כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 7/2008

  0 תגובות   יום רביעי, 30/7/08, 08:55

  אני מבקש להעלות  לדיון את הנושא. "להתבונן גם בעצים ...... ולא רק ביער" .

  רפי לביא האומן איש הרוח והמורה, הלך לעולמו לאחרונה. בתערוכה שלו בגלריה "גבעון" הוא כתב כמה מילות פתיחה שאליהן התחברתי ואני יותר משמח לשתף את חברי "בקפה" . " שמתי לב שקהל המסתובב בתערוכה...קולט את התמונה הכוללת,את המכנה המשותף.... את הכלל, את היער....עבודות שיש בהן פרטים, ייחודיות, שוני ומורכבות, חומקות מהעין....במשך עשרות השנים שאני מאזין למוסיקה קלאסית....קורה לא פעם שאני מגלה פרק חדש ונפלא שלא שמתי אליו לב....חבל שאנו בחלק לא קטן מהמקרים....לא שמים לב לעץ ומסתפקים בקליטה כללית של היער ותחושותיו..." 

   

  נדמה לי שאת הטעות הבסיסית שרפי לביא, כאומן מציג בשורות אלה, אנו עושים בחיי היומיום ולא מודעים מספיק  לכוח של השונות והייחודיות של כל אחד ואחת. מה משמעות הדבר לנו כאנשים וכמנהלים?  אני חושב ומאמין כי, צריך כעת לתת יותר מתמיד דגש על היכולת להסתכל לא אחת על פרט הבודד ולא על היער? להסתכל עמוק פנימה ולא להסתפק בסממנים החיצוניים בלבד? להיות מסוגלים לראות 2 מ"מ מעבר לפרדיגמות ואו לעדשות המגבילות שלנו.... אז צפוי להתגלות לנו עולם מדהים וחדש שלא תמיד הקדשנו לו זמן ומרחב.

   

  כעוסקים בתחומי הליווי הארגוני, ייעוץ, הדרכה ופיתוח מיומנויות נתקלנו לא אחת במחיר שמנהלים בכירים, אנשים וארגונים מצטיינים משלמים בגין אי היכולת להסתכל וללמוד ליהנות מהפרט הבודד ולא רק מהתופעה. ברמה האישית המשפחתית ובתוך מערכות היחסיים של כולנו - האם אנו מסוגלים בהוגנות לציין את המחיר ששילמנו? את ההפסדים שגרמנו לעצמנו ולאחרים? 

  מהניסיון המקצועי שצברנו מתברר לא אחת כי התופעה היא רעה חולה המלווה ארגונים מנהלים ואף אנשים המגיעים לקבל אימון עסקי ואו אישי. נקודת המיקוד שלהם לא אחת ואולי בטעות יסודה ממוקדת דווקא על היער.... ולא על הפרט שיכול להביא לתועלת ... או צמיחה... או שינוי. מגיש לכם באהבה חומר למחשבה שאליו אני התחברתי.  


  למבקשים להכיר אותי קצת יותר מקרוב אתם מוזמנים לבקר ב-

  http://www.nihul4u.co.il/

    
  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS