כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 9/2010

  0 תגובות   יום שלישי, 28/9/10, 21:11

  עצמו את העיניים למשך 30 שניות. נסו לחוות את העולם דרך "האין מבט" של העיוורים. של מוגבלי הראיה שמסתובבים לידנו. נסו לחוש מה תרגישו היה ואתם "תולעי ספרים ועיתונים" מזה עשרות שנים שלאחרונה התחלתם לאבד את הראייה? הכיצד תחושו? אני מבקש לעלות למודעות ולציין לשבח ארגון נסתר ומתחבא על הכלים אשר מבצע עבודת קודש אל מול אותם אלפים של עיוורים ומוגבלי ראייה המבקשים עדיין לקרוא.

   

  מדובר על הספרייה המרכזית לעיוורים ולכבדי ראייה מנתניה.

   

  יש לי חבר יקר שלאחרונה בעקבות מחלת סכרת מתחיל לאבד את יכולת הראייה. מאדם |צמא" ספר נאלץ האיש כמעט להפסיק לקרוא עד שנחשף לישועה האישית שלו. לספריה המרכזית לכבדי ראיה מנתניה. מתברר כי יש פינות "חמד" במדינה. יש ארגונים ואנשים העושים מעשים טובים יומיום מבלי לצפות לתמורה. אני מרשה לעצמי לצטט מכתב הערכה והוקרה שחברי יוסף ברמק שלח להנהלת הספריה:

   

  "לאחרונה עם הגיעי לגיל 73 נפגעה ראייתי עקב מחלת הסוכרת, כך שנבצר ממני לקרוא ספר, עיתון (מלבד כותרות), ירחון ולמעשה כל חומר כתוב תקנית באשר הוא, כ"כ סיימתי את פרק הנהיגה. בניסיונותיי לאתר פתרון, הגעתי דרך האינטרנט אליכם ומאז אורו עיני ורחב לבבי. כמו שכבר ציינתי, מעולם לא נתקלתי ביחס כזה גם מחברות אשר עבור שירותיהם יש לשלם תשלום מלא הכולל רווח ניכר. אצלכם דמי החבר הם סמליים בסך 100 ש"ח לשנה, כן זו לא טעות 100 ש"ח לשנה. אני חושב שיש להודות מקרב לב, לכל העובדים והמתנדבים העוסקים במלאכה.."

   

  אינני רוצה להלאות את הקורא בפרטים, אני מעדיף לשוב ולהודות לכל העוסקים במלאכת הקודש אשר הוציאוני מעבדות לחרות (לפחות חלקית) ונתנו בידי כלים להתמודד עם מגבלות הראייה אשר נחתו עלי. ממשיך ומציין יוסף ברמק  : "אני מבין כי נתקלתם לאחרונה בחוסר תמיכה תקציבית מהמדינה, אני פונה אל כל המשרדים הממשלתיים להעצים את התמיכה הניתנת ולאפשר פתיחת חלון לעיוורים ולכבדי הראייה על מנת שיוכלו לצאת "מאפלה לאור" לקרוא/להאזין להנאתם, ללמוד ולהשכיל אם זהו רצונם. קשה להבין את התועלת שמביאה הספרייה לעיוורים  ולכבדי הראייה כמוני, שאו ברכה".

   

  נראה כי נכון להוציא לאור הזרקורים עשייה התנדבותית יוצאת מהכלל.

   

  דרג את התוכן:
   3 תגובות   יום ראשון, 12/9/10, 07:36

   השב"כ דומה לכל מקום עבודה אחר. גם בו מוצאים זמן לנהל "רומנים" ומערכות יחסים כמו שקורה לא אחת בעולם הנורמאלי? מדוע קיבלתי את התחושה כי לאחרונה בשב"כ יש יותר מידי סיפורים על מערכות יחסים ורומנים מעל הממוצע. לפני חודשים פרש בכיר, לאחרונה פרש בכיר נוסף... מה קרה?

    

    

   כולם פרשו כי לא ידעו לשים חיץ בין העבודה השוטפת למערכות יחסים לא ראויות במקום העבודה. האם בחורינו המצוינים לא מסופקים די מהעבודה והריגושים מהשטח? אני שואל, או זהו סימפטום הרבה יותר גדול לריקנות של אנשי שטח שעוברים לעבוד מאחורי שולחן ולידם פקידות מזכירות ועמיתות מהמין השני.

    

    

   לאחרונה נסדק הארגון בהיבט של נוהלי העבודה הראויים. מוגש כחומר למחשבה למרות העבודה המצוינת שהארגון  עושה באמצעות "בחורינו המצוינים" לשמירת הביטחון במדינה, אני שואל האם כשהריגוש עובד? מה קורה ליכולת המבצעית?  

    

    

    

   ''

   http://www.nihul4u.co.il/

    

    

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 7/9/10, 23:23

    ''

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שישי , 3/9/10, 17:54

     עבור חברה מובילה ומצליחה מתחום הביטוח בחיפה שאנו בתהליכי הליווי והייעוץ האסטרטגי עוסקים גם באיתור דור מנהלי הביניים. אנו מחפשים חתמים עסקיים המבקשים להשאיר חותם מקצועי בחברה איכותית ומצטיינת. נסיון קודם רצוי אך לא הכרחי.

      

     ההזדמנות חד פעמית

      

     מציעים לך אופק תעסוקתי וקריירה מאתגרת.

      

     לארגון מצליח בתחום הביטוח בחיפה, דרושים מועמדים לתפקיד מנהל/ת סיכונים בביטוח כללי.

     3 ראשי צוות חיתום עסקי:

     להנעה וניהול צוותי חתמים עסקיים.

     התפקיד כולל עבודה מול סוכנים והגדלת נפחי פעילות, טיפול וחיזוק הקשר בין הסוכנים לחברה כמו גם חיזוק רמת השרות, ופיתוח שווקים חדשים וניהול צוות חתמים זוטרים בעתיד. העבודה מתבצעת בעיקר בתחום העסקי\ניהול סיכונים ובמידת הצורך גם בתחום הפרט.

      

     לתושבי חיפה קריות והסביבה. 5 ימי עבודה בשבוע. ניסיון בניהול צוות - יתרון. יכולת עבודה עצמאית ולימוד מהיר תוך הנעת סוכנים ועובדים להגיע ליעדים.

      

     יתרון לבעלי תואר אקדמי. ניסיון קודם בביטוח לא הכרחי.

     למחפשים קריירה, יציבות תעסוקתית ואופק התקדמות אישי ומקצועי.

     מועמדים מתאימים יעברו הכשרה מקצועית ע"ח החברה

     תנאים טובים למתאימים

      

     בפרטים לפנות במייל בלבד למשרה 0013 "ראש צוות חיתום עסקי" abc@nihul4u.co.il רק פניות מתאימות יוזמנו לראיון עבודה ראשוני.

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      ארכיון

      פיד RSS