כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 9/2008

  0 תגובות   יום שבת, 20/9/08, 11:39

  לחברים בקפה

   

  גם בתחום כרטיסי הברכה....... והאיחולים לחג .......הפשטות ברוב המקרים אפקטיבית יותר.

  מכל הלב ובכול הפשטות, אני מבקש לברך אותך ואת יקיריך בשנת אושר הגשמה ושגשוג.

    effective - smart &  simple

  שנה טובה

     בברכה חמה , משה

  ניתן לפגוש אותי ב- www.nihul4u.co.il

   http://nihul4u.cafe.themarker.com

  משה גרימברג

  דרג את התוכן:
   3 תגובות   יום שלישי, 9/9/08, 10:35


   שלום לחברי בקפה,

    

   הייתי מבקש לאתגר את כולנו לקחת חלק בהליך קצת יותר "אנושי- אינטימי- איכותי" - ליצור קשר אחד על אחד לשוחח מבלי המסכות והמחויבויות של "הקפה" . כולנו יודעים עד כמה אנו מבקשים להיות "אין"... להיות כאלה שהפוסטים שלהם יזכו לקריאות התפעלות... ולכוכבים.... האם זה מספק? האם זה בא במקום הגישה הישנה והטובה דבר לשוחח מבלי להיות תחת הפילטרים של הבמה הייחודית והנפלאה של "קפה דה מרקר"?

    

   אני הייתי שמח לשלב בין השניים.ומה איתכם?

    

   לפיכך, אישית אני מרגיש כי הייתי מאד שמח ליצור ערוצי תקשורת נוספים ישירים... שלא באמצעות הקפה... ולפיכך אני מציע לכם חברים וחברות יקרים לפנות ישירות בטלפון או במייל ושיחד נצליח להקדיש האחד לשני קצת יותר זמן איכות מאשר קריאה ותגובה .... אוטומטית על כל פוסט או הגיג...

    

   למבקשים להכיר אותי קצת יותר מקרוב אתם מוזמנים לבקר ב-

   http://www.nihul4u.co.il/

   משה גרימברג- 054-4814332

   mgrimberg@bezeqint.net

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    ארכיון

    פיד RSS