כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  תכנים אחרונים

  9 תגובות   יום שישי , 23/10/09, 22:08
  מה לא עושים עיתונאים בכדי לקבל הזמנות לימי חמישי ביד אליהו? להיות צמודים להצלחה של הקבוצה של המדינה? מוזר כי רבים מהם רוקדים על דמו של מוני פאנן ז"ל 10 דקות אחרי שהתאבד. מדוע לא היה להם האומץ לחשוף את פעילותו בתחום "הבנק הפרטי" עוד בהיותו "כל יכול" באימפריה הצהובה מתל אביב?  

  מבלי להיכנס לשאלה האם שמעון מזרחי ידע- הרי בתחילה האשימו כולם כי המעשה נעשה משברון לב כי המנוח לא הוזמן לחגיגות יום הולדת ה- 70 של מזרחי? אחר כך המנגינה שונתה תוך שעות כאשר העיתונות מבלי להניד עפעף מצאה מטרה חדשה- קריסת הבנק הפרטי של מוני.... ואז בכדי להעצים את הדרמה קשרו את הקבוצה וראשיה פנימה.  האם שיקולים אישיים של כדאיות מנעו מהם לקבל החלטה לפרסם את השמועות כשהאיש היה בחיים. רבים מהעיתונאים הבכירים מרימים ראש 10 דקות אחרי שהאיש התאבד. היכן נעלמו לאורך השנים אושיות עיתונאי הספורט המבריקים? ניב רסקין, עופר שלח, סהר  ורבים אחרים שצצו מאחורי המקלדת 10 דקות אחרי שהאיש "החזיר ציוד" ולא יכול להגיב?  

  שמעתי את אריה מליניאק  עיתונאי ספורט ולשעבר מאמן נבחרת ישראל שלא זכה להתקבל לאימפריה הצהובה מעלה השערות כי שמעון מזרחי וכל האחרים ידעו? אני שואל אז מדוע לא חשף אריה מליניאק את מחשבותיו בתורו בידיעות אחרונות? האם גם הוא נגוע באותן החלטות לא ראויות כמו האחרים? או לחילופין ידע מליניאק כי לא יתנו לו במה בעיתון של המדינה? למה הדבר דומה לאותם פרשנים כלכליים עיתונאי חצר של שוק ההון ומומחים לניהול תיאורטי שלא אחת יודעים לנתח את מה שקרה בדיעבד. בחיים רבים מהם ואני אומר זאת כאחד המכיר את העולם משני הצדדים לא קיבל החלטה עסקית אמיתית. אף פעם רבים מהם לא עמדו באמת בצומת קבלת החלטות שסיכן כסף אישי ולמרות זאת הם מומחים בלנתח ולתת הסברים למה היה צריך לעשות בדיעבד? 

  לא אחת במסגרת פעילותי כמלווה מנהלים הנהלות וארגונים אני תמיד מקפיד לציין כי הנוחות של מתן הביקורת גדולה מהותית מעצם קבלת ההחלטות בזמן אמת.עבורי משפט ותובנה זו מהווה מגדלור לפעילותי כיועץ ומלווה ארגונים ומנהלים.  מעטים הם האנשים שלא חוו זאת ומסוגלים להבין עד כמה שונה המצב שבו אדם מעביר ביקורת על מעשה בדיעבד לעומת אדם, מנהיג או מנהל האמור לקבל החלטות רבות ומורכבות תוך כדי תנועה ובמינימום שגיאות וטעויות. לא קל להיות במקום שאתה האחרון המפריד בין הצלחה לבין התהום. 

  לעיתונאים פרשנים ולכאלה שצופים מהצד הפריבילגיה לבקר. זה הרבה יותר קל ומאפשר למבקרים של היום להיות התומכים של מחר באותו נושא בדיוק. מוגש לכולנו כחומר למחשבה תוך בקשה אישית להיות מספיק מודעים לנקודות הייחוס של העיתונות והעיתונאים בכל נושא ועניין. רק כך נצליח כאזרחים לקלוט נכון את המניפולציות התקשורתיות שלא אחת מנסים למכור לנו

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 14/10/09, 17:09

   שלום רב, הפעם חברי היקרים הנושא חורג ממסגרת האירוניה והייתי שמח לו נתעמק אולי בסיכוי הצלחה של האתגר העתידי שהוצג בחזונו של ברק אובמה. השופטים המכובדים החליטו הפעם לתת פרס על ביצועיים עתידיים. רעיון מקורי מענין שאולי יש ליישמו גם בעולמות הניהול המכירות והחינוך העתידי. השופטים החליטו לתגמל עבור הצלחה עתידית?

   על פי אותו קו מחשבה וניתוח שהנחה את חברי ועדת פרס נובל לשלום. הייתי שמח לשאול מה היה קורה באם היינו לוקחים 12 נערים ונערות או מנהלים בחלוקה סוציו אקונומית נכונה הכוללת קבוצת ביקורת ולחלק מהם מעניקים כבר עכשיו הוקרה פרס או שווה ערך חומרי להצלחה עתידית בעוד 5 או 10 שנים?  

   אז מה היה קורה? האם האופציות היו ממומשות? האם התדמית והפרסום וההוקרה של המצליחן... יוצרת באמת מצליחנים? חומר למחשבה שסוציולוגיים חברתיים שבעבר ניתחו זאת מהיבטים שונים? לי נדמה כי לדימוי ולהוקרה של ההצלחה העתידית יש השפעה על התוצאות.

   בואו כולנו לקוות כי אובמה יהיה ראוי לפרס והוא ישמש עבורו כקטליזאטור לממש חלומות והצלחות בתחומי הבריאות בארה"ב  והשלום הכלל עולמי השביר.

   דרג את התוכן:
    14 תגובות   יום שבת, 3/10/09, 12:13


    כשקצת מהרכבות שעל הפסים מתחילות להאט? כשהחיים נעשים קצת מעיקים? כשהעולמות העסקיים מקרטעים כתוצאה מהמשבר העולמי אני כיועץ ארגוני ומוביל תהליכי שינוי וצמיחה, מתחיל לחוש בערגתם של המנכ"לים הבכירים למנהלים ששיבה מבצבצת בשיערם ההולך ופוחת.  

    נשאלת השאלה למה ? ומדוע? מה קורה האם המנהלים הצעירים לא מספקים את הסחורה בעיתות משבר? לא פעם אני שומע ממנהלים ובעלי חברות בכירים כי לא אחת הם התאכזבו מהביצועים של המנהלים הצעירים שלהם. הם המשיכו וסיפרו לי יותר מפעם אחת בתהליכי הייעוץ הארגוני והפיתוח העסקי כי : " הצעירים האלה חוו רק הצלחתו ועם קשיים ומשברים הם מצליחים להתמודד הרבה פחות... אין להם ניסיון בהתמודדות ובהצלחה לחצות תקופות משבר".  

    לא פעם ממשיכים ואומרים רבים מהם "חטאנו באיוש תפקידים בכירים עם מנהלים צעירים, ואת הוותיקים לא אחת נאלצנו לפטר... אין לך מושג ממשיכים ואומרים לי רבים עד כמה בתקופת המשבר הייתי זקוק להם לידי.." . ערב יום הכיפורים ושנת תש"ע הגיע הזמן כי ארגונים מנהלים ומעסיקים יעשו קצת חשבון נפש ויתנו דעתם לאיבוד הידע והניסיון שנוצר עם החלפתם המהירה מידי של שדרת המנהלים המנוסים?  

    בחברות ובתרבויות מפותחות לניסיון ולגיל ערך מכובד .... האם לא הגיע הזמן שארגונים ומנכ"לים יבחנו שוב ושוב את הביצועים לא רק על פי תאריך הלידה? אין זה אומר כי לא נתקלתי בדור צעיר של מנהלים מיומן ומוכשר. זה לא אומר גם כי יש מנהלים שהגיע הזמן להחליפם- ללא כל קשר לגיל ולצבע השיער. מוגש כחומר למחשבה לכולנו ומצורף בזאת ברכה לחג סוכות שמח ושקט ובעיקר לשנה חדשה של צמיחה ושגשוג.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 23/9/09, 10:24

     חבר יקר המשמש כיו"ר חברה תעשייתית מובילה באזור הצפון ביקש את עזרתי באיתור סמנכ"ל תפעול ואחראי על רצפת הייצור במפעל. לחברה תעשייתית מודרנית יש 12,000 מ"ר של יצור הכוללים בנוסף מערכת שיווק של 15 חנויות מפעל.  לקחתי על עצמי לעזור בחיפוש סמנכ"ל תפעול בכיר שיש לו הידע והכישורים לקחת חלק בתהליך הצמיחה.

      

      

     חברי היקרים לקפה,  הנסיון לאתר את המקצוען מחוץ לחיפה והצפון כשל נכון להיום.!!! עדיפות לתושבי חיפה קריות והצפון.  קחו יוזמה היה וברצונכם לקחת חלק בתהליך? דיסקרטיות מובטחת. מהנדס תעשיה וניהול בעל ניסיון בחברות תעשייתיות גדולות ומורכבות- עדיפות לתעשיות מסורתיות, מתכת אלומיניום ועץ ולא רק היי טק.  בעל יכולת הובלת תהליכי שינוי יעול וצמיחה והמסוגל להשתלב בצוות ניהולי איכותי .

     תרגישו חופשי להעביר פנייה זו לחברים מחוץ לקפה המעונינים להגיע ישירות לשולחנו של היו"ר והמנכ"ל ללא מסננים מיותרים.

      

      

     חברים, היה ויש בדעתכם הרצון לעזור לחברים ואו לעצמכם אנא פנו אלי ישירות :  באמצעות האתר  http://www.nihul4u.co.il/ אחרי שתסיירו מעט, תוכלו להבין טוב יותר את העשייה ואת הרצון שלנו לתת מענה דיסקרטי ללקוחותינו. אנא העבירו את הפניות באמצעות   http://www.nihul4u.co.il/83991/contact-detailsספרו בקצרה על הניסיון והיכולת ואנו מבטחים לחזור למתאימים.    לא תתקבלנה פניות של חברות השמה!!!     משה גרימברג

     054-4814332


     דרג את התוכן:
      1 תגובות   יום שני, 14/9/09, 22:03

      שלום לחברי בקפה,ערב ראש השנה, ספטמבר 2009 הייתי מבקש לעסוק בפוסט הזה באיתור  הכשל המרכזי למימוש תהליך ייעוץ ארגוני איכותי. בהזדמנות זו אנו מבקשים לברך אותך בשנה טובה שנת שגשוג ופריחה עסקית, שנת פריצה ובעיקר שנת שלום וביטחון. ברמה האישית אנו מודים על הקשר וההכרות ומבקשים לאחל לך ולכל יקיריך שנה טובה ובריאות טובה.  

       


      הטיפ החודשי אותו אני מפרסם באופן קבוע מזה למעלה מ- 3.5 שנים באתרי עוסק הפעם במחיר האישי שאנו כמנהלים משלמים לאור השליטה של הפרדיגמות המעכבות בחיינו. החודש הוא עוסק באיתור הכשל העיקרי להצלחה לא מושלמת וחלקית של תהליך יעוץ ארגוני- פיתוח עסקי. הכוונה "לטייס האוטומאטי" השולט בנו באמצעות הרגלים פרדיגמות ותובנות שמנהלות את חיינו. נבדוק מהו הכשל היכול להשפיע על הצלחתו של תהליך ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי ואו ליווי מנהלים מוצלח?        באמצעות סיפור קצר זה נדמה לי שאצליח להדגים את הסכנה ואת התהליך בו אנו כמנהלים שבויים בפרדיגמות בהרגלים של עצמנו שלא אחת הן אלה המקבעות את ההצלחות וההישגים  שלנו ומונעות מאיתנו להתפתח ולפרוס כנפיים.  ......"הכיצד הצלחת לשפר את המקום ולשנות את חייך?"האיש השיב לו בהתלהבות: "הייתה לנו פרה קטנה שנפלה לתהום ומתה, מאותו רגע היינו חייבים לעשות דברים אחרים ולפתח מיומנויות חדשות שקודם לא ידענו שאנו מסוגלים להן, ככה הצלחנו להגיע להישגים שהינך רואה...."       לכל אחד מאתנו כמנהלים או כארגון יש "פרה קטנה", שמגבילה ועושה אותנו תלויים, שאינה מאפשרת לנו לפתח את כישורינו ויכולתנו. לא אחת אנו מסתפקים במה שהפרה הקטנה מייצרת. לא פעם, כך כולנו מנציחים מצב של בינוניות, שאינו מאפשר להסיר את הכיסוי מהעיניים ולראות ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שבכם.  רוצים לקבל פרטים ומידע נוסף? לחצו לקריאת הטיפ החודשי המלא.      אשמח לתת לך מידע נוסף ואף לבדוק ביצוע הדגמה לאיתור הפרדיגמות המעכבות שלך ברמה האישית ואו הארגונית. כעוסקים בתחום הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ועבודה מול מנכ"לים והנהלות אנו תמיד מאתגרים בתהליך להיפטר מפרדיגמות מעכבות. להיפטר לא אחת "מהפרות הקדושות" מהי הפרה הקטנה המעכבת שלך? כיצד תדחוף אותה מעל התהום ?          בברכה חמה , משה      Advance Business Coaching
      משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u 


      דרג את התוכן:
       3 תגובות   יום שלישי, 8/9/09, 22:05
       מי שם בתקשורת את רומנו על הכוונת? מי צודק? ומי מנסה לכוון את ציבור המשקיעים והציבור לדמות שקל יהיה להכות בה? .  

       עד כמה קשה להבין מי מנסה ליצור את הספין הבא? והמקרה המדובר הוא התפטרותו או פיטוריו של מנכ"ל אל על , חיים רומנו. על פי האינטרסנטים בתקשורת האיש מוצג ככישלון- כמשמיד ערך וכאחד שדאג רק לכיסו הפרטי? האם השמדת ערך של 77% במשך 4.5 שנים מעמידה אותו במקום טוב ליד עופר נמרודי שגם הוא הוכתר כמלך משמידי הערך בעשורים האחרונים מאז שנכנס למעריב.

       אחרים בעלי נשמות טובות מציגות את הנתון המדהים שמנכ"ל אל על לשעבר השתכר בשנותיו בחברה למעלה מ- 40 מליון ₪? ופיצוי הפיטורין שלו עומדים על סך 18 משכורות? מניסיוני כאחד העוסק ביעוץ ארגוני - פיתוח עסקי ובניית אסטרטגיות מנצחות הבנתי כבר מזמן כי למציאות הקיימת לא אחת פנים רבות. מה שנראה לנו ברור לא אחת מסתיר כוונות אחרות?

        

       אלה המבקשים להציג זאת מציגים תמונה אולי מעוותת של האיש? אולי יש להם כוונה להסיט את האש מעצמם אל עבר המנכ"ל? לא מזמן התפוצצה בתוך המשפחה – משפחת "הבורוביצים" פצצה שגרמה לקרע בין האחים.

       האם מישהו מקריב את רומנו? או אולי לשם שינוי רומנו כבר דואג לתפקיד הבא? כמנכ"ל חברת פרטנר במסגרת השליטה החדשה של בן דוב?  

       עברו 3 ימים והמגמה התהפכה. אחד מהבור וביצים יצא להגנתו של המנכ"ל... יותר מכך לתהליך הצטרף נציג ועד העובדים שבירך את המנכ"ל היוצא בברכת המשך הצלחה.. ברוביץ אחר קולו לא נשמע? אז מה היה לנו כאן בתחילת השבוע בתחום של הספין התקשורתי בנושא?  

       נשמות טובות עוד אומרות כי החתול השחור שעבר בין רומנו לעמיקם כהן, למרות ההכחשות והשולם – עדיין לא תמו. עמיקם כהן כיו"ר החברה מסמן עוד וי קטן ויצר לעצמו הזדמנות לקחת ליד חברה הזקוקה למנהיג ומנהל השונה מרומנו? לא פעם המציאות מלמדת כי בעיקרון קשה לחזור על ההצלחות פעם אחר פעם? האם עמיקם כהן התפתה לשים את המוניטין הניהולי שלו על כף המאזניים?  

       לשם הגילוי הנאות, אני מכיר ומוקיר את שניהם מתקופות שבהם יצקו השניים עם אחרים תוכן לחברת הסלולר .orange  

        

        

       היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

       להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

       משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

       דרג את התוכן:
        3 תגובות   יום שישי , 4/9/09, 19:41

        התנהגותם של החרדים בשבועות האחרונים אל מול כוחות המשטרה והעיתונאים עברה כל גבול. הגדילו לעשות אותם עשרות חרדים צעירים, שאחדים במגזר קוראים להם שבבניקים, ואחרים קוראים להם אחרי מעצרם "בני טובים". הזדעזעתי מהתנהגותם של עשרות חרדים שכמעט והצליחו לעשות לינץ ושפטים בחסר ישע .

        מעשה הכמעט לינץ בנהג המונית הערבי שנכנס בטעות לשכונה הביא אותי ואף רבים אחרים לחשוב כי הפעם אלוהים לא התמקד בפרטים הקטנים? נראה כי השבבניקים- לא אחת ועל פי הצורך מוגדרים בעדה החרדית – נפולת הנמושות...פעמים ראשי העדה משתמשים בהם כחיילים בשדה הקרב ואז הם לא מתנערים מהם.   

