כותרות TheMarker >
  ';

  ארכיון

  תכנים אחרונים

  0 תגובות   יום שישי , 21/4/17, 19:04

  גזענות ימנית נגד שמאלנים

   

  (אפרטהייד ישראלי)

   

  הקדמה: אין בדברים שיובאו כאן משום הבעת דעה. נדמה לי (רק מאחר ואינני פרופסור מין המניין…) שהנתונים בשטח מוכיחים כי הקיטוב בישראל (ימין/שמאל, מזרחיים/אשכנזים, שחורים/לבנים, עשירים/עניים וכד') איננו שטחי ונובע רק משינאת האחד את רעהו – אלא טבוע הרבה יותר עמוק בגן הישראלי. לקיטוב הזה ניתן לייחס אך ורק סממן אחד: גזענות!!

   

  ההקדמה לא הספיקה. בטרם ניכנס לנושא ועמוד שידרתו - נעבור קודם כל למבוא.

  הקיטוב בישראל בין ימין ושמאל איננו בין מזרחים ואשכנזים. נכון שרוב האנשים בימין – מזרחיים, אבל יש גם אשכנזים בעלי דעה ימנית. נכון שרוב האוכלוסיה החלשה שהיא גם ברובה מזרחית – ימנית, אבל גם אחרים גם אם הם מיעוט – נמצאים בצד הימני של המפה הפוליטית.

   

  בהכללה, כל מי שהוא בימין המפה הפוליטית – שונא לפעמים עד כדי טירוף הדעת את אנשי השמאל, ואין כאן שום סיכוי לפשרה והנמכת גובה הלהבות.

   

  מהיכן נובעת השינאה הזו לאנשי השמאל? מהרבה סיבות רדודות וגם מעט מהן הנושאות בחובן תוכן מהותי יותר: אנשי הימין אינם מקבלים לחברתם אנשים חכמים ובעלי דעה מנומקת יותר מידיי.

   

  הימין שונא את האליטות. מי הן האליטות? אלה כל מי שמקצועו בתחום התרבות, האמנות, הספרות, השיפוט, ו… למעשה כל מי שנחשב "חכם" כשהאחרים לידו נראים כאילו נכשלים ו"פושטים" (מלשון פשוטי העם).

   

  בואו ניגש לחלק הנמוך ביותר באוכלוסייה הישראלית. האסירים. ברובם? נכון. מזרחיים. את מי הם מאשימים בישיבתם בכלא? את האמא שאולי הייתה נאמנה יותר מידיי? את האבא שלא חינך לגבולות? את ראש הממשלה האשכנזי שבעיניהם הוא יותר תימני ומרוקאי מאלה שמנפנפים מנגל בגני יהושע? את הליכוד שהוא מפלגת השלטון שלא נתנה בידיהם כלים לצאת ממעגל העוני או מה שהוביל אותם להידרדר לעבריינות? לא!! הם ימשיכו ברובם לבחור ליכוד ויאשימו את… השופטים. כן. הם יאשימו את "האליטות".

   

  הקיטוב הזה בין ימין ושמאל בישראל הוא חד וחלק – ג-ז-ע-נ-ו-ת!! הגזענות הזו תוקפנית רק מצד אחד לכיוון הצד השני: מימין לשמאל. בדיוק כמו שכותבים בעברית…

   

  הגזענות הזו היא חסרת רחמים וככל שתתגרה בה, כך תגבר.

   

  סיבות רבות לגזענות הזו, מצטברות ונערמות, עולות ויורדות… אבל קיימות כאן בתוך הוורידים. זה התחיל כאילו באלטלנה. זה התחיל כאילו בגזזת עם העליות הראשונות. זה התחיל כאילו בשואה שעברו האשכנזים ומה לעשות שגם בזה הייתה "נחיתות" למזרחיים. זה התחיל כאילו בשחיתות של אלה שהקימו את המדינה, הכריחו שיהיה פנקס קו"ח אדום, ו… לעולם לא נשכח להם. הכל כאילו. הכל כדי לתרץ את העליהום שעושה הימין לאנשי השמאל… ועתה כבר לאור יום. לא מפחדים יותר מהשמאל. אנחנו בשלטון ונראה להם שכל מה שהם שואפים אליו… נעשה בדיוק הפוך. אנחנו השלטון. אנחנו הכח. אנחנו הקובעים.

   

  מי הסמן הימני הכי בולט בגזענות הזו של הימין לשמאל… שבנוסף לכל הצרות גם רוצה שלום עם הערבים רחמנא ליצלן? מירי סיבוני כפיים רגב. זוהי הדמות האולטימטיבית שהימין הוליד והשריץ למען המטרה: "להוציא להם את העיניים".

   

  כן. מירי רגב נטלה על עצמה את תפקיד הגזענית חסרת הפשרות שכל דבר שמאלני או אליטה או עם סממן סמי אשכנזי… להוציא מחוץ לחוק. היא עושה זאת עם חיוך זוועתי מפחיד… ואחרי שהבינה שהחיוך הזה נראה יותר מטורף מסתם צחוקים… אימצה אותו בכל כוחה לייצוג יומיומי ותעמולת הגזענות הפורחת שלה.

   

  כן רבותיי. בישראל יש גזענות של חלק מהעם נגד החלק האחר. זה לא חלק ימני במובן של א"י השלמה נגד אלה שדוגלים בהחזרת שטחים תמורת שלום עם הפלשתינים. זה ימין שנמצא בשלטון ואינו מוכן לעזוב את מקור הכח כל עוד מתרוצצים במדינה "אוייבים" אכזריים שהם "מסוכנים יותר מהפלשתינים". האבסורד שאיש השמאל והאליטות יוסי קליין העז לומר בדיוק דברים אכזריים כאלה נגד הימין… וראו איזה קצף יצא מפיה של סיבוני כפיים ויתר הגזענים בימין.

   

  ככה זה כשאפילו אבסורד סופר אבסורד מחזק את התיזה שקיימת שינאת אחים תהומית בין ימין לשמאל פוליטי… והימין עושה מזה גזענות על סף הגבול הטהור הזכור לשימצה… והנה לכם מדינת אפרטהייד… וממש לא במובן המקובל בעולם של ישראליים מול פלשתינאים.

   

   

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 16/4/17, 16:32

    Netanyau piece of Shit

   כשכתבתי שנתניהו הוא "חתיכת חארא" קמו עליי גם המסכימים עם העובדות ורק טענו לסגנין הדיבור הלא תרבותי.

    קבלו סגנון אחר לאותה תוצאהo.k

   בואו נבחן אם כל הכינויים שהענקתי עם השנים לנתניהו תקפים ונכונים ואז כבר יובן שכמעט ואין מגעיל, טיפש, נוכל, שקרן, גנב, נואף, פחדן ומה לא?... יותר מראש הממשלה נתניהו בנימין ביבי שאסור לכאורה שידבק בו רבב.

   האיש מתנהל כבר שנים כמלך כל יכול ואת כל הרע מהדיקטטורות לקח – ולא חלם לרגע להיות איזשהו סוג של מנהיג המיטיב עם עמו ו/או המתרגם את המנדט שניתן לו כדי לשרת אותנו.

   נתחיל בדמוקרטיה לכאורה שמנציחה את כהונתו של האיש הזה.

   איזו מין דמוקרטיה היא זו כאשר כל מי שמנסה להעיר ו/או להאיר ו/או להתעמת עימו, מוצא עצמו מהר מאוד מחוץ למעגלים הפוליטיים? מי שרוצה את הרשימה הארוכה של אישים ליכודניקים מיואשים שעזבו את הליכוד ו/או הפוליטיקה רק בגלל נתניהו - כנראה שאיננו רוצה באמת שמות אלא רק לעצבן.

   נתניהו איננו מסתפק בהפחדת כל מי שמעז לאיים על כיסאו ו/או מעמדו. הוא עושה ככל יכולתו, לאור יום ואפילו בעזרת שינויים בחוקי המדינה – כדי לרסק כל עיתונות לגיטימית שהיא מאושיות החיים הדמוקרטיים וכלב השמירה הכי אפקטיבי לבקר את הממשל.

   כל זה איננו מוכיח על כח אלא בדיוק על ההיפך: נתניהו הוא מהפחדנים הגדולים ביותר שקמו לנו מאז ומעולם.

   נתניהו פחדן לא רק בפוליטיקה – כי את הדי.אן.איי הפחדני שלו ינק עוד מפיטמות אימו וגרר את ביעותיו לתוך חיי הנישואין שלו (כרגע השלישיים במספר והמזוויעים מכולם). מסיבות מעוותות שרק פסיכיאטר מומחה בדרגה מינימלית של פרופסור לקרימינולוגיה וכד' יוכל לנסות להבין, נתניהו מפחד מאישתו הנוכחית הרבה יותר מהשטן שעלול להופיע לפניו כדי להוליכו לעולם אחר. הסיבה המרכזית נהירה לכל אחד מאיתנו אבל נדמה שבזה לא מסתכם כל עניין הפחד ממנה. גם על כך יש ספקולציות רבות ומאחר ואין בידינו נתונים סופיים, נעבור לנושא הבא בתור.

   נתניהו לכאורה ניחן באומנות הקסם שהרי כמעט ואין מישהו שיכול להסביר את הסיבה שהוא איננו פורש ו/או מפרישים אותו ממישרתו. אפילו שופט עליון פורש ע"פ חוק בגיל 70... מה שכמובן איננו תקף לגבי פוליטיקאים. מדהים אבל עובדתי.

   אבל נתניהו איננו קוסם ואפילו לא בן קוסם. נתניהו הוא אותו פחדן מבית שעושה אותן הצגות גם לקהל בוחריו, והמציאות מוכיחה שזה "הולך לו". נתניהו נתלה ב"איום האטומי האיראני" בדיוק כמו אותם מטורפים הכלואים במוסדות סגורים ומדברים על הזיותיהם... וכאן זה מתקבל... "בהבנה". לא שמישהו מבין את האובססיה הזו, אבל... הוא הרי ראש הממשלה... אז כנראה שהוא יודע דברים שאנחנו לא... האמנם?!

   את ההפחדה הזו שכבר נשמעת הרבה פחות מאיימת מ"תאכל אחרת יבוא שוטר" נתניהו מיישם גם ברגעים קריטיים כמו בחירות ההולכות לרעתו... והנה הוא רואה מראות של ערבים נוהרים באוטובוסים לקלפיות...

   מי שלא ראה את פרצופו המפוחד של נתניהו באותם רגעים, לא ראה מעולם מטורף בעת התקף פראנוייה.

   נתניהו זה אדם חסר כבוד עצמי וכל מה שמסביבו אפילו נוגע לתפקידו הרם כראש ממשלה – לא מדגדג אותו בכלל. הוא נתון בתוך חייו האישיים, נהנתן חסר תקנה, ואם מתגלות כל מיניי תופעות דוחות כאלה על סף אי ההבנה האנושית לצורת חיים כאלה – הוא ומשפחתו פשוט אינם מבינים או עושים עצמם כלא מבינים... ומצפים שהכל יעבור מעליהם כמה שיותר מהר כי את דרכם הנלוזה אין בדעתם לשנות כמלוא הנימה.

   נתניהו איננו מבין או מרגיש כל כך מורם מעם שכל הבעיות הקיומיות של מדינת ישראל בפנים וכלפי חוץ, ממש לא מעניינות אותו.

   נתניהו טוען "להגנתו" שהוא איננו ממונה על מחירי הדיור בישראל. זה שר השיכון... האוצר... וואט אבר.

   נתניהו טוען שבעיות החינוך הן לטיפולו של שר החינוך.

   נתניהו טוען... וכך הלאה לגבי כל יתר הבעיות הקלות כקשות... והוא בסה"כ המלך מעל כולם ללא כל אחריות.

   אבל...

   כששמונה מיליון עבדים קמים כל בוקר לעבודתם וחוזרים תשושים בסוף היום רק כדי לתחזק את חייהם (בקושי), נתניהו נשאר ער רק כדי לספור את הכסף הרב שמוזרם אליו מהמיסים של אותם מסכנים, ובטח איננו נרדם עד שאומות העולם ישבחו את "כלכלת ישראל האיתנה".

   אומרים אלה שאינם יכולים לישון ו/או לקום בלי "ברכת המלך נתניהו": "הנה תראו כמה חזקה כלכלת ישראל. הכל בזכות נתניהו. איזה מנהיג יכול להביא אותנו למצב נהדר כזה".

   בחייאת אמא שלכם?

   מה לעזאזל עשה נתניהו כדי לחזק או לתחזק את כלכלת ישראל? הרג אותנו בעבודת פרך? גבה מאיתנו מיסים על כל פיפס? לא נתן לנו זכויות יסוד? מה לעזאזל מביא בני אדם במאה ה-21 להלל מנהיג שאינו נוקף אצבע בשום דבר, אינו רואה עצמו אחראי לשום תקלה או נזק, ורק לוקח קרדיט על תוצאות טובות שנוצרות לא בזכותו... אלא למרות היותו ראש ממשלה?!

   כעת נשאר רק לשאול את אלה שאינם מסוגלים לחשוב ו/או לענות כי... "אנחנו נתניהו לנצח": האם ליצור כזה שכל מילה גסה, רעה, קשה וכד' מתאימה לו כמו כפפה ליד, זכות יסוד שלא להטיח בו דברים שכנגד אדם אחר זו הוצאת דיבה ושם רע?! מהי הוצאת דיבה אם לא אמירת דברי שקר כנגד הזולת? האם מישהו עדיין חושב שנתניהו איננו אלא סתם חתיכת חארא?!...

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שבת, 8/4/17, 13:51

    אני מתמודד על ראשות הממשלה עם טיקט אחד בלבד: ביטול החברה בע"מ

     

    מה זה הדבר הזה חברה בע"מ.

    מי הכלב שהמציא את הפטנט הזה להיות נוכל עם רישיון?

    מי נותן הכשר לבן אדם או חבורת נוכלים להקים עסק, לגנוב כספים בלי גבול, ואם הכל קורס... על הזין שלהם?

     

    אחרי השאלות הכל כך ברורות דלעי"ל, אומר שהעניין הזה רודף אותי כמעט כל חיי, רואה את המציאות הזו משתוללת מאז ומעולם, כולם מגלגלים עיניים "איך זה יכול להיות", ושום דבר לא משתנה.

     

    מכיר אישית לא מעט נוכלים כאלה.

     

    קמים בבוקר בלי גרוש על התחת.

    בא להם להקים עסק.

    לא עסק קטן שאיננו דורש השקעה.

    בא להם להיות - גדולים.

     

    קודם כל מקימים חברה בע"מ.

     

    שלב ב'. הולכים לבנק/ים, פותחים חשבון ע"ש החברה בע"מ - מבקשים ומקבלים הלוואות.

     

    שוכרים משרדי פאר. צ'קים של החברה בע"מ.

    שוכרים מחסני ענק. צ'קים של החברה בע"מ.

    קונים רכבי עבודה ורכבים פרטיים... הכל על שם החברה בע"מ.

    קונים ציוד... סחורה... כל מה שנחוץ.

     

    מפרסמים.

    ברדיו. בטלוויזיה. בעיתונים. בשלטי חוצות.

     

    מנהלים את החברה כשכל הסכומים נעים בין מיליונים לעשרות מיליונים.

     

    בין לבין יוצאים לטיולים... גם עם המשפחה... גם עם חברים... הכל ע"ח החברה בע"מ... כי אלו הוצאות מוכרות.

    הכל מוכר... הכל חוקי... עד ש...

     

    פתאום נגמר הכסף.

    פתאום אין כסף לספקים המבקשים תשלומים.

    פתאום אין כסף לעובדים המבקשים שכרם.

    פתאום אין כסף ללקוחות שהזמינו סחורתם.

     

    בעלי החברה... אלה שעשו הכל במו ידיהם והביאו לקריסת החברה בע"מ שלהם... מתהלכים כמו טווסים מרוצים... בעוד כל העולם סביבם מורט שיערותיו בייאוש על כספם שאבד.

     

    אי אפשר לבקש מבעלי העסק (החברה בע"מ) דבר.

    החוק מגן עליהם מכל רע כי... העסק שלהם רשום כחברה בע"מ.

     

    מכסימום... יוכרזו כפושטי רגל.

    ביהמ"ש יקבע ש"אין לחברה אמצעים להחזיר תשלומים" ולכן פושטי הרגל (המנהלים) פטורים מכל חובה להחזיר חובותיהם שנרשמו ע"ש החברה בע"מ...

     

    בעלי החברה יישארו עם רכושם, בתיהם וחיי ההוללות השיגרתיים שלהם, וכל "רכוש" החברה יימצא בהליכי פירוק... אם נשאר מה לפרק...

     

    במדינה מתוקנת אין דבר כזה חברה בע"מ.

     

    במדינה מתוקנת אחד או כאלה שמקימים עסק, שלוקחים כסף מלקוחות אחרי שהתחייבו כלפיהם לספק את מה שהזמינו... הם היחידים שחייבים למצוא את הכסף כדי לפצות אם קורה שהעסק מתמוטט ואין דרך לממש ההזמנות.

     

    במדינה מתוקנת בעל העסק ייעצר עד שכל רכושו הפרטי יימכר ויחולק לכל מי שזכאי לקבל כספו חזרה, ואם לא יימצא רכוש או כסף... יישאר בעל העסק בכלא עד שימצא דרך לפצות את הלקוחות.

     

    מה זה הדבר הזה חברה בע"מ?

    מי המציא את הגועל נפש הזה?

    תראו לי עוד דבר מטומטם מזה במדינה המטומטמת שלנו?

     

     

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שבת, 25/3/17, 09:09

     רק 4:1 כי יכול היה להיות 5:1, 6:1 או 7:1 ומעלה.


     למה, ציפיתם ל"הפתעה"?

     חשבתם ולו לרגע שכדורגל ישראלי מושחת כמו כל מה שזז במדינה... יביא לנו כבוד?!

     חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

     איזה כבוד יכול לבוא בלי לעבוד?

     האם אי פעם ראיתם בישראל כדורגל?

     עסקנים, התאחדות, תשלומי מיליונים... אבל כדורגל איכותי על רמה ראיתם?

     כמה "מפתיע" שעם ראש ממשלה שמעולם לא עשה ואפילו לא חשב לעשות משהו מינימלי למען המדינה, כשכל כולו עם זוגתו להתהולל ולהתהולל ע"ח הקופה הציבורית בכל מה שניתן לקחת... לקחת... ולקחת... שעם סירחון כזה בראש – שכל יתרת הדג לא יהיה מצחין?!

     מהיכן החוצפה אפילו להעלות על הדעת שבנתונים ישראליים עלובים כאלה – נבחרת השחיתות הישראלית שיש בה הכל חוץ מכדורגל – תנצח את ספרד שרובה קבוצת הפאר של ברסה?!

     אבל כמה "נעים" להתעלם מהנתונים.

     בדיוק נפלנו על ויכוח "אקדמי" ממשלתי/ציבורי בעד או נגד תאגיד השידור הציבורי.

     חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

     היו נתונים מחפירים על רשות שידור "ממלכתית" שמתרוצצים בה אלפי עובדים חסרי מעש... אבל כולנו עם הראש הבת יעני עמוק בחול... ושילמנו להם ממיטב כספנו ועצבינו... אגרה!!

     למה? ככה...

     אחרי עשרות שנים של סירחון תקשורתי מחפיר, הוחלט "לנקות את האורוות".

     אז הקימו – תאגיד.

     השקיעו מאות מיליונים ב... תאגיד, עד שנמאס לשמוע את התחליף הופך לאט לאט למקור (הרי אי אפשר לפטר אלפי "עובדים" מיותרים... זה לא הומני...) והגענו עד... שתי רשויות "ממלכתיות" בזבזניות (כמובן על חשבוננו), וכאן כבר החלו מלחמות אגו פוליטיות... כשריח הבחירות התנדף לו מהר מאוד באוויר... הכל למראית עין.

     למה מראית עין?

     כי זין בעין רוצים כל המושחתים בחירות.

     אבל מה זה מפריע להם להפריח בלונים באוויר?

     יאמרו לך כל "מביני הדבר" וחולי הדמוקרטיה: זה היופי בדמוקרטיה...

     מה יפה בזה?

     אה... הבנתי.

     במדינת התרבות בה חוסר התרבות היא התרבות... מה הפלא שכל החארא הזה שנשפך עלינו (במימון אישי) משמח מחנות יריבים ל"סיבה למסיבה" לריב ולהשמיץ ימין את שמאל ושמאל את ימין?

     כי מי קבע את רמת התרבות בישראל?

     נכון... הטלוויזיה.

     ערוץ 1 קיים לצרכי מס וכסת"ח הוצאות "תרבות"... וכמעט אף אחד לא צופה בו... ומה שנשאר זה לצפות בערוצי 2 ו-10 "הממלכתיים" בפיקוח חחחחחחחחחחח... הרשות השנייה לרדיו וטלוויזיה.

     מה זה בפיקוח?

     זה אומר לפקח... אבל באיסור מוחלט להתערב בתכנים.

     הבנתם? חחחחחחחחחחחחחחח...

     אז מה צץ מהתרבות הטלוויזיונית "התרבותית"?

     "האח הגדול". תוכנית הדגל עם אחוזי הרייטינג הגבוהים ביותר שהבודדים כמו עבדכם הנאמן לא רק שאינו צופה בביוב הזה אלא שנחשב מוקצה מחמת מיאוס יען איננו מכיר את הסלבריטאים המובילים "המודרניים" היוצאים מצינור הביוב הזה של "תוכנית הדגל של ערוץ 2".

     מכאן כבר ממשיכה הדרך להביא (כמעט גוויה... אוף, כמה לא תרבותי לומר זאת) את צביקה הדר "במלוא הדרו"... עד להקיא... ושוב אני המוקצה מחמת מיאוס בזה שאינני צופה בתוכניתו עם הפרומואים הענקיים שחרשו לכבודו – שומע הכל מהצופים הנאמנים למסך הקטן את תיאורי הרגשת גועל הנפש שיש להם מ... הצפייה. אז מי לעזאזל מכריח אתכם לצפות? אין לכם אלטרנטיבות בחיים?

     אבל בינינו. למה מכריחים אותנו לחפש אלטרנטיבות כאשר שני הערוצים הללו 2 ו-10 הם אלה שמקבלים רישיונות להוות את התכנים המובילים למדינה שלמה?

     שמתם לב לעומק העיוות הניהולי? הממשלתי? ה... "תרבות הישראלית לאן"?

     אז 4:1?

     זה כל מה שהפריע לכם?

      

      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שבת, 4/3/17, 06:03

      נפל לי האסימונביבי


      לא מסתדר לי. מצד אחד ראש ממשלה במדינה דמוקרטית, מכהן זו הקדנציה הרביעית ממש כאילו "העם איתו" – אבל בצד השני כבר אין גבולות לעוצמת הלעג והקלס השוטפים את הרשתות החברתיות על האיש ורעייתו - כאילו הם המוקצים הכי מאוסים במדינה.

       

      הלא מסתדר לי לא מסתדר עוד יותר כשלנוכח גודל האבסורד, גם אין כל תגובה מצידו של ראש הממשלה לאווירה הבאמת לא תיתכן כשמדובר באיש מס' 1 האמור להוות דוגמה ומופת.

       

      נברתי בכל חלקי מוחי, הערתי תאים אפורים ומנמנמים, וחיפשתי את התשובה לחוסר האיכפתיות והאדישות הלא אנושית הזו של נשואי מיקבצי ההשמצות והלעג (ביבי את שרה) שמעולם לא הגיעו לשיאים כה גבוהים אי פעם לאישי ציבור.

       

      היום נפל לי האסימונביבי. לא רק שהאיש פגוע עד עמקי נישמתו (קיראו את הדברים תמיד במכפלה של 2... ביבי ושרה) ולא רק שהוא כועס ומבקש נקמה – אלא שהוא... נוקם!!

       

      בשקט בשקט, בלי לקלל חזרה ובלי להיראות כמי שאיבד שפיותו – ביבי נוקם בנו בכל כוחו... והמדינה העניקה לו המון כח.

       

      ניקמת הביבי בעיקר בשתי הנקודות הרגישות והחשובות לנו: דירה ורכב.

      רכב. פקקים בדרכים. תתפוצצו. תבזבזו דלק וזמן. המלח היחיד שאוכל לפזר על פצעיכם זה העלאת מחירי הדלקים שגם ככה תקעתי לכם שם מיסים מעל הראש. כן, כמו את מחירי המכוניות שהכפלתי בהטלת מיסים מעבר לכל היגיון סביר.

      תאונות דרכים קטלניות? מצויין. תמותו נבלות.

      אין חנייה? תתאבדו... אם תחנו במקום אסור תחטפו קנס ואם תחפשו חניון תרוקנו את הכיסים.

      דיווחי תנועה. הכל כדי לשגע אתכם כאילו אינכם יודעים שאתם תקועים עמוק בתוך פקק. סעו לכם בכיף בתוך הפקק כי תפקידנו להנעים לכם את הזמן עם מוסיקה "מרגיעה". סעו במהירות של שני ק"מ בשעה או שתחפשו אלטרנטיבות... חחחחחחחחחחחחח...

      דירה. מחירי דיור בשמים. נהדר. תעבדו כמו סוסים ותיפלו בלילה על אפכם נוחרים כמו חמורים. תחנקו בייאושכם. בינתיים אתם בשכירות? שלמו לבעל הבית כאוות נפשו, למה מה? מה תעשו לו?... מידיי פעם אעזור לבעל הדירה להעלות לכם את השכר שאתם משלמים לו וזה באמצעות כל מיניי חוקים מעצבנים שייקלו עליו לבוא אליכם בדרישות תוספת תשלום. חחחחחחחחחחחחח... אני מתמוגג מנחת. לי, לאשתי וילדיי מעולם לא הייתה ולעולם לא תהייה בעיה כזו. חחחחחחחח...

      מחפשים מפלט במשכורת החודשית שלכם? שכר עבודתם נשחק ולעומתכם מעלים את משכורות השרים והחכי"ם. תקנאו. לא מגיע לכם כלום.

       

      נדמה לכם שהאיש לא מתפוצץ מעצבים. אישתו איננה יכולה להסתיר את עצביה אבל הוא... יחזיק עצמו חזק חזק ואת כל זעמו יוציא עלינו בכאילו מחדלים ורשלנות מנהיגותית – רק ש... הכל מתוכנן לפרטי פרטים.

       

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שבת, 25/2/17, 22:37

       אסון שר התחבורה ישראל כץ - עלינו

        

       ''

        

       נדמה לי שלא כולם הבינו את גודל האסון הנורא הזה שנפל עלינו בדמותו של שר התחבורה הנוכחי ישראל כץ. גם אם אמר בעבר את הדברים שחידד היום בתוכנית "פגוש את העיתונות" הרי שהבהרתו החד משמעית שתפקידו של שר התחבורה בישראל היא רק לסלול כבישים ולבנות מחלפים בעוד שעל החינוך התעבורתי ותרבות הנהיגה אחראי משרד החינוך, על האכיפה בדרכים אחראית משטרת ישראל ועל ענישת הנהגים העברייניים אחראית מערכת המשפט – הרי שקיבלנו העפת אחריות כוללת ויותר מאגואיסטית של מי שאינו מבין דבר וחצי דבר ממהות תפקידו כמנווט הראשי של כל נושאי התחבורה בישראל.

        

       שר התחבורה ישראל כץ מתהדר בהיותו בולדוזר בנושאי תשתיות הדרכים בישראל. לדעתו ובתוספת האידיאולוגיה שלו בהבנת תפקידו כשר התחבורה, הרי שתאונות הדרכים נגרמות למרות שהוא סולל המון כבישים חדשים ונוחים – ואת כל האשמה מטיל הוא בלי בושה אך ורק על הנהגים שאינם מבינים דבר וחצי דבר בענייני נהיגה.

        

       את האבחנה החדשה והבלעדית הזו לתיאור המנדט לתפקיד שר התחבורה בישראל המציא ישראל כץ בעווית מוחית שצצה כנראה מהמון מחשבה מעוותת לצורך לענות על תוצאות נוראיות של עלייה מתמדת במספר תאונות הדרכים ועימן מספר ההרוגים האומללים והמאמללים משפחות שלמות שמאבדות את יקיריהן סתם כך.

        

       זה יותר ממחריד לשמוע שר בממשלה מנער עצמו מתפקידו לנהל את התחבורה בישראל על כל מיגוון ענייניה, ולחלק את כל חובותיו לפרוסות קטנות אותן הוא מחלק בלי להניד עפעף להרבה משרדים ממשלתיים אחרים... והנה לכם תוצאות נוראיות שאין להן אחראים ובהתאם אף אחד לכאורה איננו חייב לתת את הדין על כך ובטח לא להתפטר או גרוע מכך.

        

       זה לא בדיוק המקום לחנך ו/או ללמד פוליטיקאי קטן כזה כמו השר כץ בענייני תחבורה בהם איננו מבין כמעט דבר, אבל אתן בכ"ז מספר נקודות על קצה המזלג שלא יחשדו בי חו"ח בהטחת אשמות כה חמורות בשר בישראל – ללא אסמכתאות מבהירות.

        

       לידיעתך השר כץ. יש בישראל הרבה נהגים מעולים, זהירים, אחראיים ועם תרבות נהיגה פנטסטית. נכון, יש הרבה נהגים אחרים שאסור להם לשבת מאחורי ההגה... אבל אתה נתת להם רישיון נהיגה.

        

       לידיעתך השר כץ. את רישיון הנהיגה בישראל מנפיק אך ורק משרד התחבורה. את הנהגים מלמדים מורי נהיגה שהוכשרו ע"י משרד התחבורה. על כל נושאי הרישיונות (נהגים ורכב) אמון, מפקח ומבצע משרד הרישוי... של משרד התחבורה.

        

       לידיעתך השר כץ. משטרת ישראל אחראית על ביטחון הפנים של מדינת ישראל. יש שם המון אחריות, עבודה ומה לא?... עם כל זה צריכה המשטרה לתפקד באלפית כח האדם שניתן לה. משם לקפוץ ולהטיח בהם מדוע אינם עוצרים ורושמים דו"ח לכל נהג עבריין בכביש?... זוהי למעשה שיא החוצפה לטעון נגדם. בכוחם הדל הם מתמקדים במה שנוח וקל להם (בעיקר מציבים מצלמות מהירות) והנה לך עיוות כפול ומכופל. לא רק שזה לא נכון לאכוף את תקנות התעבורה דווקא במה שקל לאכוף, אלא שזה גם לא נכון ובעיקר גורם בדיוק להיפך: הנהג רק מאבד יותר ויותר אמון הן במשטרה והן במשרד התחבורה.

        

       לידיעתך השר כץ. משרד החינוך בקושי מצליח ללמד את ילדינו לעבור בחינות בחשבון, אנגלית, לשון וכו' – כל זה עם כח אדם הקורס תחת הנטל ובמשכורות זעומות – וממשרד זה אתה מבקש לחנך וללמד את ילדינו נהיגה וכד'?! מי בדיוק יהיו המורים לתחבורה אדון כץ? הנער או הנערה שאך זה עתה סיימו את לימודי ההוראה בסמינר הקיבוצים?!

        

       לידיעתך השר כץ. בתי המשפט אינם המקום בו מחנכים עברייני נהיגה. בית המשפט אינו המקום ללמד נהיגה. בית המשפט אינו התחנה הראשונה להחדרת תרבות נהיגה נכונה לנהגי ישראל. בתי המשפט הם התחנה האחרונה... לקנוס... לשלול רישיונות... לכלוא עבריינים... ואתה אדון ישראל כץ באמת מאמין ששלילת רישיון נהיגה מחנכת? שקנס מרתיע? שכלא משקם ומלמד נהג קלוקל?

        

       השר כץ... הלו. העלאת הקנס של מעבר צומת באור אדום מ-1,000 ש"ח ל-1,500 ש"ח לא שיפרה ולא תשפר במאומה דבר בתחומי התחבורה המגוונים בישראל. זה רק יעשיר עוד יותר את קופת השרצים באוצר שאתה, ראש הממשלה ויתר חבריך השרים וחברי הכנסת תבזבזו לצרכים פוליטיים צרים שלכם, ואת הצרות האמיתיות בדרכים תשאירו לנו... לאובדננו... לקברים אותם נכרה ליקירנו.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שלישי, 21/2/17, 18:57

        מדינה מגלגלת עיניים

         

        ''

         

        גילוי נאות: הייתי מראשי התומכים בלוחם אלאור אזריה החל מהרגע הראשון ועד לאחר מתן גזר הדין של מאסר שנה וחצי.

         

        מה שראיתי לכל אורך הדרך היה מחזה תעתועים בו כל מיניי מגלגלי עיניים מתחילים להאשים את החייל היורה ברצח... אח"כ עוברים להריגה... לא מוותרים על גזירת קופונים לכל אורך המשפט... ולבסוף מגיע גזר הדין הרפה כאילו והעונש על ירי לעבר אדם פצוע ע"מ להרגו הוא בסה"כ שנה וחצי מאסר.

         

        הגדיל לעשות היום שר הביטחון היוצא יעלון, זה שחרץ גורלו של החייל היורה כקטגור על, בכמעט דרישה אולטימטיבית למערכות בישראל - לחון מיד את אלאור אזריה...

         

        תשמעו כל אלה שיש להם יד רועדת ורגל עקומה – והמנהלים את המדינה. נמאסתם בעליבותכם, כולכם, ובאמת לא חשוב היכן עמדת הכח שלכם.

         

        את כאוס התחבורה בישראל ניתן לפתור במעט מחשבה יוצרת, אבל תעדיפו את אינסוף הפקקים שייצרו לכם כסף ועוד כסף ועוד כסף... כדי שתוכלו להתהולל כל אחד בדרכו.

        את מחירי הדיור יכולתם להוריד בעשרות אחוזים... ומהר... אבל אינכם נוקפים אצבע בנדון כי נוח לכם לשמר את הכספים והבנקים המתעללים בעמך – לטובת הטייקונים והנה דוגמה מהיום: יצחק תשובה, זה הנוכל הכאילו מיליארדר שכל כספו ניתן במתנה ע"י הבנקים, זה שמחק מיליארדים מחובותיו... הכל על חשבוננו... מקבל הבוקר הלוואה בסך מיליארד ושבע מאות מיליון ש"ח כדי לקדם את מאגר הגז שלו וכאילו של אמא שלו. כל חמור תפרן יכול היה להיות בתנאים האלה בעלים של מאגרי הגז בישראל, להמשיך ולקבל מיליארדים... ולחכות ברבות הימים לגזור קופונים אם וכאשר לא יתמוטטו הבנקים קודם לכן.

         

        אלה רק שתי דוגמאות מיני אלפים... המנציחים את הנוכלות והשחיתות הישראלית החל מראש הממשלה הלוקח את "רעייתי" לטיולים סביב העולם – הכל על חשבוננו, ולעזאזל המדינה, אזרחיה וכל מה שבאמצע, ועד אחרון הפקידונים בעלי תארים ציבוריים כאלה ואחרים.

         

        כל יכולתם לאמלל את החייל אלאור אזריה יחד עם משפחתו וכולל כל המדינה ב"הכל כלול" בזוועה הזו. החלטתם להיות צדקנים בני צדקנים, להאשים ברצח לוחם צה"ל בסיטואציה קשה מול אויב אכזר רוצח יהודים, לגלגל עיניכם לאומות העולם, להפחית מדרגת חומרת סעיף האשמה, לגזור עונש מגוחך לנוכח הכאילו פשע שביצע, ולבסוף לגלגל העיניים בצורה כזו שרק חנינה תעזור לכם להפסיק לסבול מעודף "תרבות המוסר המרוממת שלכם"...

         

         

         

         

         

         

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שני, 23/1/17, 17:13

         שמאלנים עלובים

          

         גילוי נאות מקדים

         אני מה שנקרא "שמאלני" למרות שאני איש מרכז, אבל סלידתי הטוטאלית מהימין שנתניהו הוא נציגם – מציבה אותי אוטומטית בצד השמאלי של המפה הפוליטית. אז נכון. לא התבלבלתם. כותרת המאמר כאן היא אכן: שמאלנים עלובים.

          

         אני עוקב אחרי האווירה הציבורית כבר זמן לא קצר, וכולי פליאה על השמאל שלא מתבייש למלא את הרשתות החברתיות בקללות אינסופיות כנגד הימין שכשל לדעתו (ולדעתי) לכל אורך הדרך – אבל טרם ראיתי ולו זיק קטנטן של אלטרנטיבה יצירתית שתעלה ותבוא להעיר עינינו.

          

         מה השגתם לאורך השנים הרבות שמחיתם נגד שלטון נתניהו? איזו בשורה הבאתם לעם ישראל? האם בעיניכם "נתניהו מושחת", "שרה מרשעת" ו"שרה ונתניהו נהנתנים" – הם כל מה שאתם מציעים כתחליף לשלטון הנוכחי?

          

         מאיפה לעזאזל החוצפה שלכם אנשי השמאל להציג אלטרנטיבה ללא אלטרנטיבה? האם הנשק שבידיכם "נתניהו מושחת וכלומניק" מהווה איזושהי עילה להעיר את העם הכורע תחת הנטל (כל נטל...) ולצפות ממנו להיות זורח ומלא תקווה לימים טובים יותר אם נתניהו יסתלק מעלינו אם בדרכים משפטיות, טבעיות או השד יודע מה?!

          

         איך לא תבושו תוקפי נתניהו אם מלבד התביעה לסלק את הפגע – אתם משאירים במקומו וואקום?!

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שני, 9/1/17, 12:36

          יתכן ואבחר ב"רשימה המשותפת"

           

          ''

           

          וואווו, חלק נכבד מכם בהלם?

          למה?

          אז בואו נלך צעד צעד.

          כבר כמה קדנציות אינני הולך לקלפי לבחור לכנסת.

          למה?

          זו מחאתי... ושל עוד 42% מאוכלוסיית הזכאים לבחור ולא עושים זאת.

          איפה ההיגיון?

          פשוט מאוד: לא הייתי מוכן שנתניהו וחבורתו ינהלו את המדינה, כמו גם הרצוג וחבורתו וכמו לפיד וחבורתו.

          מה נשאר?

          כמובן, ללכת ביום הבחירות... לים.

          כעת לשינוי סטטוס המחאה.

          "הרשימה הערבית המשותפת" חוקית וטהורה בלשון החוק הישראלי, בפי השמאל הקיצוני וסימולטנית בפי ביבי והלה פמילייה.

          נכון שחברי הכנסת של הרשימה הערבית יותר מנחשדים בשיתוף פעולה עם האוייב ויהיה הרע ביותר לישראל, אבל... (איזו המצאה גאונית ישראלית היא ה"אבל") – כל ישראל "חברים" קבע: "הרשימה המשותפת" חוקית, בסדר כמו כל רשימה אחרת לכנסת, ולכן... למה שלא אבחר בהם אם בא לי?

          "לא... תראה..." מקשים עליי "יודעי דבר". "אתה נותן קולך לערבים שונאי ישראל".

          מי קבע? אני שואל.

          היועהמ"ש לממשלה?

          הפרקליטות?

          ביהמ"ש?

          אף אחד מהם?

          אז למה שלא אבחר בהם?

          אתם חושבים שאני מטומטם לבחור כמו מטומטם נניח בנתניהו, הרצוג או לפיד – ואח"כ לגלגל עיניים כאילו שלא ידעתי מי הם?

          אז אם כל כך חשוב לכם לערוך בחירות בלי להכין את הבחירות לפני הבחירות... (מי שטורח בערב שבת אוכל בשבת, ומי שלא? אוכל אותה בשבת...) – אז אראה לכם שאני עם החוקים (שלכם), עם זכותי החוקית (שלי), ועם התוצאות שלא אני קבעתי – אלא אתם.

          דרג את התוכן:
           2 תגובות   יום שבת, 7/1/17, 11:33

           אלאור אזריה. צא ואמור להם...

            

           כמעט כל התקשורת (זה לא מונח, אלה בני אדם כמו למשל רוני דניאל...), כמעט כל המערכת הפוליטית מחוץ לקואליציה (תופעה מיוחדת שהצליחה לפלג אותנו גם בעניין "צבא העם"), ובטח המערכת השיפוטית (כאילו ויש עניין פרטי ל"מערכת השיפוט הצבאית") – מבקשים מאלאור אזריה רגע לאחר הקראת פסק הדין ושנייה לפני מתן גזר הדין: "תתוודה, תודה ששגית, ונקל עליך משמעותית בעונש".

            

           אני מציע לאלאור אזריה לצאת עם מסיבת עיתונאים (איזו ציניות: "מסיבה" ועוד "עיתונאים"...) ולומר את הדברים הבאים.

            

            

           אני אלאור אזריה מספר אישי כך וכך, לוחם בצבא ההגנה לישראל, מבקש לפני הכל לשטוח בפניכם את השתלשלות העניינים הציבוריים/הפוליטיים/המשפטיים/והצבאיים שהתגלגלו מיד לאחר ארוע הירי בה צולמתי יורה במחבל שרוע פצוע על הקרקע בעיר חברון.

            

           בתחילה האשימו אותי ברצח. ראו שאני מכין את הרקע ליריה, מכוון את הנשק בקור רוח לעבר המטרה – ויורה במחבל למוות.

           הציבור לא רק שלא "קנה" את ההחלטה להאשים אותי ברצח אלא שנזעק כמעט מכל מיגזריו להגן עליי, "החייל שלנו" ו/או "הילד של כולנו".

           הפוליטיקאים מחוץ לקואליציה, הרמטכ"ל בעבר ובהווה, שר הביטחון וכמובן מירב העיתונאים קראו לי את כל שמות הגנאי האפשריים וסיכמו ב"עובדות" מטעמם שאני הוא הרוצח והמחבל הוא המנוח.

            

           אבל המציאות עלתה על כל דימיון הזוי או חולני של כל מי שנטש אותי מדמם בשדה הקרב, והלחץ הציבורי הביא לריכוך בעמדות ה"עליהום". הואשמתי "רק" בהריגה.

            

           אני שואל: "למה הפחתתם את סעיף האישום מרצח להריגה"? לאור דבריי עד כה ובטח לאחר שתשמעו כל מה שיש לי לומר לכם, אין מי שיתפלא על רצונכם להפחית מחומרת סעיף האישום – ולו רק בכדי שתצאו "זוכים" בעצם הצורך שלכם הטבול בהמון אינטרסים אישיים להוציא אותי אשם.

            

           מה קרה מאז פורסם הסרט בו אני נראה יורה במחבל הפצוע ושולח אותו ל-72 הבתולות שכ"כ רצה להגיע אליהן, ועד היום? כמעט כל המבקשים לראות בי רוצח מתקפלים מאווירת גלגולי העיניים שאפפה אותם ואת מוחם הלוהט מ"תרבות": "איך ניראה בעולם"... וכמעט מתחננים שאודה בכאילו טעות שעשיתי ואז ימצאו כבר את הדרך לרדת מהעצים הגבוהים שניתלו בהם, ויישתלשלו להם מטה בעזרת כל מיניי חנינות ו/או הפחתות עונש ככל שיצליחו להערים על עצמם ועל חוקי מדינת ישראל אותם הם יודעים לכופף טוב טוב... כשהם חפצים ורוצים מאוד.

            

           את טובתי הם רוצים? חחחחחחחחח... חחחחחחחחחח...

            

           כעת, תשמעו טוב, ונסו להפנים שלא אני בישלתי את הדייסה המהבילה הזו – אלא אתם. אתם הם אלה שקפצתם באמוק על העגלה שהבדילה אותי מכם, חייל צה"ל, לוחם קרבי שנשלח להגן על עמו ומולדתו, שהוכשר להרוג מחבלים ולא למות "על קידוש התרבות המערבית" – וכעת עליי בעודי בחיים (כמובן שלו הייתי מת הייתם מזילים עליי מפלי דמעות תנין...) אתם מנסים לבנות את המשך הקריירה שלכם וכאילו צה"ל ייצא מזה מחוזק, איכותי, מוסרי והכי חשוב – אהוד בעולם.

            

           אני לא קונה את כל סיפורי ה"שלגייה, סינדרלה, פו הדב" וכהנה סיפורים, כשמדובר בעובדות צה"ליות: אם הכשרתם אותי להיות לוחם, לא המג"ד, לא המח"ט, לא הרמטכ"ל ואפילו לא שר הביטחון יבואו כעת על חליפותיהם המגוהצות ויגלגלו עיניים כאילו אני הוא האוייב והמחבל הוא הקורבן. אם אתם חושבים שכל האימונים המפרכים שעברתי עם המון זיעה וצבעי הסוואה על הפנים היו כדי שברגע האמת מול מחבל אלך קודם כל להתקלח, לעלות על בגדי א', להציב מולו שולחן ולהרים טלפון לסמ"פ, שירים טלפון למ"פ, שירים טלפון לסמג"ד, שירים טלפון למג"ד, שירים טלפון לסמח"ט, שירים טלפון למח"ט, שירים טלפון לאלוף הפיקוד, שירים טלפון לרמטכ"ל, שירים טלפון לשר הביטחון, שירים טלפון לראש הממשלה, שירים טלפון לנשיא ארה"ב... ושזה האחרון יאמר בתקיפות: "השתגעתם? לירות במחבל בשטחי יהודה ושומרון? אתם רוצים שנשמוט מידינו את אופציית השלום והאפשרות להגיע להסדר עם הפלשתינאים?... אם אתם חושבים שכך צריך להתנהל צבא ורק חזרה בארונות קבורה תואם את "הצורך הנפשי" שלכם, אז עשו לי טובה, שחררו אותי מהצבא הזה, שחררו אותי מכם, והכי חשוב – בכדי שאצא נקי גם משוחד שאתם מנסים לשחד אותי... המירו בחזרה את סעיף האישום מהריגה לרצח כך לפחות אדע גם מעשית באיזו מדינה אני חי או נכון יותר תכננתי לחיות.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שני, 2/1/17, 18:46

            עבירת הפשע החמורה ביותר של נתניהו

             

            ישנן שתי סוגי עבירות לכאורה שנתניהו חשוד בהן:

            1. קבלת טובות הנאה/מתנות/שוחד.

            במקרה זה עליו להיחקר ואם יימצאו החשדות נכונים, שיעמוד לדין וישלם בהתאם להחלטת ביהמ"ש.

            2. סטייה מחובתו הציבורית והמנדט שניתן לו לשרת את העם.

            במקרה זה על הציבור לשפוט אותו בבחירות.

             

            מעל כל אלה מרחפת השמועה שאיננה נסתרת ע"י משפ' נתניהו, ומבחינתי זה מוכיח שד"ר שמועתי כנראה צודק: שרה תפסה את בנימין בוגד בה עם הוכחה מוקלטת תוך שמיליוני ישראליים רואים את המראות ושומעים את הסיפור, ובלי לאבד עשתונות רתמה סוללת עו"ד לנסח חוזה דרקוני בינה ובין בעלה. לכאורה חוזה כניעה לבעל שלא ידע לשמור אמונים לאשתו, אבל בזה כנראה לא מסתיימים סעיפי ההסכם. מאחר ומדובר בבעל בוגד שהוא במקרה גם ראש ממשלה, עולה חשד יותר מסביר שהרבה החלטות ציבוריות שלו ודרכי התנהלות מעוררי פליאה מרמזים על יד מכוונת כאילו קפאו שד ו/או היותו בובה הנשלטת באמצעות חוטים בלתי נראים.

             

            אם נכון הדבר, זה יכול להגיע לשיאי שחיתות פוליטית ציבורית שנדמה לא היתה מעולם בשום מדינה בעולם תהא הגדרת הפוליטיקה בה כאשר תהא, ואת העניין הזה חייבים לחקור בכל הדרכים הלגיטימיות האפשריות על מנת למצות את העניין להביא לגילוי האמת.

             

            נדמה שברפובליקת הבננות בה אנו חיים לא רק שנעשה כמעט הכל כדי לא להגיע לחקר האמת בנושאים מרכזיים בחיינו שאינם חשופים לאור השמש, ולכן אין כנראה סיכוי ולו הקלוש ביותר שהמערכת הכל כך משומנת אבל העובדת משם מה בסיבובי סרק, לעולם לא תתעלה לפזר את העננות המאוד קודרת הזו מעל חיינו.

             

            ''

             

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שבת, 31/12/16, 07:29

             על זה חשבתי הבוקר בריצתי השבועית

              

             הקדמה קצרה לתרומתי הצנועה לעידוד הספורט לקהילה. הבוקר קמתי ב-4 כדי להספיק לרוץ לפני הגשם, רק שהוא ניתך בדיוק בשעה הזו... אז המתנתי כחצי שעה ויצאתי לרוץ בכיף ממכר תענוגי אדיר, בתקווה מתמדת שהגשם לא יתפוס אותי. תאמינו או לא, אחרי השעה 6 כשחזרתי, התחיל הגשם. טוב, אחרי נס חנוכה שקרה ל...נסים... נעבור לנושא למענו התכנסנו כאן.

              

             אני רץ וחושב (כידוע זה הזמן הכי נח ונקי למחשבות) על הסקר שקראתי עליו הבוקר: לפיד 27 נתניהו 23. את המיליון סוגדים לביבי כבר הספקתי לתאר בפוסט שכתבתי בבוקר... אבל להתמודד עם עוד 27?... זה קצת יותר מידיי מסובך להסביר, אבל מי אני שארים ידיים. פתאום גלינג, גלינג, גלינג... נפל האסימון.

              

             אין בכלל ויכוח שנתניהו סיים את הזמן שהאלוהים שלו בדמות מיליון מאמיניו על פני הארץ הקציב לו. מכאן שברור יותר מהשמש הלוהטת מעל ראשו של קלינט איסטווד "בצהרי היום" שיש כאלה שמחפשים את האלטרנטיבה. מי ברשימה העדכנית? בוז'י או לפיד, כי כל היתר נמצאים במפה הפוליטית לקישוט רע או רע מאוד הכל בהתאם למזג האוויר. בוז'י כבר הוכיח שהוא הכל חוץ ממנהיג, גבר, או כל דבר בר חיקוי, ולכן נשאר לפיד. הנה לכם 27 מנדטים חדשים. רגע... רגע... רגע... לא שמתם לב שהתשובה לקטסטרופה הבאה ניתנה לכם על מגש כבר במילים הספורות במשפט הקודם למשפט הזה?

              

             קבלו הסבר. לבחור חייבים כי ככה מלמדים אותנו "יודעי דבר", אחרת "אתם נותנים את הקול שלכם לאלה שאינכם רוצים ביקרם ואפילו ירוויחו מזה... הערבים". מוכר לכם? יופי? אז הולכים לבחור (חוץ מ-42% ובתוכם עבדכם הנאמן שלא מאמין בבומביי מייסס). לכאורה, מתוך הסלון המחומם ברמת אביב, עיר ימים וקריית השרון בנתניה ועוד כאלה "פינות" ישראליות, נשאר לבחור רק בלפיד, כן זה עם הג'ל הכל כך מוכר מהטלוויזיה באותו סלון מחומם, ואפילו עם היתרון הפנטסטי שלו לדבר ברהיטות מסחררת.

              

             ממי יבואו הקולות הללו ללפיד (מעבר לחברי הכת הצמודה שלו שהתחילה חילונית שונאת חרדים והפכה ישיבה חרדית צמודה לכותל)?  מנשורת "המחנה הציוני", מרצ... שהחליטו להביא "שינוי".

              

             איזה שינוי ואיזה חארטה? את בוז'י פסלתם למרות שבפעם הקודמת כמעט והיה ראש ממשלה, אבל בעליבותו הזורמת בוורידיו הצליח לאכזב אתכם אפילו באופוזיציה. היי, מוכר לכם? זוכרים? בדיוק כמו ליבני. נשרפים עוד טרם נבחרו בסיבוב הנוסף.

              

             אבל צריך מישהו (טרם נולדה הרשימה הכי מדוברת החדשה, ולכן אצמד לנתונים העכשוויים). מי נשאר? לפיד. חורש את הארץ וגם את החוצה לארץ. מדבר מהמסך הקטן שחבריו הקודמים לעבודה מכבדים אותו בהזמנות נדיבות, והנה לכם מישהו שצרוב בתודעה הסלבריטאית... והנ"ל אפילו רשום כמפלגה פוליטית בישראל. אז למה לא נבחר בו?

              

             לא אזכיר לכם מי הלפיד, מי חבריו, ומה היו מעלליו עד כה. דבר אחד בטוח: אנחנו נשרוד אפילו לא תקום מפלגה אטרקטיבית חזקה חדשה, כי העם חזק יותר מכל שרלטן שכובש את השלטון בישראל.

             דרג את התוכן: