כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 1/2009

  0 תגובות   יום שני, 26/1/09, 12:51

  שלום לחברי בקפה.

  שמתם לב כי בחודשים האחרונים הכתיבה שלי הייתה במצב של "הולד". הייתי מעל הראש עסוק בסיום בניית אתר הבית שלי ושל שותפי הבכירים לדרך. כאחד שלא הייתי מעולם טכנולוגי מידי, אני גא בתוצאות. אני מזמין כל אחת ואחד מחברי האישיים לקחת יוזמה ולהקדיש כמה דקות לגלישה באתר.

  http://www.nihul4u.co.il/

   ביקורת הארות והערות יתקבלו בשמחה. מאד חשוב לי לקבל את התחושה של הגולש כי אני בתהליך הבנייה הייתי שבוי באותן הפרדיגמות שלגביהן אני דן ועוסק בתהליכים שאותם אני מעביר לחברות ולמנהלים.

  זאת ועוד, שיתופי פעולה התקבלו בשמחה בכל פורמט או רעיון. נדמה לי כי השמיים הם הגבול. אני מאמין גדול בסינרגיה ובשיתוף וזאת ממרום גילי המופלג. ( יותר מסטק אחד ביום... גם אני לא מתכונן לאכול..?)

   

  מאד אשמח להיעזר ביכולות של כל אחת ואחד ובקשרים שלך  בקרב הקהילה של מנהלים ובעלי עסקים אותם את\ה מכיר ואולי תגיעו למחשבה שחיבור בינינו יכול אף לתרום להם.

  המצב כעת קל יותר והיה ותחליטו תוכלו להעביר אותו כלינק ... לחברים ומנהלים אותם את\ה מכיר\ה. נדמה לי כי הצוות התוכן והאתר לא מבייש חברות ופעילויות גדולות ומפורסמות מאיתנו.

  חברים, מאד אשמח לקבל פידבק הערות והארות אחרי שקצת תחרושו את האתר. כל אחד מכם מקצוען בתחומו, כך בחרתי ולפיכך דעתכםמאד חשובה לי .

  אשמח לקבל תגובות גם בטלפון הישיר שלי  054-4814332  ואף במייל  mgrimberg@bezeqint.net

  או בקפה או באתר ישירות. 
  http://www.nihul4u.co.il/
  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS