כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 1/2013

  0 תגובות   יום ראשון, 6/1/13, 14:35

   

  בעולמות הניהול והעסקים לא פעם אנו שואלים את עצמנו - מהי מצוינות הכיצד אנו רותמים אותו לצרכים שלנו? המושג מצוינות יכול להתבטא במספר צורות לציין מחוננותיתר, הישגיות, תחרויות, ביצוע מיטבי ביחס לעצמי וביחס לאחרים ובשוק התאגידי בהשוואה לחברות מתחרות. האם מצוינות עסקית ואו אישית איננה אלא ביצוע מהיר יותר של
  משימה נתונה בתהליך נתון וידוע מראש? אם כך זו מהירות – אני שואל? האם מצוינות הנה היכולת לצבירה ושימוש מיטבי של ידע גדול יותר מהאחרים? אם כך זו שקדנות. או כפי שאנו המנהלים ברובנו, אוהבים לקבוע כי מצוינות מתבטאת בשורת הרווח? והשאר פחות חשוב?

   

  זאת ועוד מצוינות הנה בראש ובראשונה "סטיט אוף מיינד" המביאה לחיפוש מתמיד של הדרך להתקרב עד כמה שניתן לשלמות. מתברר כי מצוינות עסקית וניהולית איננה מצב אלא תהליך, תהליך מתמיד של חתירה עצמית אל עבר היותר טוב, היותר מקיף, היותר מעמיק, היותר אמיתי, היותר מלוטש, היותר רווחי וכדאי. קל להבין מהי מצוינות עסקית ואו ניהולית באמצעות ניגודה. ביצוע מצוין המשיג יעדים, הנו הפוך מביצוע שטחי, רשלני, מהיר המתעלם מפרטים חשובים.

  מצוינות עסקית וניהולית היא הפוכה מסיפוק עצמי מידי, מהיר וקל להשגה. בעולמות העסקיים "אין קיצורי דרך" ופתרונות אינסטנט. מצוינות כאן היא ממוקדת מטרה. מנהלים ואנשים מצוינים  דורשים מעצמם הרבה. הרבה יותר מהממוצע שמסביבם.  הם אף פעם לא מסופקים. בכל פעם שיגיעו ליעד מסוים יראו כי ניתן ללכת רחוק יותר ולא ישקטו ויחלו מיד בתנועה אל עבר היעד החדש הבא.

   

  אין זה סוד כי בחירה נכונה באנשים ובמנהלים מצטיינים ומתן אפשרות להם להביא לידי ביטוי את כישרונותיהם והצטיינותם  תביא להרבה יותר תוצאות לך כמנהל/ת ולארגון. תהליכי ייעוץ ארגוני הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ועבודה עם הנהלות ומנהלים מטפלת גם בהיבטים של ניהול נכון יותר של "הכוכבים" של "המצטיינים" כחלק מרכזי במשאב ההון הניהולי. האם יש באפשרותך לעשות זאת טוב יותר גם בעולמך הניהולי? למאמר המלא.

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS