לא מייצב אותנו ברמה כזו שמותר לנו לאיים על כל העולם ואחותו.

  במלחמה הבאה לא נוכל למחוק את לבנון. יודע למה ליברמן (וספר לימנמניך): כי יש שם גם אזרחים חפים מפשע. נכון... נכון... לאסאד מותר... אבל לנו לא!! יודע ליברמן מה ההבדל? אסאד נתמך ע"י רוסיה (הלכה למעשה) ואילו אנחנו רק נקבל על הראש (תרתי משמע) מכל העולם וגם מ... רוסיה!!

  אז שום מתכונת לא הולכת לעבוד.

  מתכונת 67 (הפתעה) כבר לא קיימת. נתחיל?... ומיד יגמרו אותנו (ואני בכלל לא בטוח שרק ערבים יתקיפו אותנו...).

  מתכונת 73 ספיגה וניסיון קטילה? התחלת לספור את האבידות שיהיו לנו עד שמישהו כאן בהנהגה (שעדיין יישאר בחיים) יצליח לסיים באיזושהי הפסקת אש מחונטרשת?! אבידות לא רק בצבא. אתה יודע כמה ייהרגו בערים בישראל?!

  אבל... (יאמרו בעיקר בש"ס): "תראו איך שרדנו. "ניצחנו". אלוהים שמר עלינו".

  לא. זה לא יהיה "צוק איתן".

  לא. זו לא תהייה מלחמת לבנון 1.

  לא. זו לא תהייה מלחמת לבנון 2.

  אני מנסה לראות את הבעות הפנים של קוראיי ולשמוע את תגובותיהם עד כאן.

  "מה נסחפת כ"כ רחוק?".

  "חכה. בקרוב כתב אישום לביבי ושרה. סתם כותב מחזה אפוקליפטי".

  או סתם סגנונות ניציים שיסיטו לכיוונים פוליטיים כמו: "כחלון יציל אותנו"... (חחחח...).

  הגיע זמן סיכום האמת.

  נכון. יש לנו צבא נהדר.

  יש לנו חיל אוויר מהמתקדמים בעולם.

  יש לנו הכל... חוץ מכיפת ברזל אלקטרונית מעל כל מדינת ישראל ששום דבר לא יכול לחדור בעדה. כל עוד איננו מוגנים הרמטית, כל מלחמה חדשה תביא אינסוף קורבנות ותסלחו לי שאינני מאלה שיישארו בחיים וירוצו לכיכר רבין להשתכשך בבריכה כי... ניצחנו עוד פעם!!

   

   

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שני, 15/1/18, 09:42

   הרע בפוליטיקה הישראלית תואם חיינו

    

   לא מכיר אדם מאושר בישראל שאינו מוטרד מהפוליטיקאים שרובצים עלינו מגרדים בביציהם על חשבוננו, כאשר בסופו של דבר מאזן האימה תמיד לרעת הבריאות שאיכשהו מנסים לשמור עליה למרות קצב החיים ההרסני.

    

   לדעתי הצנועה כמי שנולד כאן על האדמה שלנו חצי שנה לפני קום המדינה, ש... יכול להיות הרבה יותר טוב אבל לא רואה שום קצה אור אלא רק מנהרה חשוכה, ארוכה ואפילו עם נחשים ארסיים אורבים בכל פינה.

    

   אין לי כל כוונה להתחיל ולדבר על משבר הדיור הנורא שמתרחש בישראל כבר דורות, ואין מושיע.

   לא מתכוון לדבר גם על יתר דרגות הכאוס של חיינו בכל תחום ועניין: 1. מערכת הבריאות הקורסת. 2. האין חינוך לילדינו - לא חינם ולא על רמה. 3. התחבורה שאיננה רלוונטית לא מכיוון הפקקים הבלתי אפשריים שאין למדינה כל כוונה לבטלם, בדיוק כמו שאין מערכת רכבות אלטרנטיבית לקטסטרופה בכבישים... וכו' וכו' כפי שכולכם מכירים אבל אינכם נוקפים אצבע כדי להכניס אצבע משולשת לעיני השרים והחכי"ם שכל כולם בהעלאת שכרם ע"ח לדוגמה - הנכים, ו/או עסוקים בימי כיף כמו למשל הליכודיאדה.

    

   כן. הגעתי לליכודיאדה - ולגמרי לא במקרה. כל כוונתי החל מהמילה הראשונה במאמר זה הייתה להגיע לליכודיאדה. לא לאירוע עצמו אלא להשלכותיו.

    

   הליכודיאדה היא התגלמות הפוליטיקה הישראלית במערומיה שעולה בתת תרבותה אפילו על החינוך הקלוקל של הילד המגודל של ראש הממשלה שאין בו אהבה וזוגיות טבעית עם בנות המין היפה - אלא דרך מיטתה המצחינה של הזונה בחדר האחורי של בית הבושת שנקרא במכבסת המילים "מועדון חשפנות".

    

   בליכודיאדה נחשפנו ל"תרבות הפוליטית הישראלית" כשסף הבושה המינימלי נעלם לחלוטין.

    

   מי יכול היה עד עתה להכנס לפוליטיקה הישראלית?

    

   סלבריטאי. ידוען. כל מה שהיה עליו לעשות היה להודיע מתוך קופסת הטלוויזיה שפרסמה אותו כי הוא פורש לטובת הפוליטיקה, והנה לנו ח"כ אוטומטי ללא כל צורך בהצגת קבלות כלשהן... להיפך: אפילו אין לו תעודת בגרות יתהדר בתואר אקדמי דרך "קשריו" ואת כל הדרך להיות שר או חלילה ראש ממשלה האחראי על כל חיינו - אין גבשושית מהמורה שתחסום אותו.

    

   מאז זלגו המון מים מהירדן לים המלח (ציניות. לא מים רבים מהשמיים ולא ים מלח...) והגענו עד פתחה של הזנות במיטבה בצורת חגיגה ענקית הנקראת "נא בעין" או - ליכודיאדה.

    

   נתניהו, אשתו וילדיו עשו ככל יכולתם להמאיס עצמם ותפקידיהם על מרבית עם ישראל, אבל את הזרעים זרעו לקול צהלתם של עלובי החיים סביבם... ויותר מזה. כל "עיתונאי" זב חוטם החל מרקד לצלילי הליכוד ונתניהו, עד שסלל דרכו חזק והיטב לליכודיאדה... בדרך לכסא בכנסת.

    

   לא... אתה ואני נרוץ לתקן את המדינה... הצחקת את הצחוק.

    

   אברי גלעד, ברקוביץ אייל, יהורם גאון, אופירה אסייג, ניקול ראידמן, צופית גרנט, אסי עזר, דידי הררי, הצל... שכחתי סלב כלשהו? לא משנה? סלב תמיד סלב ועד הבחירות יהיה עליו רק לצאת מארון "העיתונאות" והופ... הוא מינימום בכנסת או בממשלה.

    

   זהו רבותיי. אין אלה מילים של ייאוש. אינני שמינית מיואש ואפילו לא שוקל לעזוב את המדינה... שלי. מודה בזה שהם גנבו לי את המדינה, אינני יכול לעשות דבר, אבל אינני מיואש. למה? 

    

   ככה...

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 19/12/17, 06:16

    חצי שונא חצי

     

    שלמה ארצי לא היה הראשון להוכיח את המציאות הישראלית העגומה "חצי שונא חצי", ואני לא אהיה האחרון לנתח אותה. אין לי כל ספק שהדברים כאן יהיו מסמרות תובנות שאיש לא יחלוק על אמיתותן, והיופי (אם אפשר לקרוא לזה כך) השונה מפסימיות מובנית זו יהיה ארגומנט התקווה האפשרית שבאופטימיות זהירה יבליח אי שם בעתיד כאור שיאפשר לנו לצאת מהכאוס הישראלי הזה.

     

    העם מחולק לשני מחנות עויינים ששום בימ"ש איננו יכול להביא את הצדדים להסדר חיים משותפים, אפילו כולנו יהודים, כולנו חכמים ואפילו כולנו יודעים את התורה. השינאה בין שני חלקי העם תהומית והיא פורצת חדשות לבקרים על כל נושא שצץ לו, טוב כרע, אידיאולוגי וסתם, אמונה וחילוניות, או סתם ריב על מקום בכביש, בתור לאוטובוס, באולם הקולנוע או במסיבה.

     

    ניקח דוגמית אחרונה שמעידה על אינסוף ארועים בעבר שחידדו והבליטו את השינאה בין חלק א' של העם לחלק ב'. שני מנחים שצצו להם כפטריות אחרי ההרס של ערוץ 2 שחולק ל-12 ו-13, ואיפשר לכל מיניי דמויות רדומות אך סלברטיאיות לתפוס את מרכז הבמה, והפעם אסקינן בברקוביץ ואסייג. לחצי עם הם נאמניו והחצי האחר סולד מהם - מכ"א לחוד ומשניהם ביחד. הגיע אליהם מני נפתלי, לוחם ציבורי ואישי נגד נתניהו – ואז הגיע רגע אי הנעימות שהביאה אותו לקום ולפרוש מהראיון. התגובות האוטומטיות לא אחרו לבוא. שני סוגי תגובות וכל אחד מייצג חלק אחר בעם שלא שכחנו את מטעני השינאה ההדדית ביניהם: "כל הכבוד לברקוביץ שהכניס חזק לעוכר ישראל הזה נפתלי שעויין את נתניהו המלך" ומצד שני "איזה נאד נפוח ומטומטם הוא הברקוביץ הזה שמתנהג כמו בהמה שבויה ביד אדוניו נתניהו, וזה אותו ברקוביץ שתפס בזמנו בביצים של השחקן שעיצבן אותו על המגרש".

     

    השינאה התהומית הזו בין חלק א' לחלק ב' הגיעה לידי ביטוי אלקטוראלי וייצוג אותנטי בכנסת. שום דבר כבר לא ענייני. אין כבר נושאים לאחדות העם וניהולו בדרך נאותה אלא מלחמה כמעט עקובה מדם כדי לקבוע מסמרות ולהביס באופן מוחלט את החצי השני. זה מביא מחד לגילויי שחיתויות ברמות שלא הכרנו בעבר אבל באותה נשימה למנגנונים משומנים גלויים וסמויים שמוכנים לטייח את כל הרע ולהביא לסיכול כל ניסיון שיקום ועצירת ההידרדרות שבסופו של דבר גרועה בתוצאותיה מהחימום הגלובאלי של כדור הארץ שאין ספק מהווה בעייה קיומית אמיתית למין האנושי.

     

    אם ברור לכולנו שהגענו לדרך ללא מוצא שכנראה תביא בסופו של דבר את המצב לפיצוץ אטומי פנים ישראלי החמור מכל פצצה גרעינית איראנית דימיונית או אמיתית, מותר וצריך להשאיר פתח תקווה לאור שיתכן ויצוץ ויגיע מאי שם... בדמותו של מנהיג אמיתי שיידע לא רק לעשות מה שצריך כדי לשקם תשתיות ישראליות הרוסות אלא לבנות גשרים חדשים ששני חלקי העם יראו בהם דרך לחיבור מחדש והליכה האחד לקראת רעהו...

     

     

     

     

     

    דרג את התוכן:
     2 תגובות   יום שלישי, 10/10/17, 12:27

     בקרוב, אחרי פרישת נתניהו, הליכוד יתנהל בדיוק כמו מפלגת העבודה.

      

     מיום ליום מתחדדת ההרגשה שנתניהו בסוף הדרך הפוליטית שלו. המקום המתפנה בראשות הממשלה מתחיל להניב פירות מועמדים חדשים, חדשות לבקרים, והכל במפלגתו הליכוד שידעה "שקט תעשייתי" הרבה זמן.

      

     המועמדים לראשות הממשלה הבאה מהליכוד חיוורים לא פחות מאלה שהתמודדו לראשות מפלגת העבודה, ואת התוצאה מיד לאחר כיבוש המקום הראשון שם נראה גם בליכוד שאחרי הפריימריס בין כל המועמדים לרשת את נתניהו.

      

     אני בטוח שהמסקנה הראשונה המעלה גאווה אצל החברים בליכוד היא: נתניהו ענק ועובדה שכל כך הרבה מועמדים שמציעים עצמם כירושה לאחר לכתו – שתקו כמו דגים בעת כהונתו חסרת המעצורים.

      

     אין ספק. נתניהו שהפחיד את צאן מרעיתו המלחך עשב בשדות כשהוא הרועה האולטימטיבי שלהם, הצליח בשיטת ההפחדה לייצב חזק את מעמדו, ובכך להנציח רצונו לחיות כמו מלך הולל תוך הרס מדינה שלמה שהוא מעלה כקורבן לגחמותיו הפרטיות.

      

     אבל אין להתעלם מה-מסקנה ה-אחת, הן של אוהביו והן של שונאיו (כאילו הם מיקשה אחת): אחרי נתניהו כבר לא יהיה אחד כזה שכולם ירעדו מפניו ובפניו.

      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 22/9/17, 09:32

      בזה, רבים מכם אינם מוכנים להודות

       

      כתב לי איזה מישהו (לא חשוב מי, כי רבים אחרים חושבים כמוהו): "נראה שאתה רואה רק את עצמך כהכי מתאים להיות ראש ממשלת ישראל".

       

      לא עניתי לו כטוקבקיסט, אבל אינני מתחמק מזה. הנה תשובתי כאן, בביסוס מעמיק.

       

      אתחיל דווקא מהסוף. תשובתי כמובן "נכון", ומיד אני מצפה לחיוכי ליגלוג, שליחתי למוסד סגור, לקחת כדורים בצבעים כאלה ואחרים... (בייחוד מהצד הימני של המפה הפוליטית שהרי אני מוכר כ... לא משלהם).

       

      אמשיך מלמטה למעלה. אינני היחיד שחושב, בטוח, מאמין... ביכולותיי לנהל את המדינה בצורה הכי טובה, ורחמנא ליצלן – בטח טוב מהכנופייה השולטת כעת כמובן עם הראש הכי מסריח שהיה לנו בדגים "לחג", מר כבוד המלך בנימין נתניהו. אבל אתעלם מכל אלה שחושבים כמוני שהם מאוד מוכשרים (לפחות פחדנים ומצניעי לכת... "לזכותם") – ואסביר מתוך החדר הסגור במוסד הסגור עם השרשראות הנעולות על ידיי ורגליי... את התיזה שלי המשליכה על הרבה מאוד רבדים.

       

      מנהיג בכלל ובישראל בפרט איננו דווקא זה שזרקורי התקשורת/התהילה/הסלבריטאות... האירו אותו. נכון שכאן בארץ המובטחת זה עובד "מצויין" אבל לדעתי הצנועה אין למהות והאמת הנדרשת לצורך עניין רציני זה של "להיות מנהיג מוביל ישראלי" כל קשר לרדידות הישראלית שאני מודה בלתי ניתנת לשינוי.

       

      נו אז מה?

      שארים ידיים, אמחא כפיים לכל "כוכב" שנופל עלינו לא מתוך כישורים אלא רק קישורים?!

      נראה לכם שאהיה השותף שלכם בפגיעה האנושה באינטליגנציה?!

       

      כעת אתחיל את הדברים שהרי עד כה כתבתי את סיפת דבריי.

       

      אתחיל דווקא ב"ניחומים" לכל הסקפטים, מקנאים, זוממי מזימות ושוחרי רע: "הגעתי לגיל 70 אומנם במצב מעולה אבל... כל יום מהיום מקרב אותי רק לדבר אחד. הקבר. לכן... ראשות הממשלה לבא בתור... חחחחח...).

       

      למה מחשבותיי לאורך שנים רבות היו שיש בי המון מה לתרום למען הכלל, לא התממשו?

       

      כי האופי שלי חארא.

       

      לא שאני איש רע מטיבעי, אלא שבענייני פוליטיקה הבנתי שאסור לי להיות אני, ועל כך מעולם לא וויתרתי ולא הסכמתי להתפשר אפילו לא תמורת שוחד קטן כגדול.

       

      כך אני גם בחיים האמיתיים, בעבודה ובכלל בסבך החיים: אם צריך לכופף אמונה בסיסית (צדק, יושר, אמת...) אני מוותר על לא חשוב מה, ממשיך בדרכי הקשה תוך וויתור "אינפנטילי" (לדעת אחרים) ולא רק שאינני מתחרט אלא גאה להמשיך ולחיות בלי אותה הטבה שכמעט השגתי שלא בדרך בני אדם ותרבות סבירה.

       

      יאמרו המגחכים: "נהדר. נניח שאתה אדם ישר (טוב לא כמו לפיד), צדיק (טוב לא כמו דרעי), לוחם נחוש (טוב לא כמו נתניהו), עובד קשה ונהנה מהעבודה והצורך להתפרנס (טוב לא כמו א. גבאי)... אבל מהיכן החוצפה אפילו להתחיל לחשוב ולהאמין שאתה מסוגל להיות ראש ממשלה מצויין לישראל?!

       

      תשובתי פשוטה.

       

      אין לי תואר לא במדעי המדינה, לא בכלכלה, לא בחינוך, לא בראיית חשבון... אבל יש לי תעודת בגרות המוכיחה שסיימתי 12 שנות לימודי בסיס/ליבה וזה הילקוט הקטן שקיבלתי כדי לצאת לדרך החיים ומשם להתפתח.

       

      התפתחתי לאורך השנים... ועוד איך.

       

      למדתי להיות לוחם בלי דרגות קצונה ו/או רמטכלו"ת.

      למדתי חינוך מהו דרך ילדיי ונכדיי.

      למדתי כלכלה דרך עבודותיי המגוונות שכיר/עצמאי.

      למדתי מנהיגות מאינסוף סיטואציות שהייתי מעורב ומעורבב בהן עם מנהיגים שונים ומשונים במסגרות כאלה ואחרות.

      למדתי... ואת כל מה שלמדתי אני לוקח עימי בקרוב לקבר.

       

      אבל הכי חשוב. נולדתי עם כמה נתונים בלעדיים (בלי ציניות, ברור שישנם עוד לא מעטים כמוני) – שרק העמיקו את יכולותיי והביאו אותי לפריצת דרך אישית שהלוואי היתה יכולה להביאני ולנתבני לנקודות ואזורים משפיעים על רווחת כולנו... אבל כמובן שזה היה בלתי אפשרי בשילוב הקשה של אופי חזק וטוב מול שחיתות רעה ונוראה שאינני מתפשר עימה בשום דרך.

       

      אבל אלה שלא למדו... כמו שגם לא נולדו עם זה... הגיעו... עם קישורים הזויים ככל שיהיו... לפוליטיקה.

       

      הם מלגלגים עליי ועל שכמותי.

      הם בטוחים שלזן כמוני אין שום סיכוי לאיים עליהם.

      הם מקבלים ממני גושפנקא אמיתית להמשיך ולהתעלל בי ובאחרים, כי... אנחנו לעולם לא נרד לרמה שלהם.

       

      אבל הם...

      הם ראש הממשלה של מדינת ישראל.

      הם שר האוצר של מדינת ישראל.

      הם שרת התרבות של מדינת ישראל.

      הם שר החינוך של מדינת ישראל.

      הם שר הביטחון של מדינת ישראל.

      הם... הקובעים... המחוקקים... השולטים...

      ואנחנו רק... טוקבקיסטים משלמי מיסים.

       

       

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 19/9/17, 08:26

       לנתניהו הדפוק. איראן נמצאת בכבישי ישראל

        

       גילוי נאות. אני מודע היטב לעובדה הזועקת שלפוליטיקאי ישראלי אין טעם אפילו לנסות להסביר עניין מהותי וחשוב ע"מ שיעשה משהו לתיקונו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בראש ממשלה נוכל, טיפש, פושע ובוגד במנדט שניתן לו ובעמו באינספור נושאים חשובים, כבוד המלך האבוד נתניהו.

        

       רק הבוקר עוד תאונה קטלנית מחרידה בכביש 4 מחלף חולות ליד חולון. לפחות 3 הרוגים ועוד כמה פצועים שבסה"כ עשו תאונה קלה, יצאו מרכבם, ומשאית השטן הגיחה לעברם, קטלה מיידית שלושה מהם והשאירה עוד משפחות שכולות על לא עוול בכפן.

        

       לכאורה, עוד נהג משאית שאינו יודע לנהוג... אבל מחזיק ברישיון ממשלתי כדין.

       את האבסורד הזה אין המדינה מתחילה אפילו לחשוב – כדי לתקן.

       לא... לא עוד 70,000 ניידות משטרה שיחפשו נהג משאית תמים ויחפרו לו כל מיניי האשמות עד שההוא לא יתחיל להבין על מה פשע.

       ככה נוהגת מדינה דיקטטורית שכל מנהיגיה שואפים רק לדבר אחד: קידום אישי.

       שום דבר מעבר לזה.

       אח"כ נתחיל את הדיונים בפייסבוק... אבל בכנסת שצריכה למעשה להיות בית הכלא המאובטח ביותר בישראל... הכנות לחג.

       כל ח"כ ושר עורכים בימים אלה מסיבות. הרמת כוסית...

       כולם יגיעו הביתה בשלום, ואת זרעי הפורענות שהשאירו אחריהם "נבחארי ונבחארות הציבור" בצורת שדה קוצים שרוף שבמקום לנטוע כל תקופת עבודתם/שרותם את הציבור, גירבצו... נמשיך כולנו לנתח... ימין יאמרו כי בתקופת מפא"י היה גרוע יותר (למרות שהם במינוס 50 שנה מהתקופה ההיא...) והיתר ימשיכו לברבר במח עם כל מיניי "כוכבים" עלובי נפש כמו לפיד, כחלון, גבאי ואח'... כאילו אנחנו אבק!!

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 29/7/17, 16:23

        זה אתם ואני...


        בואו נעשה סיכום ביניים (כי למרות גילי ולמרות גילכם אלה שסובלים ממני עשרות שנים – אנחנו עדיין חיים).

        סקרים.

        הסקרים תמיד נותנים תוצאה שיקרית זהה: רוב אזרחי ישראל אומרים שכיף לחיות בארץ.

        כשנכנסים לעומק... יעני יוצאים מהרגע האופורי של הצורך לתת תשובה לשאלה מטומטמת – מרגישים בדיוק כמו זה שנפל לבור ביוב, ראשו מעל הצחנה, וכולו אמירה מלאת "היגיון": "מצבי יחסית טוב".

        בטח שכל אחד מאיתנו מרגיש ברגעים לא מעטים טוב עד מצויין... אבל מה עם הרגעים הרבים יותר בו אתה מקלל את כל מה שזז ו/או עומד לידך?!

        היי... אני מודע לעובדה שאיננו חיים בשוויץ. אין לנו אגמי מים בלתי נגמרים, נופי הרים מושלגים מכל עבר, דשאים ופרות רועות בנון שלנטיות, ואוויר הרים צלול כיין... עם הרבה יין ומאכלים כייפיים.

        אבל כמעט כולם כועסים.

        לא רק אלה שרואים בנתניהו שורש כל רע ואין קללה עסיסית אחת שלא סיננו עליו ו/או על רעייתו.

        גם אלה שבחרו ויבחרו בנתניהו שוב ושוב. גם להם רוב הזמן עובר בקללות לכל עבר... מעבר לאלה שהם מטיחים ב"שמאלנים" שרחמנא ליצלן מקללים את הביבי שלהם.

        כולם מקללים את כולם... כי מאוד רע לחיות במדינה הזו.

        להיכן שלא תזרוק אבן... תמצא שחיתות ו/או חוסר התחשבות ו/או חוסר תרבות ו/או חוסר נימוס ו... בקיצור: כוס אמק וכוס אוחתוק על ימין ועל שמאל (כאן הכוונה לא לפוליטיקה... חחחחחח...).

        כל ההקדמה הארוכה הזו שאפילו לא התחילה למצות את כל החארא בו אנו חיים... אבל צפים... באה לדבר על המהות שמהווה סכר ענק ביני... ובינכם.

        מה בדיוק השגתם עד היום בעשרות שנים שהאכילו אתכם "דמוקרטיה"?

        אני קבעתי שיש כאן דיקטטורה... ואתם לעגתם לי כי... "אינני מבין".

        לא השגתם דבר.

        לא רק שלא השגתם דבר, אלא שהאריכו לכם את המאסר עולם החונק... למאסר ללא נקודות יציאה.

        אבל לא למדתם דבר.

        אתם בשלכם עם "הדמוקרטיה".

        אני למשל, לא הולך כבר עשרות שנים לבחור לכנסת.

        אוי ואבוי... אין כמעט אחד שלא מקלל אותי ו/או מרחם עליי... יעני טרם הבנתי שבכך... "אני יוצר תשתית שהערבים יעלו לשלטון"...

        אני מנסה להסביר שבדרכים "דמוקרטיות" יהיו קבוע בשלטון המפלגות המגעילות הסטנדרטיות... עם כמעט אותם חלאות מושחתות שרק ליום הבחירות מתקלחות ועוטות חליפות... אבל... "אתה לא מבין. ככה זה בדמוקרטיה. הם נבחרים כחוק".

        מי נבחר כחוק?

        אותם אלה שאתם מקיאים מבוקר עד ליל שנייה אחרי "בחירתם"?!

        פעם הייתי "עוף מוזר. חריג...".

        היום אני לוחם בודד... דוהר במרחבים הענקיים לבדי... מאמין בטבע ולא באלוהים... כמובן שגם לא מאמין בבני אדם... ולמרות הכל מוסיף ומביע דעתי... עם המשך קיטונות שינאה ואי הבנה כלפיי: "מה שאתה יודע זה רק לקלל".

        לא!! אני גם אברך!! חחחחחחחחחחח...

        תברכו אתם את הדמוקרטיה ואת אלה שאתם בוחרים... "בוחרים"... כמו לערבב חארא בתעלת ביוב וכל פעם לדוג חארא צף אחר בין אם כבר תפסת אותו קודם או שהוא "חארא חדש"!!

        אבל אני עוף מוזר.

        איזו מין חוצפה יש לבן אנוש כמוני להטיח את האמת מול פרצופם של הרוב שאינם מבינים משהו אחר ממה שהאכילו אותם לאורך שנים... ואח"כ מתפלאים ש-30 מנדטים מספיקים ברחבת הריקודים של ה-120 כדי להנהיג את כל הרחבה!!

        "אז מה אתה מציע"... שאלה סטנדרטית.

        "יש לך מועמד טוב יותר"... שאלה עוקצנית.

        הפעם אענה כיהודי, בשאלה, כי זה מה שכולם מבינים הכי טוב (יהודים וערבים): "אין לי מה להציע. מה אתם מציעים"?!

         

         

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שבת, 3/6/17, 13:37

         בגיל 70 מותר לנהג אוטובוס לספר לחבר'ה

          

         נהג אוטובוס עובר קורס כאילו הוא מועמד לקבל כנפי טיס.

         נהג אוטובוס אחראי לשלומם, ביטחונם והגעתם בשלום למחוז חפצם של כ-60 נוסעים.

         נהג אוטובוס זה מקצוע קשה, מהנה, ולמי שהחיידק נכנס בו.

          

         כעת שימו לב כיצד נוהגים בעלי חברות האוטובוסים

         (אין מדובר בחברה ספציפית. כמעט כל החברות חוטאות בהכל או ברוב העניינים דלהלן)

          

         1. אין תנאי עבודה שווים בין הנהגים, אפילו בתוך כל חברה. כל אחד לנפשו והכל בהתאם להבנות אישיות בינו ובין בעלי החברה. צדיק ורע לו רשע וטוב לו.

         2. מכריחים או מנסים לגרום לו לעבוד יותר מ-12 השעות ע"פ חוק. ברגע שהנהג נתפס ע"י שוטר נוהג מעבר ל-12 שעות – עונשו גדול מאוד.

         3. "טועים" בתלושי המשכורת בהפחתת שעות עבודה. שיטת "מצליח" עובדת שעות נוספות, כי כמה כח וסבלנות יש לנהג מול עיוותים כאלה?

         4. לא משלמים לנהג הוצאות כגון אוכל ע"פ חוק בנסיעות ארוכות ורחוקות. לפעמים משלמים אבל הצורך לדרוש כל פעם מחדש בתקווה לקבל אישור, מתיש וכמובן נוגד לחוק.

         5. לעיתים קרובות אין סידורי לינה ראויים לנהג דבר הגורם לו למחרת להיות בלתי כשיר לנהיגה. לאחר מעשה יטען המעסיק "למה לא התקשרת? היינו מסדרים מקום אחר?" דבר שהוא כמובן כסת"ח וזיבולי שכל.

         6. מורידים לנהג ימי חופש גם רטרואקטיבית על ימים שהעבודה היתה חלשה. נהג סטנדרטי איננו מסוגל להתמודד עם תלושי משכורת שהמעסיק עושה בהם כרצונו.

         7. לא מתחשבים בנהג שעבד שעות רבות (חלקן בשעות הקטנות של הלילה) ולמחרת מסדרים לו עבודה כאילו וישן כמו תינוק לפחות את 7 השעות החוקיות. יש לא מעט ימים שנהג האוטובוס עובד בבוקר כאילו ועולמו מתרסק לו על הראש וכל כולו מנסה להחזיק עצמו שלא יירדם.

         8. סידור עבודה קודם לתיקוני מוסך של האוטובוס. למרות הידיעה שאוטובוס חייב להיות תקין ב-100%, לרוב האחוזים הרבה יותר נמוכים. עניין של בטיחות מול הוצאות.

         9. לא מתאמים נסיעות במקומות בהם העלאת והורדת נוסעים מתאפשרת אך ורק לצד רכבים חונים בניגוד לחוק (בבתי הספר ובתחנות האוטובוסים), וכאשר מוגש דו"ח עירייה/משטרה מאשימים בלי בושה אך ורק את הנהג. לו נהגי האוטובוסים היו עוצרים אך ורק כשתחנת האוטובוס ו/או החנייה מול ביה"ס פנויים – כמעט לעולם לא ניתן היה להעלות או להוריד נוסעים וענף האוטובוסים (תחבורה ציבורית ופרטית) היה נסגר מיידית.

          

          

          

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שלישי, 30/5/17, 13:31

          אעפ"כ נוע ינועו דבילי מתכנני התחבורה בישראל

           

          נתחיל בזה ש"זה לא יפה לנבל את הפה. יש לך מה לומר אמור זאת במילים נאותות".

          וואללה?!

           

          בואו נבדוק יחד אם זה יאה לנבל את הפה בעניין התחבורתי שאביא כאן – שהוא כמובן מעניין את כולנו כצרכנים ברכבינו הפרטיים בכבישי ישראל.

           

          הכתבה בערוץ 2 על כביכול הצורך להרחיב את כביש החוף בעוד נתיב לכל כיוון, והמריבות בין הגופים הרלוונטיים השונים הבוחשים - כולל משרד התחבורה.

           

          עוד נקודה כהקדמה. רק לפני מספר ימים סיפרתי על הכביש החדש שמאריך את נתיבי איילון צפונה עד שפיים, ו... הכאוס שהוא מביא איתו פעמיים: 1. פקק ענק עד הכניסה לכביש החוף, ו-2. עומס נוסף בלתי אפשרי על התנועה שגם ככה פקוקה לחלוטין לכיוון צפון.

           

          אז מה חדש?

           

          מטומטמים חדשים עם רעיונות ישנים... עם תכנון מפגר להוספת נתיב נוסף בכביש החוף (בשני הכיוונים) כי ידוע ומוכר המצב הבלתי אפשרי של פקק אחד גדול מת"א עד כמעט חיפה ולהיפך.

           

          מילא היו כאן רק הסתומים השיגרתיים מטעם משרד התחבורה ששום עובדה לא תשנה את דעתם להמשיך ולזרוק כספים על עוד כבישים ועוד מחלפים... כשברור ומוכר המצב שהפקקים לא רק שאינם נעלמים אלא ... ממשיכים ונערמים – אלא שכעת חברו ל"תכנונים" גם מתנגדים ותומכים בעלי אינטרסים סביבתיים ונציגי התושבים באזורי הכביש.

           

          הרעיון הגנדיוזי להוספת נתיב נוסף בכביש החוף כמעט בלתי אפשרי מהמון בחינות, שלא נזכיר לכולנו על הכאוס שיווצר במשך שנים... תוך כדי הסלילה הענקית המתוכננת הזו.

           

          זה הזמן להכות עם פטיש כבד בראשם של כל אלה שאינם מוצאים את ידיהם ורגליהם בסבך התכנון הענק הזה – ולומר להם: "לא תמו הפסיכים מהארץ? הלכו הפסיכים הזקנים וכעת ניניהם מזמרים אותן זמירות"?!

           

          במקום להסביר, לנמק ולצייר תוכניות כאילו והעניין לפנינו רציני באמת, מוטב שאכתוב רק משפט אחד שבדיוק אותו אחד היה שגור בפי לפני כיתות הדרכות הנהגים שבמשך כ-40 שנה ינקו ממני ידע ורעיונות הישרדות בג'ונגל התחבורתי הישראלי: "גם אלף נתיבי נסיעה לכל כיוון בכביש החוף לא יקטינו במ"מ אחד את פקקי הענק בו ו/או בכל כביש אחר נושק או קרוב".

           

           

           

           

           

           

           

           

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שבת, 27/5/17, 11:54

           אני רואה אותם

            

           לא רק בדרך לגימנסיה.

           הם כאילו בני אדם כמוני וכמוך, אבל הם לא.

           בל נקרא להם חייזרים, כי הדימיון דווקא מעניק לחייזר שכל ואיי.קיו גבוהים.

           לא אסתובב סחור סחור, ולא בכדי להרגיזם באתי לכאן.

            

           בוחרי לפיד ו/או נתניהו מרעילים את בארות המים שאנו שותים מהן.

            

           זה לא ש"משהו השתבש להם".

           זה – הם, כי ככה הם.

           ראו רק את קצה "הקרחון הלוהט" – ומה שאנחנו מבינים, חווים ומדווחים - הם רואים כפגיעה באינטליגנציה שהם אינם יודעים שאין להם: מחירי הדיור בישראל.

           האסון גדול הרבה יותר ממה שמישהו יכול היה לצפות.

           זה התחיל בקטסטרופת עליית מחירים מטאורית ב-100, עד שהגיע "המושיע" יהיר לפיד.

           את יהירותו ראו רבים מעצם החלקים שמהם בנוי האיש, אבל בוחריו לא עזבוהו אפילו אחרי שהבטחותיו האוויליות להפחתת מחירי הדיור הפכו רק לבדיחה עצובה אם לא למטה מזה.

           אז הגיע אוויל לא פחות מפגר מקודמו - כחלון, אבל עם חידוש עולמי: חיוך מטומטם מרוח על פנים מפגרות משהו בלתי ברור בסגנון מירי רגב, אבל "מקצועי" יותר.

           גם זה צבר לא מעט מאמינים, והשד יודע מאיזה חומר קרוצים יצורים כאלה שכל פעם סוגדים לעגל זהב אחר, והעיקר – "מי שמאמין...".

           כחלון כמו לפיד בנויים מיסודות רעועים בדיוק כמו בוז'י הרצוג – אבל עם כרטיס כניסה ימני למועדון המפואר של "לה פמיליית השלטון" השונא שמאלנים רחמנא ליצן.

           הנה לכם סיבה למסיבה במדינת ה"ימין".

           בראש הפירמידה ניצב אשכנזי שזיהה את הדי.אן.איי המפגר של שכבה מזרחית נחותה לא קטנה בישראל, ויחד עם פטרוניותו מיקמו עצמם בארמון של זהב עם "המון אידיאולוגיה לא קיימת" שמחזיקה אותם מצויין בפיסגה כמו ששום דבק מגע אחר אינו יכול.

           קנאים כמו קנאים, לפיד כמו כחלון, ממתינים לרשת מקום כזה או אחר במסדרונות הזהב כמו שמדינות טוטאליטריות נוהגות, ומכאן קצרה הדרך להמשך הייללות של רוב האוכלוסיה בישראל שרואה את תג המחיר על דירות: 4 חד' ב-4,500,000 ש"ח (מבצע שלא יחזור...), ויודעים שאת האבסורד הזה אי אפשר להפסיק.

           המצב בו מתנהלת מדינת ישראל הוא אבסורד אחד גדול, ארוך ומטמטם מנת מישכל סבירה... אבל זה בדיוק מה שמעניק לנו אריכות ימים - בזכות הפיגור העצום הנמצא אצל רוב האוכלוסייה בישראל.

           אז מה אתם אומרים?

           אי אפשר להביס את נתניהו?

           אפשר להביס את נתניהו?

           שתי התשובות נכונות בו זמנית, וראו איך המשוואה נשארת בדיוק כפי שהיא כיום: נתניהו, לפיד, כחלון... חחחחחחחחחחח... מישהו מהמפגרים המחזיקים את הסקרים בראש מהדורות החדשות – מצפה ל... שינוי?!

           חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

            

            

            

            

            

           דרג את התוכן:
            3 תגובות   יום שישי , 21/4/17, 19:04

            גזענות ימנית נגד שמאלנים

             

            (אפרטהייד ישראלי)

             

            הקדמה: אין בדברים שיובאו כאן משום הבעת דעה. נדמה לי (רק מאחר ואינני פרופסור מין המניין…) שהנתונים בשטח מוכיחים כי הקיטוב בישראל (ימין/שמאל, מזרחיים/אשכנזים, שחורים/לבנים, עשירים/עניים וכד') איננו שטחי ונובע רק משינאת האחד את רעהו – אלא טבוע הרבה יותר עמוק בגן הישראלי. לקיטוב הזה ניתן לייחס אך ורק סממן אחד: גזענות!!

             

            ההקדמה לא הספיקה. בטרם ניכנס לנושא ועמוד שידרתו - נעבור קודם כל למבוא.

