כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 8/2009

  2 תגובות   יום שישי , 21/8/09, 09:47
  ראיון אחד מיותר ... ודי? לא אחת אני נפגש בעיסוקי כיועץ ארגוני המוביל תהליכי שינוי וצמיחה וכחברה שעוסקת בתחום ליווי הנהלות ומנהלים עם כשלים מהותיים של מנהלים בכירים המצטרפים לארגון ....בתחום הבנת ופענוח הדי אנ אי של התרבות הארגונית של הארגון בו הם מועסקים. 

  מה הייתה הטעות הקריטית של  של בר סבר - סמנכ"לית השיווק לשעבר של קוקה קולה. היא לא הצליחה להבין את קוד התרבות שפה וחזון של החברה ובעיקר של המיסדים. זה הדבר שקרה לעניות דעתי גם במקרה של סמנכ"לית השיווק של קוקה קולה שאחרי ראיון אחד מיותר, מצאה את עצמה מחוץ לחברה. הביטחון העצמי של כאלה המצטרפים לחברה וותיקה מעמדה של כוח ואמונה עיוורת כי הם "מוגנים" או כי להם לא יקרה דבר אף באם יהיו "חריגים" בנוף התרבותי... לא פעם מתברר כשגוי. 

  הפעם חוותה זאת על בשרה סמנכ"לית השיווק המצודדת ומלאת הביטחון של קוקה קולה – רונית בר סבר שבראיון בלידי גלובס, לא הצליחה לאמץ לעצמה את הקוד התרבותי של החברה אותה היא מייצגת. היא שכחה כי את החזון השפה והתרבות שלה לאורך השנים מיסד מוזי ורטהיים על פי ערכיו וקווי אישיותו הדומים לכאלה העוסקים בביון או מודיעין שהשתיקה תמיד מהווה יתרון- מול השוק והמתחרים. 

  ארגון כזה לא יכול לעבור בשתיקה על ראיון של בכיר או בכירה שלא קלטה את קוד התרבות הארגונית. אין קשר באם המסרים או הנושאים תואמים את מדיניות החברה- הטעות היא מעצם אי התאמת הקוד על פי המקובל בתרבות הארגונית והתקשורתית שבחברה. 

  לא אחת עצוב לי לראות הכיצד מנהלים ומנהלות בכירות נופלות כטרף קל למניפולאציות תקשורתיות של עיתונים ושבועונים המבקשים להשתמש בהם לקידום הרייטינג והתפוצה. הם מחפשים את "הצהוב" את הפרובוקציה גם באם לא יאשרו זאת... בדרך כלל המרואיין פחות מעניין אותם.  

  סביון בר סבר, למדה זאת על בשרה. למזלה היא מוכשרת צעירה ובטוח כי למדה לקח חשוב להמשך הקריירה .  

   

   

  היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

  להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 20/8/09, 17:32

   הייתי הפעם מבקש לעלות לדיון נושא שרבים מהמנהלים הבכירים איתם אני נפגש במסגרת העבודה והליווי מתחבטים ולא אחת משלמים מחיר כלכלי כבד. מדובר ביכולת לגייס את האנשים הבכירים למקומות הנכונים ובמינימום שגיאות וטעויות? הכיצד עושים זאת נכון?

   לאורך השנים אני מקפיד לאתגר את המנהלים אותם אני מכיר ומוקיר ובעיקר את עצמי בטיפ החודשי קצר ואפקטיבי המחייב אותי כל חודש להשתדל ולהיות יצירתי. למען האמת לא תמיד אני עומד בכך- אבל לפחות משתדל. הטיפ החודשי עוסק החודש במהותו של סם החיים העסקי. במכירות וביכולת שלנו המנהלים לאתר את "תותחי המכירות" הטובים ביותר.

   לזיגמונד פרויד ולמרות שלא עסק בניהול ובמכירות הבין היטב עד כמה המחיר שאנו המנהלים משלמים בתחום זה יקר ומיותר לא פעם כי חסרים לנו כלי אבחון וגיוס מדויקים יותר, והוא אמר: "אנו לומדים מהניסיון לאט, ובמחיר שגיאות מרובות". זיגמונד פרויד. הכיצד אנו מונעים זאת? אני אנסה לשאול ולענות בהמשך.

    

   גיוס מנהלי מכירות ומוכרנים במינימום שגיאות? 

    אין זה סוד כי המכירות וניהול המכירות בצורה אפקטיבית, היו ונותרו סם החיים של כל ארגון. השאיפה להשיג לנהל את המנהלים וצוותי המכירות הטובים ביותר שבשוק. יחד עם הרצון להשיג לקוחות חדשים ולהרחיב את פעילותם של אלה הקיימים, הנה המפתח להתרחבות וצמיחה עסקית. מחקרים אחרונים שבוצעו בארץ ובעולם ומוכרים אף לך, מגלים כי אחוז הנשירה ואחוז הגיוס האיכותי של מנהלי ואנשי מכירות טובים והישארותם במערכת לאורך זמן - מהווה אבן נגף והוצאה כספית כבדה.

   כאן יש לנו משהו חדש להציג בפניך: שת"פ ייחודי עם חברה אמריקאית מובילה שיש באפשרותה לתת מענה לתחום של התמקצעות באיתור וגיוס מנהלי מכירות ומוכרנים מתאימים

    

    

   Imagine a tool so reliable that you could eliminate 96% of the mistakes made when hiring salespeople (and sales managers too) and never again be fooled by an individual's charming personality, perfect track record or exaggerated resume. You won't have to wait six months to a year to learn whether your next candidate will succeed in your difficult business.   Express Screens provide easy, instant access to the same accurate, insightful results that thousands of successful companies rely upon to choose winning salespeople (and sales managers). Candidates complete a comprehensive set of questions, the results are emailed to you and  that powerful information is available for the interview.  

   Needs no administrative support.
   No software to learn.
   Easy to understand and nothing to interpret.
   Hiring recommendation is provided.
   You don't have to draw conclusions. 
   Accurately (96%) predicts sales success in your unique business.
    

    

   We combine our proven criteria for sales success with your company's profile of what an ideal salesperson must do in your business to achieve success. Hiring criteria has a sliding scale - Higher projected income = tougher criteria.  Suggested Interviewing questions are included on every sales candidate's report.

   מה לדעתכם המחיר הכלכלי שארגונים ומנכ"לים משלמים על שגיאות בגיוס המתאימים? האם לדעתכם קיימת דרך מועדפת וטובה להגיע למינימום טעויות? אשמח לשמוע ראיונות ולבחון דרכים נוספות לדרכים שאנו ממליצים ליישם. 

   אנו המגיעים מהעולם העסקי, מכירים היטב את עולמות השיווק המכירה והשרות. פתחנו מתודולוגיה המציעה ליווי שטח ותמיכה יחד עם מתודולוגיה לימודית, מוכחת המספקת כלים להשגת לקוחות חדשים. לא מעט חברות שזכו לקבל תמיכה וליווי בתחום טיפוח ואימון "כוחות המכירה" הבכירים מציינים כי בעקבות יישום השיטה נוצר גידול מתמשך ויוצא דופן בהיקפי המכירות של אנשי ומנהלי המכירות שעברו את ההכשרה. 

    

    

   לקריאת מלוא הטיפ החודשי הקצר והאפקטיבי באתר הבית שלנו לחץ כאן. המתודולוגיה של תוכנית המכירות אותה אנו מובילים ומיישמים אחרי ניתוח צרכים ואפיון שווקי המטרה, מספקת כלים שיאפשרו לארגון, למשתתפים ליצור ולפתח צורך, למכור בקלות רבה יותר ולקצר בצורה משמעותית את משך מחזור המכירה ואף להגדיל משמעותית את יחס הסגירות והיקף העסקאות.  

    

    

   היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

   להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

   משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

    

   דרג את התוכן:
    5 תגובות   יום חמישי, 13/8/09, 21:10
    השיגעון דופק את העקרונות הכי נורמאליים גם בקרב אנשים שהיה והיית מעיז לספר להם כי יגיע יום והם יהיו משועבדים... לאיזה שהוא אח גדול... או מערכת שמבקשת לשלוט בהם, כחלק ממערכת גדולה עוד יותר הייתם מופתעים מאד. נדמה לי כי לא הייתם מאמינים כי זה יכול להגיע עד לפתח ביתכם? הטוייטריזם דומה בעיקרון לסם או לדפוס התנהגות נירוטי שמשבש את כל אורחי החיים הנורמאליים.  

    כמו במשטרים הטוטליטאריים "המערכת" המרכזית השתלטה וביקשה לקבוע הכול.... הפעם השיטה הטוטאליטרית של עדכנות המידע ו"האיניות"...מתוחכמת יותר. אתה משתעבד מרצון. אנחנו הופכים את עצמנו ... לעובדי האח הגדול, ופועלים על פי מדד שברובו ככולו מבוסס על "תרבות העדר" או תרבות... "גם אני רוצה"...  נראה לי ממרום שנותיי כי הדבר דומה למחלות של שנות ה- 60 ו- 70 שבני נוער וילדים אספו קלפים, גזרו תמונות של מפורסמים, ניהלו יומני חיים עבור אליליהם, והיו מוכנים לשלם כל מחיר להפוך את עצמם לסלב.?

    הטוייטריזם, מאפשר להמונים להרגיש כמו גדולי הסלבס... כמו אופרה וינפרי, אל גור ושטותניקים אחרים בארץ ובעולם. השפה המדוברת התפתחה במין האנושי במהלך ה- 12,000 השנים האחרונות. בתחילה באמצעות נהימות וקולות לא ברורים, ככל שהזמן עבר היא התפתחה, השתכללה. כיום התופעה הולכת אחורה? לדבר ולתקשר בכמה שפחות. בהודעות כתובות ? במייל? במסינג'ר או באמצעות הטויטר? השפה והמפגש הבלתי אמצעי של פנים אל פנים אולי הולך ונעלם מסביבת חיינו?  

    בעוד 20 עד 30 שנה, מכתבי האהבה וסיפורי הזימה יצומצמו לטוייטר החדש שמתפקד הפעם באמצעות 7 תווים אוניברסאליים? הספרה 8 תבטא את המשפט הבא: " מצאת חן בעיני, האם אתה עולה אלי לקפה ונעביר את הערב ביחד עם ליאונרד כהן.." הספרות 69 כמה מפתיע עדיין משמשות בתובנה האנושית וגם בטוייטר החדש כמו שהיו מובנות לנו הזקנים.... של שנות ה- 60 ו- ה- 70 של המאה הקודמת?  

    מה ההבדל בין הסלב בעולם והתופעה מגיעה בצעדי ענק גם לארץ לבין המשתמש הממוצע? ההבדל העיקרי והמבדיל בינם לבין "המשתעבדים" החדשים הוא בכך שהם מחזיקים בתשלום "גמדים קטנים" שמעדכנים את הטוייטר... ב- 70 תווים הכתובים לא אחת בשפה בלתי מובנת, שפה טויטרית עדכנית.

    אני חושב כי בעקבות השפעתם של גדולי "הרועים" המומחים לתקשורת הופכים מאות אלפים את עצמם לעבדים לעגל "הטוייטר" תוך תקווה להיות מפורסם ומעוקב כמו גדולי הסלב בארץ ובעולם? 1984 ואורוול מתהפכים בקברם ... וצוחקים כל הדרך לפאב השכונתי שבגן העדן.

     


    היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

    להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

    משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - Nihul4u  

     

     

     
    --
    משה גרימברג - ניהול אפקטיבי - nihul4u
    דואל: mgrimberg@bezeqint.net
    נייד: 054-4814332 http://nihul4u.co.il
    דרג את התוכן:

     פרופיל

     ארכיון

     פיד RSS