כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  תכנים אחרונים

  0 תגובות   יום שבת, 10/11/12, 12:34

  החודש תקציר המנהלים עוסק בסיפור קצר מתוך עולם החוויות המוכר לכולנו. הוא עוסק בהתמודדות עם בית ילדים ומשפחה לצד הקריירה.הוא עוסק בילדים פחדים ומנהלים. עוד לפני ארוחת הערב שנפלה בתחום אחריותו של האב,החל הילד בן ה- 7 להתלונן בפני אביו על קשיי החיים שלו כילד. מתברר כי היותו ילד וצאצא למנהל מוצלח ולאימא רופאה לא מוסיפה לו נקודות זכות. הילד בקול המלווה עם דמעה בצד בכה קלות, והתלונן בפני אביו על איך הכול לא מסתדר לו בחיים... למה זה צריך להיות כך!? שאל הבן את אביו. 

   

  האבא, שהייה באמצע העבודות במטבח להכנת ארוחת הערב, הופתע כי אותן בעיות מהמשרד מלוות אותו גם בבית, עד כה לא ייחס לכך חשיבות. הוא כעס על עצמו ומיד עצר את הבישולים ליטף אותו על ראשו, נישק וחיבק אותו בניסיון לנחמו ולתת לו נקודת הסתכלות חדשה על המציאות גם באם היא דרך עיניו של בן - 7. להמשך קריאה על התובנה של האבא המנכ"ל. ... אז מה דעתך על כמה ביצים טריות? או אולי כוס קמח? אולי אתה מעדיף בעצם כפית ג'לי תות? "הילד שהתחיל להתעצבן על אביו, המנכ"ל ואמר: "אבא, מה קרה לך. כל הדברים האלה מגעילים אחד אחד!"

   

  האבא ליטף את ראשו של בנו ואמר: "...... ,אתה תבין גם שבסופו של דבר הכול מסתדר לטובה, והחיים יפים. צריך לראות את התמונה בכללותה, ולא רק מרכיב זה או אחר. זאת גדולתם של ילדים שגדלים להיות אנשים חיוביים המסוגלים להבין כי קשיים ומשברים הם שלבים בדרך הלמידה והתנועה אל עבר ההצלחה" לתובנות נוספות עבורך. "רק שלא נשכח לנקות אחרינו כי אימא תכעס. ונראה כי אין אנו רוצים ליפול "לפה שלה".... אני גם מבטיח לך כי צילה תחזור ותבקש ממך חברות"... מוגש כחומר למחשבה לכולנו המנהלים שפעמים אנו מתמקדים במקטעים הבעייתיים ולא רואים את יופייה של התמונה הרחבה. בואו להכיר אותי טוב יותר באתר הבית.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 8/10/12, 18:30

    

   שלום לכם,

   תקציר המנהלים החודש, בתום חג הסוכות ולפני סיום שנת 2012 וכניסה אל שנת 2013 שסממני אי בהירות ועננות עסקית מערערת במעט את הביטחון העסקי של מה נכון או מה ראוי לשנות בתחזיות בתקציבים של 2013 לאור החשש מאי יציבות מדינית אל מול האיום האירני? או אל מול כלכלת הבחירות שבפתח? תקציר המנהלים עוסק הפעם בחיים ובמוות עסקי. עוסק בנחיצות של ההתחדשות התמידית וההתאמה העסקית לשינויים העוברים על השוק המקומי ועל השווקים המקבילים בעולם. Renew or die?    הכיצד לדעתכם יש לפעול בכדי שתוכלו לאתר מנועי חדשנות והצמיחה חדשים?  .... למדו לתת הגנה לכאלה "משוגעים" שהמערכת לא תסרס אותם. בואו לראות וללמוד הכיצד מוריס לוי, מנכ"ל פובליסיס העולמית מצליח ליישם זאת?  

    

   קרא את המלצותיו. התאמצו למנוע מהסביבה שלכם  "להרוג" כל קצה קצהו של רעיון מבריק וחדשני הבא מפיהם של "משוגעים". הנרי פורד אמר כבר פעם: "אם הייתי מקשיב ללקוחות או למהנדסים .... שלי הייתי מייצר סוס שרץ מהר יותר".הכיצד לומדים לבצע את ההתאמות הנדרשות לשינויים בשוק? המעורבות שלכם כמנהלים נדרשת וחיונית להצלחה. בתהליכי ייעוץ ארגוני ושינוי מבני לא אחת עבדנו בצמידות עם מנכ"לים והנהלות בתחום של התאמת אסטרטגיות ומוצרים לצרכי שוק משתנים.

    

   אנו ממליצים בחום לקרוא ולהבין את התובנות הניהוליות של מנכ"ל פובליסיס העולמית שפעם אחר פעם ידע להתאים את האסטרטגיה של חברותיו הפרוסות בעולם למצב הנזיל של תחומי הפרסום העיתונות והמידיה.  מוגש לכולנו כחומר למחשבה לכל אותם אנשים ומנהלים המבקשים להיות טובים ואפקטיביים הרבה יותר גם בתחום גיוס וקליטת מנהלים ועובדים בכירים. בואו להתרשם מהצלחות נוספות   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום ראשון, 23/9/12, 13:51

    תהילת עולם חולפת גם אצל צדיקים גמורים. היא גם חולפת היה והפסקת המזל והקסמים גורמת למכון הרנטגן להפסיק לצלם מציאות מדומה. היתכן כי נוחי דנקנר פגע ברנטגן ובגד בו בעבור "באבא" חדש העונה לשם פינטו? האם יתכן כי מלחמת חצרות עומדת לפרוץ בין חסידיו של הרנטגן מנבתיבות לבין חסידיו של הרב פינטו מאשדוד... ניו יורק... טורנטו... לונדון... ועוד מקומות שבהם האיש פעיל בקרב חסידיו?

    היה והייתם הרב רנטגן גם אתם הייתם נפגעים? אבל מה לעשות כי בתהליכים העוברים על המשק הישראלי הנפגעים היחידים הם - אנחנו. ואנחנו לא מצליחים להבין כי כל פעם היחידים המשלמים את המחיר זה אנחנו - אתם. מוגש לכולנו כחומר למחשבה תוך בקשה אישית מכל טיקון וטיקון: "אנא תהיו חכמים... עם הקטן האישי שלכם" ולא עם ההון והכסף של גברת מסעודה  או לודמילה - מחלקות התה במכתשים אגן? או בחברת כלל ביטוח?

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 4/9/12, 16:39

     שלום לך,

      

     תקציר המנהלים החודש, ערב ראש השנה 2012, עוסק במיומנות הכי חשובה לנו כמנהלים. לדעת לבחור נכון. כמנכ"ל ואו כמנהל בכיר לא אחת אתה מחויב לקבל החלטות על הגיוס של המנהלים שיעבדו בצמוד אליך בארגון. הן החלטות ניהוליות חשובות ביותר. למדו והרחיבו הכיצד עושים זאת נכון? ובנוסף קבלו ברכה אישית לשנה החדשה.

      

     הכיצד נערכים נכון לראיון – לקרב המוחות בין המועמד לבינך? כידוע טעות בבחירת מועמד תפקיד ניהולי מתבררת במצב הטוב אחרי מספר רב של חודשים. העלות הכלכלית לארגון יכולה להגיע למאות אלפי שקלים בתחשיב כולל. זאת עלות הכוללת את הגיוס החדש ואת העלויות של ההכשרה הליווי והלימוד של המועמד שהתברר כלא ראוי. כיצד אתם כמנהלים ומנהלות מסוגלים להקטין את רמת אי הוודאות ומרווח השגיאות?  הדרך לשים את יהבכם אך ורק על מערכת הגיוס לא פעם מאכזבת. המעורבות שלכם כמנהלים נדרשת וחיונית להצלחה.

      

     בתהליכי ייעוץ ארגוני ושינוי מבני לא אחת עבדנו בצמידות עם מנכ"לים והנהלות בתחום גיוס דור המנהלים הבא. ג’ק וולש אמר: "התפקיד והמנהל החשובים ביותר ליצירת חברה, וארגון עסקי מצליח הוא זה שאחראי ומטפל בהון ובמשאב האנושי". אנו מסכימים לתובנה זו ופועלים רבות בתחום פיתוח והדרכה של ההון האנושי בחברות שאנו מלווים. מוגש לכולנו כחומר למחשבה לכל אותם אנשים ומנהלים המבקשים להיות טובים ואפקטיביים הרבה יותר גם בתחום גיוס וקליטת מנהלים ועובדים בכירים. בואו להתרשם מהצלחות נוספות.  שנה טובה והמון בריאות והצלחה לכולנו.

      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 15/8/12, 17:22      החודש תקציר המנהלים עוסק במחיר החנופה. הפחד הכי גדול שלך כמנהל/ת? הוא ליפול למלכודת של אי קבלת מידע עדכני ואמין כתוצאה מזחיחות דעת הנובעת לא פעם מחנופה זולה של הסובבים אותנו המנהלים. הכיצד אנו יכולים להתמודד עם הבעיה? ומנהלים לא ראויים שהצליחו להבליט את עצמם אך ורק באמצעות חנופה זולה. רובנו מגיבים היטב לחנופה. למנהל/ת חשוב לדעת להתעלם.

      כמנהלים אתם חייבים להטמיע תרבות ודפוס אישי להתנהגות ארגונית המקדש  חיזוקים חיוביים, תשומת לב ושבחים רק למי שמייצר ערך לחברה ולא רק למי שמייצר לכם תחושות אישיות טובות באמצעות חנופה זולה. הכיצד נמנעים מטעויות בנושא? אנו לא פעם אוספים על ידנו "אנשים ומנהלים היודעים לפרגן בלי סוף"... מכן משתמע שיש לנו מנהלים ועובדים מועדפים, גם אם לא שמנו לב לכך. אם זו המסקנה שהגעתם אליה, כדי שתתחילו לשים לב להתנהגות שלכם כמנהלים.

      הקפידו לשמור את השבחים ותשומת הלב לעובדים שטובים בלעשות את מה שבאמת טוב לחברה - ולא לאלה שטובים בלעשות את מה שגורם לכם להרגיש טוב עם עצמכם. לתובנות נוספות לחץ כאן.

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום ראשון, 1/7/12, 21:26

       החודש תקציר המנהלים, עוסק בשיווק עצמי – מתברר כי משהו קטן דפוק בנו... ובכל מנהל מוצלח ככל שנהיה.. בדרך כלל אנו כמנהלים ועובדים בכירים, מזניחים את נושא השיווק העצמי. מבקש לשתף אותכם בסיפור אמיתי. השבוע נזכרתי כי במסגרת פגישת עבודה עם אחד מהמנהלים הצעירים, שעשה את ההתקדמות הגדולה ביותר ברמה האישית והניהולית, סיפר לי האחרון תובנה אישית מעניינת. "משה, אני יודע מה מבדיל בין מנהלים מצטיינים למצטיינים ביותר.... נדמה לי כי הצלחתי להבין מהו סודם של מנהלים המניעים ארגונים של עשרות אלפי עובדים ומיליארדי דולרים.." סיפר לי בהתלהבות סמנכ"ל החברה הצעיר.

        

       הסמנכ"ל הצעיר שלקח חלק בתהליכי ליווי וייעוץ ארגוני שלנו המשיך וסיפר כי נשיא החברה, זכה למצגת מאלפת, קיבל תשובות לכל השאלות, ובסופו של יום נפגשו שוב בארוחת גאלה אותו ערך. במהלך הארוחה, התקרב המנכ"ל האמריקאי, לסמנכ"ל הישראלי, חיבק אותו בקלילות ואמר: "עשית עבודה מצוינת במצגת שערכת לי, כל הכבוד, המון זמן עבר מאז שמישהו עשה לי מצגת טובה יותר.."  להמשך הקריאה.

        

       הייתי גאה בבחור ושאלתי אותו ומה אתה עשית? האם לקחת מימנו כרטיס ביקור וחזרת אליו במייל אישי קצר שבו אתה מודה לו על המחמאות... לא זכיתי למענה. לסיכום, הייתי גא בלמידה של הסמנכ"ל הצעיר ולכן אני גם שמח לשתף בתובנתו הייחודית. ליווית אותו ואת חברת הביו רפואה שבה הוא מועסק, מספר שנים, האיש עשה קפיצת מדרגה ניהולית ואישית מדהימה. מוגש לכולנו כחומר למחשבה לכל אותם אנשים ומנהלים המבקשים להיות טובים ואפקטיביים הרבה יותר. בואו להתרשם מהצלחות נוספות.

        

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום ראשון, 17/6/12, 13:29

        שלום לך,

         

        החודש תקציר המנהלים עוסק שיפור מיומנויות מכירה וניהול משא ומתן. בואו ונסו להגיד לעצמכם כמה גשרים יש לעבור בכדי שמקצוען בתחום יגיע למיומנויות מכירה ושכנוע מעולות? ננסה בתקציר המנהלים החודש לגעת בנקודות החשובות הגורמות למצטיינים בתחום השיווק והמכירות להיות ככאלה. כידוע, ניהול מכירות – ניהול אנשים – להפוך רעיונות למציאות. כמנהלים לא פעם אנו שואלים את עצמנו מהו הקושי הכי גדול בלשכנע את האחרים שעמדתנו צודקת. הקושי נובע מעצם היותנו חלק סובייקטיבי בתהליך. אנו מתמקדים יותר מידי בנקודת המבט שלנו במקום להסתכל גם על הצד השני. בתוכניות לשיפור מיומנויות ניהול מכירות ומשא ומתן אנו מתמקדים לתת תובנות כי התהליך חייב להיות נקי מאגו ודעות קדומות.

         

        בתהליכי ניהול מכירות, משא ומתן והנעת אנשים המבקשים להפוך רעיונות למציאות ניתן לזהות 7 גשרים שעל המצטיינים לעבור. הגשרים הללו מהווים את המחסום שעשויים לעמוד ביניכם לבין הצלחת מכירות ואו הצלחה של מכירת רעיון ומימושו. בתוכניות ובתהליכי הייעוץ הארגוני בתחום של שיפור מיומנויות מכירה אנו לומדים הכיצד ניתן ללמוד לעבור גשרים אלה בהצלחה. הגשרים הם: גשר האמינות. גשר האינטליגנציה הרגשית ויכולת ההקשבה. גשר היכולת לבנות מערכות יחסים. ועוד 4 גשרים מרכזיים נוספים.

         

        מתברר עוד כי רבים מהמנהלים המבקשים למכור רעיון או מנהלי מכירות המצליחים לעבור את הגשרים נעצרים בשלב האחרון העוסק בהפיכת ההצעה לזכירה,לפשוטה ליישום ולכדאית. מתברר כי מחקרים אחרונים מראים ש קרוב ל-35 מיליון מצגות פאוור-פוינט מוצגות ברחבי העולם בכל יום בתהליכי מכירות ואו בדיונים. למעלה מ- 80% מהמנהלים הודו כי נרדמו בלפחות אחת מהמצגות שלקחו חלק בחודש האחרון. למאמר המלא לחץ כאן.

         

        אין זה סוד כי ההשקעה באנשי המכירות מביאה לתוצאות! התוכניות שלנו העוסקות בשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן ובשיפור היכולות של ניהול מכירות מתקדם ומביאות להצלחות ולהגדלת אחוזי הסגירה. משה גרימברג וצוותו  מציעים לך תוכנית המתבססת על תהליך ייחודי וניסיון רב שנים שמביא להקניית אסטרטגיות מכירה וכלים אישיים חדשים לשיפור מיומנויות של ניהול משא ומתן ו-ניהול מכירות בארגון. לחץ לתיאום פגישה אישית עם משה גרימברג לבחינת ההיתכנות להגדיל בלמעלה מ- 25% את המכירות.

         

         

        דרג את התוכן:
         2 תגובות   יום רביעי, 8/6/11, 14:10

         שלום לך,

          

         תקציר המנהלים החודש עוסק באיתור דרכים יעילות לגרום לעובדים ולמנהלים שלכם להיות לצידכם ולהתפתח לאורך שנים. לא תמיד הכסף מדבר? מהנסיון שרכשנו לאורך השנים ובעיקר לאורך שנות הניהול הארוכות שלנו התברר כי מאחורי נאמנות המנהלים והעובדים לשנים ארוכות עומד סוד פשוט מאוד, והוא כלל לא קשור למשכורת אופציות ואו לכסף.

         הסוד על פי הבנתי לתת למנהלים ולעובדים אפשרות למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם. לתת להם תפקידים משמעותיים אחריות סמכות ואופק התפתחותי.

          

         לאחר שנים של נסיון מוצלח ביותר בתחום של ייעוץ וליווי ארגונים בתחום של שינוי וצמיחה, אנו יכולים לקבוע כי יש מה לעשות כמנהלים וכהנהלות בכדי להבטיח שעובדיכם והמנהלים לא ייאלצו לבחור בין אהבה לכסף, שיישארו שמחים ויעילים בארגון שלכם גם בשלבים הראשוניים ובעיקר בשלבים המתקדמים של הקריירה שלהם? שמח להציג בפניכם 7 דרכים לחיזוק הנאמנות והגדלת אורך החיים  של מנהלים ועובדים בארגון שלכם:  

          

         ארגונים מצטיינים שבראשם מנהלים איכותיים היודעים לאתר את אותם אנשים שפוטנציאלם לא התגלה ומומש – זוכים לתמורות רבות. תפקידי המרכזי בתהליכי ליווי ופיתוח עסקי הוא לעזור לך כמנכ"ל לגלותם ולהוציאם "מחשכה אל האור". על פי הבנתי המקצועית תפקידו של מנכ"ל ואו הנהלה לעסוק מעבר להשגת היעדים השוטפים באיתור ושיחרור פוטנציאל לא ממומש בקרב מנהלים ועובדים בארגונם. קרא הכיצד עושים זאת נכון?

          

         בעולמות העסקיים ובתחומי התעשייה וההי טק ומול חברות הנהלות ומנהלים - אנו יוצרים פתרונות גדולים יותר לבעיות יסוד של הטיפול לא מספיק יעיל "בהון האנושי" בארגונים. אנו יוצרים תועלות מוחשיות וערך ללקוחות ומנכ"לים הזקוקים להדרכה וליווי בתחום. לקבלת מידע נוסף על שמירה של המובילות וטיפוח "דור המנהלים הבא בארגון" - לחץ כאן.

          

          

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שישי , 6/5/11, 20:21

          עבור חברת אנרגיה מובילה

          לחברת הבת העוסקת בתחומי הגז הטבעי והגפ"מ אנו מחפשים

          מקצוענים - בעלי נסיון בניהול משימות

          שיטפלו בהגדלת פלחי שוק ויזמויות בתחום האנרגיה והגז.

           

          תיאור משרה  

          אנו מחפשים מקצוענים - בעלי נסיון בניהול משימות. בכירים ומנוסים למשרה מגוונת ומאתגרת, לקידום והחדרת מוצרים חדשים. בעל יכולת ומיומנות גבוהה לסגירת הסכמים וכן בעל יכולת לאבחן מגמות בשוק האנרגיה והגז בהווה ובעתיד. אנו מחפשים כאלה המוכנים לצמוח לגדול ולהתפתח בתחומי האנרגיה הנקייה הגפ"מ והגז הטבעי.  דרושים מקצוענים שיצטרפו להצלחה.

           

          התפקיד כולל: ייעוץ, שיווק ומכירות של מגוון פתרונות בתחום האנרגיה הגפ"מ והגז הטבעי למגזרים של תעשייה מסורתית, תעשיה תהליכית וכימית ולתעשיית הסמיקונדקטורס והתעשייה הפרמצבטית. עבודה מאתגרת שמאפשרת מגע עם מקבלי החלטות ברמות גבוהות בתעשייה.

           

          דרישות התפקיד

          תואר ראשון – יתרון עדיפות לרקע מתחומי ההנדסה התעשייה והאנרגיה. בעלי יכולת ניהול עצמית גבוהה, יחסי אנוש מעולים, אסרטיביות, ויוזמה . ניסיון מכירתי/שיווקי מוכח-של כארבע שנים לפחות. בעלי ידע יכולת וניסיון ביצירת קשר ראשוני עד לסגירת הסכם עם גופים מסחריים, ניהול מו''מ וסגירת הסכם-חובה. רצוי הכרה עמוקה של השחקנים המרכזיים בשוק האנרגיה לתעשייה. ניסיון פיקודי-יתרון. ממוקד מטרה, תקשורתי ובעל יכולת ליצור מערכות ארוכות טווח עם לקוחות, יכולת עבודה עצמאית. עדיפות לתושבי המרכז- שרון.

           

          תנאים טובים למתאימים. עבודה בכל רחבי הארץ. מועמדים ראויים מוזמנים לשלוח קורות חיים abc@nihul4u.co.il . ולציין עבור משרה 200.

           

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום רביעי, 6/4/11, 07:23

           היה וברצונכם לחזור מהמרכז - לגור ולעבוד בחיפה? ואתם חתמי עסקים טובים.

           עבור סוכנות ביטוח מהגדולות בארץ אותה אנו מלווים בתהליכי שינוי מיתוג וצמיחה ולאור ההתרחבות אנו מחפשים נשים וגברים צעירים עם נסיון לאתגרים בתחום ביטוח עסקים . 

           לחתם\ת עסקים מקצועי\ת

           אנו מציעים קריירה מאתגרת החל מהיום הראשון.

            

           אפשרות לצעירים וצעירות, שסיימו תואר ראשון ויש להם ניסיון באזור המרכז ומבקשים לשוב ... צפונה לקריירה ארוכת שנים בעולם הביטוח

            

           התפקיד כולל עבודה מול סוכנים והגדלת נפחי פעילות, טיפול וחיזוק הקשר בין הסוכנים לחברה כמו גם חיזוק רמת השרות, ופיתוח שווקים חדשים.

            

           לתושבי חיפה קריות והסביבה הרחוקה שחזרו מתל אביב .. או כאלה שלא עזבו....

           5 ימי עבודה בשבוע.יכולת עבודה עצמאית ולימוד מהיר תוך הנעת סוכנים ועובדים להגיע ליעדים.

            

           יתרון לבעלי תואר אקדמי. ניסיון קודם בביטוח עסקי . למחפשים קריירה, יציבות תעסוקתית ואופק התקדמות אישי ומקצועי.מועמדים מתאימים יעברו הכשרה מקצועית ע"ח החברה .  תנאים טובים למתאימים. תחילת עבודה מיידית.

            

           בפרטים לפנות במייל בלבד למשרה 0033 "חיתום עסקי או חיתום רכב ודירות" abc@nihul4u.co.il רק פניות מתאימות יוזמנו לראיון עבודה ראשוני.

            

           דרג את התוכן:
            2 תגובות   יום רביעי, 24/11/10, 17:56

            מעטים המנהיגים המגעים משום מקום ומשאירים חותם. מעטים מאד הם המנהיגים ובעיקר הפוליטיקאים העוזרים עוז ואומץ להוביל תהליכים ראויים ללא מורא ופחד מהמחיר האישי והפוליטי שיתכן שישלמו.

              

            אומרים כי שר התקשורת, משה כחלון, ראוי כבר עכשיו לפרס. חובה לתת לו ולאחרים בעתיד הכרה, כי מעשיהם ראויים להערכה. על פי הבנתי לא היה אחד במערכת הפוליטית לאורך שנות קיומה של המדינה שעמד חזיתית מול "טיקונים" ותאגידי ענק ויכל להם.

             

            אומרים, כי מעשיו של כחולון אולי יהיו "אבן דרך" לכל אותם פוליטיקאים ומנהיגים עתידיים האמורים לראות ולהבין כי מעשיהם זוכים לאהדה ולהערכה רבה בקרב האזרחים. לשורת הכוכבים הזוהרים באורו של כחלון ניתן לעניות דעתי לצרף את חברת הכנסת שלי יחימוביץ, את השר לאיכות הסביבה, ארדן ואולי חברי כנסת בודדים נוספים.

             

            כאזרחים אנחנו צריכים לתת להם "רוח גבית" כשלטון אנו צריכים להוקיר ולהעריך ולפיכך ממליץ כי יוענק לשר משה כחלון פרס ישראל למפעל חיים... למרות שהאיש צעיר ועתידו לפניו. למה צריך לחכות לגיל 80+ בכדי להעניק פרס?

             

            דעתכם חשובה

            דרג את התוכן:
             7 תגובות   יום חמישי, 4/11/10, 07:21

             הקלות הבלתי נמנעת של "הטימטום" בעוד כחודש אמורות מנהרות הכרמל להפתח בקול תרועה גדולה. עבודה עברית בביצוע סיני? או עבודה "ערבית" בניהול ישראלי, אני שואל? האם ידעתם כי אין מערכות איוורור וניטור הגזים הרעילים במנהרות? האם ידעתם כי "הפיתוח" הגאוני הישראלי מדבר על מאוורי ענק שיופעלו מפעם לפעם ויזרימו את האוויר המזוהם לאורך המנהרות עד הוצאתו החוצה במחלפים?

              

             מסכנים יהיו הנהגים בתוך המנהרות. מסכנים יותר יהיו האזרחים הגרים בסביבות הכניסה והיציאה מהמנהרות. ובעיקר יהיו מסכנים אותם אזרחים שיעיזו להשקיע ברכישת נכס דירה או דיור מוגן בקומפלקס הבנינים האמור לקום על גג הגרנד קניון. הם באמת ינשמו אויר "פסגות". לא יהיה במדינה אזור מזוהם יותר מגזי פליטה רעילים של רכבים. השכנים בשכונות הדרומיות המערביות ובעיקר בוורדיהיהנו גם כן ממנות זיהום אשר "יטיילו" על פי רצון הרוחות.

              

             למותר לציין כי גם בנושא הבטיחותי לא ניתנה חשיבה יצירתית והגיונית מספיק? מה יקרה באם חס וחלילה יהיה תאונה? הכיצד יפנו פצועים כאשר המנהרה מלאה בשני הצדדים? הכיצד יגיעו כוחות החילוץ? נראה לי כי היה נכון לאמץ את הטכנולוגיה והכלים של ממשלת צ’ילי עוד לפני האסון הקרב... טפו .. טפו..

              

             מוגש כחומר למחשבה מאזרח חיפאי מודאג.

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              ארכיון

              פיד RSS