            הקיטוב בישראל בין ימין ושמאל איננו בין מזרחים ואשכנזים. נכון שרוב האנשים בימין – מזרחיים, אבל יש גם אשכנזים בעלי דעה ימנית. נכון שרוב האוכלוסיה החלשה שהיא גם ברובה מזרחית – ימנית, אבל גם אחרים גם אם הם מיעוט – נמצאים בצד הימני של המפה הפוליטית.

             

            בהכללה, כל מי שהוא בימין המפה הפוליטית – שונא לפעמים עד כדי טירוף הדעת את אנשי השמאל, ואין כאן שום סיכוי לפשרה והנמכת גובה הלהבות.

             

            מהיכן נובעת השינאה הזו לאנשי השמאל? מהרבה סיבות רדודות וגם מעט מהן הנושאות בחובן תוכן מהותי יותר: אנשי הימין אינם מקבלים לחברתם אנשים חכמים ובעלי דעה מנומקת יותר מידיי.

             

            הימין שונא את האליטות. מי הן האליטות? אלה כל מי שמקצועו בתחום התרבות, האמנות, הספרות, השיפוט, ו… למעשה כל מי שנחשב "חכם" כשהאחרים לידו נראים כאילו נכשלים ו"פושטים" (מלשון פשוטי העם).

             

            בואו ניגש לחלק הנמוך ביותר באוכלוסייה הישראלית. האסירים. ברובם? נכון. מזרחיים. את מי הם מאשימים בישיבתם בכלא? את האמא שאולי הייתה נאמנה יותר מידיי? את האבא שלא חינך לגבולות? את ראש הממשלה האשכנזי שבעיניהם הוא יותר תימני ומרוקאי מאלה שמנפנפים מנגל בגני יהושע? את הליכוד שהוא מפלגת השלטון שלא נתנה בידיהם כלים לצאת ממעגל העוני או מה שהוביל אותם להידרדר לעבריינות? לא!! הם ימשיכו ברובם לבחור ליכוד ויאשימו את… השופטים. כן. הם יאשימו את "האליטות".

             

            הקיטוב הזה בין ימין ושמאל בישראל הוא חד וחלק – ג-ז-ע-נ-ו-ת!! הגזענות הזו תוקפנית רק מצד אחד לכיוון הצד השני: מימין לשמאל. בדיוק כמו שכותבים בעברית…

             

            הגזענות הזו היא חסרת רחמים וככל שתתגרה בה, כך תגבר.

             

            סיבות רבות לגזענות הזו, מצטברות ונערמות, עולות ויורדות… אבל קיימות כאן בתוך הוורידים. זה התחיל כאילו באלטלנה. זה התחיל כאילו בגזזת עם העליות הראשונות. זה התחיל כאילו בשואה שעברו האשכנזים ומה לעשות שגם בזה הייתה "נחיתות" למזרחיים. זה התחיל כאילו בשחיתות של אלה שהקימו את המדינה, הכריחו שיהיה פנקס קו"ח אדום, ו… לעולם לא נשכח להם. הכל כאילו. הכל כדי לתרץ את העליהום שעושה הימין לאנשי השמאל… ועתה כבר לאור יום. לא מפחדים יותר מהשמאל. אנחנו בשלטון ונראה להם שכל מה שהם שואפים אליו… נעשה בדיוק הפוך. אנחנו השלטון. אנחנו הכח. אנחנו הקובעים.

             

            מי הסמן הימני הכי בולט בגזענות הזו של הימין לשמאל… שבנוסף לכל הצרות גם רוצה שלום עם הערבים רחמנא ליצלן? מירי סיבוני כפיים רגב. זוהי הדמות האולטימטיבית שהימין הוליד והשריץ למען המטרה: "להוציא להם את העיניים".

             

            כן. מירי רגב נטלה על עצמה את תפקיד הגזענית חסרת הפשרות שכל דבר שמאלני או אליטה או עם סממן סמי אשכנזי… להוציא מחוץ לחוק. היא עושה זאת עם חיוך זוועתי מפחיד… ואחרי שהבינה שהחיוך הזה נראה יותר מטורף מסתם צחוקים… אימצה אותו בכל כוחה לייצוג יומיומי ותעמולת הגזענות הפורחת שלה.

             

            כן רבותיי. בישראל יש גזענות של חלק מהעם נגד החלק האחר. זה לא חלק ימני במובן של א"י השלמה נגד אלה שדוגלים בהחזרת שטחים תמורת שלום עם הפלשתינים. זה ימין שנמצא בשלטון ואינו מוכן לעזוב את מקור הכח כל עוד מתרוצצים במדינה "אוייבים" אכזריים שהם "מסוכנים יותר מהפלשתינים". האבסורד שאיש השמאל והאליטות יוסי קליין העז לומר בדיוק דברים אכזריים כאלה נגד הימין… וראו איזה קצף יצא מפיה של סיבוני כפיים ויתר הגזענים בימין.

             

            ככה זה כשאפילו אבסורד סופר אבסורד מחזק את התיזה שקיימת שינאת אחים תהומית בין ימין לשמאל פוליטי… והימין עושה מזה גזענות על סף הגבול הטהור הזכור לשימצה… והנה לכם מדינת אפרטהייד… וממש לא במובן המקובל בעולם של ישראליים מול פלשתינאים.

             

             

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום ראשון, 16/4/17, 16:32

              Netanyau piece of Shit

             כשכתבתי שנתניהו הוא "חתיכת חארא" קמו עליי גם המסכימים עם העובדות ורק טענו לסגנין הדיבור הלא תרבותי.

              קבלו סגנון אחר לאותה תוצאהo.k

             בואו נבחן אם כל הכינויים שהענקתי עם השנים לנתניהו תקפים ונכונים ואז כבר יובן שכמעט ואין מגעיל, טיפש, נוכל, שקרן, גנב, נואף, פחדן ומה לא?... יותר מראש הממשלה נתניהו בנימין ביבי שאסור לכאורה שידבק בו רבב.

             האיש מתנהל כבר שנים כמלך כל יכול ואת כל הרע מהדיקטטורות לקח – ולא חלם לרגע להיות איזשהו סוג של מנהיג המיטיב עם עמו ו/או המתרגם את המנדט שניתן לו כדי לשרת אותנו.

             נתחיל בדמוקרטיה לכאורה שמנציחה את כהונתו של האיש הזה.

             איזו מין דמוקרטיה היא זו כאשר כל מי שמנסה להעיר ו/או להאיר ו/או להתעמת עימו, מוצא עצמו מהר מאוד מחוץ למעגלים הפוליטיים? מי שרוצה את הרשימה הארוכה של אישים ליכודניקים מיואשים שעזבו את הליכוד ו/או הפוליטיקה רק בגלל נתניהו - כנראה שאיננו רוצה באמת שמות אלא רק לעצבן.

             נתניהו איננו מסתפק בהפחדת כל מי שמעז לאיים על כיסאו ו/או מעמדו. הוא עושה ככל יכולתו, לאור יום ואפילו בעזרת שינויים בחוקי המדינה – כדי לרסק כל עיתונות לגיטימית שהיא מאושיות החיים הדמוקרטיים וכלב השמירה הכי אפקטיבי לבקר את הממשל.

             כל זה איננו מוכיח על כח אלא בדיוק על ההיפך: נתניהו הוא מהפחדנים הגדולים ביותר שקמו לנו מאז ומעולם.

             נתניהו פחדן לא רק בפוליטיקה – כי את הדי.אן.איי הפחדני שלו ינק עוד מפיטמות אימו וגרר את ביעותיו לתוך חיי הנישואין שלו (כרגע השלישיים במספר והמזוויעים מכולם). מסיבות מעוותות שרק פסיכיאטר מומחה בדרגה מינימלית של פרופסור לקרימינולוגיה וכד' יוכל לנסות להבין, נתניהו מפחד מאישתו הנוכחית הרבה יותר מהשטן שעלול להופיע לפניו כדי להוליכו לעולם אחר. הסיבה המרכזית נהירה לכל אחד מאיתנו אבל נדמה שבזה לא מסתכם כל עניין הפחד ממנה. גם על כך יש ספקולציות רבות ומאחר ואין בידינו נתונים סופיים, נעבור לנושא הבא בתור.

             נתניהו לכאורה ניחן באומנות הקסם שהרי כמעט ואין מישהו שיכול להסביר את הסיבה שהוא איננו פורש ו/או מפרישים אותו ממישרתו. אפילו שופט עליון פורש ע"פ חוק בגיל 70... מה שכמובן איננו תקף לגבי פוליטיקאים. מדהים אבל עובדתי.

             אבל נתניהו איננו קוסם ואפילו לא בן קוסם. נתניהו הוא אותו פחדן מבית שעושה אותן הצגות גם לקהל בוחריו, והמציאות מוכיחה שזה "הולך לו". נתניהו נתלה ב"איום האטומי האיראני" בדיוק כמו אותם מטורפים הכלואים במוסדות סגורים ומדברים על הזיותיהם... וכאן זה מתקבל... "בהבנה". לא שמישהו מבין את האובססיה הזו, אבל... הוא הרי ראש הממשלה... אז כנראה שהוא יודע דברים שאנחנו לא... האמנם?!

             את ההפחדה הזו שכבר נשמעת הרבה פחות מאיימת מ"תאכל אחרת יבוא שוטר" נתניהו מיישם גם ברגעים קריטיים כמו בחירות ההולכות לרעתו... והנה הוא רואה מראות של ערבים נוהרים באוטובוסים לקלפיות...

             מי שלא ראה את פרצופו המפוחד של נתניהו באותם רגעים, לא ראה מעולם מטורף בעת התקף פראנוייה.

             נתניהו זה אדם חסר כבוד עצמי וכל מה שמסביבו אפילו נוגע לתפקידו הרם כראש ממשלה – לא מדגדג אותו בכלל. הוא נתון בתוך חייו האישיים, נהנתן חסר תקנה, ואם מתגלות כל מיניי תופעות דוחות כאלה על סף אי ההבנה האנושית לצורת חיים כאלה – הוא ומשפחתו פשוט אינם מבינים או עושים עצמם כלא מבינים... ומצפים שהכל יעבור מעליהם כמה שיותר מהר כי את דרכם הנלוזה אין בדעתם לשנות כמלוא הנימה.

             נתניהו איננו מבין או מרגיש כל כך מורם מעם שכל הבעיות הקיומיות של מדינת ישראל בפנים וכלפי חוץ, ממש לא מעניינות אותו.

             נתניהו טוען "להגנתו" שהוא איננו ממונה על מחירי הדיור בישראל. זה שר השיכון... האוצר... וואט אבר.

             נתניהו טוען שבעיות החינוך הן לטיפולו של שר החינוך.

             נתניהו טוען... וכך הלאה לגבי כל יתר הבעיות הקלות כקשות... והוא בסה"כ המלך מעל כולם ללא כל אחריות.

             אבל...

             כששמונה מיליון עבדים קמים כל בוקר לעבודתם וחוזרים תשושים בסוף היום רק כדי לתחזק את חייהם (בקושי), נתניהו נשאר ער רק כדי לספור את הכסף הרב שמוזרם אליו מהמיסים של אותם מסכנים, ובטח איננו נרדם עד שאומות העולם ישבחו את "כלכלת ישראל האיתנה".

             אומרים אלה שאינם יכולים לישון ו/או לקום בלי "ברכת המלך נתניהו": "הנה תראו כמה חזקה כלכלת ישראל. הכל בזכות נתניהו. איזה מנהיג יכול להביא אותנו למצב נהדר כזה".

             בחייאת אמא שלכם?

             מה לעזאזל עשה נתניהו כדי לחזק או לתחזק את כלכלת ישראל? הרג אותנו בעבודת פרך? גבה מאיתנו מיסים על כל פיפס? לא נתן לנו זכויות יסוד? מה לעזאזל מביא בני אדם במאה ה-21 להלל מנהיג שאינו נוקף אצבע בשום דבר, אינו רואה עצמו אחראי לשום תקלה או נזק, ורק לוקח קרדיט על תוצאות טובות שנוצרות לא בזכותו... אלא למרות היותו ראש ממשלה?!

             כעת נשאר רק לשאול את אלה שאינם מסוגלים לחשוב ו/או לענות כי... "אנחנו נתניהו לנצח": האם ליצור כזה שכל מילה גסה, רעה, קשה וכד' מתאימה לו כמו כפפה ליד, זכות יסוד שלא להטיח בו דברים שכנגד אדם אחר זו הוצאת דיבה ושם רע?! מהי הוצאת דיבה אם לא אמירת דברי שקר כנגד הזולת? האם מישהו עדיין חושב שנתניהו איננו אלא סתם חתיכת חארא?!...

             דרג את התוכן: