כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 7/2009

  0 תגובות   יום חמישי, 30/7/09, 09:29

  חברי היקרים לקפה, 

  הפעם אנו יחד נראה את כוחה של "הרשת". לקחתי על עצמי לעזור לחבר. החלטתי להשתמש בכלים לא קונבנציונאלים. חובת ההוכחה היא על "הרשת" ועל כוחה של "דה מרקר קפה". היה ויש לכם הכרות עם מועמד מתאים, העבירו לו את הפרטים ובקשו מימנו ליצור קשר- רצוי באמצעות הפנייה מהאתר בלבד.


  חבר יקר, שלקח על עצמו להוביל חברה תעשייתית מובילה שלה סניפים בכול העולם, ביקש מימני עזרה.  קיבלתי על עצמי על פי בקשתו לחפש לו באופן דיסקרטי סמנכ"ל שיווק ומכירות עבור החברה התעשייתית המייצרת מוצרים לתעשיות הנקיות, לתעשיות הרפואה, לעולמות האנרגיה והמזון.

  החברה כיום מגלגלת למעלה מ- 50 מליון דולר ושואפת בפרק זמן לא ארוך להגיע לנפחי פעילות של 100 מליון דולר  האיש חייב להיות "תותח" אמיתי שיש לו ניסיון בניהול והפעלה של מערכי מכירה ושיווק בינלאומיים, ידע במיתוג ובניית אסטרטגיה להגדלת פלחי שווק בשווקים תעשייתיים אגרסיביים, היודע לנהל סניפים, מפיצים וסוכנויות משנה, אורנטצייה הנדסית ובעיקר איש שיהיה ניתן לשלוף אותו ממקום קיים ולא לאתרו מבין אלה שנפלטו לאחרונה.  

   

  חברים, היה ויש בדעתכם הרצון לעזור לחברים ואו לעצמכם אנא פנו אלי ישירות :  באמצעות האתר  http://www.nihul4u.co.il/ אחרי שתסיירו מעט, תוכלו להבין טוב יותר את העשייה ואת הרצון שלנו לתת מענה דיסקרטי ללקוחותינו. אנא העבירו את הפניות באמצעות   http://www.nihul4u.co.il/83991/contact-detailsספרו בקצרה על הניסיון והיכולת ואנו מבטחים לחזור למתאימים.    לא תתקבלנה פניות של חברות השמה!!!


  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום שלישי, 28/7/09, 22:00

   מבלי להיכנס לפרטים ולהיות השופט, אני שמח כי נמצא בסדום ולו צדיק אחד שהיה מוכן ללא חשש?? אחרי שהחתימו את מיקי רוזנטל על הסכמי שיפוי כאלה ואחרים ... לקחת החלטה ולשדר את הסרט. לדמוקרטיה הישראלית ולחופש התקשורת בישראל היה נדרש כי הסרט ישודר. היה וטענות האחים עופר יתבררו כנכונות אזי בית המשפט יפסוק את דברו. היה ולא היה נכון כי בית המשפט יוציא פסק שירתיע אולי בעתיד גורמי הון לנסות ולהשתמש בכוחם הכלכלי כמנוף לחפור בו כנגד "חופש העיתונות" .

    

   בעיקרון רוב המשברים התקשורתיים נובעים מעיקר מאגו... ופחות מהחלטות רציונאליות. היה ומשפחת עופר הייתה מחליטה אולי בניגוד ליועצי התקשורת ... להוריד פרופיל, ואף להתנדב ולפרסם הכתבה, אזי הסיכוי כי הנזק שהיה נגרם להם היה קטן שבעתיים.

    

   האגו גם בטיקונים ובמשפחות הון פוגע לא פחות משהוא פוגע באנשים פשוטים מין השורה. התגלה ערוץ אחד צדיק? או מנהליו עשו עסקה כלכלית סופר הגיונית? קנו סרט דוקומנטרי – בז תקשורתי בפחות מ- 20 אלף דולר. מעניין כמה רייטינג הצליח להביא לערות הממלכתי המדשדש?

    

   אני מבקש לחזור ולהגיד היה והתברר כי התחקיר חטא בעובדות- אזי על מיקי רוזנטל לשלם את מלוא במחיר. היה ובית המשפט יפסוק – "אמת דיברתי" אזי חייבת להתקבל פסיקה עקרונית שתמנע מצב בו גורמי הון יוכלו לאיים על עיתונאים ואמצעי תקשורת.

    

   היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר אני מזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

   משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - Nihul4u   דואל: mgrimberg@bezeqint.net נייד: 054-4814332

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שבת, 18/7/09, 14:47

    תרבות הבארבי נכשלה? בובת סוזן בוויל על שולחנות הייצור בסין??? לפני כחודשיים חגגה בארבי , בובת הפלא האנורקטית של התרבות המערבית, תרבות השפע- 50. חגיגה גדולה? נדמה לי כי חוקרי תרבות וסוציולוגיים יעשו קריירות מהתעמקות בתופעה. בשנות ה- 70, שלושים ויותר שנים קודם מצב "השמנים" באומה האמריקאית בהשוואה לאחוזי הנשים והגברים השמנים של היום. אז המצב היה טוב בעשרות מונים?

     

     

    אני שואל האם אולי הגיע היום שבובות המשחק של הילדות והילדים בארה"ב ואו בשאר מדינות העולם, ישקפו את המציאות של אותן המדינות ובראשן אמריקה שמהווה את אחת מהאומות השמנות והחולות בעולם. אולי המשחק בבובות השמנות יתנו אולי לילדים ולחברה בכול העולם - מודעות יתר להתמודד נכון יותר עם התופעה.

     

     

    הייתי מבקש לשאול שאלה מהותית ופשוטה : כשנותנים לציבור שלם של ילדות לדעת כבר מגיל צעיר כי הן לא תוכלנה להגיע למידותיה של הברבי שלה? אז מה נותר לה לעשות? הייתי מבקש לשאול כמה שאלות. האם היה והבובות שהיו ממוצאות לפני 50 שנה לא היו כה חטובות רזות על סף אנורקטיות האם זה היה משפיע על המשקל הממוצע של האמריקאי בשנת 2009?

     

    האם היה והבובות היו די מלאות ולא מושא של חלום שכמעט לא ניתן להשגה על ידי מיליוני נערות ובוגרות לאורך ההיסטוריה? האם אז המשקל הממוצע היה יורד ב- 30%? אין לי את התשובות, אבל תחושת הבטן שלי אומרת שאולי התוצאות היו אחרות?

     

     

    הניסיון להדמות לבארביות הבלונדיניות כשל. התסכול גבר ורבות מהילדות פנו לקבל נחמה מדלתות המקרר וטרקליני המזללות של אכול כפי יכולתך. הן לא יכלו להידמות לבארבי ולכן אולי "בעטו" לכיוון אחר? אני קורא כי תיוצר בארבית באובר ווייט של 50 קילו לפחות? או לפחות יזם עסקי רב תושייה יחליט לצאת בסט בובות סוזן בוייל- טרום מקצה השיפורים שלה....

     

     

    אני משוכנע כי המסר ייקלט טוב יותר בקרב צעירי וצעירות העולם הסוגדים לתרבות הצריכה ולתרבות הבלונד המצועצע. סוזן בוייל נתנה לכולנו נקודת מבט חדשה. תיוצר בובת סוזן בוייל לאלתר ומייד.. עוד לפני שתודעתה תחלוף מהעולם? מהיוטוב. היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר אני מזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/ 

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 13/7/09, 12:51


     המלחמה על דמותה של התקשורת במאה ה- 21 בישראל ואף בעולם מזכירה לי כמה וכמה דמויות שהשאירו חותם. הראשונה היא דמותו של דוב יודקובסקי.שאלתי את עצמי לאחרונה האם במקום יוסי מימן ורון לאודר היה לוקח את המושכות ליד אדם כמו יודקובסקי? האם התוצאה של ההשקעה הענקית הייתה זהה? קשה לנו לענות באופן חד, התחושה כי התוצאה הייתה עשוייה להיות אחרת?

      


     ניהול ללא יוהרה? הצלחתו המדהימה של יודקובסקי. הייתי מבקש להציג בפניכם מקרה שמעטים כבר זוכרים. הכיצד הצליח ידיעות לכבוש את המדינה? ולדחוק את העיתון של המדינה- מעריב לשוליים? הדיון עוסק הפעם בנקודה רגישה לנו כמנהלים. האם אנו באמת מאמינים כי ניתן לבצע "מהפכים" עסקיים??? האם יש באפשרותנו להאמין כי ממצב של מספר 3 או 4 בשוק אנו מסוגלים להוביל תהליך בו בטווח של שנים לא רבות נכבוש את המקום הראשון? בואו ונלמד מאחד שעשה זאת ועשה זאת בגדול .

      

      

     דוב יודקובסקי. האיש בתמציתיות מספר סיפור לארי שביט לפני חודשים מספר ומציג את תמצית ההצלחה- "פעם ראיתי בשווייץ מודעת פרסום שאמרה כך: "החלב שלנו בא מפרות שמחות". אם הפרות לא שמחות, החלב לא טוב. זה אלמנטארי. זה נכון בכל מקום עבודה ובמיוחד בעיתון". כך סיכם את משנתו. אני ממשיך ואומר כי "להון האנושי" חשיבות רבה להצלחה.

      

      

     ניהול ללא יוהרה מהווה לדבריו נדבך נוסף וחשוב להצלחה. יודקובסקי, מספק תובנה חשובה נוספת המהווה לדעתו - אבן יסוד להצלחה ניהולית בכל תחום: חטא היוהרה. "אנחנו היינו טבלואיד ואילו "מעריב", בגלל היוהרה של קרליבך, בחר בפורמט לא טבלואידי שאינו מתאים לעיתון פופולארי".... אנו מאמינים כי תפקידינו לשכנע מנהלים שזה אפשרי וניתן לבצע "מהפכים" עסקיים???

      

      

     יש באפשרותנו להאמין כי ממצב של מספר 3 או 4 בשוק אנו מסוגלים להוביל תהליך בו בטווח של מספר שנים תתקרבו לכבוש את המקום הראשון? בואו ונלמד מאחד שעשה זאת ועשה זאת בגדול. להרחבה ולקריאת הטיפ הניהולי הקצר והאפקטיבי לחודש יולי 2009 לחצו על הקישור: http://www.nihul4u.co.il/83991/יולי-2009--ניהול-ללא-יוהרה---

      

      

     היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר  אני מזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

     משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - nihul4u    דואל: mgrimberg@bezeqint.net נייד: 054-4814332

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      ארכיון

      פיד RSS