כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 11/2010

  2 תגובות   יום רביעי, 24/11/10, 17:56

  מעטים המנהיגים המגעים משום מקום ומשאירים חותם. מעטים מאד הם המנהיגים ובעיקר הפוליטיקאים העוזרים עוז ואומץ להוביל תהליכים ראויים ללא מורא ופחד מהמחיר האישי והפוליטי שיתכן שישלמו.

    

  אומרים כי שר התקשורת, משה כחלון, ראוי כבר עכשיו לפרס. חובה לתת לו ולאחרים בעתיד הכרה, כי מעשיהם ראויים להערכה. על פי הבנתי לא היה אחד במערכת הפוליטית לאורך שנות קיומה של המדינה שעמד חזיתית מול "טיקונים" ותאגידי ענק ויכל להם.

   

  אומרים, כי מעשיו של כחולון אולי יהיו "אבן דרך" לכל אותם פוליטיקאים ומנהיגים עתידיים האמורים לראות ולהבין כי מעשיהם זוכים לאהדה ולהערכה רבה בקרב האזרחים. לשורת הכוכבים הזוהרים באורו של כחלון ניתן לעניות דעתי לצרף את חברת הכנסת שלי יחימוביץ, את השר לאיכות הסביבה, ארדן ואולי חברי כנסת בודדים נוספים.

   

  כאזרחים אנחנו צריכים לתת להם "רוח גבית" כשלטון אנו צריכים להוקיר ולהעריך ולפיכך ממליץ כי יוענק לשר משה כחלון פרס ישראל למפעל חיים... למרות שהאיש צעיר ועתידו לפניו. למה צריך לחכות לגיל 80+ בכדי להעניק פרס?

   

  דעתכם חשובה

  דרג את התוכן:
   7 תגובות   יום חמישי, 4/11/10, 07:21

   הקלות הבלתי נמנעת של "הטימטום" בעוד כחודש אמורות מנהרות הכרמל להפתח בקול תרועה גדולה. עבודה עברית בביצוע סיני? או עבודה "ערבית" בניהול ישראלי, אני שואל? האם ידעתם כי אין מערכות איוורור וניטור הגזים הרעילים במנהרות? האם ידעתם כי "הפיתוח" הגאוני הישראלי מדבר על מאוורי ענק שיופעלו מפעם לפעם ויזרימו את האוויר המזוהם לאורך המנהרות עד הוצאתו החוצה במחלפים?

    

   מסכנים יהיו הנהגים בתוך המנהרות. מסכנים יותר יהיו האזרחים הגרים בסביבות הכניסה והיציאה מהמנהרות. ובעיקר יהיו מסכנים אותם אזרחים שיעיזו להשקיע ברכישת נכס דירה או דיור מוגן בקומפלקס הבנינים האמור לקום על גג הגרנד קניון. הם באמת ינשמו אויר "פסגות". לא יהיה במדינה אזור מזוהם יותר מגזי פליטה רעילים של רכבים. השכנים בשכונות הדרומיות המערביות ובעיקר בוורדיהיהנו גם כן ממנות זיהום אשר "יטיילו" על פי רצון הרוחות.

    

   למותר לציין כי גם בנושא הבטיחותי לא ניתנה חשיבה יצירתית והגיונית מספיק? מה יקרה באם חס וחלילה יהיה תאונה? הכיצד יפנו פצועים כאשר המנהרה מלאה בשני הצדדים? הכיצד יגיעו כוחות החילוץ? נראה לי כי היה נכון לאמץ את הטכנולוגיה והכלים של ממשלת צ’ילי עוד לפני האסון הקרב... טפו .. טפו..

    

   מוגש כחומר למחשבה מאזרח חיפאי מודאג.

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    ארכיון

    פיד RSS