כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 2/2013

  0 תגובות   יום ראשון, 10/2/13, 09:28  החודש תקציר המנהלים עוסק באיתור הדרך הנכונה לשמור לאורך זמן על מנהלים ועובדים מצטיינים? העולם העסקי לא פעם אימץ לליבו אסטרטגיה של ריצה למרחקים קצרים. מנכ"לים מגיעים לקדנציה של פחות משנתיים, וכבר במחצית התקופה מחפשים את האתגר הבא? הנהלות וארגונים מצטיינים שבראשם מנכ"לים איכותיים מתחבטים בשאלה הכיצד לשמור על מנהלים ועובדים לאורך זמן בארגון. הכיצד יוצרים הרגשה של "בית" בקרב אחרון המנהלים?

   

  הימנעו מהתרבות- "הכושי עשה את שלו.. הכושי יכול ללכת".. צרו תרבות המעריכה ניסיון וותק מקצועי. אפשרו לעובדיכם להזדקן בכבוד בארגון. תרבות של מחויבות תמיד הינה דו צדדית. היא אינה יכולה להתקיים רק במקרים הנוחים לארגון. גם כאן עלינו כמנהלים לבנות מודל שלWin- Win . פעמים רבות דורשת בנייתה של תרבות תעסוקתית בארגון מצטיין לגלות גמישות וסובלנות גם כלפי עובדים ותיקים, שתפקודם במשרתם האחרונה אינו כשהיה בעבר.  במקרה של מהלך מתוכנן של פרישת בכיר, כדאי היה לכם כמנהלים לזהות את כל הנפגעים הפוטנציאליים מהמהלך. מתברר כי רבים מחכים לקריאה ולקידום? מנהלים עמיתים מנסים בתקופה כזו להציג את "מרכולתם".. לא פעם באופן אגרסיבי ובוטה הגורם נזק להם ולארגון. בכדי למנוע רעשים מיותרים ואינטריגות מומלץ לבצע איתם תהליכי אימות ציפיות ובמצב בו מועמדותם נפסלת לקידום אולי היה נכון כי תכינו עבור אלה החשובים לארגון - הטבות או הרחבת תחום אחריות וסמכות. למאמר המלא.

   

  בתהליכי הייעוץ ארגוני, בניית אסטרטגיות, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ועבודה מול הנהלות ומנכ"לים וכוחות מכירה, אנו משתדלים להביא ערך מדיד ותועלות מוחשיות ללקוחות. אנו שמחים להציג חלק מסיפורי ההצלחה שלנו. ככלל אנו כחברה מחויבים להשאיר חותם...ומשאירים חותם ראוי ומדיד בכל מקום בו לקחנו על עצמנו להוביל תהליך עסקי ואו מקצועי. אנו מעדיפים כל יום ללמוד משהו חדש וללמד את הסובבים ואת הלקוחות את כל הידע והתהליכים שצברנו לאורך השנים. בהגדרה הרחבה של המילה שותפי הבכירים לדרך ואני מבקשים לראות את העולם באופטימיות זהירה. שואפים תמיד כי אנשים ארגונים ומנהלים ידעו כי בתהליכי ייעוץ ארגוני ממוקד תוצאות ומההכרות בינינו ניתן ליצור מודל של win - win ארוך טווח. צור קשר ישיר למשה גרימברג או צלצל : 054-4814332   

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS