כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 6/2012

  0 תגובות   יום ראשון, 17/6/12, 13:29

  שלום לך,

   

  החודש תקציר המנהלים עוסק שיפור מיומנויות מכירה וניהול משא ומתן. בואו ונסו להגיד לעצמכם כמה גשרים יש לעבור בכדי שמקצוען בתחום יגיע למיומנויות מכירה ושכנוע מעולות? ננסה בתקציר המנהלים החודש לגעת בנקודות החשובות הגורמות למצטיינים בתחום השיווק והמכירות להיות ככאלה. כידוע, ניהול מכירות – ניהול אנשים – להפוך רעיונות למציאות. כמנהלים לא פעם אנו שואלים את עצמנו מהו הקושי הכי גדול בלשכנע את האחרים שעמדתנו צודקת. הקושי נובע מעצם היותנו חלק סובייקטיבי בתהליך. אנו מתמקדים יותר מידי בנקודת המבט שלנו במקום להסתכל גם על הצד השני. בתוכניות לשיפור מיומנויות ניהול מכירות ומשא ומתן אנו מתמקדים לתת תובנות כי התהליך חייב להיות נקי מאגו ודעות קדומות.

   

  בתהליכי ניהול מכירות, משא ומתן והנעת אנשים המבקשים להפוך רעיונות למציאות ניתן לזהות 7 גשרים שעל המצטיינים לעבור. הגשרים הללו מהווים את המחסום שעשויים לעמוד ביניכם לבין הצלחת מכירות ואו הצלחה של מכירת רעיון ומימושו. בתוכניות ובתהליכי הייעוץ הארגוני בתחום של שיפור מיומנויות מכירה אנו לומדים הכיצד ניתן ללמוד לעבור גשרים אלה בהצלחה. הגשרים הם: גשר האמינות. גשר האינטליגנציה הרגשית ויכולת ההקשבה. גשר היכולת לבנות מערכות יחסים. ועוד 4 גשרים מרכזיים נוספים.

   

  מתברר עוד כי רבים מהמנהלים המבקשים למכור רעיון או מנהלי מכירות המצליחים לעבור את הגשרים נעצרים בשלב האחרון העוסק בהפיכת ההצעה לזכירה,לפשוטה ליישום ולכדאית. מתברר כי מחקרים אחרונים מראים ש קרוב ל-35 מיליון מצגות פאוור-פוינט מוצגות ברחבי העולם בכל יום בתהליכי מכירות ואו בדיונים. למעלה מ- 80% מהמנהלים הודו כי נרדמו בלפחות אחת מהמצגות שלקחו חלק בחודש האחרון. למאמר המלא לחץ כאן.

   

  אין זה סוד כי ההשקעה באנשי המכירות מביאה לתוצאות! התוכניות שלנו העוסקות בשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן ובשיפור היכולות של ניהול מכירות מתקדם ומביאות להצלחות ולהגדלת אחוזי הסגירה. משה גרימברג וצוותו  מציעים לך תוכנית המתבססת על תהליך ייחודי וניסיון רב שנים שמביא להקניית אסטרטגיות מכירה וכלים אישיים חדשים לשיפור מיומנויות של ניהול משא ומתן ו-ניהול מכירות בארגון. לחץ לתיאום פגישה אישית עם משה גרימברג לבחינת ההיתכנות להגדיל בלמעלה מ- 25% את המכירות.

   

   

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS