כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 9/2007

  0 תגובות   יום ראשון, 9/9/07, 10:54

  שתיקת הכבשים :   "המוסר הכפול של החברות ותאגידי המזון והסלולר תנובה ,אוסם, של פלאפון סלקום ופרטנר" 

  עד כמה ראשי התאגידים משחקים משחק כפול ?  משחק שלא היו מרשים לעצמם לשחק באם אחת מחמשת המשפחות הייתה מחליטה לפתוח מחר בבוקר רשת של 10חנויות ענק בצמוד למרכזי הערים. או לחילופין רשת וולמרט העולמית הייתה מחליטה להיכנס לישראל?

  כל הספקים והתאגידים היו מתדפקים על הדלתות לספק סחורה.אף אחד לא היה עושה שיקולי כדאיות כאלה ואחרים.  הנאמנות והמחויבות לרשתות האחרות הייתה ברגע נעלמת?  כולם היו מאד מרוצים מזה שהמונופול המוחזק על ידי נוחי דנקנר ועל ידי דודי ויסמן באמצעות רשתות המגה והסופרסל עומד להיסדק?

  אנו כאזרחים וכצרכנים היינו מגדילים את מרווח הבחירה? היינו גורמים לכולם להתאמץ קצת יותר בכדי לרצות אותנו כקונים? תחרות אף פעם לא מזיקה לא ליצרנים ובעיקר לא ללקוחות . 

  רק בעולמה של התקשורת והמידיה הכתובה , ורק בישראל,  עולם כמנהגו נוהג. כולם מחויבים לנאמנות לזה ששולט בהצלחה רבה , על רבים מערוצי התקשורת. ידו בכל ויד כל בו. הכוונה "להעיתון של המדינה"  ושותפו פישמן השולטים בצורה עקיפה וישירה בחלקים רבים מהענף. עיתונות ארצית מקומונים , טלוויזיה כבלים, אינטרנט, ורבים אחרים.

  האחרים השולטים בענף , הארץ , ומעריב פעמים לא מעטות מתיישרים לימין וכאילו עוטים הם עורו של נמר חזק ומפחיד למרות היותם "כבשה רזה ועייפה" שעומדת אך בקושי לשרוד את שליטתו הבלתי מעורערת של "הנמר האמיתי". הנאמנות העיוורת והפחד...פן מה יקרה לנו כאשר "מישהו יחליט  להתעצבן" גורם לכולם להתיישר לימין. חבל מאד.

  אין פלא שאף יצרן או חברת מזון או חברת סלולר או תאגיד ענק לא מוכן בשלב הראשון להתעמת מול הניסיון האמיץ של אדלסון לשבור אחת ולתמיד את ההגמוניה והשליטה האבסולוטית של "ברוני התקשורת" .  

  חודשיים כמעט מאז הופעת הגיליון הראשון , לא נמצא צדיק אחד בסדום..שיהיה בעל אומץ ואינטגריטי לתת מודעה מסחרית , קמפיין מסחרי קטן כאקט שבא לכמת כלכלית את העלות מול תועלת וכחיזוק מוסרי לתופעה הברוכה שבאה לנתץ את השליטה הבלעדית של "5 המשפחות " בכל מה שנע וזז בישראל 2007.  

  אין בדעתי כאן להביע עמדה על איכותו של העיתון? על היותו מזוהה עם הצד הימני של המפה ? ואין בדעתי להוריד ולא במעט את איכות העיתונות והמידיה בישראל ? יש כאן חומר למחשבה לכולנו.שנה טובה ומועדים לשמחה.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS