כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 9/2009

  0 תגובות   יום רביעי, 23/9/09, 10:24

  חבר יקר המשמש כיו"ר חברה תעשייתית מובילה באזור הצפון ביקש את עזרתי באיתור סמנכ"ל תפעול ואחראי על רצפת הייצור במפעל. לחברה תעשייתית מודרנית יש 12,000 מ"ר של יצור הכוללים בנוסף מערכת שיווק של 15 חנויות מפעל.  לקחתי על עצמי לעזור בחיפוש סמנכ"ל תפעול בכיר שיש לו הידע והכישורים לקחת חלק בתהליך הצמיחה.

   

   

  חברי היקרים לקפה,  הנסיון לאתר את המקצוען מחוץ לחיפה והצפון כשל נכון להיום.!!! עדיפות לתושבי חיפה קריות והצפון.  קחו יוזמה היה וברצונכם לקחת חלק בתהליך? דיסקרטיות מובטחת. מהנדס תעשיה וניהול בעל ניסיון בחברות תעשייתיות גדולות ומורכבות- עדיפות לתעשיות מסורתיות, מתכת אלומיניום ועץ ולא רק היי טק.  בעל יכולת הובלת תהליכי שינוי יעול וצמיחה והמסוגל להשתלב בצוות ניהולי איכותי .

  תרגישו חופשי להעביר פנייה זו לחברים מחוץ לקפה המעונינים להגיע ישירות לשולחנו של היו"ר והמנכ"ל ללא מסננים מיותרים.

   

   

  חברים, היה ויש בדעתכם הרצון לעזור לחברים ואו לעצמכם אנא פנו אלי ישירות :  באמצעות האתר  http://www.nihul4u.co.il/ אחרי שתסיירו מעט, תוכלו להבין טוב יותר את העשייה ואת הרצון שלנו לתת מענה דיסקרטי ללקוחותינו. אנא העבירו את הפניות באמצעות   http://www.nihul4u.co.il/83991/contact-detailsספרו בקצרה על הניסיון והיכולת ואנו מבטחים לחזור למתאימים.    לא תתקבלנה פניות של חברות השמה!!!  משה גרימברג

  054-4814332


  דרג את התוכן:
   1 תגובות   יום שני, 14/9/09, 22:03

   שלום לחברי בקפה,ערב ראש השנה, ספטמבר 2009 הייתי מבקש לעסוק בפוסט הזה באיתור  הכשל המרכזי למימוש תהליך ייעוץ ארגוני איכותי. בהזדמנות זו אנו מבקשים לברך אותך בשנה טובה שנת שגשוג ופריחה עסקית, שנת פריצה ובעיקר שנת שלום וביטחון. ברמה האישית אנו מודים על הקשר וההכרות ומבקשים לאחל לך ולכל יקיריך שנה טובה ובריאות טובה.  

    


   הטיפ החודשי אותו אני מפרסם באופן קבוע מזה למעלה מ- 3.5 שנים באתרי עוסק הפעם במחיר האישי שאנו כמנהלים משלמים לאור השליטה של הפרדיגמות המעכבות בחיינו. החודש הוא עוסק באיתור הכשל העיקרי להצלחה לא מושלמת וחלקית של תהליך יעוץ ארגוני- פיתוח עסקי. הכוונה "לטייס האוטומאטי" השולט בנו באמצעות הרגלים פרדיגמות ותובנות שמנהלות את חיינו. נבדוק מהו הכשל היכול להשפיע על הצלחתו של תהליך ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי ואו ליווי מנהלים מוצלח?     באמצעות סיפור קצר זה נדמה לי שאצליח להדגים את הסכנה ואת התהליך בו אנו כמנהלים שבויים בפרדיגמות בהרגלים של עצמנו שלא אחת הן אלה המקבעות את ההצלחות וההישגים  שלנו ומונעות מאיתנו להתפתח ולפרוס כנפיים.  ......"הכיצד הצלחת לשפר את המקום ולשנות את חייך?"האיש השיב לו בהתלהבות: "הייתה לנו פרה קטנה שנפלה לתהום ומתה, מאותו רגע היינו חייבים לעשות דברים אחרים ולפתח מיומנויות חדשות שקודם לא ידענו שאנו מסוגלים להן, ככה הצלחנו להגיע להישגים שהינך רואה...."    לכל אחד מאתנו כמנהלים או כארגון יש "פרה קטנה", שמגבילה ועושה אותנו תלויים, שאינה מאפשרת לנו לפתח את כישורינו ויכולתנו. לא אחת אנו מסתפקים במה שהפרה הקטנה מייצרת. לא פעם, כך כולנו מנציחים מצב של בינוניות, שאינו מאפשר להסיר את הכיסוי מהעיניים ולראות ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שבכם.  רוצים לקבל פרטים ומידע נוסף? לחצו לקריאת הטיפ החודשי המלא.   אשמח לתת לך מידע נוסף ואף לבדוק ביצוע הדגמה לאיתור הפרדיגמות המעכבות שלך ברמה האישית ואו הארגונית. כעוסקים בתחום הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ועבודה מול מנכ"לים והנהלות אנו תמיד מאתגרים בתהליך להיפטר מפרדיגמות מעכבות. להיפטר לא אחת "מהפרות הקדושות" מהי הפרה הקטנה המעכבת שלך? כיצד תדחוף אותה מעל התהום ?       בברכה חמה , משה   Advance Business Coaching
   משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u 


   דרג את התוכן:
    3 תגובות   יום שלישי, 8/9/09, 22:05
    מי שם בתקשורת את רומנו על הכוונת? מי צודק? ומי מנסה לכוון את ציבור המשקיעים והציבור לדמות שקל יהיה להכות בה? .  

    עד כמה קשה להבין מי מנסה ליצור את הספין הבא? והמקרה המדובר הוא התפטרותו או פיטוריו של מנכ"ל אל על , חיים רומנו. על פי האינטרסנטים בתקשורת האיש מוצג ככישלון- כמשמיד ערך וכאחד שדאג רק לכיסו הפרטי? האם השמדת ערך של 77% במשך 4.5 שנים מעמידה אותו במקום טוב ליד עופר נמרודי שגם הוא הוכתר כמלך משמידי הערך בעשורים האחרונים מאז שנכנס למעריב.

    אחרים בעלי נשמות טובות מציגות את הנתון המדהים שמנכ"ל אל על לשעבר השתכר בשנותיו בחברה למעלה מ- 40 מליון ₪? ופיצוי הפיטורין שלו עומדים על סך 18 משכורות? מניסיוני כאחד העוסק ביעוץ ארגוני - פיתוח עסקי ובניית אסטרטגיות מנצחות הבנתי כבר מזמן כי למציאות הקיימת לא אחת פנים רבות. מה שנראה לנו ברור לא אחת מסתיר כוונות אחרות?

     

    אלה המבקשים להציג זאת מציגים תמונה אולי מעוותת של האיש? אולי יש להם כוונה להסיט את האש מעצמם אל עבר המנכ"ל? לא מזמן התפוצצה בתוך המשפחה – משפחת "הבורוביצים" פצצה שגרמה לקרע בין האחים.

    האם מישהו מקריב את רומנו? או אולי לשם שינוי רומנו כבר דואג לתפקיד הבא? כמנכ"ל חברת פרטנר במסגרת השליטה החדשה של בן דוב?  

    עברו 3 ימים והמגמה התהפכה. אחד מהבור וביצים יצא להגנתו של המנכ"ל... יותר מכך לתהליך הצטרף נציג ועד העובדים שבירך את המנכ"ל היוצא בברכת המשך הצלחה.. ברוביץ אחר קולו לא נשמע? אז מה היה לנו כאן בתחילת השבוע בתחום של הספין התקשורתי בנושא?  

    נשמות טובות עוד אומרות כי החתול השחור שעבר בין רומנו לעמיקם כהן, למרות ההכחשות והשולם – עדיין לא תמו. עמיקם כהן כיו"ר החברה מסמן עוד וי קטן ויצר לעצמו הזדמנות לקחת ליד חברה הזקוקה למנהיג ומנהל השונה מרומנו? לא פעם המציאות מלמדת כי בעיקרון קשה לחזור על ההצלחות פעם אחר פעם? האם עמיקם כהן התפתה לשים את המוניטין הניהולי שלו על כף המאזניים?  

    לשם הגילוי הנאות, אני מכיר ומוקיר את שניהם מתקופות שבהם יצקו השניים עם אחרים תוכן לחברת הסלולר .orange  

     

     

    היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

    להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

    משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

    דרג את התוכן:
     3 תגובות   יום שישי , 4/9/09, 19:41

     התנהגותם של החרדים בשבועות האחרונים אל מול כוחות המשטרה והעיתונאים עברה כל גבול. הגדילו לעשות אותם עשרות חרדים צעירים, שאחדים במגזר קוראים להם שבבניקים, ואחרים קוראים להם אחרי מעצרם "בני טובים". הזדעזעתי מהתנהגותם של עשרות חרדים שכמעט והצליחו לעשות לינץ ושפטים בחסר ישע .

     מעשה הכמעט לינץ בנהג המונית הערבי שנכנס בטעות לשכונה הביא אותי ואף רבים אחרים לחשוב כי הפעם אלוהים לא התמקד בפרטים הקטנים? נראה כי השבבניקים- לא אחת ועל פי הצורך מוגדרים בעדה החרדית – נפולת הנמושות...פעמים ראשי העדה משתמשים בהם כחיילים בשדה הקרב ואז הם לא מתנערים מהם.   

     נדמה לי כי הקבוצה הקוראת לעצמה בהגדרה – יהודים לא שייכת לבסיסו הטוב של העם הזה.  

     במועד שאלוהים חילק את השכל ואת מידת הרחמים לכל עם ישראל קבוצה זו הייתה אולי עסוקה בשריפת פחי זבל? או שבירת חלונות ראווה של איטליזים או חנויות אופנה? או אולי סביר יותר להניח כי הם ישבו על הברזלים מחוץ לשכונה או היו בתחפושת של חילוניים במועדון או הפאב במרכז העיר ורחמנא לצליין אף בעיר החטאים תל אביב ?  

     הכיצד בשם האמונה צעירים מאמינים יכולים להתנהג כגרועות שבחיות הטרף? מה מניע אותם להכות להרביץ ולהתעלל בחסר ישע? האם פשעו היחידי היה עצם היותו בן לעדתו של אחיו של יצחק, ישמעאל?  

     ראיתי בטלויזיה את הפריימים...אחד אחרי השני  והתביישתי כאדם וכיהודי. היה רצוי כי הפעם המשטרה תמצה את הדין עם הפורעים ויפה שעה אחת קודם. משפט וענישה חמורה של שנים בכלא אולי ילמדו את הציבור שרובו ככולו ראוי, כי פורעי החוק משלמים ומשלמים הרבה על כל התפרעות ואי כיבוד החוק.

      

      

     היה ותרצו להביע עמדה ואו להכירני טוב יותר, שמח

     להזמין אותכם לבקר ב- http://www.nihul4u.co.il/

     משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | Nihul4u             

      

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      ארכיון

      פיד RSS