כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 11/2013

  0 תגובות   יום חמישי, 28/11/13, 07:54

  נר ענק ומאיר למרחקים הלך אתמול לעולמו, היום נקבר אריק איינשטיין כמה אירוני נקבר בערב הראשון של חנוכה. בערב בו מדליקים נר ראשון. מוקיר ומעריך את הקשר האיכותי והחברות שיצרנו, לאורך השנים. מבקש לברך אותך ואת חבריך ומשפחתך בחג חנוכה שמח ומלבב מתחבר למשפט של א. ד. גורדון שנדמה כי גם אריק אינשטיין אימץ לעצמו וכמו גורדון ידע בצניעותו ובענוותו להגביר אור למרחקים. "לא יהיה ניצחון של האור על החושך, כל עוד לא נשמור על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור". ואני מוסיף כי זאת הייתה תמצית חייו גם של אריק אינשטיין, בהבנתי הצנועה. חג אורים שמח ושקט

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שבת, 16/11/13, 13:47

   באזור מפרץ חיפה אולם אירועים חתונות איכותי ומוביל, מחפש בעלים חדשים. 350 מקומות, פואייה של 150 מ"ר, מטבח מאובזר של כ- 200 מ"ר. חנייה סגורה לאורחים. אפשרות לקיום ארועים עסקיים. לפרטים רק בפניה למייל mgrimberg@bezeqint.net   הסכם שכירות ארוך טווח. אולם מפואר ומאובזר טיפ טופ. אין צורך בהשקעה של התאמה. האולם עובד ומתפקד.

   פרטים נוספים, במייל בלבד.

   דרג את התוכן:

    פרופיל

    ארכיון

    פיד RSS