כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  ארכיון : 5/2013

  0 תגובות   יום חמישי, 9/5/13, 08:39

   

  בוא ונלמד הכיצד אנו כמנהלים צריכים לדעת להעביר סיפור, להעביר מסר, להעביר בקשה לקחת חלק בתהליכים. בשלבים הראשונים של פרויקט אנו מבצעים תהליכי אפיון צרכים והכרות עם הארגון עובדיו ומנהליו. לא פעם אנו מתחילים בניתוח "גלגל החיים" האישי של כל אחד מהם, תהליך קל בו מוצג בפני המשתתף מצב גראפי של חייו המקצועיים והאישיים. לא פעם אנו תוהים כיצד מנהלים ועובדים בכירים מצליחים לאזן את חייהם ולתאם בין העבודה לחיים האחרים? אחת מהתשובות הכי מעניינות שקיבלנו מאחד מהמנכ"לים הייתה ממוקדת בתובנה הבאה: האיזון והמידתיות של המנהלים הבכירים עולה, ביחס הפוך לשליטתם בתוכנת ה- Power Point  למאמר המלא.  אנו מגלים בשנים האחרונות בקרב מנהלים, סלידה מתרבות המצגות. רבים מבינים כי לא פעם הזמן המושקע בהן לא מביא לתוצאות הראויות. רבים החליטו לעבור מעולם המצגות לעולם התקשורת האינטראקטיבית – לעולם ההצגות. שם בעולם ההצגות הקהל לוקח חלק פעיל בעשייה. מגלה אמפטיה התלהבות, ושמחה היה וההצגה טובה או מנגד - בהצגות גרועות נרדם או יוצא עוד לפני ההפסקה? אנו מהניסיון שצברנו ממליצים לעבור ממצגת מלאה בשקפים להכנת הצגה ראויה עם פאנץ' לין ראוי. השבוע במסגרת מפגש עם סמנכ"ל בכיר שמעתי את המשפט הבא: "החלטתי לא לפחד ולעלות על הבמה...אני עובר ממצגות ה- PowerPoint להצגות ולאינטראקציה תקשורתית
  אקטיבית". בואו ללמוד מהטובים ביותר?    לסיכום אני מבקש כי עליכם לזכור לפעול כמו שחקן בהצגת תיאטרון. למצגת – להצגה שלכם, שתי מטרות עיקריות: הראשונה לשרת אתכם להעביר את המסר מבלי להתאמץ ולזכור הכל בע"פ. השנייה והיותר חשובה מתמקדת בחובה שלכם להפוך את המסרים שלכם  לכאלה שיצליחו ליצור תחושות ורגשות עמוקים בקרב קהל השומעים. השחקנים בתיאטרון, מודעים כי עליהם לגרום לצופים להשתמש בשני חלקי המוח. בצד של ההיגיון ובצד של הרגש והתחושות. הגיון אינו מספיק, יש צורך גם ברגשות. לידיעתכם, אנו משתדלים להביא ערך מדיד ותועלות מוחשיות ללקוחות. אנו שמחים להציג חלק מסיפורי ההצלחה שלנו. כחברה אנו שואפים תמיד כי אנשים ארגונים ומנהלים ידעו שניתן ליצור מודל של win - win ארוך טווח.         

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   ארכיון

   פיד RSS