        נדמה לי כי הקבוצה הקוראת לעצמה בהגדרה – יהודים לא שייכת לבסיסו הטוב של העם הזה.  

        במועד שאלוהים חילק את השכל ואת מידת הרחמים לכל עם ישראל קבוצה זו הייתה אולי עסוקה בשריפת פחי זבל? או שבירת חלונות ראווה של איטליזים או חנויות אופנה? או אולי סביר יותר להניח כי הם ישבו על הברזלים מחוץ לשכונה או היו בתחפושת של חילוניים במועדון או הפאב במרכז העיר ורחמנא לצליין אף בעיר החטאים תל אביב ?  

        הכיצד בשם האמונה צעירים מאמינים יכולים להתנהג כגרועות שבחיות הטרף? מה מניע אותם להכות להרביץ ולהתעלל בחסר ישע? האם פשעו היחידי היה עצם היותו בן לעדתו של אחיו של יצחק, ישמעאל?  

        ראיתי בטלויזיה את הפריימים...אחד אחרי השני  והתביישתי כאדם וכיהודי. היה רצוי כי הפעם המשטרה תמצה את הדין עם הפורעים ויפה שעה אחת קודם. משפט וענישה חמורה של שנים בכלא אולי ילמדו את הציבור שרובו ככולו ראוי, כי פורעי החוק משלמים ומשלמים הרבה על כל התפרעות ואי כיבוד החוק.

         

         

        היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

        להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

        משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

         

        דרג את התוכן:
         2 תגובות   יום שישי , 21/8/09, 09:47
         ראיון אחד מיותר ... ודי? לא אחת אני נפגש בעיסוקי כיועץ ארגוני המוביל תהליכי שינוי וצמיחה וכחברה שעוסקת בתחום ליווי הנהלות ומנהלים עם כשלים מהותיים של מנהלים בכירים המצטרפים לארגון ....בתחום הבנת ופענוח הדי אנ אי של התרבות הארגונית של הארגון בו הם מועסקים. 

         מה הייתה הטעות הקריטית של  של בר סבר - סמנכ"לית השיווק לשעבר של קוקה קולה. היא לא הצליחה להבין את קוד התרבות שפה וחזון של החברה ובעיקר של המיסדים. זה הדבר שקרה לעניות דעתי גם במקרה של סמנכ"לית השיווק של קוקה קולה שאחרי ראיון אחד מיותר, מצאה את עצמה מחוץ לחברה. הביטחון העצמי של כאלה המצטרפים לחברה וותיקה מעמדה של כוח ואמונה עיוורת כי הם "מוגנים" או כי להם לא יקרה דבר אף באם יהיו "חריגים" בנוף התרבותי... לא פעם מתברר כשגוי. 

         הפעם חוותה זאת על בשרה סמנכ"לית השיווק המצודדת ומלאת הביטחון של קוקה קולה – רונית בר סבר שבראיון בלידי גלובס, לא הצליחה לאמץ לעצמה את הקוד התרבותי של החברה אותה היא מייצגת. היא שכחה כי את החזון השפה והתרבות שלה לאורך השנים מיסד מוזי ורטהיים על פי ערכיו וקווי אישיותו הדומים לכאלה העוסקים בביון או מודיעין שהשתיקה תמיד מהווה יתרון- מול השוק והמתחרים. 

         ארגון כזה לא יכול לעבור בשתיקה על ראיון של בכיר או בכירה שלא קלטה את קוד התרבות הארגונית. אין קשר באם המסרים או הנושאים תואמים את מדיניות החברה- הטעות היא מעצם אי התאמת הקוד על פי המקובל בתרבות הארגונית והתקשורתית שבחברה. 

         לא אחת עצוב לי לראות הכיצד מנהלים ומנהלות בכירות נופלות כטרף קל למניפולאציות תקשורתיות של עיתונים ושבועונים המבקשים להשתמש בהם לקידום הרייטינג והתפוצה. הם מחפשים את "הצהוב" את הפרובוקציה גם באם לא יאשרו זאת... בדרך כלל המרואיין פחות מעניין אותם.  

         סביון בר סבר, למדה זאת על בשרה. למזלה היא מוכשרת צעירה ובטוח כי למדה לקח חשוב להמשך הקריירה .  

          

          

         היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

         להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

         משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום חמישי, 20/8/09, 17:32

          הייתי הפעם מבקש לעלות לדיון נושא שרבים מהמנהלים הבכירים איתם אני נפגש במסגרת העבודה והליווי מתחבטים ולא אחת משלמים מחיר כלכלי כבד. מדובר ביכולת לגייס את האנשים הבכירים למקומות הנכונים ובמינימום שגיאות וטעויות? הכיצד עושים זאת נכון?

          לאורך השנים אני מקפיד לאתגר את המנהלים אותם אני מכיר ומוקיר ובעיקר את עצמי בטיפ החודשי קצר ואפקטיבי המחייב אותי כל חודש להשתדל ולהיות יצירתי. למען האמת לא תמיד אני עומד בכך- אבל לפחות משתדל. הטיפ החודשי עוסק החודש במהותו של סם החיים העסקי. במכירות וביכולת שלנו המנהלים לאתר את "תותחי המכירות" הטובים ביותר.

          לזיגמונד פרויד ולמרות שלא עסק בניהול ובמכירות הבין היטב עד כמה המחיר שאנו המנהלים משלמים בתחום זה יקר ומיותר לא פעם כי חסרים לנו כלי אבחון וגיוס מדויקים יותר, והוא אמר: "אנו לומדים מהניסיון לאט, ובמחיר שגיאות מרובות". זיגמונד פרויד. הכיצד אנו מונעים זאת? אני אנסה לשאול ולענות בהמשך.

           

          גיוס מנהלי מכירות ומוכרנים במינימום שגיאות? 

           אין זה סוד כי המכירות וניהול המכירות בצורה אפקטיבית, היו ונותרו סם החיים של כל ארגון. השאיפה להשיג לנהל את המנהלים וצוותי המכירות הטובים ביותר שבשוק. יחד עם הרצון להשיג לקוחות חדשים ולהרחיב את פעילותם של אלה הקיימים, הנה המפתח להתרחבות וצמיחה עסקית. מחקרים אחרונים שבוצעו בארץ ובעולם ומוכרים אף לך, מגלים כי אחוז הנשירה ואחוז הגיוס האיכותי של מנהלי ואנשי מכירות טובים והישארותם במערכת לאורך זמן - מהווה אבן נגף והוצאה כספית כבדה.

          כאן יש לנו משהו חדש להציג בפניך: שת"פ ייחודי עם חברה אמריקאית מובילה שיש באפשרותה לתת מענה לתחום של התמקצעות באיתור וגיוס מנהלי מכירות ומוכרנים מתאימים

           

           

          Imagine a tool so reliable that you could eliminate 96% of the mistakes made when hiring salespeople (and sales managers too) and never again be fooled by an individual's charming personality, perfect track record or exaggerated resume. You won't have to wait six months to a year to learn whether your next candidate will succeed in your difficult business.   Express Screens provide easy, instant access to the same accurate, insightful results that thousands of successful companies rely upon to choose winning salespeople (and sales managers). Candidates complete a comprehensive set of questions, the results are emailed to you and  that powerful information is available for the interview.  

          Needs no administrative support.
          No software to learn.
          Easy to understand and nothing to interpret.
          Hiring recommendation is provided.
          You don't have to draw conclusions. 
          Accurately (96%) predicts sales success in your unique business.
           

           

          We combine our proven criteria for sales success with your company's profile of what an ideal salesperson must do in your business to achieve success. Hiring criteria has a sliding scale - Higher projected income = tougher criteria.  Suggested Interviewing questions are included on every sales candidate's report.

          מה לדעתכם המחיר הכלכלי שארגונים ומנכ"לים משלמים על שגיאות בגיוס המתאימים? האם לדעתכם קיימת דרך מועדפת וטובה להגיע למינימום טעויות? אשמח לשמוע ראיונות ולבחון דרכים נוספות לדרכים שאנו ממליצים ליישם. 

          אנו המגיעים מהעולם העסקי, מכירים היטב את עולמות השיווק המכירה והשרות. פתחנו מתודולוגיה המציעה ליווי שטח ותמיכה יחד עם מתודולוגיה לימודית, מוכחת המספקת כלים להשגת לקוחות חדשים. לא מעט חברות שזכו לקבל תמיכה וליווי בתחום טיפוח ואימון "כוחות המכירה" הבכירים מציינים כי בעקבות יישום השיטה נוצר גידול מתמשך ויוצא דופן בהיקפי המכירות של אנשי ומנהלי המכירות שעברו את ההכשרה. 

           

           

          לקריאת מלוא הטיפ החודשי הקצר והאפקטיבי באתר הבית שלנו לחץ כאן. המתודולוגיה של תוכנית המכירות אותה אנו מובילים ומיישמים אחרי ניתוח צרכים ואפיון שווקי המטרה, מספקת כלים שיאפשרו לארגון, למשתתפים ליצור ולפתח צורך, למכור בקלות רבה יותר ולקצר בצורה משמעותית את משך מחזור המכירה ואף להגדיל משמעותית את יחס הסגירות והיקף העסקאות.  

           

           

          היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

          להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

          משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

           

          דרג את התוכן:
           5 תגובות   יום חמישי, 13/8/09, 21:10
           השיגעון דופק את העקרונות הכי נורמאליים גם בקרב אנשים שהיה והיית מעיז לספר להם כי יגיע יום והם יהיו משועבדים... לאיזה שהוא אח גדול... או מערכת שמבקשת לשלוט בהם, כחלק ממערכת גדולה עוד יותר הייתם מופתעים מאד. נדמה לי כי לא הייתם מאמינים כי זה יכול להגיע עד לפתח ביתכם? הטוייטריזם דומה בעיקרון לסם או לדפוס התנהגות נירוטי שמשבש את כל אורחי החיים הנורמאליים.  

           כמו במשטרים הטוטליטאריים "המערכת" המרכזית השתלטה וביקשה לקבוע הכול.... הפעם השיטה הטוטאליטרית של עדכנות המידע ו"האיניות"...מתוחכמת יותר. אתה משתעבד מרצון. אנחנו הופכים את עצמנו ... לעובדי האח הגדול, ופועלים על פי מדד שברובו ככולו מבוסס על "תרבות העדר" או תרבות... "גם אני רוצה"...  נראה לי ממרום שנותיי כי הדבר דומה למחלות של שנות ה- 60 ו- 70 שבני נוער וילדים אספו קלפים, גזרו תמונות של מפורסמים, ניהלו יומני חיים עבור אליליהם, והיו מוכנים לשלם כל מחיר להפוך את עצמם לסלב.?

           הטוייטריזם, מאפשר להמונים להרגיש כמו גדולי הסלבס... כמו אופרה וינפרי, אל גור ושטותניקים אחרים בארץ ובעולם. השפה המדוברת התפתחה במין האנושי במהלך ה- 12,000 השנים האחרונות. בתחילה באמצעות נהימות וקולות לא ברורים, ככל שהזמן עבר היא התפתחה, השתכללה. כיום התופעה הולכת אחורה? לדבר ולתקשר בכמה שפחות. בהודעות כתובות ? במייל? במסינג'ר או באמצעות הטויטר? השפה והמפגש הבלתי אמצעי של פנים אל פנים אולי הולך ונעלם מסביבת חיינו?  

           בעוד 20 עד 30 שנה, מכתבי האהבה וסיפורי הזימה יצומצמו לטוייטר החדש שמתפקד הפעם באמצעות 7 תווים אוניברסאליים? הספרה 8 תבטא את המשפט הבא: " מצאת חן בעיני, האם אתה עולה אלי לקפה ונעביר את הערב ביחד עם ליאונרד כהן.." הספרות 69 כמה מפתיע עדיין משמשות בתובנה האנושית וגם בטוייטר החדש כמו שהיו מובנות לנו הזקנים.... של שנות ה- 60 ו- ה- 70 של המאה הקודמת?  

           מה ההבדל בין הסלב בעולם והתופעה מגיעה בצעדי ענק גם לארץ לבין המשתמש הממוצע? ההבדל העיקרי והמבדיל בינם לבין "המשתעבדים" החדשים הוא בכך שהם מחזיקים בתשלום "גמדים קטנים" שמעדכנים את הטוייטר... ב- 70 תווים הכתובים לא אחת בשפה בלתי מובנת, שפה טויטרית עדכנית.

           אני חושב כי בעקבות השפעתם של גדולי "הרועים" המומחים לתקשורת הופכים מאות אלפים את עצמם לעבדים לעגל "הטוייטר" תוך תקווה להיות מפורסם ומעוקב כמו גדולי הסלב בארץ ובעולם? 1984 ואורוול מתהפכים בקברם ... וצוחקים כל הדרך לפאב השכונתי שבגן העדן.

            


           היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

           להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

           משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - Nihul4u  

            

            

            
           --
           משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - nihul4u
           דואל: mgrimberg@bezeqint.net
           נייד: 054-4814332 http://nihul4u.co.il
           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום חמישי, 30/7/09, 09:29

            חברי היקרים לקפה, 

            הפעם אנו יחד נראה את כוחה של "הרשת". לקחתי על עצמי לעזור לחבר. החלטתי להשתמש בכלים לא קונבנציונאלים. חובת ההוכחה היא על "הרשת" ועל כוחה של "דה מרקר קפה". היה ויש לכם הכרות עם מועמד מתאים, העבירו לו את הפרטים ובקשו מימנו ליצור קשר- רצוי באמצעות הפנייה מהאתר בלבד.


            חבר יקר, שלקח על עצמו להוביל חברה תעשייתית מובילה שלה סניפים בכול העולם, ביקש מימני עזרה.  קיבלתי על עצמי על פי בקשתו לחפש לו באופן דיסקרטי סמנכ"ל שיווק ומכירות עבור החברה התעשייתית המייצרת מוצרים לתעשיות הנקיות, לתעשיות הרפואה, לעולמות האנרגיה והמזון.

            החברה כיום מגלגלת למעלה מ- 50 מליון דולר ושואפת בפרק זמן לא ארוך להגיע לנפחי פעילות של 100 מליון דולר  האיש חייב להיות "תותח" אמיתי שיש לו ניסיון בניהול והפעלה של מערכי מכירה ושיווק בינלאומיים, ידע במיתוג ובניית אסטרטגיה להגדלת פלחי שווק בשווקים תעשייתיים אגרסיביים, היודע לנהל סניפים, מפיצים וסוכנויות משנה, אורנטצייה הנדסית ובעיקר איש שיהיה ניתן לשלוף אותו ממקום קיים ולא לאתרו מבין אלה שנפלטו לאחרונה.  

             

            חברים, היה ויש בדעתכם הרצון לעזור לחברים ואו לעצמכם אנא פנו אלי ישירות :  באמצעות האתר  http://www.nihul4u.co.il/ אחרי שתסיירו מעט, תוכלו להבין טוב יותר את העשייה ואת הרצון שלנו לתת מענה דיסקרטי ללקוחותינו. אנא העבירו את הפניות באמצעות   http://www.nihul4u.co.il/83991/contact-detailsספרו בקצרה על הניסיון והיכולת ואנו מבטחים לחזור למתאימים.    לא תתקבלנה פניות של חברות השמה!!!


            דרג את התוכן:
             1 תגובות   יום שלישי, 28/7/09, 22:00

             מבלי להיכנס לפרטים ולהיות השופט, אני שמח כי נמצא בסדום ולו צדיק אחד שהיה מוכן ללא חשש?? אחרי שהחתימו את מיקי רוזנטל על הסכמי שיפוי כאלה ואחרים ... לקחת החלטה ולשדר את הסרט. לדמוקרטיה הישראלית ולחופש התקשורת בישראל היה נדרש כי הסרט ישודר. היה וטענות האחים עופר יתבררו כנכונות אזי בית המשפט יפסוק את דברו. היה ולא היה נכון כי בית המשפט יוציא פסק שירתיע אולי בעתיד גורמי הון לנסות ולהשתמש בכוחם הכלכלי כמנוף לחפור בו כנגד "חופש העיתונות" .

              

             בעיקרון רוב המשברים התקשורתיים נובעים מעיקר מאגו... ופחות מהחלטות רציונאליות. היה ומשפחת עופר הייתה מחליטה אולי בניגוד ליועצי התקשורת ... להוריד פרופיל, ואף להתנדב ולפרסם הכתבה, אזי הסיכוי כי הנזק שהיה נגרם להם היה קטן שבעתיים.

              

             האגו גם בטיקונים ובמשפחות הון פוגע לא פחות משהוא פוגע באנשים פשוטים מין השורה. התגלה ערוץ אחד צדיק? או מנהליו עשו עסקה כלכלית סופר הגיונית? קנו סרט דוקומנטרי – בז תקשורתי בפחות מ- 20 אלף דולר. מעניין כמה רייטינג הצליח להביא לערות הממלכתי המדשדש?

              

             אני מבקש לחזור ולהגיד היה והתברר כי התחקיר חטא בעובדות- אזי על מיקי רוזנטל לשלם את מלוא במחיר. היה ובית המשפט יפסוק – "אמת דיברתי" אזי חייבת להתקבל פסיקה עקרונית שתמנע מצב בו גורמי הון יוכלו לאיים על עיתונאים ואמצעי תקשורת.

              

             היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר אני מזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

             משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - Nihul4u   דואל: mgrimberg@bezeqint.net נייד: 054-4814332

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              ארכיון

              פיד RSS